Intencje mszalne

12 – 19 IX 2021

24 NIEDZIELA ZWYKŁA,12.09

8.00: śp. Kazimierz Rachwał i jego rodzice

10.30: śp. Józef Dębski – int. od wnuka Łukasza z Natalią

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 13.09

7.00: 1)śp. Zbigniew Apostolik – od Renaty Pająk z rodziną

2)śp. Stanisław Mikołajczyk – od chrześniaka Roberta i szwagierki Danuty

Wtorek, 14.09

18.00:  1)śp. Czesław Kukla

2)śp. Jan Morawa

Środa, 15.09     

7.00:  1)śp. Agnieszka i Cyprian Janas

2)śp. Halina Sypniewska – od wnuczki Iwony z mężem

Czwartek, 16.09

18.00: 1) śp. Józefa Kijak – od siostrzenicy Sylwii z rodziną

2)śp. Józef Wyrwa – od kuzynki Madeja z rodziną

Piątek, 17.09

7.00: 1)śp. Jan Morawa

2)śp. Zbigniew Pospuła – od rodziny Barzyckich

Sobota, 18.09  

18.00: 1)śp. Czesław Tomasik

2)śp. Iwona Słupina od rodziny Błaszczyków

25 NIEDZIELA ZWYKŁA,19.09

8.00: śp. Józef i Władysława Turaj, synowie Edward, Jan i Stanisław

10.30: za Wspólnotę parafialną

15.00: Msza Święta dla dzieci i rodzin przygotowujących się do I Komunii świętej

17.00: śp. Katarzyna Malinowska(r.śm), mąż Wincenty

05 – 12 IX 2021

23 NIEDZIELA ZWYKŁA,05.09

8.00:  śp. Henryk i Stanisława Wantuch, syn Marian

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Stanisław i Rozalia Morawa, zmarłe dzieci i synowa

Poniedziałek, 06.09

7.00: 1)śp. Jan Morawa – od prac. Szkoły aspirantów PSP w Krakowie

2)śp. Stanisław Morawa – int. od sąsiadów

Wtorek, 07.09

18.00:  1)śp. Władysław Jarząbek – int. od sąsiadów

2)śp. Jerzy Tatko – od chrześnika Michała

Środa, 08.09     

7.00:  1)śp. Iwona Słupina – od Wandy i Grzegorza Lach z rodziną

2)śp. Henryk Łojek – od Zbigniewa Dziobka

Czwartek, 09.09

18.00: 1) śp. Ryszard Rumiński – int. od rodziny

2)śp. Jan Janociak – od żony Janiny z rodziną

Piątek, 10.09

7.00: 1)śp. Maria Zaczyk(1 r.śm) – od córki Franciszki z mężem

2)śp. Zbigniew Apostolik – od kolegów z firmy

Sobota, 11.09  

18.00: 1)śp. Stanisława Sypniewska

2)śp. Jan i Weronika Płonka, syn Stanisław, synowa Anna

24 NIEDZIELA ZWYKŁA,12.09

8.00: śp. Kazimierz Rachwał i jego rodzice

10.30: śp. Józef Dębski – int. od wnuka Łukasza z Natalią

17.00: za Wspólnotę parafialną

29 VIII – 05 IX 2021

22 NIEDZIELA ZWYKŁA,29.08

8.00:  śp. Rozalia Knapik(r.śm), mąż Władysław

10.30: int. dziękczynna za tegoroczne  plony i owoce ziemi

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 30.08

7.00: 1)śp. Adam Pędzimąż(1 r.śm)

2)śp. Zbigniew Pospuła –  od rodziny Smęder

Wtorek, 31.08

18.00:  1)śp. Józef i Maria Szymula, syn Jan, synowa Barbara

2)śp. Józef Janik(r.śm), żona Bronisława

Środa, 01.09                                                                                                                                                 7.00:  1)śp. Bronisław Sysło, rodzice Agnieszka i Marcin

2)śp. Zdzisław Sikora – od żony Haliny

9.00:  za rozpoczynających nowy rok szkolny 2021/2022  

Czwartek, 02.09

18.00: 1) śp. Jan Paluchowski, żona Stanisława, synowie Bogdan i Marian, córka Krystyna

2)śp. Bronisław Szymański, rodzice Franciszek i Katarzyna

Piątek, 03.09

7.00: śp. Bogusław Bruzda, ojciec Włodzimierz

18.00: śp. Kazimierz i Józef Kurando

Sobota, 04.09  

7.00: za Różę św. Jana Pawła II z Zelczyny i ich rodziny

18.00: śp. Mieczysław Bednarz(r.śm), rodzice Franciszek i Józefa

23 NIEDZIELA ZWYKŁA,05.09

8.00:  śp. Henryk i Stanisława Wantuch, syn Marian

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Stanisław i Rozalia Morawa, zmarłe dzieci i synowa

22 – 29 VIII 2021

21 NIEDZIELA ZWYKŁA,22.08

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Kazimierz Kurando(1 r.śm)

13.00: MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU CHRZTU

17.00: śp. Józef Dębski – od wnuka Kamila

Poniedziałek, 23.08

7.00: 1)śp. Zbigniew Apostolik – od sąsiadów z Radziszowa

2)śp. Iwona Słupina –  od Tamary i Mariana Lach

Wtorek, 24.08

18.00:  1)śp. Wojciech Rachwał, żona Maria, wnuk Paweł

2)śp. Maria Zaczyk –  od wnuczki Eweliny z mężem

Środa, 25.08                                                                                                                                                 7.00:  1)śp. Kazimierz Tomasik(r.śm)

2)śp. Józef Wyrwa – od rodziny Klęk z Zelczyny

Czwartek, 26.08

8.00:  śp. Jacek Zawada – int. od siostry z rodziną

18.00:  śp. Wiktoria Skrzypoń – od córki Elżbiety z rodziną

Piątek, 27.08

7.00:  1)śp. Zbigniew Pospuła –  od rodziny Zawiłów z Samborku

2)śp. Jan Morawa – od rodziny Bochenków z Michałowic

Sobota, 21.08  

18.00: 1)śp. Józef, Anna Prochownik, synowie Eugeniusz, Zdzisław i Edward

córka Zofia, wnuk Marek

2)śp. Władysława Żak, mąż Stanisław

22 NIEDZIELA ZWYKŁA,29.08

8.00:  śp. Rozalia Knapik(r.śm), mąż Władysław

10.30: int. dziękczynna za tegoroczne  plony i owoce ziemi

17.00: za Wspólnotę parafialną

15 – 22 VIII 2021

NIEDZIELA,15.08 UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP  

8.00: śp. Jan Morawa

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Adam Fuja, rodzice Helena i Władysław

Poniedziałek, 16.08

7.00: 1)śp. Maria Świerkosz

2)śp. Stanisław Mikołajczyk – int. od Urszuli i Zbigniewa Zajda

Wtorek, 17.08

18.00:  1)śp. Maria Tomasik, mąż Zygmunt

2)śp. Iwona Słupina – int. od Ali i Adama

Środa, 18.08     

7.00:  1)śp. Marianna Mrożek, syn Bogdan

2)śp. Krzysztof Gwóźdź

3)śp. Józef Wyrwa – od rodziny Klęk z Zelczyny  

 Czwartek, 19.08

18.00:  1)śp. Władysław Jarząbek – int. od rodziny Zaprzałków

2)śp. Maria i Tomasz Kowalczyk, syn Stanisław

3)śp. Zbigniew Apostolik – od chrześnicy Anny z rodziną

Piątek, 20.08

7.00:  1)śp. Genowefa Rzepisko

2)śp. Halina Sypniewska – od Heleny Kozioł z Zelczyny

 3)śp. Iwona Słupina – od Zbigniewa Kochana z Krzęcina

Sobota, 21.08  

18.00: 1)śp. Stefan Najder

2)śp. Stanisława Sypniewska

21 NIEDZIELA ZWYKŁA,22.08

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Kazimierz Kurando(1 r.śm)

13.00: MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU CHRZTU

17.00: śp. Józef Dębski – od wnuka Kamila

               

08 – 15 VIII 2021

19 NIEDZIELA ZWYKŁA,08.08  

8.00: śp. Danuta Turkawska, syn Henryk

10.30: śp. Józef Dębski – od córki Bożeny z mężem

17.00: za Wspólnotę parafialną

 Poniedziałek, 09.08

7.00: o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Bronisławy i Janiny

Wtorek, 10.08

18.00: śp. Stanisław Knapik(r.śm)

 Środa, 11.08                                                                                                                                                                                                                                                              7.00: śp. Zbigniew Pospuła – od rodziny Młodzianowskich

Czwartek, 12.08

18.00: śp. Jan Janociak – od Krystyny i Józefa Balzów

Piątek, 13.08

7.00: śp. Kazimierz Kurando – od rodziny Nowaków z Tłuczani

Sobota, 14.08  

18.00: 1)śp. Maria Kowalczyk, mąż Józef

2)śp. Andrzej Pala, syn Tomasz

NIEDZIELA,15.08 UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP  

8.00: śp. Jan Morawa

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Adam Fuja, rodzice Helena i Władysław

01 – 08 VIII 2021

18 NIEDZIELA ZWYKŁA,01.08  

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski na dalsze lata życia dla Heleny Zawada w 90 -tą rocznicę urodzin

17.00: śp. Rozalia i Jan Chmielarczyk

Poniedziałek, 02.08

    7.00: 1)śp. Wacław Janik(6 r.śm)

             2)śp. Zbigniew Apostolik – od wujka Czesława z rodziną z Krzęcina

   Wtorek, 03.08

18.00: 1)śp. Edward Ptak, rodzice Helena i Franciszek

2)śp. Wiktoria Skrzypoń – od Krystyny i Józefa Balzów

Środa, 04.08                                                                                                                                                 7.00: 1)śp. Józef Wyrwa – od Barbary Pacuła z rodziną

2)śp. Iwona Słupina – od Zofii Miśkiewicz z Krzęcina

Czwartek, 05.08

18.00: 1)śp. Stefania i Władysław Jarząbek

2)śp. Zbigniew Pospuła – int. od Weroniki i Olafa  

Piątek, 06.08

7.00: śp. Bogusław Bruzda, ojciec Włodzimierz

18.00: śp. Iwona Pospuła

Sobota, 07.08  

7.00: o Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla III Róży z Borku i ich rodzin

18.00: śp. Eleonora Grzesiak(6 r.śm), mąż Stanisław

19 NIEDZIELA ZWYKŁA,08.08  

8.00: śp. Danuta Turkawska, syn Henryk

10.30: śp. Józef Dębski – od córki Bożeny z mężem

17.00: za Wspólnotę parafialną

25 VII – 01 VIII 2021

17 NIEDZIELA ZWYKŁA,25.07  

8.00: śp. Anna i Władysław Jagocha

10.30: za Wspólnotę parafialną

13.00: Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego

17.00:   int. dziękczynna z prośbą  o Boże błogosławieństwo dla Agaty i Roberta w 29 rocznicę ślubu

Poniedziałek, 26.07

7.00: 1)śp. Anna Leniartek, mąż Jan

2)śp. Józef Dębski – od Janiny i Józefa Kucharczyk

Wtorek, 27.07

18.00: śp. Tadeusz Opyrchał

Środa, 28.07     

7.00: śp. Jan Janociak – int. od sąsiadów

Czwartek, 29.07

18.00: 1)Józef Wyrwa – od siostry Krystyny z mężem

2)śp. Jan Morawa – od chrześniaka Grzegorza z rodziną  

Piątek, 30.07

7.00: 1)śp. Zbigniew Pospuła – od szwagra Tomka z rodziną

2)śp. Iwona Słupina – od Violetty i Piotra Jachymczyk

Sobota, 31.07  

18.00: 1)śp. Józef Kozela – od syna Marcina

2)śp. Halina Sypniewska – od wnuka Tomasza z rodziną

18 NIEDZIELA ZWYKŁA,01.08  

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski na dalsze lata życia dla Heleny Zawada w 90 -tą rocznicę urodzin

17.00: śp. Rozalia i Jan Chmielarczyk

            

18 – 25 VII 2021

16 NIEDZIELA ZWYKŁA,18.07  

8.00: śp. Roman Sęk, wnuk Tomasz

10.30: śp. Czesław Szarański, żona Maria

17.00:  za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 19.07

7.00: 1)o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Ks. Kazimierza Lenarta

2)śp. Stanisław Mikołajczyk – od Józefy i Andrzeja z Dąbrowy G.

Wtorek, 20.07

18.00: 1)śp. Marian Jasionowski, rodzice Franciszek i Genowefa

2)śp. Iwona Słupina – od kuzynki Bogusi z rodziną

Środa, 21.07                                                                                                                                                                                                                                                                7.00: 1)śp. Władysław Szymański(r.śm), rodzice Katarzyna i Franciszek

2)śp. Józef Dębski – od rodziny Pardiak

Czwartek, 22.07

18.00: 1)int. dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Bogumiły i Józefa w 60 -tą rocznicę ślubu

2)śp. Zbigniew Pospuła – od chrześnika Marcina z żoną  

Piątek, 23.07

7.00: 1)śp. Janina Jezioro, mąż Tomasz

2)śp. Józef Wyrwa – od Krzysztofa i Wiesława Knapków z rodzinami

Sobota, 24.07  

18.00: 1)śp. Edmund Kuźma(26 r.śm)

2)śp. Zbigniew Apostolik – od rodziny Niemasek z Radziszowa

17 NIEDZIELA ZWYKŁA,25.07  

8.00: śp. Anna i Władysław Jagocha

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00:   int. dziękczynna z prośbą  o Boże błogosławieństwo dla Agaty i Roberta w 29 rocznicę ślubu

           

11 – 18 VII 2021

15 NIEDZIELA ZWYKŁA,11.07  

8.00: śp. Stanisława Pilch(r.śm), rodzice Stanisław i Waleria

10.30: śp. Stanisława Sypniewska

17.00: śp. Bronisława Lelek(9 r.śm), mąż Piotr

Poniedziałek, 12.07

7.00: 1)śp. Iwona Słupina – od rodziny Skoczylas ze Skawiny

2)śp. Józef Kozela – od rodziny Zawadów

Wtorek, 13.07

18.00: 1)śp. Andrzej Pala, syn Tomasz

2)śp. Józef Wyrwa – od syna Piotra z córkami

Środa, 14.07                                                                                                                                                                                                                                                                7.00: 1) za Wspólnotę parafialną

 2)śp. Henryk Łojek – od Sławomira Kałwa z rodziną

Czwartek, 15.07

18.00: 1)śp. Maria i Stefan Lis

2)śp. Jan Morawa – od rodziny Morawa  

Piątek, 16.07

7.00: 1)śp. Halina Sypniewska – od Krystyny Maciaś z rodziną

2)śp. Zbigniew Pospuła – od sąsiadów

Sobota, 17.07  

18.00: 1)o Boże błogosławieństwo dla Bogdana i Małgorzaty z ok. 11 rocznicy ślubu

2)int. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Bożą opiekę dla Tadeusza i Katarzyny i ich rodziny z okazji 40 -tej rocznicy ślubu

16 NIEDZIELA ZWYKŁA,18.07  

8.00: śp. Roman Sęk, wnuk Tomasz

10.30: śp. Czesław Szarański, żona Maria

17.00:  za Wspólnotę parafialną

04 – 11 VII 2021

14 NIEDZIELA ZWYKŁA,04.07  

8.00: śp. Michalina Rachwał, mąż Kazimierz

10.30: śp. Jan Gruca, rodzice Maria i Filip

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 05.07

7.00: 1)o szczęśliwą operację

2)śp. Zbigniew Zielnik i Edward Przybylski

Wtorek, 06.07

18.00: 1)śp. Zbigniew Pospuła – int. od brata z żoną

2)śp. Maria Jakometti

Środa, 07.07                                                                                                                                                                                                                                                                7.00: 1)śp. Józef Wyrwa – od córki Anny z rodziną

2)śp. Waleria i Wojciech Młodzianowscy, wnuk Krzysztof

Czwartek, 08.07

18.00: 1)śp. Józef Dębski – od córki Agaty z rodziną

2)śp. Iwona Słupinaa – od Marty i Pawła Boroń  

Piątek, 09.07

7.00: 1)śp. Helena Lelek(11 r.śm), jej rodzice i rodzeństwo

2)śp. Zbigniew Apostolik – od rodziny Tomasik z Gołuchowic

Sobota, 10.07  

18.00: 1)w pewnej intencji

2)śp. Stanisław Morawa – od Cecylii i Andrzeja Koniorczyków z Porąbki

15 NIEDZIELA ZWYKŁA,11.07  

8.00: śp. Stanisława Pilch(r.śm), rodzice Stanisław i Waleria

10.30: śp. Stanisława Sypniewska

17.00: śp. Bronisława Lelek(9 r.śm), mąż Piotr

27 VI – 04 VII 2021  

13 NIEDZIELA ZWYKŁA,27.06  

8.00: śp. Jan Morawa

10.30: śp. Franciszek Zawada(15 r.śm)

17.00: int. dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia w rocznicę urodzin

Poniedziałek, 28.06

7.00: 1)śp. Helena, Stanisław Koza, syn Andrzej, wnuk Robert

2)śp. Stanisław, Karolina i Bronisława Zielnik

Wtorek, 29.06

8.00: śp. Piotr, Maria, Małgorzata i Stanisław Kochana

18.00: śp. Andrzej Pala – od syna Bogdana

Środa, 30.06                                                                                                                                                 7.00: 1) za Wspólnotę parafialną

2)śp. Piotr i Franciszka Przybyła

Czwartek, 01.07

18.00: 1)śp. Jan Zawada(r.śm.), żona Aniela

2)śp. Halina Sypniewska – od Krystyny Gruca  

Piątek, 02.07

7.00: śp. Bogusław Bruzda, ojciec Włodzimierz

18.00: śp. Iwona Słupina – od Anny, Janusza i Julii Żmuda

Sobota, 03.07  

7.00: o opiekę Matki Bożej dla Róży MB Kalwaryjskiej(2 Róża z Borku)

18.00: śp. Tomasz Pala, ojciec Andrzej

14 NIEDZIELA ZWYKŁA,04.07  

8.00: śp. Michalina Rachwał, mąż Kazimierz

10.30: śp. Jan Gruca, rodzice Maria i Filip

17.00: za Wspólnotę parafialną

         

20 – 27 VI 2021  

12 NIEDZIELA ZWYKŁA,20.06  

8.00: int. dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne dary i łaski dla Stefanii Kurando w 100 -tną rocznicę urodzin

10.30: śp. Jan Gruca, rodzice Maria i Filip

17.00: śp. Tomasz Sęk(4 r.śm)

Poniedziałek, 21.06

7.00: 1)śp. Kazimierz Kurando

2)śp. Maria Zaczyk

Wtorek, 22.06

18.00: 1)śp. Kazimierz Matwij – int. od córek

2)śp. Józef Bugaj(15 r.śm)

Środa, 23.06     

7.00: 1)śp. Jan Jankowicz, żona Zofia

2)śp. Jan, Izabela i Wojciech Markoccy

Czwartek, 24.06

18.00: 1)śp. Franciszka i Zofia Tylec, wnuczka Jadwiga

2)śp. Jan Ożóg  

Piątek, 25.06

7.00: 1)za Wspólnotę parafialną

2)śp. Iwona Słupina – od szwagra Macieja Sęka

10.00: Msza Święta na zakończenie roku szkolnego za dzieci i nauczycieli

Sobota, 26.06  

18.00: 1)o opiekę Matki Bożej dla Władysława i Władysławy w 40 -tą rocznicę ślubu

2)śp. Władysława Moskała

13 NIEDZIELA ZWYKŁA,27.06  

8.00: śp. Jan Morawa

10.30: śp. Franciszek Zawada(15 r.śm)

17.00: int. dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia w rocznicę urodzin

      

13 – 20 VI 2021  

11 NIEDZIELA ZWYKŁA,13.06  

8.00: śp. Józef i Genowefa Kotula

10.30: śp. Wojciech i Krystyna Błaszczyk

17.00: śp. Rudolf Stechura(3 r.śm), syn Marek

Poniedziałek, 14.06  

7.00: 1)śp. Stanisław Mikołajczyk od sąsiadów z ul. Akacjowej i p. Kowal

2)śp. Maria Zaczyk

Wtorek, 15.06

18.00: 1)śp. Bożena Jóźwiak – int. od koleżanek

2)śp. Teofila i Józef Janik

Środa, 16.06

7.00: 1)za Wspólnotę parafialną

2)śp. Iwona Słupina – od wujka z Zelczyny z rodziną

Czwartek, 17.06

18.00: 1)śp. Andrzej Pala – od Bogdana Marszałka z rodziną

2)śp. Kazimierz Kurando – od rodziny Kuciara z Łączan  

Piątek, 18.06

7.00: 1)o ratunek dla Bronisławy Kozak

2)śp. Zbigniew Apostolik – od Doroty Jankowicz z rodziną

Sobota, 12.06  

18.00: 1)śp. Halina Sypniewska

2)śp. Cecylia Malinowska(r.śm), mąż Antoni, córka Antonina, syn Stanisław i zmarli z rodziny

12 NIEDZIELA ZWYKŁA,20.06  

8.00: int. dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne dary i łaski dla Stefanii Kurando w 100 -tną rocznicę urodzin

10.30: śp. Jan Gruca, rodzice Maria i Filip

17.00: śp. Tomasz Sęk(4 r.śm)

06 – 13 VI 2021  

10 NIEDZIELA ZWYKŁA,06.06  

8.00: śp. Anna Kantorek(r.śm), mąż Jan i Iwona Pospuła

10.30: śp. Stanisław Łanoszka(33 r.śm)

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 07.06

18.00: 1)śp. Stanisława Paluchowska

2)śp. Iwona  Słupina – od rodziny Bednarz

Wtorek, 08.06

18.00: 1)śp. Józef Kozela – int. od żony

2)śp. Maria Szarańska(10 r.śm), mąż Czesław

Środa, 09.06     

18.00: 1)śp. Andrzej Pala – od brata Mariana z rodziną

2)śp. Bolesław Kisielewski(r.śm)

Czwartek, 10.06

18.00: 1)śp. Stanisława Sypniewska

2)śp. Karolina Janik  

Piątek, 11.06

18.00: 1)śp. Grzegorz Kunicki(r.śm)

2)śp. Jan Morawa – od rodziny Badura

Sobota, 12.06  

18.00: 1)śp. Stanisław Partyka, jego rodzice i rodzeństwo oraz Anna Partyka

2)śp. Władysława i Antoni Burzyńscy

11 NIEDZIELA ZWYKŁA,13.06  

8.00: śp. Józef i Genowefa Kotula

10.30: śp. Wojciech i Krystyna Błaszczyk

17.00: śp. Rudolf Stechura(3 r.śm), syn Marek

30 V – 06 VI 2021  

9 NIEDZIELA ZWYKŁA– UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY,30.05  

8.00: śp. Marianna Mrożek, syn Bogdan

10.30: śp. Jan Gruca i jego rodzice

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 31.05

18.00: 1)śp. Zbigniew Pospuła – od córki z rodziną

2)śp. Iwona  Słupina – od Katarzyny i Andrzeja Kukla

Wtorek, 01.06

18.00: 1)śp. Józef Dębski – int. od żony

2)śp. Józef Wyrwa – int. od żony

Środa, 02.06                                                                                                                                                                                                                                                                 7.00: 1)śp. Maria i Piotr Jankowicz

2)śp. Zbigniew Apostolik od rodziny Kozik

Czwartek – UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA, 03.06

8.00: śp. Julian Mlost(12 r.śm)

10.30: za Wspólnotę parafialną

\17.00: śp. Stanisław Mikołajczyk – od córki Bernadetty z mężem

Piątek, 04.06

7.00: śp. Bogusław Bruzda, ojciec Włodzimierz

18.00: śp. Waleria Pacułt(24 r.śm), mąż Bronisław, syn Henryk 

Sobota, 05.06  

7.00: o Boże błogosławieństwo dla Róży MB Fatimskiej(1 Róża z Borku)

18.00: śp. Stanisław Morawa – od chrześnicy z rodziną

10 NIEDZIELA ZWYKŁA,06.06  

8.00: śp. Anna Kantorek(r.śm), mąż Jan i Iwona Pospuła

10.30: śp. Stanisław Łanoszka(33 r.śm)

17.00: za Wspólnotę parafialną    

23 – 30 V 2021  

   NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, 23.05  

8.00:  śp. Ryszard Przebinda

10.30: za dzieci klasy czwartej w rocznicę pierwszej Komunii świętej

13.00: Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Chrztu świętego

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 24.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA  

8.00: śp. Zbigniew Pospuła – od rodziny Morawów

18.00: śp. Andrzej Pala – od brata Mariana z rodziną

Wtorek, 25.05

18.00: 1)o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Kubusia w roczek urodzin

2)śp. Agata Lach(4 r.śm), mąż Józef

Środa, 26.05

18.00: 1)śp. Stefania Knapik

Czwartek, 27.05

18.00: 1)śp. Jan Morawa – int. od kolegów z pracy

2)śp. Bronisława Janik(2 r.śm)

Piątek, 28.05

18.00:  1)śp. Ewa Kijak z mężem, Maria Stanczyk, Wawrzyniec Malinowski, żona Stefania, syn Władysław

2)śp. Halina Sypniewska – od wnuka Wojciecha z rodziną

Sobota, 29.05  

18.00: 1) o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w 40 -tą rocznicę ślubu

2)śp. Iwona Słupina – od męża z dziećmi

9 NIEDZIELA ZWYKŁA – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY,30.05  

8.00: śp. Marianna Mrożek

10.30: śp. Jan Gruca i jego rodzice

17.00: za Wspólnotę parafialną

16 – 23 V 2021  

7 NIEDZIELA WIELKANOCNA – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE, 16.05  

8.00:  śp. Zofia Tomasik(r.śm)

10.30: za Wspólnotę parafialną

12.00: za dzieci przystępujące do pierwszej Komunii świętej

17.00: int. dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Bożeny i Krzysztofa  w 30 -tą rocznicę ślubu

Poniedziałek, 17.05  

18.00: 1)śp. Stanisław Pilch, rodzice Waleria i Stanisław Rachwał

2)śp. Kazimierz Kurando – od swatów Kuciarów z Tłuczani

Wtorek, 18.05

18.00: śp. Aniela Jankowicz, Piotr i Katarzyna Jankowicz

Środa, 19.05

18.00: śp. Iwona Słupina – od Pauliny Morek z rodziną

Czwartek, 20.05

18.00: 1)śp. Stanisław Zięcik, żona Halina, córka Stanisława

2)śp. Maria Zaczyk – int. od Marii Czubaj z rodziną

Piątek, 21.05

18.00:  1)śp. Bożena Jóźwiak – int. od koleżanek

2)śp. Zbigniew Apostolik – od rodziny Zięcik

Sobota, 22.05  

18.00: 1) o Boże błogosławieństwo dla Olgi i Jerzego z okazji 10 -tej rocznicy ślubu –  int. od rodziców

2)śp. Freda Piszczek

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, 23.05  

8.00:  śp. Ryszard Przebinda

10.30: za dzieci klasy czwartej w rocznicę pierwszej Komunii świętej

13.00: Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Chrztu świętego

17.00: za Wspólnotę parafialną

09 – 16 V 2021  

6 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 09.05 

8.00:  śp. Kazimierz Przebinda(8 r.śm), żona Janina, zięć Stanisław

10.30: śp. Bogusław Bruzda(1 r.śm)

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 10.05

18.00: 1) o dobry wzrost zasianego ziarna

2)śp. Tadeusz i Bronisława Pala

Wtorek, 11.05    (przy kapliczce koło p. Cyganików)

18.00: 1) o uświęcenie pracy ludzkiej

2)śp. Stanisława Sypniewska

Środa, 12.05                                                                                                                                                 18.00: 1) za głodujących

2)śp. Kazimierz Janik(4 r.śm), Józef i Teofila

Czwartek, 13.05

18.00: 1) o zdrowie dla pewnej osoby

2)śp. Zbigniew Pospuła – int. od żony

Piątek, 14.05

18.00:  1)śp. Stanisław Mikołajczyk – od sąsiadów z ul. Akacjowej i p. Kowal

2)śp. Jan Morawa – od rodziny Jankowicz

Sobota, 15.05  

18.00: 1) w pewnej intencji

2)śp. Józef Janik, żona Bronisława

7 NIEDZIELA WIELKANOCNAWNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE, 16.05  

8.00:  śp. Zofia Tomasik(r.śm)

10.30: za Wspólnotę parafialną

12.00: za dzieci przystępujące do pierwszej Komunii świętej

17.00: int. dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Bożeny i Krzysztofa w 30 -tą rocznicę ślubu

02 V – 09 V 2021  

5 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 02.05 

8.00:  śp. Stanisława i Henryk Wantuch, syn Marian

10.30: śp. Władysława i Józef Turaj, synowie Edward, Jan i Stanisław

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 03.05 – NMP KRÓLOWEJ POLSKI

8.00: śp. Maria i Leon Mrugacz, wnuczka Iwona

18.00: za Ojczyznę

Wtorek, 04.05

18.00: 1)śp. Freda Piszczek, mąż Stanisław

2)śp. Halina Sypniewska – od wnuczki Anety z rodziną

Środa, 05.05   

18.00: 1)śp. Bolesław i Anna Męczyńscy

2)śp. Kazimierz Kurando – od rodziny Kuzianików

Czwartek, 06.05

18.00: 1)śp. Maria Zaczyk

2)śp. Iwona Słupina od kuzynki Marty z rodziną

Piątek, 07.05

7.00:  śp. Bogusław Bruzda, ojciec Włodzimierz

18.00:  śp. Jan Prochownik, żona Maria, Ludwik i Ludwika Prochownik

Sobota, 08.05  

18.00: 1) o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Stanisława

2)śp. Stanisław Żak, żona Władysława

6 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 09.05 

8.00:  śp. Kazimierz Przebinda(8 r.śm), żona Janina, zięć Stanisław

10.30: śp. Bogusław Bruzda(1 r.śm)

17.00: za Wspólnotę parafialną

25 IV – 02 V 2021  

 4 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 25.04 

8.00:  o Boże błogosławieństwo dla Mari i Wiesława w 40 -tą rocznicę ślubu

10.30: o Boże błogosławieństwo dla Anastazji w roczek urodzin

15.00: Msza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii i ich rodzin

17.00: śp. Jan Gruca

Poniedziałek, 26.04

7.00: 1)śp. Maria Zaczyk

2)śp. Kazimierz Kurando

Wtorek, 27.04

18.00: 1)śp. Stanisław Mikołajczyk – od żony z synem Michałem

2)śp. Franciszek Bieda – od nauczycieli i pracowników SP w Borku

Środa, 28.04     

7.00: 1) za Wspólnotę parafialną

2)śp. Jan Morawa – od rodziny Lisowskich

Czwartek, 29.04

 18.00: 1)śp. Katarzyna Malinowska(5 r.śm)

2)śp. Kazimierz Matwij

Piątek, 30.04

7.00:  1)śp. Iwona Słupina – od cioci Marii

2)śp. Zbigniew Apostolik – od Leszka Pająka z rodziną

Sobota, 01.05

7.00: o Boże błogosławieństwo, zdrowie w rodzinach Róży Niepokalanego

Poczęcia NMP( 2 Róża z Zelczyny)

18.00: 1)śp. Stanisław Morawa – od bratowej Haliny z rodziną

2)śp. Helena i Stefan Badura

5 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 02.05 

8.00:  śp. Stanisława i Henryk Wantuch, syn Marian

10.30: śp. Władysława i Józef Turaj, synowie Edward, Jan i Stanisław

17.00: za Wspólnotę parafialną

18 – 25 IV 2021  

3 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 18.04 

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: o Boże błogosławieństwo, zdrowie dla Emilki w 4 -tą rocznicę urodzin

17.00: śp. Maria i Józef Szymula

Poniedziałek, 19.04

7.00: 1)śp. Kazimierz Kurando

2)śp. Maria Zaczyk

Wtorek, 20.04

18.00: 1)o szczęśliwą podróż dla Władysława

2)śp. Katarzyna Szymańska(r.śm), mąż Franciszek i ich dzieci

3)śp. Jadwiga Popsuła(r.śm), mąż Jan i Iwona Pospuła

Środa, 21.04      

7.00: 1) o zdrowie i potrzebne łaski dla siostry Bronisławy Kozak

2)śp. Iwona Słupina – od Zbigniewa i Anny Janik

3)śp. Jan Morawa – od rodziny Wawrzeniec                                                                                                                                                                                                         Czwartek, 22.04

18.00: śp. Jerzy Puchała i jego rodzice Helena i Władysław

Piątek, 23.04

7.00:  śp. Rozalia i Stanisław Morawa

Sobota, 24.04

18.00: 1)o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Zuzi w roczek  urodzin

2) o szczęśliwe rozwiązanie

4 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 25.04 

8.00:  o Boże błogosławieństwo dla Mari i Wiesława w 40 -tą rocznicę ślubu

10.30: o Boże błogosławieństwo dla Anastazji w roczek urodzin

15.00: Msza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii i ich rodzin

17.00: śp. Jan Gruca

11 – 18 IV 2021  

2 NIEDZIELA WIELKANOCNA(MIŁOSIERDZIA BOŻEGO), 11.04 

8.00: śp. Paweł Malinowski(r.śm)

10.30: śp. Jan Morawa

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 12.04

7.00: śp. Kazimierz Kurando

Wtorek, 13.04

18.00: śp. Marian Jasionowski(r.śm)

Środa, 14,04

7.00: śp. Maria Kazimierczak – int. od znajomych

Czwartek, 15.04

18.00: śp. Paweł Klęk(r.śm), żona Zofia, syn Stanisław, córka Barbara

Piątek, 16.04

7.00:  śp. Jan i Anna Tomczyk

Sobota, 17.04

18.00: podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo

i opiekę MB na dalsze lata życia dla Marii – w 90 -te urodziny

3 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 18.04 

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: o Boże błogosławieństwo, zdrowie dla Emilki w 4 -tą rocznicę urodzin

17.00: śp. Maria i Józef Szymula

05 – 11 IV 2021  

 PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY, 05.04

8.00: śp. Józef Janik, żona Teofila, synowie Józef i Kazimierz

10.30: śp. Anna Rusek(19 r.śm)

13.00: śp. Iwona Słupina – od Norberta Gawrona

Wtorek, 06.04

18.00: 1)śp. Agata Miśkiewicz, rodzice Michał i Zofia Badura

2)śp. Jan Morawa – od brata Józefa

Środa, 07.04

7.00: 1)śp. Kazimierz Kurando

2)śp. Maria Kazimierczak – od rodziny Grabińskich                                                                                                                                                                                           Czwartek, 08.04

18.00: 1)śp. Leon i Maria Mrugacz, wnuczka Iwona

2)śp. Katarzyna Szymańska(r.śm), mąż Franciszek i ich dzieci

 Piątek, 09.04

7.00: 1) o zdrowie i potrzebne łaski dla siostry Bronisławy Kozak

2) śp. Maria Zaczyk

Sobota, 10.04

18.00: 1)śp. Jadwiga Pospuła(r.śm), mąż Jan, syn Józef oraz Iwona Pospuła

2)śp. Małgorzata Sęk(r.śm), Marian Sęk, żona Antonina

2 NIEDZIELA WIELKANOCNA (MIŁOSIERDZIA BOŻEGO), 11.04 

8.00: śp. Paweł Malinowski(r.śm)

10.30: śp. Jan Morawa

17.00: za Wspólnotę parafialną

28 III – 05 IV 2021  

NIEDZIELA PALMOWA, 28.03  

8.00: śp. Jan Przebinda, syn Ryszard

10.30: o Boże błogosławieństwo dla Józia w 6 -tą roczn. urodzin z podz. za łaski

17.00: o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Julii i Jamesa z okazji

urodzin oraz za wszystkie dzieci – int od dziadków i rodziców

Poniedziałek, 29.03  

7.00: 1)śp. Maria Kazimierczak – od Eleonory Matwij

2)śp. Maria Zaczyk  

Wtorek, 30.03

18.00: 1)śp. Czesław Antos(17 r.śm)

2)śp. Stanisław Morawa – od Moniki i Zbigniewa Morawów z synami

Środa, 31.03

7.00: 1)śp. Anna, Maria i Wiktoria Prochownik

2)śp. Janina Zając(1 r.śm), mąż Jan                                                                                                                                                                                                                        TRIDUUM PASCHALNE

Wielki Czwartek, 01.04

18.00: 1)za Wspólnotę parafialną

2)śp. Maciej Kubas, żona Zofia, córka Stefania

Wielki Piątek, 02.04

18.00: Liturgia Męki Pańskiej

Wielka Sobota, 03.04

19.30: 1)o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla 1 Róży z Zelczyny

2)śp. Kazimierz Kurando – od Krzysztofa, Renaty i syna

 NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, 04.04 

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Ryszard Czopek

17.00: śp. Bronisława Janik, mąż Józef

 PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY, 05.04

8.00: śp. Józef Janik, żona Teofila, synowie Józef i Kazimierz

10.30: śp. Anna Rusek(19 r.śm)

13.00: śp. Iwona Słupina – od Norberta Gawrona

21 – 28 III 2021      

5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 21.03

8.00: śp. Stanisław Klęk(5 r.śm), rodzice Paweł i Zofia

9.30: śp. Józef Janik, żona Bronisława

11.00: za rodziny przygotowujące się do I Komunii św. i S. bierzmowania

17.00: śp. Józefa Sajdak(3 r.śm)

 Poniedziałek, 22.03

8.00: 1)za Wspólnotę parafialną

2)śp. Kazimierz Kurando – od koleżanek córki

18.30: śp. Iwona Słupina – od Ewy Boroń z mężem

Wtorek, 23.03

8.00: 1)śp. Jan Morawa – od rodziny Mrożek i Lelek

2)śp. Maria Zaczyk

18.30:  śp. Grzegorz Płonka(r.śm), rodzice Stanisław i Anna

Środa, 24.03

8.00: 1)śp. Marianna Mrożek, syn Bogdan

2)śp. Henryk Łojek – od koleżanek żony z Koła Gospodyń

18.30:  śp. Władysława Moskała

Czwartek, 25.03 –  UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO

8.00: 1)śp. Piotr i Maria Kochana, syn Stanisław, Małgorzata i Gerard Trybuś

2)śp. Zbigniew Apostolik – od Grażyny i Piotra Paciorek z rodziną

18.00: 1) za Wspólnotę parafialną

2)śp. Halina Sypniewska – od syna Andrzeja z żoną

Piątek, 26.03

 18.00: 1)śp. Ryszard Czopek, córka Stefania

2)śp. Iwona Szymańska(5 r.śm), mąż Stanisław

Sobota, 27.03    

18.00: 1)śp. Rozalia Marzec, córka Stefania

2)śp. Bronisława Janas(10 r.śm), mąż Bronisław, syn Tadeusz

6 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 28.03

8.00: śp. Jan Przebinda, syn Ryszard

10.30: o Boże błogosławieństwo dla Józia w 6 -tą roczn. urodzin z podz. za łaski

 17.00: o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Julii i Jamesa z okazji

urodzin oraz za wszystkie dzieci – int od dziadków i rodziców

14 – 21 III 2021    

4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 14.03

8.00: śp. Janina Przebinda(18 r.śm), mąż Kazimierz, córki Małgorzata i Iwona

10.30: śp. Kazimierz Pałka, Helena Kraczka, syn Józef

17.00: śp. Zbigniew Gryndzieluk(r.śm), mama Eugenia

 Poniedziałek, 15.03

7.00: 1)za Wspólnotę parafialną

2)śp. Agnieszka i Wojciech Kucharczyk oraz Janina Jedynak

Wtorek, 16.03

18.00: 1)śp. Krzysztof Knapik(r.śm)

2)śp. Iwona Słupina – od Doroty Jankowicz z rodziną

 Środa, 17.03

7.00: 1)śp. Anna i Józef Prochownik, synowie Edward i Zdzisław

2)śp. Maria Zaczyk

Czwartek, 18.03

18.00: 1)śp. Józef Kowalczyk, żona Maria

2)śp. Zbigniew Apostolik – od dzieci z rodzinami

Piątek, 19.03

18.00: 1)śp. Pelagia Gąsior(10 r.śm), mąż Józef

2)śp. Józef Opyrchał z Borku

Sobota, 20.03    

18.00: 1)śp. Roman Dudziak – od Józefy Kuźma z rodziną

2)śp. Józef Żyła, żona Franciszka, syn Ryszard i zmarli z rodziny

 5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 21.03

8.00: śp. Stanisław Klęk(5 r.śm), rodzice Paweł i Zofia

9.30: śp. Józef Janik, żona Bronisława

11.00: za rodziny przygotowujące się do I Komunii św. i S. bierzmowania

17.00: śp. Józefa Sajdak(3 r.śm)

07 – 14 III 2021    

3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 07.03

8.00: śp. Zdzisław Nowakowski, żona Józefa

10.30: śp. Waleria i Józef Krawiec

17.00:   Za parafian

Poniedziałek, 08.03

7.00: 1)śp. Czesław Zając

2)śp. Maria Zaczyk

Wtorek, 09.03

18.00: 1)śp. Stanisław Morawa – int. od szwagierki z rodziną ze Skawiny

2)śp. Iwona Słupina – od właścicieli Firmy „Pagum”

 Środa, 10.03

7.00: 1)śp. Kazimierz Kurando

2)śp. Halina Sypniewska – od syna Janusza z rodziną

Czwartek, 11.03

18.00: 1)śp. Bartłomiej Wałega(3 r.śm)

2)śp. Rozalia Solecka(r.śm), mąż Stanisław

Piątek, 12.03

18.00: 1)śp. Antoni i Eleonora Czopek

2)śp. Władysław Kowal(14 r.śm), rodzice Andrzej i Helena

Sobota, 13.03    

18.00: 1)śp. Grzegorz Jankowicz

2)śp. Paweł Rachwał(10 r.śm)

 4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 14.03

8.00: śp. Janina Przebinda(18 r.śm), mąż Kazimierz, córki Małgorzata i Iwona

10.30: śp. Kazimierz Pałka, Helena Kraczka, syn Józef

17.00: śp. Zbigniew Gryndzieluk(r.śm), mama Eugenia

          

28 II – 07 III 2021    

2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 28.02

8.00:  Za parafian

10.30: śp. Franciszek Zawada i zmarli z rodziny

13.00: Msza święta z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego

17.00: śp. Włodzimierz Przybyło(4 r.śm)

 Poniedziałek, 01.03

7.00: 1)śp. Andrzej Apostolik(27 r.śm), rodzice Mikołaj i Zofia, syn Zbigniew

2)śp. Czesław Szarański, żona Maria

Wtorek, 02.03

18.00: 1)śp. Jan Morawa – int. od sąsiadów

2)śp. Stanisław Morawa – od brata Józefa

 Środa, 03.03

7.00: 1)śp. Magdalena i Franciszek Dziob oraz zmarłych z rodziny Janików

2)śp. Kazimierz Kurando

Czwartek, 04.03

18.00: 1)śp. Kazimierz Tomasik, rodzice Adam i Rozalia

2)śp. Iwona Słupina – od Klaudii Uchacz

Piątek, 05.03

7.00: śp. Maria Zaczyk – od brata Władysława z żoną

18.00: śp. Aniela Zawada(r.śm), mąż Jan

Sobota, 06.03    

7.00: o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i potrzebne łaski w  rodzinach Róży MB Częstochowskiej( 3 Róża z Borku)

18.00: śp. Szymon i Wiktoria Kowalczyk

 3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 07.03

8.00: śp. Zdzisław Nowakowski, żona Józefa

10.30: śp. Waleria i Józef Krawiec

17.00:   Za parafian

21 – 28 II 2021    

1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 21.02

8.00: śp. Józef i Wojciech Kapera, syn Józef

10.30: śp. Aniela i Czesław Więsek

15.00: Msza święta dla rodzin przygotowujących się do I komunii Świętej

17.00:  Za parafian

 Poniedziałek, 22.02

7.00: 1)o potrzebne łaski i dar zdrowia dla Janiny i Bronisławy

2)o powrót do zdrowia dla Weroniki

Wtorek, 23.02

18.00: 1)śp. Jan Morawa – int. od sąsiadów

2)śp. Iwona Słupina – od rodziny Musiałów

 Środa, 24.02

7.00: 1)śp. Józef Bugaj(13 r.śm)

2)śp. Maria Zaczyk

Czwartek, 25.02

18.00: 1)śp. Romana i Józef Marszałek

2)śp. Kazimierz Kurando – od sąsiadów Talaga

Piątek, 26.02

18.00: 1)śp. Władysław Knapik(r.śm), żona Rozalia

2)śp. Iwona Słupina – od rodziny Uchaczów

Sobota, 27.02    

18.00: 1)śp. Ryszard Czopek(r.śm)

2)śp. Zdzisław Bik(r.śm), rodzice Stefania i Franciszek

 2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 28.02

8.00:  Za parafian

10.30: śp. Franciszek Zawada i zmarli z rodziny

13.00: Msza święta z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego

17.00: śp. Włodzimierz Przybyło(4 r.śm)

                  

14 – 21 II 2021    

6 NIEDZIELA ZWYKŁA, 14.02

8.00: śp. Zdzisław Kozioł, rodzice Edward i Maria, brat Marian

10.30: Za parafian

17.00:  śp. Fryderyk Czerw – od rodziny z Zelczyny

Poniedziałek, 15.02

7.00: 1)śp. Kazimierz Kurando – od siostry z rodziną

2)śp. Maria Zaczyk

Wtorek, 16.02

18.00: 1)śp. Stanisław Olszowiec(14 r.śm)

2)śp. Krystyna i Wojciech Błaszczyk

 Środa Popielcowa, 17.02

8.00: śp. Zbigniew Apostolik – od Jolanty i Zbigniewa Pająk z rodziną

18.00: śp. Bronisław Sysło(5 r.śm) i jego rodzice

Czwartek po Popielcu, 18.02

18.00: śp. Wincenty Przebinda, żona Maria, Jan Przebinda, syn Ryszard

Piątek po Popielcu, 19.02

18.00: 1)śp. Witold Płotek – od kuzynki Barbary

2)śp. Halina Sypniewska – od syna Grzegorza z żoną

Sobota po Popielcu, 20.02    

18.00: 1)śp. Józef Malinowski, rodzice Michał i Zofia

2)śp. Bronisława Janik, mąż Józef  

1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 21.02

8.00: śp. Józef i Wojciech Kapera, syn Józef

10.30: śp. Aniela i Czesław Więsek

15.00: Msza święta dla rodzin przygotowujących się do I komunii Świętej

17.00:  Za parafian

07 – 14 II 2021    

5 NIEDZIELA ZWYKŁA, 07.02

8.00: śp. Józef Opyrchał z Zelczyny(10 r.śm)

10.30: śp. Jan Janik, żona Maria

17.00:  śp. Tomasz Zając – int. od żony z dziećmi

Poniedziałek, 08.02

7.00: 1)śp. Maria Zaczyk

2)śp. Iwona Słupina – od właścicieli firmy Pagum

Wtorek, 09.02

18.00: 1)śp. Grzegorz Jankowicz(r.śm)

2)śp. Władysław Królczyk

Środa, 10.02

7.00: 1)Za parafian

2)śp. Kazimierz Kurando – od rodziny Hajduk z Zatora

Czwartek, 11.02

18.00: 1)int. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Rozalii w 90 -tą rocznicę urodzin

2)śp. Stanisław Tomasik(14 r.śm)

Piątek, 12.02

7.00: 1)śp. Antoni Malinowski, żona Cecylia, córka Antonina, syn Stanisław i zmarli z rodziny

2)śp. Jan Morawa

Sobota, 13.02    

18.00: 1)śp. Stefania Knapik(r.śm)

2)śp. Józef Janik

 6 NIEDZIELA ZWYKŁA, 14.02

8.00: śp. Zdzisław Kozioł, rodzice Edward i Maria, brat Marian

10.30: Za parafian

17.00:  śp. Fryderyk Czerw – od rodziny z Zelczyny

  31 I – 07 II 2021    

4 NIEDZIELA ZWYKŁA, 31.01

8.00: śp. Jerzy Malinowski(r.śm), rodzice Anna i Stanisław

10.30: śp. Bronisław Szymański(r.śm), rodzice Franciszek i Katarzyna

17.00:  za Wspólnotę parafialną

 Poniedziałek, 01.02

7.00: 1) śp. Halina Sypniewska – od syna Józefa

2)śp. Maria Zaczyk

Wtorek, 02.02

8.00: śp. Jan Morawa – od rodziny Gancarz i Mrożek

18.00: śp. Ludwika Malinowska(r.śm), mąż Jan

 Środa, 03.02

7.00: 1)śp. Henryk Łojek – int. od żony

2)śp. Iwona Słupina – od chrześnika Kacpra

Czwartek, 04.02

18.00: 1)śp. Witold Płotek – int. od mamy

2)śp. Kazimierz Kurando – od siostry z rodziną

Piątek, 05.02

7.00: śp. Zbigniew Apostolik, ojciec Andrzej – od brata z rodziną

18.00: śp. Eugenia Gryndzieluk(r.śm), syn Zbigniew

Sobota, 06.02    

7.00: o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Róży MB Kalwaryjskiej(2 Róża z Borku)

18.00: śp. Maria Kowalczyk(r.śm), mąż Józef

 5 NIEDZIELA ZWYKŁA, 07.02

8.00: śp. Józef Opyrchał z Zelczyny(10 r.śm)

10.30: śp. Jan Janik, żona Maria

17.00:  śp. Tomasz Zając – int. od żony z dziećmi

24 – 31 I 2021    

3 NIEDZIELA ZWYKŁA, 24.01

8.00: śp. Stanisława Sypniewska(greg. 24)

10.30: śp. Weronika Gołas – int. od Barbary

13.00: Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego

17.00:  za Wspólnotę parafialną

 Poniedziałek, 25.01

7.00: 1) śp. Czesława Kozioł, mąż Józef

2)śp. Stanisława Sypniewska(greg. 25)

18.00: kolędowa za rodziny z ul. Łanowej, Wspólnej i Wesołej

Wtorek, 26.01

18.00: 1)kolędowa za rodziny z ul. Szkolnej, Cichej i Słonecznej

2)śp. Stanisława Sypniewska(greg. 26)

 Środa, 27.01

7.00: 1)śp. Stanisława Sypniewska(greg. 27)

2)śp. Bogusław Bruzda – od rodz. Białoch

18.00: kolędowa za rodziny z ul. Spacerowej, Rekreacyjnej i Leśnej

 Czwartek, 28.01

18.00: 1)śp. Franciszek Szymański(r.śm), żona Katarzyna i ich dzieci

2)śp. Stanisława Sypniewska(greg. 28)

Piątek, 29.01

7.00: 1)śp. Stanisława Sypniewska(greg. 29)

2)śp. Iwona Słupina – od Beaty i Zbigniewa Klęk

18.00: kolędowa za rodziny z ul. Dworskiej, Zakątek, Dworcowej i Akacjowej

Sobota, 30.01

18.00: 1)śp. Janusz Bukowski(r.śm), rodzice Albina i Julian, teść Tadeusz

2)śp. Stanisława Sypniewska(greg. 30)

 4 NIEDZIELA ZWYKŁA, 31.01

8.00: śp. Jerzy Malinowski(r.śm), rodzice Anna i Stanisław

10.30: śp. Bronisław Szymański(r.śm), rodzice Franciszek i Katarzyna

17.00:  za Wspólnotę parafialną

              

17 – 24 I 2021    

 2 NIEDZIELA ZWYKŁA, 17.01

8.00: śp. Agnieszka i Piotr Sęk, córka Maria i synowie

10.30: śp. Julia i Stanisław Radeccy

15.00: Msza święta dla rodzin przygotowujących się do I komunii Św.

17.00:  śp. Stanisława Sypniewska(greg. 17)

 Poniedziałek, 18.01

7.00: 1) śp. Kazimierz Kurando

2)śp. Stanisława Sypniewska(greg. 18)

18.00: kolędowa za rodziny z ul. Szlacheckiej(numery nieparzyste)

Wtorek, 19.01

18.00: 1)kolędowa za rodziny z ul. Szlacheckiej(numery parzyste)i ul Topolowej

2)śp. Stanisława Sypniewska(greg. 19)

 Środa, 20.01

7.00: 1)za Wspólnotę parafialną

2)śp. Stanisława Sypniewska(greg. 20)

18.00: kolędowa za rodziny mieszkające na ul. Długiej

 Czwartek, 21.01

18.00: 1)kolędowa za rodziny mieszkające na ul. Nad Potokiem

2)śp. Stanisława Sypniewska(greg. 21)

Piątek, 22.01

7.00: 1)śp. Stanisława Sypniewska(greg. 22)

2)śp. Maria Zaczyk

18.00: kolędowa za rodziny mieszkające na ul. Zawiłej

Sobota, 23.01 

18.00: 1)śp. Anna Ludwikowska i jej rodzice

2)śp. Stanisława Sypniewska(greg. 23)

 3 NIEDZIELA ZWYKŁA, 24.01

8.00: śp. Stanisława Sypniewska(greg. 24)

10.30: śp. Weronika Gołas – int. od Barbary

13.00: Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego

17.00:  za Wspólnotę parafialną

10 – 17 I 2021    

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO, 10.01

8.00: śp. Karolina Janik(r.śm)

10.30: śp. Stanisława Sypniewska(greg. 10)

17.00: śp. Józef i Genowefa Kotula

 Poniedziałek, 11.01

7.00: 1) o Boże błogosławieństwo w nowym roku dla Zarządu i pracowników Firmy Gomibud

2)śp. Stanisława Sypniewska(greg. 11) – 2 rocznica śmierci

Wtorek, 12.01

18.00: 1)śp. Stanisława Sypniewska(greg. 12)

2)śp. Witold Płotek – int. od rodziny Majerańczyków

Środa, 13.01

7.00: 1)za Wspólnotę parafialną

2)śp. Stanisława Sypniewska(greg. 13)

 Czwartek, 14.01

18.00: 1)śp. Stanisława Sypniewska(greg. 14)

2)śp. Iwona Słupina – int. od kuzynki Danuty z rodziną

Piątek, 15.01

7.00: 1)śp. Kazimierz Kurando

2)śp. Stanisława Sypniewska(greg. 15)

Sobota, 16.01     

18.00: 1)śp. Stanisława Sypniewska(greg. 16)

2)śp. Tomasz Zając int. od szwagra Michała z rodziną

 2 NIEDZIELA ZWYKŁA, 17.01

8.00: śp. Agnieszka i Piotr Sęk, córka Maria i synowie

10.30: śp. Julia i Stanisław Radeccy

15.00: Msza święta dla rodzin przygotowujących się do I komunii Św.

17.00:  śp. Stanisława Sypniewska(greg. 17)

            

03 – 10 I 2021    

II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM, 03.01

  8.00: śp. Stanisława Sypniewska(greg. 3)

10.30:  za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Zofia, córki Marianna i Stefania, wnuk Stanisław, zięć Antoni

Poniedziałek, 04.01

7.00: 1)śp. Bogusław Bruzda – od rodziny Ochojna

2)śp. Stanisława Sypniewska(greg. 4)

Wtorek, 05.01

18.00: 1)śp. Zofia Musiał(7 r.śm), mąż Stanisław, córka Halina

2)śp. Stanisława Sypniewska(greg. 5)

Środa, 06 I – TRZECH KRÓLI

UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

8.00: śp. Stanisława Sypniewska(greg. 6)

10.30: śp. Wojciech Rachwał, żona Maria

17.00: za Wspólnotę parafialną

Czwartek, 07.01

18.00: 1)śp. Stanisława Sypniewska(greg. 7)

2)śp. Halina Sypniewska – int. od syna Mariana z rodziną

Piątek, 08.01

7.00: 1)śp. Marta Zaczyk – od siostry Franciszki z rodziną

2)śp. Stanisława Sypniewska(greg. 8)

Sobota, 09.01    

18.00: 1)śp. Czesław Tylec(r.śm)

2)śp. Stanisława Sypniewska(greg. 9)

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO, 10.01

8.00: śp. Karolina Janik(r.śm)

10.30: śp. Stanisława Sypniewska(greg. 10)

17.00: śp. Józef i Genowefa Kotula

27 XII 2020 – 03 I 2021    

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY, 27.12

8.00: śp. Andrzej i Maria Dziedzic(r.śm)

10.30: śp. Franciszek Zawada i jego rodzice

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 28.12

7.00: 1)śp. Bogusław Bruzda – od Zbigniewa i Anny Janik

2)śp. Maria Zaczyk

Wtorek, 29.12

18.00: 1)śp. Michał Kura(5 r.śm) oraz Maria i Zygmunt Tomasik

2)śp. Kazimierz Kurando – int. od rodziny Ćwików

Środa, 30.12

7.00: 1)śp. Maria i Leon Mrugacz, wnuczka Iwona

2)śp. Maria Zaczyk

Czwartek, 31.12

18.00: 1)za rodziny, które podjęły trud sprzątania kościoła w tym roku

2)śp. Zbigniew Apostolik, ojciec Andrzej – int. od mamy

Piątek, 01.I 2021   NOWY ROK

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICELKI

8.00:  za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Stanisława Sypniewska(greg. 1)

17.00: za wszystkich ofiarodawców wspierających potrzeby naszej parafii

Sobota, 02.01    

7.00: o Boże błogosławieństwo i opiekę w Nowym Roku dla Róży MB Fatimskiej ( I Róża z Borku)

18.00: śp. Stanisława Sypniewska(greg. 2)

 II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM, 03.01

8.00: śp. Stanisława Sypniewska(greg. 3)

10.30:  za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Zofia, córki Marianna i Stefania, wnuk Stanisław, zięć Antoni      

20 – 27 XII 2019  

4 NIEDZIELA ADWENTU,20.12

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Anna Rusek, ojciec Władysław

15.00: Msza Święta dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodzin

17.00: o powrót do zdrowia dla Zuzi

 Poniedziałek, 21.12

6.30: 1)śp. Jacek Nowak

2)śp. Zbigniew Zając

Wtorek, 22.12

18.00: 1)śp. Tomasz Zając – od wychowawczyni, uczniów i rodziców kl 4 ze SP w Borku Szlach.

2)śp. Tomasz Zając – od koleżanek i kolegów Martyny ze SP w Borku Szlacheckim

Środa, 23.12

6.30: 1)śp. Jacek Nowak

2)śp. Zbigniew Zając

 Czwartek, 24.12

6.30: 1)śp. Adam i Rozalia Tomasik, synowie Kazimierz i Zygmunt z żoną Marią

2)śp. Iwona Słupina – int. od cioci Franciszki Przebinda

Piątek, 25.12 UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO

00.00 – MSZA PASTERSKA:  za Wspólnotę parafialną

8.00: śp. Jan Morawa

10.30: śp. Józef Janik, żona Bronisława

17.00: śp. Rudolf Stechura, syn Marek

Sobota, 26.12  ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA

8.00: śp. Stanisław(7 r.śm) i Irena Szymańscy

10.30: śp. Karolina Janik i jej rodzice

13.00: MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU CHRZTU ŚWIĘTEGO

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY, 27.12

8.00: śp. Andrzej i Maria Dziedzic(r.śm)

10.30: śp. Franciszek Zawada i jego rodzice

17.00: za Wspólnotę parafialną

13 – 20 XII  2020

3 NIEDZIELA ADWENTU,13.12

8.00: śp. Roman Sęk(5 r.śm)

10.30: śp. Krystyna Rapacz(r.śm)

17.00: śp. Jan Morawa – int. od syna Jarosława

Poniedziałek, 14.12

6.30: 1)śp. Bogusław Bruzda – od Danuty i Kazimierza

2)śp. Maria Zaczyk

Wtorek, 15.12

18.00: 1)śp. Czesław Więsek – od nauczycieli, prac. adm. i obsługi ZPO Borek Szlachecki oraz przedszkola w Skawinie

2)śp. Henryk Łojek – int. od Szymona i Joli

Środa, 16.12

6.30: 1)za Wspólnotę parafialną

2)śp. Iwona Słupina – int. od Heleny i kuzynki Teresy

Czwartek, 17.12                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           18.00: 1)śp. Wojciech Piekarz, Mikołaj Kozik, żona Stefania, synowie Józef i Paweł oraz zięć Józef Opyrchał

2)śp. Iwona Słupina – int. od siostry Mirosławy

Piątek, 18.12

6.30: 1)śp. Iwona Słupina – int. od siostrzeńców Piotra i Tomasza z rodzinami

2)śp. Kazimierz Kurando

Sobota, 19.12

6.30: śp. Maria Janik(16 r.śm)

18.00: śp. Barbara Kozela int. od Doroty z Andrzejkiem

 4 NIEDZIELA ADWENTU,20.12

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Anna Rusek, ojciec Władysław

15.00: Msza Święta dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodzin

17.00: o powrót do zdrowia dla Zuzi

06 – 13 XII  2020

 2 NIEDZIELA ADWENTU,06.12

8.00: śp. Bronisław Janas(r.śm), żona Bronisława, syn Tadeusz(r.śm)

10.30: śp. Genowefa Rzepisko

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 07.12

6.30: 1)śp. Wanda Gąsior, mąż Tadeusz

2)śp.  Kazimierz Kurando

Wtorek, 08.12NIEPOKALANE POCZĘCIE NMP

8.00: śp. Maria Szarańska, mąż Czesław

18.00: śp. Eugeniusz Michałek(r.śm), żona Aniela, córka Halina

Środa, 09.12

6.30: 1)śp. Iwona Słupina – int. od chrześnika Krzysztofa z Sabiną

2)śp. Henryk Łojek – od sąsiadki Stanisławy z rodziną

Czwartek, 10.12                                                                                                                                                                                     18.00: 1)śp. Piotr Miśkiewicz(5 r.śm), rodzice Piotr i Stefania

2)śp. Iwona Słupina – int. od Doroty i Piotra z rodziną

Piątek, 11.12

6.30: 1)śp. Maria Zaczyk

2)śp. Bogusław Bruzda – od Artura Jurka z rodziną

  Sobota, 12.12

6.30: śp. Iwona Słupina – int. od Eweliny i Mateusza z Gabrysią

18.00: śp. Stanisława Sypniewska

 3 NIEDZIELA ADWENTU,13.12

8.00: śp. Roman Sęk(5 r.śm)

10.30: śp. Krystyna Rapacz(r.śm)

17.00: śp. Jan Morawa – int. od syna Jarosława

29 XI – 06 XII  2020

1 NIEDZIELA ADWENTU,29.11

8.00: za zmarłe członkinie z Róży MB Fatimskiej (1 Róża z Borku) oraz za  zmarłych z ich rodzin

10.30: śp. Zdzisław Kozioł

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 30.11

6.30: 1)śp. Andrzej Apostolik, rodzice Mikołaj i Zofia

2)śp.  Kazimierz Kurando

Wtorek, 01.12

18.00:  1)śp. Olga i Franciszek Prochownik(r.śm)

2)śp. Marek Płaczkiewicz

Środa, 02.12

6.30: 1) o dobre rozwiązanie problemów osobistych

2)śp. Bogusław Bruzda – od Doroty, Natalii i Marcina Bruzdów

Czwartek, 03.12                                                                                                                                                                                     18.00: 1) śp.Barbara, Gustaw Gospodarczyk, syn Grzegorz, Stefania i Wincenty Kaptur

2)śp. Czesław Więsek – od prac. adm. i obsługi ZPO Borek Szlachecki oraz oddziału przedszkolnego w Skawinie

Piątek, 04.12

6.30: śp. Maria Zaczyk

18.00: śp. Iwona Słupina – int. od siostry Katarzyny

Sobota, 05.12

 6.30: o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla II Róży z Zelczyny

18.00: śp. Michał i Eleonora Jaglarz

 2 NIEDZIELA ADWENTU,06.12

8.00: śp. Bronisław Janas(r.śm), żona Bronisława, syn Tadeusz(r.śm)

10.30: śp. Genowefa Rzepisko

17.00: za Wspólnotę parafialną

         

22 – 29 XI  2020

 JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA,22.11

8.00: za zmarłe członkinie z Róży św. Jana Pawła II (1 Róża z Zelczyny) oraz za  zmarłych z ich rodzin

10.30: śp. Cecylia Malinowska, mąż Antoni, córka Antonina, syn Stanisław i zmarłych z rodziny

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 23.11

7.00: 1)śp. Władysław Opyrchał

2)śp.  Kazimierz Kurando

Wtorek, 24.11

18.00:  1)śp. Franciszek Florek, żona Wiktoria, synowie Andrzej, Stanisław i Jan

2)śp. Barbara Kozela(2 r.śm)

Środa, 25.11

7.00: 1)śp. Henryk Łojek – int. od żony

2)śp. Tadeusz Kozioł

Czwartek, 26.11                                                                                                                                                                                     18.00: 1)śp. Jan Morawa – int. od wnuczki Aleksandry

2)śp. Iwona Słupina – od męża, dzieci i wnuka

Piątek, 27.11

7.00: 1)śp. Maria Zaczyk

2)śp. Bogusław Bruzda – int. od Heleny z rodziną

Sobota, 28.11

18.00: 1)śp. Andrzej Mierzyński, żona Wiktoria

2)śp. Danuta Turkawska

 1 NIEDZIELA ADWENTU,29.11

8.00: za zmarłe członkinie z Róży MB Fatimskiej (1 Róża z Borku) oraz za  zmarłych z ich rodzin

10.30: śp. Zdzisław Kozioł

17.00: za Wspólnotę parafialną

15 – 22 XI  2020

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 15.11

8.00: za zmarłe członkinie z II Róży z Borku oraz za zmarłych z ich rodzin

10.30: za Wspólnotę parafialną 

17.00: śp. Tekla Grzesiak(19 r.śm), mąż Stanisław, córka Stanisława, wnuk Tomasz

Poniedziałek, 16.11

7.00: 1)śp. Jan Morawa – int. od żony

2)śp.  Kazimierz Kurando

Wtorek, 17.11

18.00:  1)śp. Helena Ptak, mąż Franciszek,syn Edward

2)śp. Mieczysław Żądło i Janusz Hajnos

Środa, 18.11

7.00: 1)śp. Zbigniew Gryndzieluk, mama Eugenia

2)śp. Wacława Wilk

Czwartek, 19.11                                                                                                                                                                                     18.00: 1)śp. Maria, Stefan Lis

2)śp. Romana i Józef Marszałek

Piątek, 20.11

7.00: 1)śp. Bogusław Bruzda – int. od sąsiadów

2)śp. Maria Zaczyk

 Sobota, 21.11

18.00: 1)o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Konrada w 18 -tą rocznicę urodzin

2)śp. Antoni i Władysława Burzyńscy(r.śm)

 JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA(34 Niedziela Zwykła),22.11

8.00: za zmarłe członkinie z Róży św. Jana Pawła II (1 Róża z Zelczyny) oraz za  zmarłych z ich rodzin

10.30: śp. Cecylia Malinowska, mąż Antoni, córka Antonina, syn Stanisław i zmarłych z rodziny

17.00: za Wspólnotę parafialną

08 – 15 XI  2020

 XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 08.11

8.00: za zmarłe członkinie z II Róży Zwiastowania z Zelczyny oraz za zm. z ich rodzin

10.30: śp. Jan Morawa – od córki Anety z mężem

17.00: śp. Maria i Tomasz Kowalczyk, syn Stanisław

Poniedziałek, 09.11

7.00: 1)śp. Janusz Bukowski, rodzice Albina i Julian, teść Tadeusz

2)śp.  Kazimierz Kurando

Wtorek, 10.11

18.00:  śp. Kazimierz Matwij(3 r.śm)

Środa, 11.11

8.00: śp. Stanisława Sypniewska

10.30: za Ojczyznę

Czwartek, 12.11                                                                                                                                                                                     18.00: 1)śp. Władysław Kumala, żona Eleonora, synowie Zygmunt i Wacław, oraz Władysława Płonka

2)śp. Stanisław, Zofia i Jacek Kołodziej

Piątek, 13.11

7.00: 1)za Wspólnotę parafialną

2)śp. Maria Zaczyk

Sobota, 14.11

18.00: 1)śp. Jan Kowalczyk(r.śm), żona Maria

2) o powrót do zdrowia dla Zuzi

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 15.11

8.00: za zmarłe członkinie z II Róży z Borku oraz za zmarłych z ich rodzin

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Tekla Grzesiak(19 r.śm), mąż Stanisław, córka Stanisława, wnuk Tomasz

01 – 08 XI  2020

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, 01.11  

8.00: śp. Edward Prochownik(r.śm)

10.30: śp. Genowefa Rzepisko, mąż Stefan

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 02.11 Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych(Dzień Zaduszny)  

8.00: 1)za wszystkich zmarłych

2)śp. Maria Zaczyk

18.00: za zmarłych z wypominków rocznych

Wtorek, 03.11

18.00:  1)śp. Wawrzyniec Malinowski, żona Stefania, syn Władysław

2)śp. Kazimierz Kurando  – int. od kuzyna z żoną z Zelczyny

Środa, 04.11

7.00: 1)śp. Leon i Maria Mrugacz, wnuczka Iwona

2)śp. Bogusław Bruzda – int. od kuzynki Grażyny

Czwartek, 05.11

18.00: 1)śp. Ignacy, żona Maria

2)śp. Kazimierz Fus

Piątek, 06.11

7.00: śp. Marianna Mrożek, syn Bogdan

18.00: śp. Zdzisław Kozioł

 Sobota, 07.11

7.00: za zmarłe członkinie z III Róży z Borku oraz za zmarłych z ich rodzin

18.00: śp. Wojciech Młodzianowski, żona Waleria, wnuk Krzysztof

 XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 08.11

8.00: za zmarłe członkinie z II Róży Zwiastowania z Zelczyny oraz za zm. z ich rodzin

10.30: śp. Jan Morawa – od córki Anety z mężem

17.00: śp. Maria i Tomasz Kowalczyk, syn Stanisław

25 X – 01 XI  2020

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA, 25.10 

8.00: śp. Stanisław Wiatr, żona Bronisława

10.30: śp. Krystyna i Kazimierz Szymańscy

13.00: Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego

17.00: śp. o zdrowie i potrzebne siły w chorobie dla Zofii

Poniedziałek, 26.10   

18.00: 1) za Wspólnotę parafialną

2)śp. Zofia Fus(5 r.śm)

Wtorek, 27.10

18.00:  1)śp. Jan Tomczyk, żona Anna

2)śp.  Piotr Malinowski  – int. od Zbigniewa i Anny Janik

Środa, 28.10

18.00: 1)śp. Tadeusz i Bronisława Pala

2)śp. Bogusław Bruzda – int. od wujka Krzysztofa z rodziną

Czwartek, 29.10                        

18.00: 1)w roczek Marysi o Boże błogosławieństwo dla dziecka, rodziców i rodziny

2)śp. Kazimierz Kurando – od Marii Mlost

Piątek, 30.10

18.00: 1)śp. Janina Fus

2)śp. Maria Zaczyk

Sobota, 31.10

18.00:  1)śp. Katarzyna i Wojciech Grzesiak(r.śm)

2)śp. Piotr Lelek(r.śm), żona Bronisława

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, 01.11

(XXXI Niedziela Zwykła)  

8.00: śp. Edward Prochownik(r.śm)

10.30: śp. Genowefa Rzepisko, mąż Stefan

17.00: za Wspólnotę parafialną

18 – 25 X  2020

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 18.10 

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Genowefa Rzepisko, mąż Stefan

17.00: śp. Bronisława i Józef Janik

Poniedziałek, 19.10  

18.00: 1) śp. Jan Boroń, żona Zofia, córki Irena i Władysława, syn Stanisław

2) śp. Maria Zaczyk – od brata Władysława z żoną

Wtorek, 20.10

18.00:  1)śp. Kazimierz Kurando  – int. od rodziny Horosin i Stępkowski

2)śp.  Piotr Malinowski  – int. od kolegów z klasy

Środa, 21.10

18.00: 1)śp. Jadwiga Czopek(42 r.śm)

2)śp. Bogusław Bruzda – int. od Danuty Kozioł

Czwartek, 22.10                                                                                                                                                                                     18.00: 1)śp. Zygmunt Rubaj, rodzice i siostra Wanda

2)śp. Maria Zaczyk – od Cecylii Huczały z rodziną

Piątek, 23.10

18.00: śp. Józef Turaj, żona Władysława, synowie Edward, Jan i Stanisław

Sobota, 24.10

18.00:  1)śp. Franciszek Tylec, żona Zofia, wnuczka Jadwiga

2)śp. Kazimierz Kurando – od rodziny Mariusza i Katarzyny Pałka

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 25.10 

8.00: śp. Stanisław Wiatr, żona Bronisława

10.30: śp. Krystyna i Kazimierz Szymańscy

13.00: Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego

17.00: za Wspólnotę parafialną

  

11 – 18 X  2020

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 11.10 

8.00: za dusze w czyśćcu cierpiące

10.30: śp. Stanisława Sypniewska

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 12.10  

18.00: 1) o zdrowie dla Iwony

2) śp. Aleksander Przybyła, Józef i Rozalia Knapik, zięciowie i wnuk

Wtorek, 13.10

18.00:  1)śp. Edward Prochownik, jego rodzice i rodzeństwo

2)śp. Kazimierz Kurando  – int. od rodziny Rapacz

Środa, 14.10

18.00: 1)śp. Bronisław Pacułt(23 r.śm), żona Waleria

2)śp. Piotr Malinowski – int. od kuzynki Magdaleny

Czwartek, 15.10

18.00: 1)śp. Franciszek i Maria Antos(25 r.śm)

2)śp. Maria Zaczyk – od rodziny Rzepisko

Piątek, 16.10

18.00: 1)int. dziękczynna za dar i łaskę bierzmowania

2)śp. Aniela Michałek(r.śm), mąż Eugeniusz

Sobota, 17.10

18.00:  1)śp. Stanisław Szymula(8 r.śm)

2)śp. Bogusław Bruzda – od chrześniaka Michała z rodzicami

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 18.10 

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Genowefa Rzepisko, mąż Stefan

15.00: za dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej i ich rodziny

17.00: śp. Bronisława i Józef Janik

04 – 11 X  2020

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 04.10 

8.00: za dusze w czyśćcu cierpiące

10.30: śp. Franciszek Zawada

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 05.10  

18.00: 1)za dusze w czyśćcu cierpiące

2) śp. Bogusław Bruzda – od rodzeństwa z rodzinami

Wtorek, 06.10

18.00:  1)śp. Maria Kowalczyk(19r.śm), mąż Tomasz, syn Stanisław

2)śp. Kazimierz Kurando  – int. od Michaliny

Środa, 07.10

18.00: 1)o szczęśliwe rozwiązanie dla Ani

2)za dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek, 08.10                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            18.00: 1)śp. Franciszek Stawiński i Józef Pobożniak

2)śp. Tomasz Sęk, dziadek Roman

Piątek, 09.10

18.00: 1)za przyjmujących Sakrament bierzmowania

2)śp. Genowefa Rzepisko

Sobota, 10.10

18.00:  1)śp. Czesław Kukla(r.śm)

2)śp. Maria Zaczyk – od wnuków Mateusza, Karoliny i Damiana

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 11.10 

8.00: za dusze w czyśćcu cierpiące

10.30: śp. Stanisława Sypniewska

17.00: za Wspólnotę parafialną

27 IX – 04 X  2020

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 27.09 

8.00: 1)za Wspólnotę parafialną

2)śp. Czesław Tomasik

10.30: śp. Piotr i Maria Kochana, syn Stanisław oraz Małgorzata i Gerard Trybuś

17.00: śp. Stanisława Żmuda, jej rodzice i teściowie

Poniedziałek, 28.09   

7.00: za dusze w czyśćcu cierpiące

Wtorek, 29.09

18.00:  1)śp. Edward Wawrzeniec

2)śp. Piotr Malinowski

Środa, 30.09

7.00: 1)śp. Maria Zaczyk – od Michaliny Płotek

2)śp. Bogusław Bruzda – od siostrzeńca Krzysztofa

Czwartek, 01.10                                                                                                                                                                                     18.00: 1)śp. Genowefa Rzepisko

2)śp. Kazimierz Kurando – od córki z rodziną

Piątek, 02.09

7.00: za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00: śp. Józef Kosek(27 r.śm)

 Sobota, 03.09

7.00:  o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Róży MB Kalwaryjskiej

18.00: śp. Katarzyna Malinowska(r.śm), mąż Wincenty

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 04.10 

8.00: za dusze w czyśćcu cierpiące

10.30: śp. Franciszek Zawada

17.00: za Wspólnotę parafialną

20 – 27 IX  2020

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA, 20.09 

8.00: o zdrowie i dalszą opiekę Bożą w rodzinie

10.30: za Wspólnotę parafialną

15.00: Msza Święta dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodzin

17.00:  śp. Eugenia Gryndzieluk, syn Zbigniew

Poniedziałek, 21.09  

7.00: za dusze w czyśćcu cierpiące

Wtorek, 22.09

18.00: śp. Bogusław Bruzda – od chrześniaka Tomka z rodziną

Środa, 23.09

7.00: śp. Piotr, Maria, Małgorzata i Stanisław Kochana

Czwartek, 24.09                                                                                                                                                                                     18.00: śp. Jan Bobula(2 r.śm)

Piątek, 25.09

7.00: za dusze w czyśćcu cierpiące

 Sobota, 26.09

18.00: śp. Józef Opyrchał z Borku

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA, 27.09 

8.00: śp. Czesław Tomasik

10.30: śp. Piotr i Maria Kochana, syn Stanisław oraz Małgorzata i Gerard Trybuś

17.00:  śp. Stanisława Żmuda, jej rodzice i teściowie

13 – 20 IX  2020

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 13.09 

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Stanisław Twardosz i jego rodzice

15.00: MSZA SWIĘTA DLA PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA I ICH RODZICÓW

17.00:  śp. Bronisława Janik

Poniedziałek, 14.09

7.00: śp. Piotr Malinowski – od rodziny Antosów i Sławińskich

Wtorek, 15.09

18.00: za dusze w czyśćcu cierpiące

Środa, 16.09

7.00: śp. Piotr Opyrchał

Czwartek, 17.09                                                                                                                                                                                     18.00: za dusze w czyśćcu cierpiące

Piątek, 18.09

7.00: śp. Józef Karpierz

Sobota, 19.09

18.00: śp. Franciszek, Anna Figuła i córka Magdalena z mężem Marianem

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA, 20.09 

8.00: o zdrowie i dalszą opiekę Bożą w rodzinie

10.30: za Wspólnotę parafialną

15.00: Msza Święta dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodzin

17.00:  śp. Eugenia Gryndzieluk, syn Zbigniew

06 – 13 IX  2020

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 06.09 

8.00: śp. Henryk, Stanisław Wantuch, syn Marian

10.30: dziękczynienie za dzieło stworzenia oraz tegoroczne plony ziemi i urodzaje

17.00:  za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 07.09   

7.00: śp. Mieczysław Bednarz(r.śm), rodzice Franciszek i Józefa

Wtorek, 08.09

18.00: śp. Radosław Pawełek

Środa, 09.09

7.00: śp. Stanisława Sypniewska

Czwartek, 10.09                                                                                                                                                                                     18.00: śp. Jan Paluchowski, żona Stanisława, synowie Bogdan i Marian, córka Krystyna

Piątek, 11.09

7.00: śp. Wincenty Opyrchał, żona Bronisława, córka Zofia

Sobota, 12.09

18.00: w roczek Zosi o Boże błogosławieństwo dla dziecka i rodziców

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 13.09 

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Stanisław Twardosz i jego rodzice

15.00: MSZA ŚWIĘTA DLA PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA I ICH RODZICÓW

17.00:  śp. Bronisława Janik

30 VIII – 06 IX  2020

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 30.08 

8.00: o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Danuty z okazji urodzin oraz w intencji jej dzieci i wnuków

10.30: śp. Anna Rusek, ojciec Władysław

17.00:  śp. Bogusław Pachytel(7 r.śm)

Poniedziałek, 31.08   

7.00:  za Wspólnotę parafialną

Wtorek, 02.09

17.00:  za dzieci, młodzież, nauczycieli i pracowników szkoły

18.00: śp. Agnieszka i Cyprian Janas

Środa, 02.09

7.00: śp. Bronisław Sysło i jego rodzice

Czwartek, 03.09                                                                                                                                                                                     18.00: śp. Bronisław Szymański, rodzice Katarzyna i Franciszek

Piątek, 04.09

7.00: śp. Stanisław i Rozalia Morawa

18.00:  o zdrowie i potrzebne łaski dla wnuka

Sobota, 05.09

7.00: za Różę MB Fatimskiej z Borku

18.00: śp. Kazimierz Kurando – int. od mamy

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 06.09  

8.00: śp. Henryk, Stanisław Wantuch, syn Marian

10.30: dziękczynienie za dzieło stworzenia oraz tegoroczne plony ziemi i urodzaje

17.00:  za Wspólnotę parafialną

23 – 30 VIII  2020

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA, 23.08 

8.00: int. dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Zofii i Władysława w 55 -tą rocznicę ślubu

10.30: śp. Stefan Najder(r.śm)

17.00:  o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Marii Bugaj w 76 -ą rocznicę urodzin

Poniedziałek, 24.08  

7.00:  za Wspólnotę parafialną

Wtorek, 25.08

18.00: śp. Kazimierz Tomasik, zięć Grzegorz

Środa, 26.08

8.00: śp. Rozalia Knapik(r.śm), mąż Władysław

18.00: śp. Anna Leniartek, mąż Jan

Czwartek, 27.08                        

18.00: w roczek urodzin Filipka o Boże błogosławieństwo dla dziecka i rodziny

 Piątek, 28.08

7.00: śp. Iwona Pospuła

 Sobota, 29.08

18.00: śp. Władysława Żak(r.śm), mąż Stanisław

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 30.08 

8.00: o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Danuty z okazji urodzin oraz w intencji jej dzieci i wnuków

10.30: śp. Anna Rusek, ojciec Władysław

17.00:  śp. Bogusław Pachytel(7 r.śm)

16 – 23 VIII  2020

        

XX NIEDZIELA ZWYKŁA, 16.08 

8.00: śp. Maria Kowalczyk, mąż Józef

10.30: śp. Janina Nowak i Maria Karaś

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 17.08 

7.00:  śp. Stanisława Paluchowska

Wtorek, 18.08

18.00: śp. Krzysztof Gwóźdź

Środa, 19.08

7.00: śp. Józef i Anna Prochownik, synowie, córka i wnuk

Czwartek, 20.08                                                                                                                                                                                     18.00: śp. Bronisława Janik – od rodziny Kawów

Piątek, 21.08

7.00: śp. Janina Jezioro, mąż Tomasz, syn Czesław

Sobota, 22.08

18.00: śp. Stanisław Swornóg i jego rodzice

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA, 23.08 

8.00: int. dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Zofii i Władysława w 55 -tą rocznicę ślubu

10.30: śp. Stefan Najder(r.śm)

17.00:  o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Marii Bugaj w 76 -ą rocznicę urodzin

09 – 16 VIII  2020

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 09.08 

8.00: śp. Rozalia i Jan Chmielarczyk

10.30: śp. Józef Janik(6 r.śm)

17.00: śp. Edward Ptak(3 r.śm) i Stefania Jarząbek(4 r.śm)

Poniedziałek, 10.08

7.00: za Wspólnotę parafialną

Wtorek, 11.08

18.00: śp. Grzegorz Kunicki i Józef Bugaj

Środa, 12.08

7.00: śp. Zdzisława Fidzińska(2 r.śm), mąż Marian

Czwartek, 13.08                                                                                                                                                                                     18.00: śp. Wacław Janik(5 r.śm)

 Piątek, 14.08

7.00: śp. Stanisława Paluchowska

SOBOTA – WNIEBOWZIĘCIE NMP, 15.08 

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Eleonora Grzesiak(5 r.śm), mąż Stanisław

17.00: śp. Maria Tomczyk, mąż Zygmunt

XX NIEDZIELA ZWYKŁA, 16.08 

8.00: śp. Maria Kowalczyk, mąż Jozef

10.30: śp. Janina Nowak i Maria Karaś

17.00: za Wspólnotę parafialną

02 – 09 VIII  2020

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 02.08 

8.00: śp. Piotr, Maria, Małgorzata i Stanisław Kochana

10.30: śp. Anna Książek i jej rodzice

17.00: śp. Wilhelmina Łuka

Poniedziałek, 03.08  

7.00: za Wspólnotę parafialną

Wtorek, 04.08

18.00: śp. Anna i Władysław Jagocha

Środa, 05.08

7.00: śp. Radosław Pawełek

Czwartek, 06.08

18.00: śp. Stanisław Płonka – od kuzynki Weroniki

Piątek, 07.08

7.00: śp. Stanisława Paluchowska – od synowej Marii

18.00: śp. Stanisław Doliński

Sobota, 08.08

18.00:  śp. Mieczysław Doliński

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 09.08 

8.00: śp. Rozalia i Jan Chmielarczyk

10.30: śp. Józef Janik(6 r.śm)

17.00: śp. Edward Ptak(3 r.śm) i Stefania Jarząbek(4 r.śm

26 VII – 02 VIII 2020

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 26.07 

8.00: śp. Czesław Tylec

10.30: śp. Antoni i Władysława Burzyńscy

13.00: MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU CHRZTU

17.00: śp. Wilhelmina Łuka

Poniedziałek, 27.07   

7.00: za Wspólnotę parafialną

śp. Wilhelmina Łuka

Wtorek, 28.07

18.00: w int. wnuków Mateusza, Oli i Tomka, Damiana i Bartłomieja oraz ich rodziców

śp. Wilhelmina Łuka

Środa, 29.07

7.00: śp. Zygmunt Tomasik, żona Maria

śp. Wilhelmina Łuka

Czwartek, 30.07                                                                                                                                                                                     18.00: o Boże błogosławieństwo w rodzinach z ul. Nad Potokiem

śp. Wilhelmina Łuka

Piątek, 31.07

7.00: śp. Władysław Szymański(r.śm)

śp. Wilhelmina Łuka     

Sobota, 01.08

7.00: o Boże błogosławieństwo i opiekę dla Róży MB Częstochowskiej (III Róża z Borku)

18.00:  śp. Wilhelmina Łuka

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 02.08 

8.00: śp. Piotr, Maria, Małgorzata i Stanisław Kochana

10.30: śp. Anna Książek i jej rodzice

17.00: śp. Wilhelmina Łuka

19 – 26 VII 2020

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 19.07 

8.00: śp. Marian Jasionowski i jego rodzice

10.30: śp. Edmund Kuźma

17.00: śp. Wilhelmina Łuka

 Poniedziałek, 20.07 

7.00: za Wspólnotę parafialną

śp. Wilhelmina Łuka

 Wtorek, 21.07

18.00: śp. Franciszek Kowalski, żona Maria, synowie Krzysztof i Andrzej, synowa Maria

śp. Wilhelmina Łuka

Środa, 22.07

7.00: śp. Teofila i Józef Janik

śp. Wilhelmina Łuka

Czwartek, 23.07                                                                                                                                                                                     18.00: śp. Helena Lelek(10 r.śm)

śp. Wilhelmina Łuka

Piątek, 24.07

7.00: w roczek Nadii o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla dziecka i jego rodziców

śp. Wilhelmina Łuka

Sobota, 25.07    

18.00: śp. Franciszek Kowalski, żona Maria, synowie Krzysztof i Andrzej, synowa Maria

śp. Wilhelmina Łuka

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 26.07 

8.00: śp. Czesław Tylec

10.30: śp. Antoni i Władysława Burzyńscy

13.00: MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU CHRZTU

17.00: śp. Wilhelmina Łuka     

12 – 19 VII 2020

XV NIEDZIELA ZWYKŁA, 12.07 

8.00: o Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Świętego dla Gabrieli   w 18 -tą rocznicę urodzin          

10.30: śp. Stanisława Pilch, rodzice Stanisław i Waleria

17.00: śp. Wilhelmina Łuka

Poniedziałek, 13.07

7.00: śp. Włodzimierz Bruzda, rodzice Jan i Ludwika

śp. Wilhelmina Łuka

 Wtorek, 14.07

18.00: śp. Józef Sypniewski i Zofia Łąka

śp. Wilhelmina Łuka

Środa, 15.07

7.00: śp. Wilhelmina Łuka

Czwartek, 16.07                                                                                                                                                                                     18.00: śp. Roman Sęk, wnuk Tomasz

śp. Wilhelmina Łuka

 Piątek, 17.07

7.00: śp. Wilhelmina Łuka

Sobota, 18.07    

18.00: śp. Czesław Szarański, żona Maria

śp. Wilhelmina Łuka

 XVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 19.07 

8.00: śp. Marian Jasionowski i jego rodzice

10.30: śp. Edmund Kuźma

17.00: śp. Wilhelmina Łuka

05 – 12 VII 2020           

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 05.07 

8.00: śp. Stanisław i Helena Koza, syn Andrzej, wnuk Robert             

10.30: śp. Stanisława Sypniewska

12.00: MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM I KOMUNII ŚWIĘTEJ

17.00:  za Wspólnotę parafialną

 Poniedziałek, 06.07   

18.00: o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Aleksandry 18 -tą rocznicę urodzin

śp. Wilhelmina Łuka

Wtorek, 07.07

18.00: śp. Waleria i Wojciech Młodzianowscy, wnuk Krzysztof

śp. Wilhelmina Łuka

Środa, 08.07

18.00: śp. Jan i Aniela Zawada

śp. Wilhelmina Łuka

 Czwartek, 09.07    

18.00: śp. Ks. Władysław Jankowicz                 

śp. Wilhelmina Łuka

 Piątek, 10.07

18.00: o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w pewnej rodzinie

              śp. Wilhelmina Łuka                                                                            

Sobota, 11.07    

16.00: o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej, zdrowie i potrzebne łaski dla Barbary i Stanisława w 50 rocznicę ślubu

śp. Wilhelmina Łuka

18.00: śp. Bronisława Lelek(8 r.śm), mąż Piotr

XV NIEDZIELA ZWYKŁA, 12.07 

8.00: o Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Świętego dla Gabrieli  w 18 -tą rocznicę urodzin          

10.30: śp. Stanisława Pilch, rodzice Stanisław i Waleria

17.00: śp. Wilhelmina Łuka

28 VI – 05 VII 2020           

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 28.06 

8.00: za Wspólnotę parafialną                 

10.30: śp. Franciszek Zawada(14 r.śm)

13.00: MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU CHRZTU ŚWIĘTEGO

17.00: śp. Waleria i Wojciech Młodzianowscy, wnuk Krzysztof

Poniedziałek, 29.06   

8.00: śp. Piotr, Franciszka Przybyła

18.00: śp. Piotr, Maria, Małgorzata i Stanisław Kochana

Wtorek, 30.06

18.00: śp. Stanisław Sagan, synowie Czesław i Stefan

Środa, 01.07

7.00: śp. Grzegorz Kunicki(r.śm)

Czwartek, 02.07    

18.00: o szczęśliwe rozwiązanie dla Anny                 

Piątek, 03.07

7.00: śp. Bogusław Bruzda – int. od mamy

18.00: o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Michała z okazji 18 -tej rocznicy urodzin                                                                                                  

Sobota, 04.07    

7.00: o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla II Róży z Zelczyny i ich rodzin

18.00: śp. Jan Gruca

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 05.07 

8.00: śp. Stanisław i Helena Koza, syn Andrzej, wnuk Robert             

10.30: śp. Stanisława Sypniewska

12.00: MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM I KOMUNII ŚWIĘTEJ

17.00:  za Wspólnotę parafialną

21 – 28 VI 2020           

XII NIEDZIELA ZWYKŁA, 21.06 

8.00: o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Ewy i Janusza w 25 -tą rocznicę ślubu oraz dla Mateusza w 18 -te urodziny                      

10.30: za Wspólnotę parafialną

15.00: Msza Święta dla dzieci i rodzin przygotowujących się do I Komunii św.

17.00: śp. Józef i Genowefa Kotula

 Poniedziałek, 22.06  

7.00: 1)śp. Stanisław Płonka, żona Anna – od kuzynki Marii Bik z rodziną

2)śp. Maria Świerkosz(r.śm)

Wtorek, 23.06

18.00: 1)śp. Kazimierz Matwij –int. od córek z okazji dnia ojca

2)śp. Jan, Izabela i Wojciech Markoccy

Środa, 24.06

7.00: 1)śp. Jan Jankowicz, żona Zofia

2)śp. Jan Bobula

Czwartek, 25.06    

18.00: 1)śp. Andrzej Sęk, żona Kamila, córka Wanda, syn Edmund                  

2)śp. Stanisław Płonka, żona Anna – od kuzynki Barbary Malinowskiej

Piątek, 26.06

7.00: 1)śp. Władysław Kot

2)śp. Władysław Szymański, rodzice Franciszek i Katarzyna

18.00: MSZA ŚWIĘTA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NA KONIEC ROKU SZKOLNEGO 

Sobota, 27.06    

18.00: 1)śp. Władysław Kowal(13 r.śm), rodzice Andrzej i Helena

2)śp. Wojciech Błaszczyk(17 r.śm), żona Krystyna

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 28.06 

8.00: za Wspólnotę parafialną                 

10.30: śp. Franciszek Zawada(14 r.śm)

13.00: MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU CHRZTU ŚWIĘTEGO

17.00: śp. Waleria i Wojciech Młodzianowscy, wnuk Krzysztof

                  

14 – 21 VI 2020           

XI NIEDZIELA ZWYKŁA, 14.06 

8.00: śp. Julia Dziedzic(25 r.śm), mąż Andrzej                      

10.30: śp. Krzysztof Grabowski(greg. 30)

17.00: śp. Jan Gruca i jego rodzice

Poniedziałek, 15.06 

18.00: 1)śp. Antoni Rządzik, żona Anna, córka Aniela, syn Edward

2)za Wspólnotę parafialną

Wtorek, 16.06

18.00: 1)śp. Zofia Janik

2)śp. Stanisława Sypniewska

Środa, 17.06

18.00: 1)śp. Waleria Pacułt(23 r.śm), mąż Bronisław, syn Henryk

2)śp. Bogusław Bruzda – od chrześniaka Tomka z rodziną

Czwartek, 18.06    

18.00: 1)o Boże błogosławieństwo dla Bernadety i Mateusza w 10 -tą roczn. ślubu                   

2)  za Wspólnotę parafialną

Piątek, 19.06

18.00: 1)śp. Pelagia Gąsior, mąż Józef

2)śp. Marianna Mrożek, syn Bogdan

Sobota, 20.06    

16.00: o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla p. Rachwał w 50 -ą rocznicę ślubu

18.00: śp. Cecylia Malinowska(r.śm), mąż Antoni, córka Antonina, syn Stanisław i zmarli z rodziny

XII NIEDZIELA ZWYKŁA, 21.06 

8.00: o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Ewy i Janusza w 25 -tą rocznicę ślubu oraz dla Mateusza w 18 -te urodziny                      

10.30: za Wspólnotę parafialną

15.00: Msza Święta dla dzieci i rodzin przygotowujących się do I Komunii św.

17.00: śp. Józef i Genowefa Kotula

 07 – 14 VI 2020   

        

 NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ, 07.06 

8.00: śp. Anna Kantorek(r.śm), mąż Jan i Iwona Pospuła                      

10.30: śp. Jan Gruca, rodzice Filip i Maria

17.00: śp. Krzysztof Grabowski(greg. 23)

 Poniedziałek, 08.06 

7.00: 1)śp. Krzysztof Grabowski(greg. 24)

2)śp. Maria Szarańska(r.śm), mąż Czesław

 Wtorek, 09.06

18.00: 1)śp. Adam Ziębakowski

2)śp. Krzysztof Grabowski(greg. 25)

Środa, 10.06

7.00: 1)śp. Stanisława Paluchowska(1 r.śm)

2)śp. Krzysztof Grabowski(greg.

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA, 11.06 

8.00: śp. Tomasz Sęk, dziadek Roman                     

10.30: w int. Michała na podziękowanie za dar I Komunii Świętej

17.00: śp. Krzysztof Grabowski(greg. 27)

 Piątek, 12.06

18.00: 1)Za Wspólnotę parafialną

2)śp. Krzysztof Grabowski(greg. 28)

Sobota, 13.06    

18.00: 1)o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Pauliny i Henryka  z Zelczyny w 1 -ą rocznicę ślubu

2)śp. Krzysztof Grabowski(greg. 29)

XI NIEDZIELA ZWYKŁA, 14.06 

8.00: śp. Julia Dziedzic(25 r.śm), mąż Andrzej                      

10.30: śp. Krzysztof Grabowski(greg. 30)

17.00: śp. Jan Gruca i jego rodzice

 31 V – 07 VI 2020 

 

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, 31.05

8.00: śp. Piotr i Maria Jankowicz                      

10.30: o dary Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Natalii w 18 -te urodziny

17.00: śp. Krzysztof Grabowski(greg. 16)

Poniedziałek, 01.06

8.00: śp. Krzysztof Grabowski(greg. 17)

18.00: za Wspólnotę parafialną

Wtorek, 02.06

18.00: 1)śp. Danuta Turkawska(1 r.śm)

2)śp. Krzysztof Grabowski(greg. 18)

Środa, 03.06

7.00: 1)śp. Julian Mlost

2)śp. Krzysztof Grabowski(greg.19)                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Czwartek, 04.06

18.00: 1)o Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego w 18 -tą rocznicę urodzin

2)śp. Krzysztof Grabowski(greg. 20)

 Piątek, 05.06

7.00: śp. Krzysztof Grabowski(greg. 21)

18.00: śp. Franciszek Pająk(10 r.śm)

Sobota, 06.06    

7.00: śp. Stanisław Partyka z rodzicami i rodzeństwem

18.00: śp. Krzysztof Grabowski(greg. 22)

NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ, 07.06 

8.00: śp. Anna Kantorek(r.śm), mąż Jan i Iwona Pospuła                      

10.30: śp. Jan Gruca, rodzice Filip i Maria

17.00: śp. Krzysztof Grabowski(greg. 23)

24 – 31 V 2020 

 

VII NIEDZIELA WIELKANOCNA–WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE, 24.05 

8.00:  int. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla pewnej rodziny z Borku                                

10.30: śp. Maria i Jan Prochownik, Ludwik i Ludwika Prochownik

13.00: Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego

17.00: śp. Krzysztof Grabowski(greg. 9)

Poniedziałek, 25.05 

18.00: 1)o szczęśliwe rozwiązanie dla Gabrieli

2)śp. Krzysztof Grabowski(greg. 10)

Wtorek, 26.05

18.00: 1)śp. Stefania Knapik

2)śp. Krzysztof Grabowski(greg. 11)

Środa, 27.05

18.00: 1)śp. Krzysztof Grabowski(greg. 12)

2)śp. Bronisława Janik(1r.śm)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Czwartek, 28.05

18.00: 1)śp. Barbara, Zbigniew i Krzysztof Sałek

2)śp. Krzysztof Grabowski(greg. 13)

Piątek, 29.05

18.00: 1)o zdrowie, potrzebne łaski i dary w chorobie dla córki

2)śp. Krzysztof Grabowski(greg. 14)

Sobota, 30.05    

18.00: 1)śp. Agata Lach, mąż Józef(r.śm)

2)śp. Krzysztof Grabowski(greg. 15)

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, 31.05 

8.00: śp. Piotr i Maria Jankowicz                      

10.30: o dary Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Natalii w 18 -te urodziny

17.00:śp. Krzysztof Grabowski(greg. 16           

17 – 24 V 2020 

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA, 17.05 

8.00: śp. Krzysztof Grabowski(greg. 2)

10.30: int. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Barbary w 85 -ą rocznicę urodzin

15.00: Msza dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 18.05

18.00: 1)śp. Ks. Józef i Jan Kuś

2)śp. Krzysztof Grabowski(greg. 3)

Wtorek, 19.05

18.00: 1)śp. Helena i Stanisław Zięcik, córka Stanisława

2)śp. Krzysztof Grabowski(greg. 4)

Środa, 20.05

18.00: 1)o Boże błogosławieństwo  i zdrowie dla Ks. Kazimierza

2)śp. Krzysztof Grabowski(greg.5)                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Czwartek, 21.05

18.00: 1)śp. Aniela Dąbrowska – od siostry z rodziną Opyrchałów

2)śp. Krzysztof Grabowski(greg. 6)

Piątek, 22.05

18.00: 1)śp. Maria Kochana – od Grażyny i Józefa Oprych

2)śp. Krzysztof Grabowski(greg. 7)

Sobota, 23.05    

18.00: 1)śp.  Maria Kochana – od Iwony i Grzegorza Słupina

2)śp. Krzysztof Grabowski(greg. 8)

VII NIEDZIELA WIELKANOCNA–WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE, 24.05 

8.00:  int. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla pewnej rodziny z Borku                                

10.30: śp. Maria i Jan Prochownik, Ludwik i Ludwika Prochownik

13.00: Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego

17.00: śp. Krzysztof Grabowski(greg. 9)

10 – 17 V 2020 

 V NIEDZIELA WIELKANOCNA, 10.05 

8.00: śp. Agnieszka Jankowicz(18 r.śm)

10.30: śp. Kazimierz Przebinda, żona Janina, zięć Stanisław

17.00: dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Marii Jachyra w 90 -tą rocznicę urodzin – int. od rodziny

Poniedziałek, 11.05 

18.00: 1)za Wspólnotę parafialną

2)śp. Stanisława Sypniewska

Wtorek, 12.05

18.00: 1)o szczęśliwe rozwiązanie dla Joanny

2)śp. Kazimierz Janik(3 r.śm), rodzice Józef i Teofila

Środa, 13.05

18.00: 1)śp. Henryk, Stanisława Wantuch, syn Marian

2)śp. Stanisław Cięciwa                                                                                                                                                                                     Czwartek, 14.05

18.00: 1)śp. Maria Kochana – od Alicji i Adama Stokłosa z rodziną

2)śp. Aleksander, rodzice Józef i Rozalia

Piątek, 15.05

18.00: 1)o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej w 27 -ą rocznicę święceń

2)śp. Ryszard Przebinda(20 r.śm)

Sobota, 16.05

18.00: 1)śp. Franciszek Tylec(27 r.śm), żona Zofia, wnuczka Jadwiga

2)śp. Krzysztof Grabowski(greg. 1)

 VI NIEDZIELA WIELKANOCNA, 17.05 

8.00: śp. Krzysztof Grabowski(greg. 2)

10.30: int. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Barbary w 85 -ą rocznicę urodzin

17.00: za Wspólnotę parafialną

            

03 – 10 V 2020 

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA, 03.05 

8.00: śp. Maria i Leon Mrugacz, wnuczka Iwona

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Maciej i Zofia Kubas, córka Stefania

Poniedziałek, 04.05

18.00: 1)śp. Maria Kochana – od Katarzyny Klęk z rodziną

2)int. wolna

Wtorek, 05.05

18.00: 1)śp. Józef Ojczyk(4 r.śm) – int. od żony

2)int. wolna

Środa, 06.05

18.00: 1)o łaskę zdrowia i potrzebne dary dla Marzeny

2)o zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie dla Małgorzaty

Czwartek, 07,05

18.00: 1)śp. Piotr i Katarzyna Zięcik

2)śp. Józef Kuta, żona Anna, syn Stanisław, córka Janina

Piątek, 08.05

18.00: 1)śp. Stanisław Żak, żona Władysława

2)śp. Stanisław Olszowiec, córka Stanisława

Sobota, 09.05

18.00: 1)śp. Stanisława Pilch, Stanisław i Waleria Rachwał

2)śp. Tadeusz i Bronisława Pala

V NIEDZIELA WIELKANOCNA, 10.05 

8.00: śp. Agnieszka Jankowicz(18 r.śm)

10.30: śp. Kazimierz Przebinda, żona Janina, zięć Stanisław

17.00: dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Marii Jachyra w 90 -tą rocznicę urodzin – int. od rodziny       

26 IV – 03 V 2020 

III NIEDZIELA WIELKANOCNA, 26.04 

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Anna Ludwikowska i jej rodzice

17.00: śp. Zofia Tomasik

 Poniedziałek, 27.04

7.00: 1)śp. Maria Kochana – od klientów sklepu

2)int. wolna

Wtorek, 28.04

18.00: 1)śp. Stanisław Płonka

2)int. wolna

Środa, 29.04

7.00: 1)śp. Kazimierz Matwij

2) int. wolna                                                                                                                                                                                     Czwartek, 30,04

18.00: 1)śp. Katarzyna Malinowska(4 r.śm)

2)int. wolna

 Piątek, 01.05

7.00: śp. Helena i Stefan Badura

18.00: o Boże błogosławieństwo dla Edyty i Mariusza w 6 -tą rocznicę ślubu

Sobota, 02.05

8.00: o Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej i św. Jana Pawła II dla I Róży Kobiet z Zelczyny

10.30: w intencji Ojczyzny

18.00:  o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego na egzamin maturalny i dalsze życie dla Justyny

 IV NIEDZIELA WIELKANOCNA, 03.05 

8.00: śp. Maria i Leon Mrugacz, wnuczka Iwona

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Maciej i Zofia Kubas, córka Stefania     

19 – 26 IV 2020  

 II NIEDZIELA WIELKANOCNA(MIŁOSIERDZIA BOŻEGO), 19.04 

8.00: śp. Józefa i Zdzisław Nowakowski

10.30: śp. Bronisława Janik, mąż Józef

17.00: int. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą Bożą opiekę i błogosławieństwo dla Mieczysława i Janiny w 55 -tą rocznicę ślubu

Poniedziałek, 20.04

7.00: 1) za Wspólnotę parafialną

2) o zdrowie i potrzebne łaski dla Ks. Bpa Zawitkowskiego

Wtorek, 21.04

18.00: 1)śp. Zofia, Teresa i Stanisław Pulit

2) śp. Stanisław Płonka

Środa, 22.04

7.00: 1)śp. Piotr Malinowski – od rodziny Tabor z Borku

2) int. wolna                                                                                                                                                                                     Czwartek, 23,04

18.00: 1)śp. Jerzy Puchała i jego rodzice

2)int. wolna

Piątek, 24.04

7.00: 1)śp. Rozalia i Stanisław Morawa

2) int. wolna

Sobota, 25.04

18.00: 1)w roczek Otylii o Boże błogosławieństwo dla dziecka i rodziców z okazji 4 -tej rocznicy ślubu

2)int. dziękczynna za otrzymane łaski i opiekę Bożą z prośbą o zdrowie dla Józefa i Janiny oraz całej rodziny w 60 -tą rocznicę ślubu

III NIEDZIELA WIELKANOCNA, 26.04 

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Anna Ludwikowska i jej rodzice

17.00: int. wolna

13 – 19 IV 2020  

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY, 13.04

8.00: śp. Paweł Malinowski(20 r.śm)

10.30: śp. Anna Rusek(18 r.śm)

13.00: śp. Jan Gruca   

Wtorek, 14.04

18.00: 1)śp. Ryszard Łąka – od cioci Opyrchał

2) int. wolna

Środa, 15.04

7.00: 1)śp. Olga Rachwał

2)  int. wolna                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Czwartek, 16,04

18.00: 1)śp. Ks. Józef i Jan Kuś

2)śp. Józef Fornal, syn Józef i zmarli z rodziny

 Piątek, 17.04

7.00: 1)śp. Franciszek Lelek, żona Elżbieta

2) int. wolna

Sobota, 18.04

18.00: 1)śp. Józef i Waleria Krawiec oraz ich rodzice

2)śp. Kazimierz Pałka, Helena Kraczka, syn Józef

 II NIEDZIELA WIELKANOCNA(MIŁOSIERDZIA BOŻEGO), 19.04 

8.00: śp. Józefa i Zdzisław Nowakowski

10.30: śp. Bronisława Janik, mąż Józef

17.00: int. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą Bożą opiekę i błogosławieństwo dla Mieczysława i Janiny w 55 -tą rocznicę ślubu    

   

05 – 13 IV 2020

 

 NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ, 05.04

8.00: śp. Andrzej Apostolik, rodzice Mikołaj i Zofia

10.30: śp. Ryszard Czopek, córka Stefania, synowa Elżbieta

17.00: za Wspólnotę parafialną

 Poniedziałek, 06.04   

7.00: 1)śp. Adam Fuja, rodzice Helena i Władysław

2)śp. Grzegorz Płonka

Wtorek, 07.04

18.00: 1)śp. Maria i Roman Kozak(r.śm)

2)śp. Marian Jasionowski(7 r.śm)

Środa, 08.04

7.00: 1)śp. Katarzyna Szymańska(r.śm), mąż Franciszek, synowie i córka Helena

2)śp. Grzegorz Płonka                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  TRIDUUM PASCHALNE

Wielki Czwartek, 09.04

18.00: 1)śp. Leon i Maria Mrugacz, wnuczka Iwona

2)śp. Grzegorz Płonka

Wielki Piątek, 10.04

15.00: Liturgia Męki Pańskiej

Wielka Sobota, 11.04

19.30: 1)śp. Józef Janik, żona Teofila i zmarłych z rodz. Janików i Nowaków

2)śp. Stanisława Sypniewska  

 NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, 12.04  

8.00: śp. Małgorzata Sęk(5 r.śm), Marian Sęk, żona Antonina

10.30: śp. Zofia i Paweł Klęk(r.śm), syn Stanisław, córka Barbara

17.00: za Wspólnotę parafialną

 PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY, 13.04

8.00: śp. Paweł Malinowski(20 r.śm)

10.30: śp. Anna Rusek(18 r.śm)

13.00: śp. Jan Gruca

29 III – 05 IV 2020    

5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 29.03

8.00: o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Franciszki Przebinda w 90 -tą rocznicę urodzin

10.30: śp. Anna i Józef Prochownik, ich synowie oraz Stanisław Partyka

17.00: śp. Stanisław Kolasa(greg 28)

Poniedziałek, 30.03

7.00: 1)śp. Romana i Józef Marszałek

2)śp. Stanisław Kolasa(greg 29)

Wtorek, 31.03

18.00: 1)śp. Stanisław Kolasa(greg 30)

2)śp. Czesław Antos(16 r.śm)

Środa, 01.04

7.00: 1)śp. Agata Miśkiewicz(4 r.śm), rodzice Michał i Zofia Badura

2)śp. Jadwiga Pospuła(r.śm), mąż Jan, syn Józef i Iwona Pospuła

Czwartek, 02.04

18.00: 1)śp. Wincenty Malinowski(r.śm), żona Katarzyna

2)śp. Bartłomiej Wałęga(2 r.śm)

Piątek, 03.04

7.00: śp. Rozalia i Władysław Knapik

18.00: śp. Ryszard Czopek

Sobota, 04.04

18.00: 1) za Wspólnotę parafialną

2) o szczęśliwe rozwiązanie

NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ, 05.04

8.00: śp. Andrzej Apostolik, rodzice Mikołaj i Zofia

10.30: śp. Ryszard Czopek, córka Stefania, synowa Elżbieta

17.00: za Wspólnotę parafialną

22 – 29 III 2020    

4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 22.03

8.00: śp. Jan Przebinda, syn Ryszard

10.30: śp. Józefa Sajdak(2 r.śm)

13.00: MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU CHRZTU

17.00: śp. Stanisław Kolasa(greg 21)

Poniedziałek, 23.03

7.00: 1)śp. Maria i Józef Szymula

2)śp. Stanisław Kolasa(greg 22)

Wtorek, 24.03

18.00: 1)śp. Piotr i Maria Kochana, syn Stanisław, Gerard i Małgorzata Trybuś

2)śp. Stanisław Kolasa(greg 23)

 Środa, 25.03

8.00: śp. Stanisław Kolasa(greg 24)

18.00: za Wspólnotę parafialną

Czwartek, 26.03

18.00: 1)śp. Bronisława Janas(r.śm), Mąż Bronisław, syn Tadeusz

2)śp. Stanisław Kolasa(greg 25)

Piątek, 27.03

18.00: 1)śp. Marianna Mrożek, syn Bogdan

2)śp. Stanisław Kolasa(greg 26)

Sobota, 28.03

18.00: 1)int. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i opiekę Bożą z okazji 60 -tych urodzin

2)śp. Stanisław Kolasa(greg 27)

5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 29.03

8.00: o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Franciszki Przebinda w 90 -tą rocznicę urodzin

10.30: śp. Anna i Józef Prochownik, ich synowie oraz Stanisław Partyka

17.00: śp. Stanisław Kolasa(greg 28)                 

15 – 22 III 2020    

3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 15.03

8.00: śp. Stanisław Kolasa(greg 14)

10.30: śp. Franciszek Zawada

15.00: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Zbigniew Gryndzieluk, mama Eugenia

Poniedziałek, 16.03

7.00: 1)śp. Józef i Franciszka Żyła, syn Ryszard oraz rodzice

2)śp. Stanisław Kolasa(greg 15)

 Wtorek, 17.03

18.00: 1)śp. Józef Opyrchał z Borku

2)śp. Stanisław Kolasa(greg 16)

Środa, 18.03

7.00: 1)śp. Józef Ojczyk – int. od żony

2)śp. Stanisław Kolasa(greg 17)

Czwartek, 19.03

18.00: 1)śp. Józef Kowalczyk, żona Maria

2)śp. Stanisław Kolasa(greg 18)

Piątek, 20.03

18.00: 1)śp. Grzegorz Płonka(1 r.śm) – int. od żony z dziećmi i wnuczka

2)śp. Stanisław Kolasa(greg 19)

Sobota, 21.03

18.00: 1)śp. Irena Szymańska(4r.śm), mąż Stanisław

2)śp. Stanisław Kolasa(greg 20)

3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 22.03

8.00: śp. Jan Przebinda, syn Ryszard

10.30: śp. Józefa Sajdak(2 r.śm)

13.00: MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU CHRZTU

17.00: śp. Stanisław Kolasa(greg 21)

08 – 15 III 2020    

2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 08.03

8.00: śp. Stanisław Kolasa(greg 7)

10.30: śp. Paweł Rachwał

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 09.03

7.00: 1)śp. Włodzimierz Przybyło(3r.śm)

2)śp. Stanisław Kolasa(greg 8)

Wtorek, 10.03

18.00: 1)śp. Janina Przebinda(17r.śm), Mąż Kazimierz, córka Małgorzata

2)śp. Stanisław Kolasa(greg 9)

Środa, 11.03

7.00: 1)śp. Stanisław Solecki,  żona Rozalia(r.śm)

2)śp. Stanisław Kolasa(greg 10)

Czwartek, 12.03

18.00: 1)śp. Grzegorz Jankowicz

2)śp. Stanisław Kolasa(greg 11)

Piątek, 13.03

18.00: 1)śp. Stanisława Sypniewska

2)śp. Stanisław Kolasa(greg 12)

Sobota, 14.03

18.00: 1)śp. Stanisław Klęk(4r.śm)

2)śp. Stanisław Kolasa(greg 13)

3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 15.03

8.00: śp. Stanisław Kolasa(greg 14)

10.30: śp. Franciszek Zawada

15.00: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Zbigniew Gryndzieluk, mama Eugenia

  

01 – 08 III 2020    

1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 01.03

8.00: śp. Władysław Knapik(r.śm), żona Rozalia

10.30: śp. Kazimierz Janik, rodzice Józef i Teofila

17.00: śp. Eugenia Górka(greg 30)

Poniedziałek, 02.03

7.00: 1)za Wspólnotę parafialną

2)śp. Stanisław Kolasa(greg 1)

Wtorek, 03.03

18.00: 1)śp. Kazimierz Matwij

2)śp. Stanisław Kolasa(greg 2)

 Środa, 04.03

7.00: 1)śp. Kazimierz Tomasik, rodzice Adam i Rozalia

2)śp. Stanisław Kolasa(greg 3)

Czwartek, 05.03

18.00: 1)śp. Czesław Szarański(r.śm), żona Maria

2)śp. Stanisław Kolasa(greg 4)

Piątek, 06.03

7.00: śp. Stanisław Kolasa(greg 5)

18.00: śp. Jan i Aniela Zawada(r.śm)

Sobota, 07.03

7.00: śp. o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Róży MB Kalwaryjskiej(II Róża z Borku)

18.00: śp. Stanisław Kolasa(greg 6)

2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 08.03

8.00: śp. Stanisław Kolasa(greg 7)

10.30: śp. Paweł Rachwał

17.00: za Wspólnotę parafialną

              

23 II – 01 III 2020    

7 NIEDZIELA ZWYKŁA, 23.02

8.00:  za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Barbara Prochownik(r.śm)

13.00: MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU CHRZTU ŚW.

17.00: śp. Eugenia Górka(greg.23)

Poniedziałek, 24.02

7.00: 1)śp. Jan Bobula

2)śp. Eugenia Górka(greg 24)

 Wtorek, 25.02

18.00: 1)śp. Ryszard Czopek(30 r.śm)

2)śp. Eugenia Górka(greg 25)

 Środa, 26.02 – POPIELEC

8.00: śp. Józef Bugaj

18.00: śp. Eugenia Górka(greg 26)

 Czwartek, 27.02

18.00: 1)śp. Zdzisław Bik, rodzice Franciszek i Stefania

2)śp. Eugenia Górka(greg 27)

Piątek, 28.02

18.00: 1)o Boże błogosławieństwo dla Mateusza w 18 -tą rocznicę urodzin

2)śp. Eugenia Górka(greg 28)

 Sobota, 29.02    

18.00: 1)śp. Józef Lelek, żona Aniela(r.śm)

2)śp. Eugenia Górka(greg.29)

1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 01.03

8.00: śp. Władysław Knapik(r.śm), żona Rozalia

10.30: śp. Kazimierz Janik, rodzice Józef i Teofila

17.00: śp. Eugenia Górka(greg 30)

16 – 23 II 2020    

6 NIEDZIELA ZWYKŁA, 16.02

8.00: śp. Bronisław Sysło(4r.śm), rodzice Agnieszka i Marcin

10.30: za Wspólnotę parafialną

15.00: MSZA ŚWIĘTA DLA RODZIN PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO I KOMUNII ŚW.

17.00: śp. Eugenia Górka(greg.16)

Poniedziałek, 17.02

7.00: 1)śp. Krystyna Błaszczyk, mąż Wojciech(2r.śm)

2)śp. Eugenia Górka(greg.17)

Wtorek, 18.02

18.00: 1)śp. Jan Janik, żona Maria

2)śp. Eugenia Górka(greg.18)

 Środa, 19.02

7.00: 1)śp. Antoni i Eleonora Czopek

2)śp. Eugenia Górka(greg.19)

Czwartek, 20.02

18.00: 1)o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla ks. Jacka

2)śp. Eugenia Górka(greg.20)

Piątek, 21.02

7.00: 1)śp. Stanisława Sypniewska

2)śp. Eugenia Górka(greg.21)

Sobota, 22.02    

18.00: 1)o zdrowie i ulgę w cierpieniu dla Haliny

2)śp. Eugenia Górka(greg.22)

7 NIEDZIELA ZWYKŁA, 23.02

8.00:  za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Barbara Prochownik(r.śm)

13.00: MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU CHRZTU ŚW.

17.00: śp. Eugenia Górka(greg.23)              

09 – 16 II 2020    

5 NIEDZIELA ZWYKŁA, 09.02

8.00: śp. Eugenia Górka(greg. 9)

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Eugenia Gryndzieluk(r.śm), syn Zbigniew

Poniedziałek, 10.02

7.00: 1)śp. Stanisław Sęk(44r.śm)

2)śp. Eugenia Górka(greg.10)

 Wtorek, 11.02

18.00: 1)śp. Antoni Malinowski, żona Cecylia, córka Antonina, syn Stanisław

2)śp. Eugenia Górka(greg.11)

 Środa, 12.02

7.00: 1)śp. Stefania Knapik(40r.śm)

2)śp. Eugenia Górka(greg.12)

Czwartek, 13.02

18.00: 1)śp. Józef Opyrchał z Zelczyny(9r.śm)

2)śp. Eugenia Górka(greg.13)

Piątek, 14.02

7.00: 1)śp. Zdzisław Kozioł(r.śm), rodzice: Maria i Edward, brat Marian

2)śp. Eugenia Górka(greg.14)

Sobota, 15.02    

18.00: 1)śp. Wincenty Przebinda, żona Maria, Jan Przebinda, syn Ryszard

2)śp. Eugenia Górka(greg.15)

6 NIEDZIELA ZWYKŁA, 16.02

8.00: śp. Bronisław Sysło(4r.śm), rodzice Agnieszka i Marcin

10.30: za Wspólnotę parafialną

15.00: MSZA ŚWIĘTA DLA RODZIN PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO I KOMUNII ŚW.

17.00: śp. Eugenia Górka(greg.16)

02 – 09 II 2020    

4 NIEDZIELA ZWYKŁA, 02.02

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: w roczek Kornelka o Boże błogosławieństwo dla dziecka i rodziców

17.00: śp. Eugenia Górka(greg. 2)

Poniedziałek, 03.02

7.00: 1) o zdrowie dla ks. Pawła Drożdż

2)śp. Eugenia Górka(greg. 3)

Wtorek, 04.02

18.00: 1)śp. Bronisław Szymański(20 r.śm), rodzice Franciszek i Katarzyna

2)śp. Eugenia Górka(greg. 4)

Środa, 05.02

7.00: 1)śp.Jerzy Malinowski, rodzice Anna i Józef

2)śp. Eugenia Górka(greg. 5)

Czwartek, 06.02

18.00: 1)śp. Ludwika Malinowska, mąż Jan

2)śp. Eugenia Górka(greg. 6)

Piątek, 07.02

7.00: śp. Maria Kowalczyk, mąż Józef

18.00: śp. Eugenia Górka(greg. 7)

Sobota, 08.02    

18.00: 1)śp. Grzegorz Jankowicz(r.śm)

2)śp. Eugenia Górka(greg. 8)

5 NIEDZIELA ZWYKŁA, 09.02

8.00: śp. Eugenia Górka(greg. 9)

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Eugenia Gryndzieluk(r.śm), syn Zbigniew

26 I – 02 II 2020    

3 NIEDZIELA ZWYKŁA, 26.01

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Kazimierz i Krystyna Szymańscy

17.00: śp. Jan Augustyniak(17r.śm)

Poniedziałek, 27.01

7.00: int. wolna

Wtorek, 28.01

18.00: o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i dary  dla Oliwii w pierwsze urodziny

Środa, 29.01

7.00: śp. Józef Malinowski i jego rodzice

Czwartek, 30.01

18.00: śp. Janusz Bukowski(r.śm), rodzice Albina i Julian, teść Tadeusz

Piątek, 31.01

7.00: śp. Franciszek Szymański(r.sm), żona Katarzyna, synowie i córka Helena

Sobota, 01.02   

7.00: 1)o Boże błogosławieństwo w nowym roku dla Róży Matki Bożej Fatimskiej

18.00: 2)śp. Eugenia Górka(greg. 1)

 4 NIEDZIELA ZWYKŁA, 02.02

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: w roczek Kornelka o Boże błogosławieństwo dla dziecka i rodziców

 17.00: śp. Eugenia Górka(greg. 2)          

19 – 26 I 2020    

2 NIEDZIELA ZWYKŁA, 19.01

8.00: o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla dzieci, wnuków, synowej i zięcia oraz o zgodę w rodzinie

10.30: śp. Zdzisław Tylec, żona Zofia

15.00: MSZA ŚWIĘTA DLA RODZIN PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO I KOMUNII ŚW.

17.00:  o Boże błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Gabrieli w 18 -te urodziny

Poniedziałek, 20.01

7.00: 1)śp. Maria Majcherczyk

2)śp. Piotr Malinowski – od Andrzeja Koszycarza

Wtorek, 21.01

18.00: 1)śp. Stanisława Paluchowska

2)śp. Bronisława Janik

Środa, 22.01

7.00: 1) za Wspólnotę parafialną

2) za naszych dziadków i za babcie

Czwartek, 23.01

18.00: 1)Msza Święta za rodziny, które przyjęły kapłana z wizytą duszpasterską

2)śp. Grzegorz Płonka

Piątek, 24.01

7.00: 1)śp. Szymon i Wiktor Kowalczyk

2)śp. Piotr Malinowski – int. od rodziny Pardiak

Sobota, 25.01 

18.00:  o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Alicji w 1 -ą rocznicę urodzin

3 NIEDZIELA ZWYKŁA, 26.01

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Kazimierz i Krystyna Szymańscy

17.00: śp. Jan Augustyniak(17r.śm)

             

12 – 19 I 2020    

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO, 12.01

8.00: śp. Karolina Janik(1r.śm)

10.30: śp. Julia i Stanisław Radeccy

17.00: śp. Józef i Genowefa Kotula

Poniedziałek, 13.01

7.00: 1) za Wspólnotę parafialną

2)śp. Karolina Janik

Wtorek, 14.01

18.00: 1)śp. Czesław Tylec(2 r.śm)

2)śp. Piotr Malinowski – int. od siostry

Środa, 15.01

7.00: 1)o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Zofii i jej dzieci

2)śp. Stanisław Olszowiec(13r.śm)

Czwartek, 16.01

18.00: 1)śp. Grzegorz Płonka

2)śp. Piotr Malinowski – int. od siostrzeńca Michała

Piątek, 17.01

7.00: 1)śp. Stanisława Paluchowska

2)śp. Bronisława Janik

Sobota, 18.01

18.00: 1)śp. Teresa Kotula(1r.śm)

2)śp. Piotr Malinowski int. od chrześniaka Dominika

 2 NIEDZIELA ZWYKŁA, 19.01

8.00: o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla dzieci, wnuków, synowej i zięcia oraz o zgodę w rodzinie

10.30: śp. Zdzisław Tylec, żona Zofia

15.00: MSZA ŚWIĘTA DLA RODZIN PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO I KOMUNII ŚW.

17.00:  o Boże błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Gabrieli w 18 -te urodziny

05 – 12 I 2020    

II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM, 05.01

8.00: śp. Franciszek Grabiński(r.śm)

10.30: śp. Wojciech Rachwał, żona Maria

17.00: za Wspólnotę parafialną

 Poniedziałek, 06 I 2020

UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

8.00: o Boże błogosławieństwo w nowym roku dla I Róży Kobiet z Zelczyny

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Zofia Musiał(6r.śm), mąż Stanisław, córka Halina

Wtorek, 07.01

7.00: w int. Firmy Gomibud o Boże błogosławieństwo w nowym roku

18.00: śp. Stanisława Sypniewska

Środa,08.01

7.00: 1)śp. Agnieszka, Wojciech Kucharczyk, córka Janina

2)śp. Karolina Janik

Czwartek, 09.01

18.00: 1)śp. Karolina Janik

2)śp. Stanisława Sypniewska

Piątek, 10.01

7.00: 1)śp. Wiktoria, Anna i Maria Prochownik

2)śp. Stanisława Sypniewska

Sobota, 11.01

18.00: 1)śp. Stanisława Sypniewska(1r.śm) – int. od mamy

2)śp. Karolina Janik

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO, 12.01

8.00: śp. Karolina Janik(1r.śm)

10.30: śp. Julia i Stanisław Radeccy

17.00: śp. Józef i Genowefa Kotula

29 XII 2019 – 05 I 2020    

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY, 29.12

8.00: śp. Maria i Leon Mrugacz, wnuczka Iwona

10.30: śp. Anna Rusek, ojciec Władysław

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 30.12

7.00: śp. Janusz Lelek

Wtorek, 31.12

18.00: 1)za rodziny, które podjęły trud sprzątania kościoła w tym roku

2)śp. Zofia Pucek

Środa, 01.I 2020   NOWY ROK

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI

8.00: śp. Jan Jankowicz, żona Zofia

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Jan Zielnik, żona Zofia

Czwartek, 02.01

18.00: śp. Stanisława Sypniewska

Piątek, 03.01

7.00: śp.  Stanisława Sypniewska

18.00: śp. Karolina Janik

Sobota, 04.01 

7.00: o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku dla Róży Niepokalanego Poczęcia z Zelczyny

18.00: śp. Janusz Lelek – int. od chrześnika

II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM, 05.01

8.00: śp. Franciszek Grabiński(r.śm)

10.30: śp. Wojciech Rachwał, żona Maria

17.00: za Wspólnotę parafialną

22 – 29 XII 2019  

IV NIEDZIELA ADWENTU, 22.12

8.00: śp. o Boże błogosławieństwo, zdrowie i zgodę w rodzinie

10.30: śp. Stanisław Szymański(6 r.śm), żona Irena

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 23.12

6.30: 1)śp. Stanisława Sypniewska

2)śp. Karolina Janik

Wtorek, 24.12

6.30: 1)śp. Adam, Rozalia Tomasik, synowie Kazimierz i Zygmunt, synowa Maria

2)śp. Stanisława Sypniewska

Środa, 25.12 UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO

00.00: MSZA PASTERSKA  1)śp. Karolina Janik i jej rodzice

2) w int. wszystkich wspierających prace remontowe i inwestycyjne w parafii

8.00: śp. Jan Jankowicz, żona Zofia

10.30: śp. Bronisława i Józef Janik – od córki Małgorzaty i syna Janusza

17.00: za Wspólnotę parafialną

Czwartek, 26.12 ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA

8.00: śp. Tomasz Sęk, dziadkowie: Tekla i Stanisław Grzesiak

10.30: śp. Franciszek Zawada i jego rodzice

13.00: MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU CHRZTU ŚWIĘTEGO

Piątek, 27.12

7.00: 1)śp. Karolina Janik

2)śp. Stanisława Sypniewska

Sobota, 28.12

18.00: 1)śp. Eugeniusz Knapik, rodzice Jan i Anna

2)śp. Stanisława Sypniewska

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY, 29.12

8.00: śp. Maria i Leon Mrugacz, wnuczka Iwona

10.30: śp. Anna Rusek, ojciec Władysław

17.00: za Wspólnotę parafialną

15 – 22 XII 2019

III NIEDZIELA ADWENTU, 15.12

8.00: śp. Mieczysław Trzyszczyk, żona Maria i ich rodzice

10.30: śp. Krystyna Rapacz(30 r.śm)

15.00: MSZA ŚWIĘTA DLA RODZIN PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO I KOMUNII ŚW.

17.00: za Wspólnotę parafialną

 Poniedziałek, 16.12

6.30: 1)śp. Marianna Mrożek, syn Bogdan

2)śp. Stanisława Paluchowska – od zięcia Janusza

Wtorek, 17.12

18.00: 1)śp. Karolina Janik

2)śp. Stanisława Sypniewska

Środa, 18.12

6.30: 1)śp. Stanisława Sypniewska

2)śp. Karolina Janik

 Czwartek, 19.12

18.00: 1)śp. Maria Janik(15 r.śm)

2)śp. Karolina Janik

Piątek, 20.12

6.30: 1)śp. Karolina Janik

2)śp. Stanisława Sypniewska

Sobota, 21.12

6.30: o Boże błogosławieństwo dla Ks. Czesława

18.00: śp. Stanisława Sypniewska

 IV NIEDZIELA ADWENTU, 22.12

8.00: śp. o Boże błogosławieństwo, zdrowie i zgodę w rodzinie

10.30: śp. Stanisław Szymański(6 r.śm), żona Irena

17.00: za Wspólnotę parafialną         

08 – 15 XII 2019

 

II NIEDZIELA ADWENTU, 08.12

8.00: śp. Maria Szarańska, mąż Czesław

10.30: śp. Roman Sęk(4 r.śm), wnuk Tomasz

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 09.12

6.30: 1)śp. Karolina Janik

2)śp. Stanisława Sypniewska

Wtorek, 10.12

18.00: 1)śp. Piotr Miśkiewicz(4 r.śm), rodzice Piotr i Stefania

 2)śp. Bronisław Janas(20 r.śm), żona Bronisława, syn Tadeusz

Środa, 11.12

6.30: 1)śp. Stanisława Sypniewska

2)śp. Karolina Janik

Czwartek, 12.12

18.00: 1)śp. Grzegorz Płonka

2)śp. Stanisława Sypniewska

Piątek, 13.12

6.30: 1)o Boże błogosławieństwo dla Julii i Klary w roczek urodzin

2)śp. Karolina Janik

Sobota, 14.12

6.30: śp. Stanisława Sypniewska

18.00: śp. Wiktoria, Franciszek Florek, synowie Andrzej, Stanisław i Jan

 III NIEDZIELA ADWENTU, 15.12

8.00: śp. Mieczysław Trzyszczyk, żona Maria i ich rodzice

10.30: śp. Krystyna Rapacz(30 r.śm)

15.00: MSZA ŚWIĘTA DLA RODZIN PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO I KOMUNII ŚW.

17.00: za Wspólnotę parafialną

01 – 08 XII 2019

 

I NIEDZIELA ADWENTU, 01.12

8.00: śp. Franciszek i Olga Prochownik(r.śm)

10.30: o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i zdrowie dla pielgrzymujących do Sandomierza i Kazimierza Dolnego i ich rodzin

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 02.12

6.30: 1)śp. Stanisława Sypniewska

2)śp. Karolina Janik

Wtorek, 03.12

18.00: 1)śp. Helena Ptak(r.śm), mąż Franciszek, syn Edward

2)śp Dorota Paciorek(3 r.śm), siostra Zofia Wrona i ich rodzice(30 r.śm)

Środa, 04.12

6.30: 1)śp. Barbara Gospodarczyk(r.śm), mąż Gustaw, syn Grzegorz

2)śp. Karolina Janik

Czwartek, 05.12

18.00: 1)śp. Barbara Prochownik

2)śp. Stanisława Sypniewska

Piątek, 06.12

6.30: śp. Wanda Gąsio(r.śm), mąż Tadeusz i ich rodzice

18.00: śp. Eugeniusz Michałek(r.śm), żona Aniela, córka Halina

Sobota, 07.12

6.30: o Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla III Róży z Borku i ich rodzin

18.00: śp. Zofia i Franciszek Tylec, wnuczka Jadwiga

II NIEDZIELA ADWENTU, 08.12

8.00: śp. Maria Szarańska, mąż Czesław

10.30: śp. Roman Sęk(4 r.śm), wnuk Tomasz

17.00: za Wspólnotę parafialną                

 24 XI – 01 XII 2019

 

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 24.11

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Barbara Kozela(1 r.śm)

13.00: MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU CHRZTU ŚWIĘTEGO

17.00: śp. Maciej Kubas, żona Zofia, córka Stefania

Poniedziałek, 25.11

7.00: 1)śp. Stanisława Paluchowska – od rodziny Baran

2)śp. Karolina Janik

Wtorek, 26.11

18.00: 1)śp.  Karolina Janik

2)śp Grzegorz Płonka – od rodziny Kobiela i Cichórz

Środa, 27.11

7.00: 1)śp. Stanisława Sypniewska

 2)śp. Karolina Janik

 Czwartek, 28.11

18.00: 1)śp. Zdzisław Kozioł

2)śp. Stanisława Sypniewska

Piątek, 29.11

7.00: 1)śp. Stanisława Sypniewska

2)śp. Karolina Janik

Sobota, 30.11

18.00: 1)śp. Andrzej Apostolik, rodzice Mikołaj i Zofia

2)śp. Bronisława Janik – od Zbigniewa Janika z żoną

I NIEDZIELA ADWENTU, 01.12

8.00: śp. Franciszek i Olga Prochownik(r.śm)

10.30: o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i zdrowie dla pielgrzymujących do Sandomierza i Kazimierza Dolnego i ich rodzin

17.00: za Wspólnotę parafialną                  

17 – 24 XI 2019

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 17.11

8.00: za zmarłych z Róży MB Kalwaryjskiej

10.30: śp. Edmund Kuźma

15.00: MSZA ŚWIĘTA DLA RODZIN PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO I KOMUNII ŚW.

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 18.11

7.00: 1)śp. Karolina Janik

2)śp. Stanisława Sypniewska

Wtorek, 19.11

18.00: 1)śp. Barbara Kozela

2)śp Grzegorz Płonka – od brata Marka z żoną

Środa, 20.11

7.00: 1)śp. Stanisława Sypniewska

2)śp. Karolina Janik

Czwartek, 21.11

18.00:  śp. Jan i Joanna Bajer

Piątek, 22.11

7.00: śp. Cecylia Malinowska, mąż Antoni, córka Antonina, mąż Jan, syn Stanisław

Sobota, 23.11

18.00: 1)śp. Amalia Kolbiarz, mąż Jan

2)śp. Zofia i Stanisław Kołodziej, syn Jacek

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 24.11

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Barbara Kozela(1 r.śm) – od syna Roberta z rodziną

13.00: MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU CHRZTU ŚWIĘTEGO

17.00: śp. Maciej Kubas, żona Zofia, córka Stefania               

10 – 17 XI 2019

 XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 10.11

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Kazimierz Matwij(2 r.śm)

17.00: śp. Jan Gruca i jego rodzice

 Poniedziałek, 11.11

8.00: za Ojczyznę

18.00: za Ojczyznę

Wtorek, 12.11

18.00: 1) za Wspólnotę parafialną z Czyżyn

2)śp. Barbara Kozela

Środa, 13.11

7.00: 1)o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne dary dla Stanisławy

2)śp. Karolina Janik

 Czwartek, 14.11

18.00:  śp. Stanisława Sypniewska – od kuzynki Zuzanny z rodziną

Piątek, 15.11

7.00: 1)śp. Józef Kowalczyk(r.śm), żona Maria

2)śp. Barbara Kozela

Sobota, 16.11

18.00: 1)śp. Antoni Burzyński, żona Władysława(10 r.śm)

2)śp. Stanisława Sypniewska

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 17.11

8.00: za zmarłych z Róży MB Kalwaryjskiej

10.30: śp. Edmund Kuźma

15.00: MSZA ŚWIĘTA DLA RODZIN PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO I KOMUNII ŚW.

17.00: za Wspólnotę parafialną

                

03 – 10 XI 2019

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA, 03.11

8.00: za zmarłych z rodzin, które w sierpniu pielgrzymowały do Kalwarii Zebrz.

10.30: śp. Szymon i Wiktoria Kowalczyk

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 04.11

7.00: 1)śp. Leon i Maria Mrugacz, wnuczka Iwona

2)śp. Karolina Janik

Wtorek, 05.11

18.00: za zmarłych z III Róży Kobiet z Borku i za zmarłych z ich rodzin

Środa, 06.11

7.00: 1)śp. Janusz Bukowski, rodzice Albina i Julian, teść Tadeusz

2)śp.  Zdzisław Kozioł

Czwartek, 07.11

18.00: 1)śp. Kazimierz Fus(10 r.sm)

2)śp. Barbara Kozela

Piątek, 08.11

7.00: 1) o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Róży MB Kalwaryjskiej i ich rodzin

2)śp. Józef Marszałek, żona Romana

Sobota, 09.11

8.00: za Koło Łowieckie „Ponowa” w Krakowie i za zmarłych z tego Koła

18.00: śp. Katarzyna Grzesiak, mąż Wojciech

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 10.11

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Kazimierz Matwij(2 r.śm)

17.00: śp. Jan Gruca i jego rodzice             

27 X – 03 XI 2019  

 XXX NIEDZIELA ZWYKŁA,27.10

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Krystyna i Kazimierz Szymańscy

13.00: MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU CHRZTU ŚW.

17.00: o Boże błogosławieństwo w dalszym życiu i dary Ducha Świętego dla   Patrycji z okazji 18 -tych urodzin

Poniedziałek, 28.10

18.00: śp. Tadeusz Pala, żona Bronisława

Wtorek, 29.10

18.00: 1)śp. Tadeusz Madej – od chrześnika z rodziną

2) śp. Józef Ślęzak(12 r.śm)

Środa, 30.10

18.00: 1)śp. Janina Fus(15 r.śm)

2)śp. Teresa Łędzka – od chrześnicy Bożeny z rodziną

Czwartek, 31.10

18.00: 1)śp. Piotr Lelek(r.sm), żona Bronisława

2)śp. Barbara Kozela

Piątek, 01.11

Uroczystość Wszystkich Świętych

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Edward Prochownik(r.śm)

Sobota, 02.11

Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych (Dzień Zaduszny)

8.00: za zmarłe członkinie Róży MB Kalwaryjskiej(I Róży Kobiet z Borku)

18.00: za wszystkich zmarłych

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA, 03.11

8.00: za zmarłych z rodzin, które w sierpniu pielgrzymowały do Kalwarii Zebrz.

10.30: śp. Szymon i Wiktoria Kowalczyk

17.00: za Wspólnotę parafialną              

20 – 27 X 2019

  

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA,20.10 

8.00: o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej, zdrowie i potrzebne łaski w rodzinie Danuty

10.30: w 18 -te urodziny Anny o Boże błogosławieństwo w dalszym życiu

15.00: MSZA ŚWIĘTA DLA RODZIN PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO I KOMUNII

17.00: o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Zofii i Bolesława  w 45 rocznicę ślubu – int. od dzieci Beaty, Krzysztofa i Tomasza z rodzinami

Poniedziałek, 21.10

18.00: 1)za Wspólnotę parafialną

2)śp. Barbara Kozela

Wtorek, 22.10

18.00: 1)śp. Karolina Janik – od Mieczysława Tomasika z rodziną

2)śp. Stanisława Sypniewska – od rodziny Chudeckich

Środa, 23.10

18.00: 1)za Wspólnotę parafialną

2)śp. Bolesław Kisielewski                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Czwartek, 24.10

18.00:  1)śp. Barbara Kozela

2)śp. Grzegorz Płonka – od kuzynki Kazimiery z mężem

 Piątek, 25.10

18.00: 1) śp. Stanisława Sypniewska – od szwagra Andrzeja z rodziną

 2)śp. Karolina Janik – od Doroty Sudoł z rodziną

Sobota, 26.10   

18.00: 1)śp. Stanisława Paluchowska – od synowej Jasi z wnukami i prawnukami

2)śp. Bronisława Janik od Anny i Jana Janików

 XXX NIEDZIELA ZWYKŁA,27.10

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Krystyna i Kazimierz Szymańscy

13.00: MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU CHRZTU ŚWIĘTEGO

17.00: o Boże błogosławieństwo w dalszym życiu i dary Ducha Świętego dla Patrycji z okazji 18 -tych urodzin

13 – 20 X 2019

  

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA,13.10

8.00: o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia dla Róży Niepokalanego Poczęcia NMP z Zelczyny

10.30: śp. Stanisława Żmuda, rodzice, teściowie i zmarli z rodziny

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 14.10

18.00: 1)śp. Jakub i Maria Grabińscy

2)śp. Stanisława Sypniewska –  od kuzyna Stefana Żmudy z rodziną

Wtorek, 15.10

18.00: 1)śp. Barbara Kozela

2)śp. Grzegorz Płonka – od siostry Urszuli z rodziną

Środa, 16.10

18.00: 1)śp. Janina i Andrzej Lelek oraz Danuta i Jan Gonkiewicz

2)śp. Stanisława Sypniewska – od Ritki, Moniki i Rafała  Komar                                                                                                                                                                                                                                                              Czwartek, 17.10

18.00:  1)śp. Jadwiga Czopek(41 r.śm) oraz Franciszek i Zofia Tylec

2)śp. Stanisława Paluchowska – od wnuczki Marty Kosek z rodziną

 Piątek, 18.10

18.00: 1) o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i dary Ducha Świętego i potrzebne łaski dla Magdaleny z ok. 18 -tych urodzin

2)śp. Barbara Kozela

Sobota, 19.10  

18.00: 1)śp. Karolina Janik – od rodziny Kanoników

2)śp. Bronisława Janik od Stefana Janika z rodziną

 XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA,20.10

8.00: o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej, zdrowie i potrzebne łaski w rodzinie Danuty

10.30: w 18 -te urodziny Anny o Boże błogosławieństwo w dalszym życiu

15.00: MSZA ŚWIĘTA DLA RODZIN PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO I KOMUNII

17.00: o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Zofii i Bolesława w 45 rocznicę ślubu – int. od dzieci Beaty, Krzysztofa i Tomasza z rodzinami

            

06 – 13 X 2019  

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA,06.10

8.00: za Marzenę i Mirosława Skupień i ich rodzinę z okazji 25 -tej rocznicy ślubu

10.30: śp. Marianna Mrożek, syn Bogdan

17.00: śp. Józef Kosek i jego rodzice

Poniedziałek, 07.10

18.00: 1)śp. Barbara Kozela –  od rodziny Prochowników i Sajkowskich

 2)śp. Mieczysław i Stanisław Dolińscy

Wtorek, 08.10

18.00: 1)śp. Aniela Michałek(r.śm), mąż Eugeniusz, córka Halina

2)śp. Karolina Janik – od Anny i Jana Janik

Środa, 09.10

18.00: 1)o potrzebne łaski i siły dla Bronisławy Kozak

2)śp. Stanisława Sypniewska – od Ritki, Moniki i Rafała Komar                                                                                                                                                                                                                                                                Czwartek, 10.10

18.00:  1)śp. Barbara Kozela – od rodziny R

2)śp. Grzegorz Płonka – od córki Karoliny i syna Piotra

Piątek, 11.10

18.00: 1)śp. Bronisława Janik – int. od sąsiadów Książków

2)śp. Karolina Janik – od rodziny Dźwigałów

Sobota, 12.10    

18.00: 1)śp. Edward Prochownik z rodzicami i rodzeństwem

2)śp. Stanisława Sypniewska od matki chrzestnej Zofii z rodziną

 XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA,13.10

8.00: o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia dla Róży Niepokalanego Poczęcia NMP z Zelczyny

10.30: śp. Stanisława Żmuda, rodzice, teściowie i zmarli z rodziny

17.00: za Wspólnotę parafialną

      

29 IX – 06 X 2019   

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA,29.09

8.00: śp. Józef Opyrchał

10.30: śp. Elżbieta Czopek

15.00:  Msza Święta dla rodzin przygotowujących się do I Komunii Świętej

 17.00: Za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 30.09

7.00: śp. Stanisława Sypniewska  – int. od sąsiadów z Zelczyny

Wtorek, 01.10

18.00: śp. Jan Boroń, żona Zofia, córki: Władysława i Irena, syn Stanisław

Środa, 02.10

18.00: śp. Maria i Piotr  Kochana

Czwartek, 03.10

18.00:  śp. Karolina Janik – od Jarosława Janika

 Piątek, 04.10

7.00: śp. Adam Fuja – int. od sąsiadów

18.00: śp. Franciszek Zawada

 Sobota, 05.10   

7.00: O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Róży Matki Bożej Fatimskiej(1 Róża z Borku) i ich rodzin

18.00: śp. Stanisława Paluchowska – od wnuczki Małgorzaty z rodziną

 XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA,06.10

8.00: za Marzenę i Mirosława Skupień i ich rodzinę z okazji 25 -tej  rocznicy ślubu

10.30: śp. Marianna Mrożek, syn Bogdan

17.00: śp. Józef Kosek i jego rodzice   

 22 – 29 IX 2019   

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA,22.09

8.00: Za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Katarzyna Malinowska(r.śm), mąż Wincenty

13.00:  Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego

17.00: dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo  w rodzinie   

 Poniedziałek, 23.09

7.00: 1)śp. Adam Fuja  – int. od sąsiadów

2)śp. Jan Bobula

Wtorek, 24.09

18.00: 1)śp. Jan Bobula(1 r.śm) – int. od żony

2)śp. Stanisława Sypniewska – od Ritki, Monki i Rafała Komar

Środa, 25.09

7.00: 1)śp. Karolina Janik od Anny Janik

2)śp. Jan Bobula

Czwartek, 26.09

18.00:  1)śp. Piotr i Maria Kochana, syn Stanisław, Małgorzata i Gerard Trybuś

2)śp. Jan Bobula

Piątek, 27.09

7.00: 1)śp. Jan Bobula

2)śp. Grzegorz Płonka

Sobota, 28.09  

18.00: 1)śp. Edward Wawrzeniec

2)śp. Barbara Kozela – od rodziny Karaś

 XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 29.09

8.00: śp. Józef Opyrchał

10.30: śp. Elżbieta Czopek

15.00:  Msza Święta dla rodzin przygotowujących się do I Komunii Świętej

17.00: Za Wspólnotę parafialną        

 15 – 22 IX 2019  

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA,15.09

8.00: o Boże błogosławieństwo dla pielgrzymujących w sierpniu tego roku do Kalwarii Zebrzydowskiej

10.30: śp. Danuta Turkawska

15.00:  Msza Święta dla przygotowujących się do bierzmowania i ich rodziców

 17.00:  Za Wspólnotę parafialną 

Poniedziałek, 16.09

7.00: 1)śp. Bronisława Janik – od Anny Janik z rodziną

2)śp. Jan Bobula

Wtorek, 17.09

18.00: 1)śp. Józef i Maria Szymula, syn Jan, synowa Barbara

2)śp. Jan Bobula

Środa, 18.09

7.00: 1)śp. Jan Bobula

2)śp. Stanisława Sypniewska – od kuzynki Kazimiery Marek z rodziną                                                                                                                                                                                                                                                 Czwartek, 19.09

18.00:  1) śp. Jan i Weronika Płonka

2)śp. Jan Bobula

 Piątek, 20.09

7.00: 1)śp. Jan Bobula

 2)śp. Grzegorz Płonka – od szwagra Józefa z żoną Wandą

 Sobota, 21.09  

18.00: śp. Cyprian i Agnieszka Janas

 XXV NIEDZIELA ZWYKŁA,22.09

8.00: Za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Katarzyna Malinowska(r.śm), mąż Wincenty

13.00:  Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego

17.00: dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo w rodzinie  

08 – 15 IX 2019  

 XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA,08.09

8.00: śp. Stefan

10.30: śp. Barbara Kozela – od bratowej Katarzyny i chrześnicy Doroty

17.00:  Za Wspólnotę parafialną 

Poniedziałek, 09.09

7.00: 1)śp. Bolesław Doliński

2)śp. Grzegorz Płonka – od rodziny Pańczyków

Wtorek, 10.09

18.00: 1)śp. Stanisław i Krzysztof Knapik

2)śp. Jan Bobula – od Michała i Pauliny z rodziną

Środa, 11.09

7.00: 1)śp. Karolina Janik od siostrzenicy Ewy z rodziną

2)śp. Stanisława Sypniewska – od kuzynki Marii Turaj z rodziną 

Czwartek, 12.09

18.00:  1) o szczęśliwe rozwiązanie dla Edyty

2)śp. Czesław Kukla oraz Agata i Józef Lach

Piątek, 13.09

7.00: 1)śp. Jan Bobula – int. od rodziny Fudalejów i Szuwarów

2)śp. Barbara Kozela – od Jozefa Kozeli z rodziną

Sobota, 14.09  

18.00: śp. Jan Bobula – od Teresy i Władysława Trelów

 XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA,15.09

8.00: o Boże błogosławieństwo dla pielgrzymujących w sierpniu tego roku do Kalwarii Zebrzydowskiej

10.30: śp. Danuta Turkawska

15.00:  Msza Święta dla przygotowujących się do bierzmowania i ich rodziców

17.00:  Za Wspólnotę parafialną 

01 – 08 IX 2019  

 XXII NIEDZIELA ZWYKŁA,01.09

8.00: śp. Stanisława(r.śm) i Henryk Wantuch, syn Marian

10.30: śp. Rozalia Knapik(r.śm), mąż Władysław

 17.00: śp. Bogusław Pachytel(r.sm) – od siostry Ewy z rodziną

Poniedziałek, 02.09

 8.00: 1)MSZA ŚWIĘTA NA ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO

 2)śp. Karolina Janik – od Stefana Janika z rodziną

Wtorek, 03.09

18.00: 1)śp. Bronisława i Wincenty Opyrchał, córka Zofia

2)śp. Bronisław Szymański

Środa, 04.09

7.00: 1)śp. Rozalia i Stanisław Morawa

2)śp. Jan Bobula – od Jana i Sylwii z rodziną                                                                                                                                                                                                                                                                                              Czwartek, 05.09

18.00:  1) Za Wspólnotę parafialną

2) śp. Bożena Dywan – od syna z rodziną

 Piątek, 06.09

7.00: śp. Mieczysław Bednarz, rodzice: Franciszek i Józefa

18.00: śp. Stanisław Żmuda – int. od chrześnicy

Sobota, 07.09

7.00: o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla Róży św. Jana Pawła II( I Róża Kobiet z Zelczyny)

18.00: śp. Bronisława i Józef Janik – od córki Małgorzaty i syna Janusza

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA,08.09

8.00: śp. Stefan

10.30: śp. Barbara Kozela – od bratowej Katarzyny i chrześnicy Doroty

 17.00:  Za Wspólnotę parafialną             

    25 VIII – 01 IX 2019  

 XXI NIEDZIELA ZWYKŁA,25.08

 8.00: śp. Kazimierz Tomasik

10.30: podziękowanie Bogu za tegoroczne plony ziemi

17.00:  za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 26.08

 7.00: dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Katarzyny i Janusza w 10 -tą rocznicę ślubu

 Wtorek, 27.08

18.00: 1)śp. Ryszard Czopek, córka Jadwiga

2)śp. Jan Bobula – od Artura Leśniaka z rodziną

Środa, 28.08

7.00: śp. Grzegorz Płonka – od kuzyna Eugeniusza z rodziną

Czwartek, 29.08

18.00:  śp. Stanisława Paluchowska – od wnuczki Justyny Bączek z rodziną z Zembrzyc   

Piątek, 30.08

7.00: śp. Stanisława Sypniewska – od kuzynki Anny Chmielarczyk z rodziną

Sobota, 31.08

18.00: 1)śp. Władysława Żak, mąż Stanisław

2)śp. Karolina Janik – od rodziny Grabińskich

 XXII NIEDZIELA ZWYKŁA,01.09

 8.00: śp. Stanisława(r.śm) i Henryk Wantuch, syn Marian

10.30: śp. Rozalia Knapik(r.śm), mąż Władysław

17.00: śp. Bogusław Pachytel(r.sm) – od siostry Ewy z rodziną

 18 – 25 VIII 2019  

XX NIEDZIELA ZWYKŁA,18.08

8.00: śp. Krzysztof Gwóźdź

10.30: śp. Stefan Najder

17.00:  za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 19.08

7.00: śp. Marianna Mrożek, syn Bogdan

Wtorek, 20.08

18.00: śp. Filip Cierzak(1 r.śm)

Środa, 21.08

7.00: śp. Jan Bobula – od kuzyna Andrzeja z rodziną

Czwartek, 22.08

18.00:  śp. Bronisława Janik – od Stanisława Janika z domownikami   

 Piątek, 23.08

7.00: 1)śp. Karolina Janik – od siostrzenicy Marty z rodziną

2)śp. Barbara Kozela – od rodziny Klęków z Brzeska

Sobota, 24.08

18.00: 1) o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinach z Zelczyny

2)śp. Stanisława Sypniewska – od kuzyna Leszka Żmudy

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA,25.08

8.00: śp. Kazimierz Tomasik

10.30: podziękowanie Bogu za tegoroczne plony ziemi

17.00:  za Wspólnotę parafialną

  11 – 18 VIII 2019  

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA,11.08

8.00:  za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Barbara Kozela – int. od siostry Urszuli z rodziną

17.00: w roczek Kingi int. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla dziecka i rodziny

Poniedziałek, 12.08

7.00: 1)śp. Stanisława Sypniewska – od szwagra Mariana z rodziną

2)śp. Jan Bobula – od kuzynki Basi z rodziną 

Wtorek, 13.08

18.00: śp. Andrzej i Maria Balcer oraz Czesław Antos

Środa, 14.08

7.00: 1)śp. Antoni i Eleonora Czopek

2)śp. Stanisława Paluchowska – od wnuków z domu

Czwartek, 15.08

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP

8.00:  za Wspólnotę parafial

10.30: śp. Stanisław Grzesiak, żona Eleonora

17.00:  śp. Maria Tomasik, mąż Zygmunt i zmarli z rodziny   

Piątek, 16.08

 6.00: 1) w intencji osób udających się na pielgrzymkę do Kalwarii Z.

2)śp. Adam Fuja i jego rodzice – od Kowalowej z dziećmi

Sobota, 17.08

18.00: 1)śp. Maria Kowalczyk, mąż Józef

2)śp. Karolina Janik – od wnuka Bartłomieja

 XX NIEDZIELA ZWYKŁA,18.08

8.00: śp. Krzysztof Gwóźdź

10.30: śp. Stefan Najder

17.00:  za Wspólnotę parafialną

         

  04 – 11 VIII 2019  

 XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA,04.08

8.00: śp. Iwona Pospuła

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Zdzisława Fidzińska(1 r.śm), mąż Marian

Poniedziałek, 05.08

7.00: 1)o zdrowie i pomyślny przebieg zabiegu dla Rafałka

2)śp. Zdzisława Fidzińska – od córki Magdaleny z dziećmi

Wtorek, 06.08

18.00: śp. Jan Bobula – od chrześnicy Kasi z rodziną

Środa, 07.08

7.00: 1)śp. Józef, Anna Prochownik, synowie Edward, Eugeniusz i  Zdzisław, córka  Zofia, wnuk Marek

2)śp. Jan Leniartek, żona Anna

Czwartek, 08.08

18.00: 1)śp. Maria Kowalczyk(18 r.śm), mąż Tomasz, syn Stanisław 

2)śp. Grzegorz Płonka – int. od córki Katarzyny z rodziną

Piątek, 09.0

7.00: 1)śp. Karolina Janik – od Danuty Kozioł

2)śp. Stanisława Sypniewska – od cioci Otylii

Sobota, 10.08

18.00: śp. Józef Janik(5 r.śm), żona Bronisława

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA,11.08

8.00:  za Wspólnotę parafialn

10.30: śp. Barbara Kozela – int. od siostry Urszuli z rodziną

17.00: w roczek Kingi int. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla dziecka i rodziny

28 VII – 04 VIII 2019  

 XVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 28.07

8.00: za uczestników pielgrzymki do Piekar Śląskich i Góry św. Anny

10.30: za Wspólnotę parafialną

13.00: MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM CHRZTU ŚWIĘTEGO

17.00: śp. Wanda Zabagło(1 r.śm) – od syna Zbigniewa z rodziną

Poniedziałek, 29.07

7.00: 1)śp. Zdzisława Fidzińska –  od sąsiadek Małgorzaty, Sylwii i Justyny

2)śp. Stanisława Paluchowska – od córki Barbary z mężem

Wtorek, 30.07

18.00: 1) o zdrowie, opiekę i Boże błogosławieństwo w rodzinie

2)śp. Tomasz Jezioro, żona Janina, syn Czesław

Środa, 31.07

7.00: 1)śp. Władysław Szymański(r.śm)

2)śp. Jan Bobula – od Zofii Kutek z rodziną

Czwartek, 01.08

18.00: 1)śp. Barbara Kozela – od sąsiadów Anny Ojczyk 

2)śp. Bronisława Opyrchał(1 r.śm) – int. od córek

Piątek, 02.08

7.00: śp. Wacław Janik(4 r.śm)

18.00: o szczęśliwe rozwiązanie dla Agnieszki

Sobota, 03.08

7.00: o Boże błogosławieństwo w rodzinach Róży Niepokalanego Poczęcia NMP( II Róża z Zelczyny)

18.00: śp. Edward Ptak, rodzice Helena i Franciszek oraz Stefania Jarząbek

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA,04.08

8.00: śp. Iwona Pospuła

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Zdzisława Fidzińska(1 r.śm), mąż Marian

21 – 28  VII 2019  

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 21.07

8.00: śp. Czesław Szarański, żona Maria

10.30: śp. Stanisława Pilch, rodzice Waleria i Stanisław

17.00:  za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 22.07

7.00: 1)śp. Wanda Zabagło – int. od Natalii i Krzysztofa Adamczyk

 2)śp. Zdzisława Fidzińska –  od Marka i Moniki z rodziną

Wtorek, 23.07

18.00: 1) o zdrowie, siły i potrzebne łaski dla Moniki po operacji

2)śp. Krystyna Białek

Środa, 24.07

7.00: 1)śp. Karolina Janik – od wnuka Piotra z żoną

2)śp. Grzegorz Płonka – od rodziny Kowalówków                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Czwartek, 25.07

18.00: 1)śp. Edmund Kuźma(24 r.śm)

 2)śp. Stanisława Sypniewska – od chrześnicy Iwony z mężem

 Piątek, 26.07

 7.00: 1)śp. Bronisława Opyrchał – od Teresy Łęckiej z rodziną

 2)śp. Stanisław Żmuda – od kuzynki Marii Kochana z rodziną z Krzęcina

Sobota, 27.07

18.00: 1)śp. Bronisława Janik, mąż Józef – od córki Małgorzaty i syna Janusza

2)śp. Andrzej Mierzyński(27 r.śm)

 XVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 28.07

 8.00: za uczestników pielgrzymki do Piekar Śląskich i Góry św. Anny

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Wanda Zabagło(1 r.śm) – od syna Zbigniewa z rodziną

14 – 21  VII 2019  

 XV NIEDZIELA ZWYKŁA, 14.07

8.00: śp. Helena Lelek

10.30: śp. Janina Nowak

 17.00:  za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 15.07

7.00: 1)śp. Zdzisława Fidzińska – int. od rodziny Tracz

2)śp. Karolina Janik –  od rodziny Tracz

Wtorek, 16.07

18.00: 1)śp. Wanda Zabagło – od sąsiadów

2)śp. Tadeusz Opyrchał

Środa, 17.07

 7.00: 1)śp. Stanisława Paluchowska – od sąsiadów z ul. Zawiła i Nad Potokiem

2)śp. Stanisława Sypniewska – od sąsiadów z  Zelczyny

Czwartek, 18.07

18.00: 1)śp. Józef Opyrchał, rodzice Józef i Zofia

2)śp. Bronisława Opyrchał – od Barbary Przybyła z rodziną

Piątek, 19.07

7.00: 1)śp. Jan Bobula – od rodziny Stokłosa z Borku

2)śp. Grzegorz Płonka – od sąsiadki Anity

Sobota, 20.07

18.00: 1) o Boże błogosławieństwo dla Jasia i rodziców w roczek urodzin

2)śp. Marian Jasionowski i jego rodzice

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 21.07

8.00: śp. Czesław Szarański, żona Maria

10.30: śp. Stanisława Pilch, rodzice Waleria i Stanisław

17.00:  za Wspólnotę parafialną     

07 – 14  VII 2019  

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 07.07

8.00: śp. Antoni Burzyński, żona Władysława

10.30: o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu dla Justyny z okazji 18 -tych urodzin

17.00:  za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 08.07

7.00: 1)śp. Wanda Zabagło – od II Róży Kobiet

2)śp. Bronisława Opyrchał – int. od sąsiadów

Wtorek, 09.07

18.00: 1)śp. Jan Bobula – od dyrekcji, nauczycieli i pracowników SP nr 6 w Skawinie

 2)śp. Zdzisława Fidzińska – od wnuczki Edyty z rodziną

Środa, 10.07

7.00: 1)śp. Kazimierz Matwij

2) śp. Karolina Janik – od Kowalowej z dziećmi 

Czwartek, 11.07

18.00: śp. Józefa Sajdak(w rocznicę urodzin)

 Piątek, 12.07

7.00: 1)śp. Bronisława Lelek(7 r.śm), mąż Piotr

2)śp. Barbara Kozela – od Pawła Boronia z rodziną

 Sobota, 13.07

18.00: 1) o Boże błogosławieństwo dla Szymona w 18 -tą rocznicę urodzin

2)śp. Włodzimierz Bruzda(20 r.śm)

 XV NIEDZIELA ZWYKŁA, 14.07

8.00: śp. Helena Lelek

10.30: śp. Janina Nowak

17.00:  za Wspólnotę parafialną

             

30 VI – 07 VII 2019  

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 30.06

8.00:  śp. Jan Jankowicz, żona Zofia, córka Janina

10.30: śp. Helena i Stanisław Koza, syn Andrzej, wnuk Robert

17.00:  za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 01.07

7.00: 1)śp. Zdzisława Fidzińska – od rodziny Gasków

2)śp. Stanisława Paluchowska – int. od wnuka Roberta z rodziną

Wtorek, 02.07

18.00: w 25 -tą rocznicę ślubu Marty i Marka

Środa, 03.07

7.00: 1)śp. Karolina Janik – od kuzynki Bronisławy

2)śp. Stanisława Sypniewska – od szwagra Grzegorza z rodziną

Czwartek, 04.07

18.00: 1)śp. Jan Zawada, żona Aniela

2)śp. Anna i Władysław Jagocha

Piątek, 05.07

7.00: śp. Grzegorz Płonka – od Romana Pacułt z rodziną

18.00: śp. Rozalia i Jan Chmielarczyk

Sobota, 06.07

7.00: śp. Bronisława Janik – od Róży Matki Bożej Fatimskiej(I Róży z Borku)

18.00: śp. Waleria i Wojciech Młodzianowscy, wnuk Krzysztof

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 07.07

8.00: śp. Antoni Burzyński, żona Władysława

10.30: o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu dla Justyny z okazji 18 -tych urodzin

17.00:  za Wspólnotę parafialną

  23 – 30 VI 2019  

 XII NIEDZIELA ZWYKŁA, 23.06

8.00:  śp. Jan Gruca i jego rodzice

10.30: śp. Franciszek Zawada(13 r.śm)

17.00:  za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 24.06

18.00: 1)śp. Anna Rusek i ojciec Władysław

2)śp. Jan Bobula – int. od wnuków Zuzi i Mateusza

Wtorek, 25.06

18.00: 1) za dusze w czyśćcu cierpiące, które potrzebują szczególnej modlitwy

2)śp. Jan Szczypczyk – o miłosierdzie i łaskę nieba

Środa, 26.06

18.00: 1)śp. Ferdynand Dębski, żona Maria

2)śp. Piotr i Franciszka Przybyła   

Czwartek, 27.06

18.00: 1)śp. Władysław Szymański i jego rodzice

 2)śp. Karolina Janik – od wnuka Pawła z rodziną

 Piątek, 28.06

18.00:  1)śp. Henryk Jankowicz, syn Mieczysław

2)śp. Stanisława Sypniewska – od kuzynki Kazi z synem

 Sobota, 29.06

8.00: śp. Piotr Lelek, żona Bronisława(7 r.śm)

18.00: śp. Jan i Izabela Markoccy

 XIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 30.06

8.00:  śp. Jan Jankowicz, żona Zofia, córka Janina

10.30: śp. Helena i Stanisław Koza, syn Andrzej, wnuk Robert

17.00:  za Wspólnotę parafialną

16 – 23 VI 2019  

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – Trójcy Przenajświętszej, 16.06

8.00:  śp. Jan Gruca

10.30: śp. Józef Janik, żona Bronisława

17.00:  za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 17.06

7.00: 1)śp. Zdzisława Fidzińska – int. od sąsiadów

2)śp. Barbara Kozela  – od Ryszarda Nowaka

Wtorek, 18.06

18.00: 1)śp. Maria i Piotr Jankowic

2)śp. Janina Sekuła, mąż Władysław

Środa, 19.06

7.00: 1)śp. Katarzyna i Piotr Zięci

2)śp. Stanisława Paluchowska  – od wnuczki Basi z rodziną

8.00: MSZA ŚWIĘTA NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO DLA SP

Czwartek, 20.06

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI PAŃSKIEJ

8.00: śp. Cecylia Malinowska(r.śm), mąż Antoni, córka Antonina, syn Stanisław oraz rodzice

10.30: za uczestników pielgrzymki do Piekar Śląskich i Góry św. Anny

17.00:  za Wspólnotę parafialną

Piątek, 21.06

18.00:  1)śp. Zygmunt Rubaj, siostra Wanda, rodzice Genowefa i Władysław

2)śp. Bronisława Janik – od Urszuli i Adama Zawada

 Sobota, 22.06

18.00: 1)śp. Kazimierz Matwij

2)śp. Franciszek Grabński

XII NIEDZIELA ZWYKŁA, 23.06

 8.00:  śp. Jan Gruca i jego rodzice

10.30: śp. Franciszek Zawada(13 r.śm)

17.00:  za Wspólnotę parafialną

 09 – 16 VI 2019  

 NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, 09.06     

8.00:  śp. Anna Kantorek(r.śm), mąż Jan oraz Iwona Pospuła

10.30: śp. Edward Ptak

17.00: w roczek Szymonka z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Bożą opiekę i błogosławieństwo

Poniedziałek, 10.06

8.00: śp. Barbara Kozela  – od Ewy Boroń z mężem

18.00: za Wspólnotę parafialną

Wtorek, 11.06

18.00: 1)śp. Tomasz Sęk(2 r.śm)

2)śp. Grzegorz Kunicki – od syna Kamila z domownikami

Środa, 12.06

 7.00: 1)dziękczynna za otrzymane łaski dla Janiny z prośbą o zdrowi i opiekę Bożą dla niej i Henryka

2)śp. Karolina Janik  – od chrześnicy Barbay Lelek

Czwartek, 13.06

18.00: 1)śp. Antoni Rządzik, żona Anna, córka Aniela, syn Edward

               2)śp. Danuta Turkawska  – int. od sąsiadów

Piątek, 14.06

 7.00:  1)śp. Stanisława Sypniewska – od teściowej Haliny

2)śp. Zdzisława Fidzińska – od Pawła Grabńskiego

 Sobota, 15.06

 18.00: śp. Rudolf Stechura(1 r.śm) – int. od żony

 XI NIEDZIELA ZWYKŁA, 16.06

8.00:  śp. Jan Gruca

10.30: śp. Józef Janik, żona Bronisława

17.00:  za Wspólnotę parafialną

  02 – 09 VI 2019  

 VII NIEDZIELA WIELKANOCNA, 02.06

 8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Jan Gruca, rodzice Filip i Maria

17.00: śp. Józef i Genowefa Kotula

Poniedziałek, 03.06

7.00: 1)śp. Zdzisława Fidzińska – od Marii Grabińskiej

2)śp.  Grzegorz Płonka– od rodziny Kunickich z Borku

Wtorek, 04.06

18.00: 1)śp. Stanisława Sypniewska – od kuzyna Tadeusza z rodziną

2)śp. Jan Bobula – od kuzynki Janiny z synem

Środa, 05.06

7.00: 1)śp. Stanisław Partyka, jego rodzice i rodzeństwo

2)śp. Karolina Janik  – od Bogdana Marszałka z rodziną

Czwartek, 06.06

18.00: 1)śp. Maria Szarańska(8 r. śm), mąż Czesław

               2)śp. Józef Burzawa, żona Zofia

 Piątek, 07.06

 7.00:  śp. Bronisława Janik – od córki Małgorzaty i syna Janusza

 16.30: o Boże błogosławieństwo dla pracowników i ich rodzin oraz Zarządu Firmy „Matpol” – z okazji jubileuszu 25 -lecia

18.00:  śp. Kazimiera Giermek(2 r.śm)

 Sobota, 08.06

 18.00: int. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Zofii w 18 -tą rocznicę urodzin oraz dla Piotra i Agnieszki z okazji 20 -tej rocznicy ślubu

  NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, 09.06

8.00:  śp. Anna Kantorek(r.śm), mąż Jan oraz Iwona Pospuła

10.30: śp. Edward Ptak

17.00: w roczek Szymonka z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbo Bożą opiekę i błogosławieństwo

 26 V – 02 VI 2019  

 VI NIEDZIELA WIELKANOCNA, 26.05 

 8.00: śp. Marianna Mrożek 

10.30: śp. Jadwiga, Stefania Knapik

17.00:  za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 27.05

18.00: 1)śp. Agata Lach(r. śm)

2)śp. Stanisław Malinowski – od kolegów Andrzeja i Artka

Wtorek, 28.05

18.00: o dobre urodzaje i o ratunek przed klęskami żywiołowych oraz wszelkimi nieszczęściami

Środa, 29.05

18.00: 1)śp. Julian Mlost(r. śm)

2) śp. Wandy Zabagło – od Marii Lelek z rodziną 

Czwartek, 30.05

18.00: 1)śp. Barbara Kozela – od wnuczki Wiktorii

               2)śp. Bronisława Opyrchał – od Zuzanny Szymańskiej

 Piątek, 31.05

 18.00: 1)śp. Bogdan Mrożek

             2)śp. Karolina Janik – od siostry Walerii Garlacz

 Sobota, 01.06

7.00: w int. Róży MB Częstochowskiej(III Róża z Borku)

18.00: śp. Zofia Tylec(r.śm), mąż Zdzisław

 VII NIEDZIELA WIELKANOCNA, 02.06

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Jan Gruca, rodzice Filip i Maria

17.00: śp. Józef i Genowefa Kotula

               

19 – 26 V 2019  

 V NIEDZIELA WIELKANOCNA, 19.05 

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: za dzieci przystępujące do I Komunii Świętej i ich rodziców

17.00: śp. Stanisław Zięcik, żona Helena, córka Stanisława i zmarłych z rodziny

Poniedziałek, 20.05

18.00: za dzieci z klasy czwartej w rocznicę I Komunii Świętej

Wtorek, 21.05

18.00: 1)śp. Stanisław Malinowski(1 r.sm) i zmarli z rodziny

2)śp. Wanda Zabagło –  od brata Kazimierza Żmudy z żoną

Środa, 22.05

18.00: 1)śp. Olga Rachwał

2)śp. Rudolf Stechura – od sąsiadów Frejc i Gołas

Czwartek, 23.05

18.00: 1)śp. Piotr Żmuda, żona Rozalia – od Ewy z rodziną

               2)śp. Bronisława Opyrchał – od rodziny Boroniów

 Piątek, 24.05

 18.00: 1)śp. Kazimierz, Józef i Stanisław Żmuda – od Ewy z rodziną

             2)śp. Karolina Janik – od rodziny Urant

 Sobota, 25.05

18.00: 1) o Boże błogosławieństwo dla Kamila w 18 -te urodziny

2)śp. Stanisława Sypniewska – od kuzyna Andrzeja Żmudy z rodziną

 VI NIEDZIELA WIELKANOCNA, 26.05 

 8.00: śp. Marianna Mrożek 

 10.30: śp. Jadwiga, Stefania Knapik

17.00:  za Wspólnotę parafialną                   

12 – 19 V 2019  

 IV NIEDZIELA WIELKANOCNA, 12.05 

 8.00: śp. Barbara Świech

10.30: śp. Stanisława Pilch, ojciec Stanisław z żoną Walerią

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 13.05

18.00: 1) o łaskę uzdrowienia dla Janiny i Roberta

               2)śp. Bronisława Pala, mąż Tadeusz

Wtorek, 14.05

18.00: 1)śp. Mieczysław i Stanisław

2)śp. Rudolf Stechura – od sąsiadów Badurów

Środa, 15.05

18.00: 1)śp. Ryszard Przebinda

2)śp. Karolina Janik – od wnuka Tomka z rodziną

Czwartek 16.05

18.00: 1)śp. Bronisława Pala – od Genowefy Pala z rodziną

               2)śp. Wanda Zabagło – od wnuków Pawła, Katarzyny i Wojciecha

 Piątek, 17.05

    18.00: 1)śp. Bronisława Opyrchał – od Jolanty Prochownik

             2)śp. Zdzisława Fidzińska – od wnuczki Moniki z rodziną

 Sobota, 18.05

    18.00: 1)śp. Barbara Kozela – od syna Jakuba

2)śp. Stanisława Sypniewska – od kuzynki Anny Brożek z rodziną

 V NIEDZIELA WIELKANOCNA, 19.05 

      8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: za dzieci przystępujące do I Komunii Świętej i ich rodziców

17.00: śp. Stanisław Zięcik, żona Helena, córka Stanisława i zmarłych z rodziny              

05 – 12 V 2019  

III NIEDZIELA WIELKANOCNA, 05.05 

8.00: śp. Stanisława i Henryk Wantuch, syn Marian

10.30: 1) za strażaków z naszej parafii

2)śp. Józef Ojczyk(3 r.śm)

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 06.05

18.00: 1) o pomyślny przebieg operacji i łaskę zdrowia dla pewnej osoby

               2)śp. Władysława i Józef Turaj

Wtorek, 07.05

18.00: 1)śp. Jan Bobula – od rodz. Prochowników i Sajkowskich

2)śp. Kazimierz Przebinda(6 r.śm), żona Janina, zięć Stanisław

Środa, 08.05

18.00: 1)śp. Stanisław Żak, żona Władysława

2)śp. Stanisława Sypniewska – od siostry Małgorzaty wraz z rodziną

Czwartek, 09.05

18.00: 1)śp. Maria Prochownik, mąż Jan, rodzice Ludwik i Ludwika

               2)śp. Karolina Janik – od wnuka Michała z rodziną

 Piątek, 10.05

18.00: 1)śp. Stanisław Musiał, żona Zofia, córka Halina

             2)śp. Agnieszka Jankowicz

Sobota, 11.05

 18.00: śp. Kazimierz Janik(2 r.śm)

 IV NIEDZIELA WIELKANOCNA, 12.05 

 8.00: śp. Barbara Świech

 10.30: śp. Stanisława Pilch, ojciec Stanisław z żoną Walerią

17.00: za Wspólnotę parafialną

28 IV – 05 V 2019  

II NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, 28.04 

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Franciszek Tylec, żona Zofia, wnuczka Jadwiga

17.00: śp. Grzegorz Kunicki – od Agnieszki Knapik

Poniedziałek, 29.04

7.00: 1)śp. Kazimierz Matwij

2)śp. Zdzisława Fidzińska – int. od sąsiadów

Wtorek, 30.04

18.00: 1)śp. Zofia Tomasik(r.śm)

2)śp. Rudolf Stechura – od chrześnicy Grażyny z rodziną

Środa, 01.05

18.00: śp. Helena i Stefan Badura

Czwartek, 02.05  

18.00: 1)śp. Zygmunt i Maria Tomasik

               2)śp. Barbara Kozela – od córki Joanny

 Piątek, 03.05:  UROCZYSTOŚĆ KRÓLOWEJ POLSKI

8.00: śp. Maria i Leon Mrugacz, wnuczka Iwona

18.00: śp. Piotr Kochana, ż. Maria, c. Małgorzata, syn Stanisław i zm. z rodziny

Sobota, 04.05

     7.00: w int. Róży Matki Bożej Kalwaryjskiej(II Róża z Borku)

   18.00: śp. Stanisława Sypniewska – od kuzynki Katarzyny Miśkiewicz z rodziną

 III NIEDZIELA WIELKANOCNA, 05.05 

8.00: śp. Stanisława i Henryk Wantuch, syn Marian

10.30: 1) za strażaków z naszej parafii

2)śp. Józef Ojczyk(3 r.śm)

17.00: za Wspólnotę parafialną

22 – 28 IV 2019  

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY, 22.04

8.00: śp. Helena i Józef Kowalczyk

10.30: śp. Barbara Kozela – od braci Ryszarda, Zbigniewa, Andrzeja i  Mieczysława  z rodzinami

13.00: MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM CHRZTU ŚWIĘTEGO

Wtorek, 23.04

18.00: 1)śp. Jerzy Puchała i jego rodzice

2)śp. Wojciech Pabian, żona, siostra Bronisława i ich rodzice

Środa, 24.04

7.00: 1)śp. Rozalia i Stanisław Morawa

            2)śp. Halina Kowalówka(1 r.śm) – int. od córki Urszuli

Czwartek, 25.04

18.00: 1)o potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej dla Marioli i Krzysztofa

 w 10 -tą rocznicę ślubu

               2)o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Pauliny i Grzegorza

z okazji 10 -tej rocznicy ślubu

 Piątek, 26.04

     7.00: 1)śp. Wojciech Rachwał, żona Maria, wnuk Paweł

2)śp. Wanda Zabagło – od Adama i Teresy Zięcik z rodziną

 Sobota, 27.04

 18.00: śp. Halina Kowalówka(1 r.śm) – int. od męża

 II NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, 28.04 

 8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Franciszek Tylec, żona Zofia, wnuczka Jadwiga

17.00: śp. Grzegorz Kunicki – od Agnieszki Knapik

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   14 – 22 IV 2019  

 NIEDZIELA PALMOWA, 14.04  

8.00: o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Karoliny Nowakowskiej w 18 -tą rocznicę urodzin

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Zofia i Maciej Kubas, córka Stefania

Poniedziałek, 15.04   

7.00: śp. Bronisława Opyrchał – od Heleny Opyrchał

Wtorek, 16.04

18.00: 1)śp. Anna Rusek(17 r.śm) – od córki z rodziną

2)śp. Jan Bobula – od przyjaciół Doroty i Zbigniewa

Środa, 17.04

7.00: 1)śp. Grzegorz Płonka – od Marii Bik z rodziną

              2)śp. Barbara Kozela – int. od sąsiadów Zawada                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        TRIDUUM PASCHALNE

Wielki Czwartek, 18,04

18.00: 1)śp. Paweł Klęk, żona Zofia

             2)śp. Marian Fidziński(r.śm), żona Zdzisława

Wielki Piątek, 19.04

18.00: Liturgia Męki Pańskiej

Wielka Sobota, 20.04

19.30: 1)śp. Karolina Janik – od rodziny Palów

 2)śp. Stanisława Sypniewska – od sąsiadów z Zelczyny

 NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, 21.04  

8.00: śp. Józef Janik, żona Teofila, synowie Józef i Kazimierz

10.30: w 30 -tą rocznicę ślubu Renaty i Andrzeja

17.00: za Wspólnotę parafialną

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY, 22.04

8.00: śp. Helena i Józef Kowalczyk

10.30: śp. Barbara Kozela – od braci Ryszarda, Zbigniewa, Andrzeja i Mieczysława   z rodzinami

13.00: MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM CHRZTU ŚWIĘTEGO

 

 07 – 14 IV 2019

 

  V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 07.04

8.00: śp. Agata Miśkiewicz(3 r.śm), rodzice Michał i Zofia Badura

10.30: 1)w 40 -tą rocznicę ślubu Stanisława i Bogumiły Gruców

             2)śp. Stefan Rzepisko

17.00: za Wspólnotę parafialną

 Poniedziałek, 08.04  

7.00: 1)śp. Katarzyna Szymańska(r.śm), mąż Franciszek, synowie i córka Helena, wnuczka Ewa

2)śp. Grzegorz Płonka  – od córki Natalii z mężem  

Wtorek, 09.04

18.00: 1)śp. Zdzisława Fidzińska – od córki Marty z mężem

2)śp. Bronisława Opyrchał  – od sąsiadów

Środa, 10.04

7.00: 1)śp. Małgorzata Sęk(4 r.śm)

         2)śp. Wanda Zabagło  – int. od sąsiadów

Czwartek, 11.04                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               18.00: 1)śp. Leon i Maria Mrugacz, wnuczka Iwona

             2)śp. Rudolf Stechura – od wnuka Mateusza

Piątek, 12.04

18.00: 1)śp. Filip Cierzak

                 2)śp. Barbara Kozela – od córki Katarzyny z rodziną

Sobota, 13.04

18.00: 1)śp. Paweł Malinowski

 2)śp. Kazimierz Janik

 NIEDZIELA PALMOWA, 14.04

8.00: o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Karoliny Nowakowskiej w 18 -tą rocznicę urodzin

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Zofia i Maciej Kubas, córka Stefania

      

31 III – 07 IV 2019

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 31.03

 8.00: śp. Jadwiga Pospuła(r.śm), mąż Jan, syn Józef, synowa Iwona

10.30: śp. Anna Ludwikowska i jej rodzice

17.00: za Wspólnotę parafialną

 Poniedziałek, 01.04  

 7.00: 1)śp. Rudolf Stechura – od siostry Stanisławy oraz siostrzenic Kazi i Stanisławy

           2)śp. Jan Bobula – od rodziny Pawlińskich i Gorzałczanych 

Wtorek, 02.04

18.00: 1)śp. Barbara Kozela – od córki Marty z Franką

2)śp. Stanisława Sypniewska – od cioci Stanisławy Zawada z mężem

Środa, 03.04

    7.00: 1)śp. Ryszard Czopek

            2)śp. Karolina Janik – int. od córki Stanisławy z mężem

Czwartek,04.04 

18.00: 1)śp. Jan Bobula – od Bartosza Pawlińskiego

                 2)śp. Stanisław Żmuda – od sąsiadów Tracz i Żak

Piątek, 05.04

     7.00: śp. Marian Jasionowski(6 r.śm)

    18.00: śp. Grzegorz Płonka – int. od żony

  Sobota, 06.04

      7.00: w intencji Róży Matki Bożej Fatimskiej(I Róża z Borku)

18.00: śp. Wanda Zabagło – od chrześnika Wiesława z rodziną

 V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 07.04

 8.00: śp. Agata Miśkiewicz(3 r.śm), rodzice Michał i Zofia Badura

10.30: 1)w 40 -tą rocznicę ślubu Stanisława i Bogumiły Gruców

             2)śp. Stefan Rzepisko

17.00: za Wspólnotę parafialną

24 – 31 III 2019

 

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 24.03

8.00: śp. Zofia Klęk

10.30: śp. Piotr Kochana, syn Stanisław oraz Małgorzata i Gerard Trybuś

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 25.03

ODPUST PARAFIALNY KU CZCI ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO  

8.00: śp. Marianna Mrożek

18.00: śp. Bronisława Janas(r.śm), mąż Bronisław, syn Tadeusz  

Wtorek, 26.03

18.00: 1) o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Józi w 4 -tą rocznicę urodzin

2)śp. Rudolf Stechura – od bratanicy Moniki Kurdziel z mężem

Środa, 27.03

7.00: 1)śp. Piotr Kochana, żona Maria, córka Małgorzata, syn Stanisław i zmarli z rodziny

        2)śp. Stanisław Malinowski – int. od Marii z rodziną

Czwartek, 28.03 

18.00: śp. Kazimierz Michalik – od koleżanek z pracy

Piątek, 29.03

18.00:  1)śp. Halina Kowalówka – int. od sąsiadów

                2)śp. Józefa Sajdak – od chrześnika Krzysztofa z rodziną

Sobota, 30.03

    18.00: 1)śp. Czesław Antos(15 r.śm), rodzice Stanisław i Waleria

2)śp. Antonina Sęk(r.śm), mąż Marian, córka Agnieszka

 IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 24.03

8.00: śp. Jadwiga Pospuła(r.śm), mąż Jan, syn Józef, synowa Iwona

10.30: śp. Anna Ludwikowska i jej rodzice

17.00: za Wspólnotę parafialną

    

17 – 24 III 2019

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 17.03

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Franciszek Zawada i jego rodzice

17.00: o Boże błogosławieństwo dla Szymona z okazji 12 -tych urodzin

Poniedziałek, 18.03  

7.00: 1)śp. Józef Opyrchał z Borku

2)śp. Józef Kowalczyk, żona Maria  

Wtorek, 19.03

18.00: 1)śp. Rodzice Józef i Katarzyna, Jakub i Anna oraz zmarli z rodziny Łapszańskich

2)śp. Józef Janik, rodzice Józef i Teofila

Środa, 20.03

7.00: 1)śp. Jan Przebinda, syn Ryszard

           2)śp. Karolina Janik                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Czwartek, 21.03

18.00: 1)śp. Józef Ojczyk

                2)śp. Karolina Janik

Piątek, 22.03

18.00:  1)śp. Irena Szymańska(3 r.śm), mąż Stanisław

               2)śp. Józef Żyła, żona Franciszka i zm. z rodziny

 Sobota, 23.03

18.00: 1)śp. Józefa Sajdak – int. od męża i dzieci

2)śp. Stanisław Klęk(3 r.śm)

 II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 17.03

8.00: śp. Zofia Klęk

10.30: śp. Piotr Kochana, syn Stanisław oraz Małgorzata i Gerard Trybuś

17.00: za Wspólnotę parafialną

                

 10 – 17 III 2019

 

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 10.03

 8.00: śp. Włodzimierz Przybyło(2 r.śm)

10.30: śp. Zdzisław Nowakowski, żona Józefa

17.00: za Wspólnotę parafialną

 Poniedziałek, 11.03  

7.00: 1)śp. Bartłomiej Wałęga(1 r.śm) – int. od żony

2)śp. Rudolf Stechura – od chrześniaka Pawła z rodziną   

 Wtorek, 12.03

18.00: 1)śp. Jan Zawada, żona Aniela, Stanisław Solecki, żona Rozalia

2)śp. Grzegorz Jankowicz

Środa, 13.03

7.00: 1)śp. Grzegorz Kunicki – od Moniki i Łukasza Sajkowskich

           2)śp. Jan Bobula – od Weroniki i Krzysztofa                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Czwartek, 14.03

18.00: 1)śp. Paweł Rachwał

                2)śp. Janina Przebinda(16 r.śm), mąż Kazimierz, córka Małgorzata

Piątek, 15.03

18.00:  1)śp. Józef, Anna Prochownik, synowie Edward, Eugeniusz i Zdzisław

               2)śp. Kazimierz Michalik – od koleżanek z pracy

Sobota, 16.03

18.00: 1)śp. Bogdan Mrożek

2)śp. Zbigniew Gryndzieluk, mama Eugenia

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 17.03

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Franciszek Zawada i jego rodzice

17.00: o Boże błogosławieństwo dla Szymona z okazji 12 -tych urodzin

03 – 10 III 2019 

VIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 03.03

8.00: śp. Krystyna Błaszczyk, mąż Wojciech

10.30: śp. Czesław Szarański(20 r.śm), żona Maria

17.00: o zdrowie dla Grzegorza

Poniedziałek, 04.03  

7.00: 1)śp. Kazimierz Tomasik,rodzice Rozalia i Adam

2)śp. Kazimierz Matwij   

Wtorek, 05.03

18.00: 1)śp. Wojciech i Józefa Kapera, syn Józef

2)śp. Helena Badura

Środa Popielcowa, 06.03

8.00: śp. Rudolf Stechura – od brata Albina z żoną

11.00: śp. Bartłomiej Wałęga – od brata Dawida z rodziną

18.30: śp. Zofia Klęk(1 r.śm) – od wnuka  Roberta

Czwartek po Popielcu, 07.03

9.00: śp. Józefa Sajdak – od Zofii Zamysłowskiej z rodziną

18.30: śp. Halina Kowalówka  –  int. od córki Dominiki

Piątek po Popielcu, 08.03

9.00: śp. Stanisława Sypniewska – od siostry z mężem Robertem i synami

12.00: śp. Bronisława Opyrchał  – od pracowników firmy Ola

19.00: śp. Barbara Kozela – od Klaudyny Smęder

20.15: śp. Rudolf Stechura – od Damiana i Klaudii

Sobota po Popielcu, 09.03

18.00: 1)śp. Wincenty Malinowski, żona Katarzyna

2)śp. Kazimierz Pałka, Helena Kraczka, syn Józef

 I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 10.03

 8.00: śp. Włodzimierz Przybyło(2 r.śm)

10.30: śp. Zdzisław Nowakowski, żona Józefa

17.00: za Wspólnotę parafialną

             

 24 II – 03 III 2019 

 

VII NIEDZIELA ZWYKŁA, 24.02

8.00: śp. Jan Bobula – od córki Agnieszki z rodziną

10.30: śp. Roman i Stefan

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 25.02  

7.00: 1)śp. Ryszard Czopek

2)śp. Rudolf Stechura – – int. od syna Roberta   

Wtorek, 26,02

18.00: 1)śp. Józef Bugaj

2)śp. Zdzisława Fidzińska – od wnuczki Elżbiety z mężem i prawnukami

Środa, 27.02

7.00: 1)śp. Władysław Knapik(r.śm), żona Rozalia

2)śp. Zdzisław Bik(r.śm), rodzice Franciszek i Stefania                                                                                                                                                                                                                                                                                   Czwartek, 28.02

18.00: 1)śp. Józef Marszałek, żona Romana

             2)śp. Bartłomiej Wałęga –  int. od żony

Piątek, 01.03

7.00: śp. Zofia Klęk  – od chrześnicy Danuty Malaga z mężem

18.00: śp. Andrzej Apostolik(25 r.śm),rodzice Mikołaj i Zofia

Sobota, 02.03

7.00: w intencji Róż Różańcowych z Borku i Zelczyny oraz ich rodzin

18.00: 1)śp. Helena i Stefan Badura

2)śp. Maria i Roman Kozak(r.śm)

 VIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 03.03

8.00: śp. Krystyna Błaszczyk, mąż Wojciech

10.30: śp. Czesław Szarański(20 r.śm), żona Maria

17.00: za Wspólnotę parafialną

17 – 24 II 2019

VI NIEDZIELA ZWYKŁA, 17.02

8.00: śp. Bronisław Sysło(3 r.śm)

10.30:  za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Ryszard Lędzki(13 r.śm) – int. od żony z dziećmi

Poniedziałek, 18.02  

7.00: 1)śp. Stanisława Sypniewska – od syna Wojciecha z rodziną

2)śp. Józefa Sajdak – int. od Agaty i Henryka Sajdak   

Wtorek, 19,02

18.00: 1)śp. Zofia Klęk – int. od sąsiadów

2)śp. Barbara Kozela – od córki Renaty z rodziną

Środa, 20.02

7.00: 1)śp. Halina Kowalówka – od bratowej ze Skawiny

2)śp. Karolina Janik – od Eugeniusza Lelka z rodziną

 Czwartek, 21.02

18.00: 1)śp. Rudolf Stechura – od chrześnika Jerzego z Wadowic

             2)śp. Karolina Janik – od chrześnicy Marii z rodziną

Piątek, 22.02

7.00: 1)śp. Stanisław Malinowski – od Antoniny z rodziną

            2)śp. Wanda Zabagło – od rodziny Gwóźdź

Sobota, 23.02

18.00: 1)śp. Bartłomiej Wałęga – od Mariana Knapika z rodziną

2)śp. Czesław Koszycarz(10 r.śm)

VII NIEDZIELA ZWYKŁA, 24.02

8.00: śp. Jan Bobula – od córki Agnieszki z rodziną

10.30: śp. Roman i Stefan

17.00: za Wspólnotę parafialną

             

10 – 17 II 2019

V NIEDZIELA ZWYKŁA, 10.02

8.00: śp. Józef Opyrchał z Zelczyny(8 r.śm)

10.30:  śp.Waleria i Józef Krawiec i ich rodzice

17.00:  za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 11.02  

7.00: 1)śp. Halina Kowalówka – od bratowej Stefanii z rodziną

2)śp. Rudolf Stechura – int. od brata Czesława z rodziną

Wtorek, 12,02

18.00: 1)śp. Stefania Knapik

2)śp. Józef Janik

Środa, 13.02

7.00: 1)śp. Wanda Zabagło – od Anety i i Tadeusza Cięciwa

2)śp. Bronisława Opyrchał – od III Róży Kobiet z Zelczyny

Czwartek, 14.02

18.00: 1)śp. Zdzisław Kozioł

             2)śp. Anna i Kazimierz Nowak

Piątek, 15.02

7.00: 1)śp. Zdzisława Fidzińska – od rodziny Janików z dziećmi

          2)śp. Karolina Janik – od wnuczki Kasi z rodziną

Sobota, 16.02

18.00: 1)śp. Barbara Prochownik(r.śm)

2)śp. Rozalia Marzec – od wnuczki Agnieszki z rodziną

 VI NIEDZIELA ZWYKŁA, 17.02

8.00: śp. Bronisław Sysło(3 r.śm)

10.30:  za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Ryszard Lędzki(13 r.śm) – int. od żony z dziećmi

03 – 10 II 2019

IV NIEDZIELA ZWYKŁA, 03.02

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30:  śp. Jerzy Malinowski, rodzice Anna i Stanisław

17.00:  śp. Eugenia Gryndzieluk, syn Zbigniew

Poniedziałek, 04.02  

7.00: 1)śp. Antoni Malinowski, żona Cecylia, syn Stanisław i ich rodzice

2)śp. Józefa Sajdak – int. od rodziny Kura

Wtorek, 05,02

18.00: 1)śp. Krzysztof Tabor –  int. od siostry

2)śp. Bartłomiej Wałęga – od wujka Marka i cioci

Środa, 06.02

   7.00: 1)śp. Barbara Kozela – od syna Rafała z rodziną

2)śp. Zofia Klęk – od rodziny  Badura                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Czwartek, 07.02

18.00: 1)śp. Maria Kowalczyk(r.śm), mąż Józef

             2)śp. Teresa Kotula

Piątek, 08.02

7.00: 1)śp. Wiktoria, Maria i Anna Prochownik

            2)śp. Bartłomiej Wałęga – od państwa Gruców z rodziną

Sobota, 09.02

18.00: 1)śp. Jan Malinowski, żona Ludwika

2)śp. Grzegorz Jankowicz(r.śm)

V NIEDZIELA ZWYKŁA, 10.02

8.00: śp. Józef Opyrchał z Zelczyny(8 r.śm)

10.30:  śp.Waleria i Józef Krawiec i ich rodzice

17.00:  za Wspólnotę parafialną

27 I – 03 II 2019

III NIEDZIELA ZWYKŁA, 27.01

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30:  w 18 -tą rocznicę urodzin Wiktorii z podziękowaniem za otrzymane łaski z   prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę MB

13.00: MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM CHRZTU ŚWIĘTEGO

17.00:  o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej w rodzinach, które przyjęły kapłana z duszpasterską wizytą kolędową

Poniedziałek, 28.01  

7.00: 1)śp. Helena Badura – od rodziny Lisowskich

2)śp. Wanda Zabagło – int. od Zofii Cięciwa

Wtorek, 29,01

18.00: 1)śp. Jan Bobula –  od Bożeny i Andrzeja Kulińskich

2)śp. Rudolf Stechura – od córki z zięciem i wnukami

Środa, 30.01

7.00: 1)śp. Janusz Bukowski(r.śm), rodzice i teść

2)śp. Franciszek Szymański, ż. Katarzyna, synowie, c. Helena, wnuczka Ewa

Czwartek, 31.01

18.00: 1)śp. Helena Badura od rodziny Jankowicz

             2)śp. Bronisława Opyrchał – od wnuczki Ani z rodziną

Piątek, 01.02

7.00: śp. Zdzisława Fidzińska – int od kuzynki Bronisławy

18.00: śp. Wincenty Przebinda, ż. Maria, Jan Przebinda, syn Ryszard

Sobota, 02.02

8.00: śp. Krystyna Błaszczyk(1 r.śm) – int. od syna Grzegorza z żoną

18.00: śp. Bronisław Szymański(1 r.śm) i rodzice

 IV NIEDZIELA ZWYKŁA, 03.02

 8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30:  śp. Jerzy Malinowski, rodzice Anna i Stanisław

17.00:  śp. Eugenia Gryndzieluk, syn Zbigniew

           

20 – 21 I 2019

II NIEDZIELA ZWYKŁA, 20.01

8.00: śp. Józef Malinowski, rodzice Michał i Zofia

10.30:  za Wspólnotę parafialną

17.00:  śp. Wiktoria Florek i Eugenia Gryndzieluk – int. od wnuczek Iwony i Renaty

Poniedziałek, 21.01  

7.00: 1)śp. Wojciech Kucharczyk, żona Agnieszka, córka Janina

2)śp. Stanisława Sypniewska – int. od męża Janusza

Wtorek, 22,01

18.00: 1)śp. Karolina Janik – int od męża Stanisława

2)śp. Bartłomiej Wałęga – od rodziny Łabów

Środa, 23.01

7.00: 1)śp. Karolina Janik – int od syna Marcina z rodziną

2)śp. Stanisława Sypniewska – int. od  mamy                                                                                                                                                                                                                                                                          Czwartek, 24.01

18.00: 1)śp. Bartłomiej Wałęga – od rodziny Burzyńskich

             2)śp. Józefa Sajdak – od Marii i Stanisława Żmudów

Piątek, 25.01

7.00: 1)śp. Karolina Janik – int od córki Barbary z mężem

            2)śp. Zofia Klęk – int. od sąsiadów

Sobota, 26.01

  18.00: 1)śp. Stanisława Sypniewska – int. od syna Michała z Olą

2)śp. Halina Kowalówka – int. od mamy

 III NIEDZIELA ZWYKŁA, 27.01

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30:  w 18 -tą rocznicę urodzin Wiktorii z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę MB

13.00: MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM CHRZTU ŚWIĘTEGO

17.00:  o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej w rodzinach, które przyjęły kapłana z duszpasterską wizytą kolędową

13 – 20 I 2019

 NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO, 13.01

 8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30:  śp. Zdzisław Tylec(r.śm), żona Zofia

17.00:  śp. Genowefa i Józef Kotula

Poniedziałek, 14.01  

7.00: 1)śp. Bartłomiej Wałęga – od rodziny Płonków i Zaprzałków

2)śp. Helena Malinowska

Wtorek, 15,01

18.00: 1)śp. Wanda Zabagło  – int od Marzeny i Krzysztofa Tracz

2)śp. Władysław Zabagło

Środa, 16.01

7.00: 1)śp. Józefa Sajdak – od Teresy i Stanisława Sajdak z rodziną

2)śp. Helena Malinowska

 Czwartek, 17.01

18.00: 1)śp. Krystyna Białek

             2)śp. Władysław Zabagło

Piątek, 18.01

7.00: 1)śp. Rudolf Stechura – od koleżanek i kolegów z pracy córki Renaty

            2)śp. Helena Malinowska

Sobota, 19.01

18.00: śp. Renata Kuśnierz – od brata Jerzego z rodziną

II NIEDZIELA ZWYKŁA, 20.01

8.00: śp. Józef Malinowski, rodzice Michał i Zofia

10.30:  za Wspólnotę parafialną

17.00:  śp. Wiktoria Florek i Eugenia Gryndzieluk – int. od wnuczek Iwony i Renaty

 INTENCJE MSZALNE W OKRESIE NARODZENIA PAŃSKIEGO

         06 – 13 I 2019

UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO, 06.01

8.00: o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

10.30:  śp. Aniela Więsek

17.00:  za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 07.01  

7.00: w intencji Zarządu i pracowników firmy Gomibud o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego w nowym roku

Wtorek, 08,01

18.00: 1)śp. Czesław Tylec – int od żony

2)śp. Bogdan Bodzoń – od p. Dyrektor, grona pedagogicznego i pracowników Szkoły w Borku

Środa, 09.01

7.00: 1)śp. Rudolf Stechura – od wnuczki Angeliki

2)śp. Bartłomiej Wałęga  – od rodziny Kotulów                                                                                                                                                                                                                                                                               Czwartek, 10.01

18.00: 1)śp. Franciszek i Józefa Książek

             2)w roczek Nikolki z podziękowaniem za otrzymane łaski i o dalsze Boże błogosławieństwo  

Piątek, 11.01

7.00: 1)śp. Jan Bobula – od siostry Teresy

            2)śp. Barbara Kozela – od Mateusza Kubonia

Sobota, 12.01

18.00: śp. Czesław Tylec(1 r.śm)

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO, 13.01

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30:  śp. Zdzisław Tylec(r.śm), żona Zofia

17.00:  śp. Genowefa i Józef Kotula

INTENCJE MSZALNE w OKRESIE NARODZENIA PAŃSKIEGO

        30 XII  2018 – 06 I 2019

  NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY, 30.12

 8.00: w int. rodzin sprzątających nasz kościół

10.30:  za Wspólnotę parafialną

 17.00: śp. Maria i Leon Mrugacz, wnuczka Iwona

Poniedziałek, 31.12. 2018  

 18.00: 1) int. dziękczynna za miniony rok 

2) int. przebłagalna za miniony rok

Wtorek, 01.01.2019 UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI

 8.00: śp. Jan Jankowicz, żona Zofia i Bronisław Sysło

10.30: śp. Kazimierz Janik

17.00:  za Wspólnotę parafialną

Środa, 02.01

   7.00: 1)śp. Zofia Klęk – od wnuczki Doroty z mężem i prawnuków

2)śp. Józefa Sajdak – od Janiny Sajdak z rodziną Żywca                                                                                                                                                                                                                                                                                    Czwartek, 03.01

  18.00: 1)śp. Rudolf Stechura od sąsiadów Opyrchałów

             2)śp. Wanda Zabagło – od III Róży Kobiet

Piątek, 04.01

 7.00: śp. Bartłomiej Wałęga – od kuzynki Marioli z mężem

 18.00: śp. Zofia Musiał(r. śm), mąż Stanisław, córka Halina

Sobota, 05.01

  18.00: 1)śp. Maria Kozik(1 r.śm), rodzice: Karolina i Tomasz

               2)śp. Halina Kowalówka – od brata z rodziną

UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO, 06.01

   8.00: o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

10.30:  śp. Aniela Więsek

17.00:  za Wspólnotę parafialną

INTENCJE MSZALNE NA CZAS NARODZENIA PAŃSKIEGO

       23 – 30 XII  2018

  IV NIEDZIELA ADWENTU, 23.12

8.00: śp. Piotr Ruśniak, żona Waleria

10.30: śp. Stanisław Szymański(5 r.śm), żona Irena

17.00:  za Wspólnotę parafialną

 Poniedziałek, 24.12

6.30: 1)śp. Adam i Rozalia Tomasik, ss. Kazimierz i Zygmunt oraz Maria Tomasik

2)śp. Adam Jaroń

Wtorek, 25.12 UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO

00.00: MSZA PASTERSKA

 8.00: śp. Tomasz Sęk

10.30: śp. Józef Janik

17.00: śp. Franciszek Prochownik(1 r.śm), żona Olga(4 r.śm)

Środa, 26.12 – ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA

8.00: śp. Maria Trzyszczyk(10 r.śm), mąż Mieczysław

10.30: śp. Franciszek Zawada

13.00: w int. wszystkich wspierających prace remontowe i inwestycyjne w parafii

 Czwartek, 27.12

  18.00: 1)śp. Krystyna Błaszczyk – od wnuczek Katarzyny i Anety

             2)śp. Zofia Klęk – od wnuka Rafała z rodziną

Piątek, 28.12

7.00: 1)śp. Barbara Kozela – od Doroty i Andrzeja Batko

           2)śp. Rudolf Stechura – od wnuka Michała

Sobota, 29.12

18.00: 1)śp. Bartłomiej Wałęga – od Małgorzaty Kaczmarczyk z rodziną

               2)śp. Eugeniusz Knapik, rodzice Jan i Anna

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY, 30.12

8.00: w int. rodzin sprzątających nasz kościół

10.30:  za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Maria i Leon Mrugacz, wnuczka Iwona

 

 16 – 23 XII 2018

  III NIEDZIELA ADWENTU, 16.12

8.00: śp. Piotr Miśkiewicz(3 r. śm), rodzice Piotr i Stefania

10.30:  za Wspólnotę parafialną

17.00:za zmarłych z rodziny Profic

 Poniedziałek, 17.12

6.30: 1)śp. Czesław Tylec – od sąsiadów Grzesiaków

2)śp. Krystyna Błaszczyk – od wnuczki Doroty z mężem

Wtorek, 18.12

18.00: 1)śp. Anna Rusek, ojciec Władysław

2)śp. Danuta i Kazimierz Badura – od chrześnicy Bożeny

Środa, 19.12

6.30: 1)śp. Jan Bobula – od córki Anety z   mężem                                                                                                                                                                                                                                                                                               2)śp. Zdzisława Fidzińska – od córki Ani z mężem

 Czwartek, 20.12

18.00: 1)śp. Rudolf Stechura – od córki Renaty

            2)śp. Zofia Klęk – od wnuczki Katarzyny z rodziną

Piątek, 21.12

6.30: 1)śp. Stanisław Knapik

         2)śp. Maria Janik(14 r.śm)

Sobota, 22.12

6.30: śp. Bartłomiej Wałęga – od Marii Czopek

18.00: śp. Józefa Sajdak – od szwagierki Zofii z rodziną

 IV NIEDZIELA ADWENTU, 23.12

8.00: śp. Piotr Ruśniak, żona Waleria

10.30: śp. Stanisław Szymański(5 r.śm), żona Irena

17.00:  za Wspólnotę parafialną

 

09 – 16 XII 2018

 II NIEDZIELA ADWENTU, 09.12

8.00: śp. Franciszek Tylec, żona Zofia, wnuczka Jadwiga

10.30: śp. Bronisław Janas(r.śm), żona Bronisława, syn Tadeusz(r.śm)

17.00:  za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 10.12

6.30: 1)śp. Franciszek i Magdalena Dziob

2)śp. Helena, mąż Józef

Wtorek, 11.12

18.00: 1)śp. Krystyna Rapacz(5 r.śm)

2)śp. Dorota Paciorek(2 r.śm)

Środa, 12.12

6.30: 1)śp. Elżbieta Czopek

 2)śp. Rudolf Stechura  – od wnuczki Dominiki

Czwartek, 13.12

18.00: 1)o Boże błogosławieństwo w dalszym życiu dla Kamila z okazji 18 r. urodzin

             2)śp. Wanda Zabagło – od syna Piotra z rodziną

Piątek, 14.12

6.30: 1)śp. Zygmunt Rubaj(mąż), siostra Wanda, rodzice Genowefa i Władysław Rubaj

           2)śp. Bronisława Opyrchał – int. od sąsiadów

Sobota, 15.12

6.30: śp. Andrzej Mierzyński

18.00: śp. Krzysztof Knapik

III NIEDZIELA ADWENTU, 16.12

8.00: śp. Piotr Miśkiewicz(3 r. śm), rodzice Piotr i Stefania

10.30:  za Wspólnotę parafialną

17.00:  za zmarłych z rodziny Profic

02 – 09 XII 2018

 I NIEDZIELA ADWENTU, 02.12

8.00: śp. Barbara i Gustaw Gospodarczyk, syn Grzegorz oraz Stefania i Wiktoria Kaptur

10.30: za Wspólnotę parafia

17.00:  śp. Roman Sęk(3 r.śm) i rodzice

Poniedziałek, 03.12

6.30: 1)śp. Czesław Tylec – int. od sąsiadów

2)śp. Krystyna Błaszczyk  – int. od siostrzenic Mirosławy, Katarzyny i Iwony

Wtorek, 04.12

18.00: 1)śp. Barbara Prochownik

2)śp. Barbara Kozela – int. od męża

Środa, 05.12

6.30: 1)śp. Zofia Klęk – int. od rodziny  Kozela

           2)śp. Bartłomiej Wałęga – od rodziny Kubasów

Czwartek, 06.12

18.00: 1)śp. Eugeniusz Michałek(28 r. śm), żona Aniela

            2)śp. Halina Kowalówka – od córki Jolanty z mężem

Piątek, 07.12

6.30: śp. Wanda Gąsior(r.śm), mąż Tadeusz

18.00: śp. Bolesław Doliński

Sobota, 08.12

8.00: śp. Maria Szarańska, mąż Czesław

18.00: śp. Maria Starzak  – int. od męża

II NIEDZIELA ADWENTU, 09.12

8.00: śp. Franciszek Tylec, żona Zofia, wnuczka Jadwiga

10.30: śp. Bronisław Janas(r.śm), żona Bronisława, syn Tadeusz(r.śm)

17.00:  za Wspólnotę parafialną

            

25 XI – 02 XII 2018

 

 XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 25.11

 8.00: śp. Józef Kozioł

10.30: za zmarłe członkinie z II Róży Kobiet z Borku

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 26.11

7.00: 1)śp. Czesław Tylec – od Anny Opyrchał

2)śp. Bartłomiej Wałęga  – int. od babci Marysi

Wtorek, 27.11

18.00: 1)śp. Eleonora i Antoni Czopek

2)śp. Krystyna Błaszczyk – od chrześnicy Teresy z rodziną

Środa, 28.11

7.00: 1)śp. Zdzisław Kozioł

            2)śp. Zofia Klęk – od wnuczki Eweliny

Czwartek, 29.11

18.00: 1)śp. Rudolf Stechura – od córki Małgorzaty z rodziną

           2)śp. Franciszek Prochownik(r.śm) – od siostry Marii Kuc

Piątek, 30.11

7.00: 1)śp. Andrzej Apostolik, rodzice Mikołaj i Zofia

2)śp. Halina Kowalówka – int. od sąsiadów

Sobota, 01.12

18.00: 1)śp. Olga i Franciszek Prochownik

            2)śp. Bartłomiej Wałęga  – int. od siostry Iwony z rodziną

I NIEDZIELA ADWENTU, 02.12

8.00: śp. Barbara i Gustaw Gospodarczyk, syn Grzegorz oraz Stefania i Wiktoria Kaptur

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00:  śp. Roman Sęk(3 r.śm) i rodzice

18 – 25 XI 2018

 

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 18.11

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Adela Bodnar, ojciec Józef

17.00: śp. Jan i Julia Oźga, wnuk Zbigniew

Poniedziałek, 19.11

7.00: 1)śp. Helena Fuja, mąż Władysław

2)śp. Czesław Tylec – od siostry Ireny i rodziny Jelonków

Wtorek, 20.11

18.00: 1)śp. Wojciech Piekarz, Mikołaj Kozik, żona Stefania, ss. Józef i Paweł

2)śp. Bartłomiej Wałęga – od brata Dawida z rodziną

Środa, 21.11

7.00: 1)śp. Wiktoria i Szymon Kowalczyk                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               2)śp. Krystyna Błaszczyk – od wnuczki Katarzyny z rodziną

Czwartek, 22.11

18.00: 1)śp. Cecylia Malinowska, mąż Antoni i ich rodzice

             2)śp. Józefa Sajdak – od Bożeny i Jana Orzeł z rodziną

Piątek, 23.11

7.00: 1)śp. Józef Rataj

2)śp. Zofia Klęk – od synowej Katarzyny i wnuka Krzysztofa

Sobota, 24.11

18.00: 1)śp. Henryk Kozik, żona Maria

             2)śp. Antoni(r.śm) i Władysława Burzyńscy

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 25.11

8.00: śp. Józef Kozioł

10.30: za zmarłe członkinie z II Róży Kobiet z Borku

17.00: za Wspólnotę parafialną

 

11 – 18 XI 2018

 

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 11.11

8.00: za zmarłe członkinie z III Róży

10.30: za Ojczyznę

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 12.11

7.00: 1)śp. Janusz Bukowski, rodzice Albina i Julian, teść Tadeusz

2)śp. Franciszek Prochownik – od wnuka Adama z rodziną

Wtorek, 13.11

18.00: 1)śp. Mieczysław Doliński

2)śp. Czesław Tylec – od wnuków Karoliny i Maćka

3)śp. Krystyna Błaszczyk – od wnuczki Izabeli z rodziną

Środa, 14.11

7.00: 1)śp. Józef Opyrchał, rodzice Józef i Zofia

2)śp. Bartłomiej Wałęga – int. od żony

3)śp. Józefa Sajdak – od kolegów córki Małgorzaty z firmy Talbud

Czwartek, 15.11

18.00: 1)śp. Józef Kowalczyk, żona Maria

            2)śp. Zofia Klęk – od syna Mieczysława z rodziną

Piątek, 16.11

7.00: 1)śp. Kazimierz Matwij – od córki Anny z mężem

2)śp. Franciszek Prochownik – od wnuka Łukasza z rodziną

Sobota, 17.11

7.00: w int. Koła Łowieckiego „Ponowa” w Krakowie i za zm. z tego Koła

18.00: śp. Józef Marszałek, żona Romana

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 18.11

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Adela Bodnar, ojciec Józef

17.00: śp. Jan i Julia Oźga, wnuk Zbigniew             

04 – 11 XI 2018

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA, 04.11

8.00: śp. Stanisława Solecka – od chrześnika Marka

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Kazimierz Fus(r. śm)

Poniedziałek, 05.11

7.00: 1)śp. Kazimierz Matwij – od rodz. Gruców, Justyny i prawnuczki Jagody

2)śp. Zofia i Stanisław Kołodziej, syn Jacek

Wtorek, 06.11

18.00: 1)śp. Zdzisław Kozioł

2)śp. Marianna Mrożek(r.śm) – od córki i synów

Środa, 07.11

  7.00: 1)za zmarłe członkinie z I Róży Kobiet z Borku                                                                                                                                                                                                                                                                                                           2)śp. Franciszek Prochownik – od rodziny Kubasów

Czwartek, 08.11

18.00: 1)za zmarłych z rodzin w Borku i Zelczyny pielgrzymujących na Kalwarię

             2)śp. Halina Kowalówka – od wnuków Diany i Adriana z rodziną

Piątek, 09.11

7.00: 1)śp. Bartłomiej Wałęga – od szwagra Dawida

2)śp. Danuta i Kazimierz Badura – od siostry Heleny

Sobota, 10.11

18.00: 1)śp. Kazimierz Matwij(1 r.śm)

2)śp. Zofia Klęk – int. od wnuczek Marzeny i Magdy z mężem

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 11.11

8.00: za zmarłe członkinie z III Róży

10.30: za Ojczyznę

17.00: za Wspólnotę parafialną

28 X – 04 XI 2018

 XXX NIEDZIELA ZWYKŁA, 28.10

8.00: śp. Tadeusz Pala i jego rodzice

10.30: śp. Józef Janik

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 29.10

18.00: int. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie z Borku

Wtorek, 30.10

18.00: śp. Janina Fus(r. śm)

Środa, 31.10

18.00: 1) o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla I i II Róży z Zelczyny i ich rodzin

            2)śp. Piotr Lelek, żona Bronisława

Czwartek, 01.11

Uroczystość Wszystkich Świętych

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Edward Prochownik – int. od żony i dzieci

Piątek, 02.11

8.00: za zmarłych parafian

Sobota, 03.10

18.00: 1)śp. Leon i Maria Mrugacz, wnuczka Iwona

2)śp. Marianna Mrożek – int. od wnuków z rodzinami

 XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA, 04.11

8.00: śp. Stanisława Solecka – od chrześnika Marka

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Kazimierz Fus(r. śm)

21 – 28  X 2018

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 21.10

8.00: o Boże błogosławieństwo z okazji 35 -ej rocznicy ślubu

10.30: śp. Krystyna i Kazimierz Szymańscy

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 22.10

18.00: śp. Marianna Mrożek – int. od córek i syna

Wtorek, 23.10

18.00: śp. Stanisława Solecka – od II Róży z Borku

Środa, 24.10

18.00: śp. Zofia Fus(3 r.śm), mąż Jan

Czwartek, 25.10

18.00: śp. Kazimierz Matwij – od wnuczki Karoliny i Asi

Piątek, 26.10

18.00: za Ojczyznę

Sobota, 27.10

18.00:  o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla III Róży Kobiet z Zelczyny

 XXX NIEDZIELA ZWYKŁA, 28.10

8.00: śp. Tadeusz Pala i jego rodzice

10.30: śp. Józef Janik

17.00: za Wspólnotę parafialną

14 – 21 X 2018

 

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 14.10

8.00: śp. Józefa Sajdak od siostry Barbary z rodziną

10.30: o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej w rodzinach II Róży Kobiet z Borku

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 15.10

18.00: śp. Stanisław Szymula(6 r.śm), rodzice Rozalia i Józef oraz teściowie

Wtorek, 16.10

18.00: śp. Czesław Tylec – od córki Małgorzaty z rodziną

Środa, 17.10

18.00: o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinach III Róży Kobiet

Czwartek, 18.10

18.00: śp. Krystyna Błaszczyk – od siostry Franciszki Przebindy

Piątek, 19.10

18.00: śp. Stefania Knapik

Sobota, 20.10

18.00:  śp. Franciszek Ptak(r.śm), żona Helena, syn Edward

 XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 21.10

8.00: o Boże błogosławieństwo z okazji 35 -ej rocznicy ślubu

10.30: śp. Krystyna i Kazimierz Szymańscy

17.00: za Wspólnotę parafialną

     07 – 14 X 2018

 XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 07.10

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: int. dziękczynno – błagalna za Zuzię w roczek urodzin                            

17.00: o Boże błogosławieństwo dla I Róży Kobiet z Borku i ich rodzin

Poniedziałek, 08.10

18.00: śp. Janina i Andrzej Lelek, Danuta i Jan Gonkiewicz

Wtorek, 09.10

18.00: śp. Tomasz Sęk – od rodziców i rodzeństwa

Środa, 10.10

18.00: śp. Jan Bobula – od Jadwigi i Józefa Wyroba

Czwartek, 11.10

18.00: int. dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski dla ordynatora i personelu medycznego szpitala w Brzesku

Piątek, 12.10

18.00: śp. Stanisław Doliński

Sobota, 13.10

18.00:  śp. Edward Prochownik, rodzice Anna i Józef

 XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 14.10

8.00: śp. Józefa Sajdak od siostry Barbary z rodziną

10.30: o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej w rodzinach II Róży Kobiet z Borku

17.00: za Wspólnotę parafialną

        

30 IX – 07 X 2018

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 30.09

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Stanisława Żmuda, rodzice Aniela i Franciszek, teściowie Jan i Józefa, szwagier Stanisław

15.00: Msza Święta na rozpoczęcie przygotowania do Sakramentu bierzmowania

17.00: śp. Józef Kosek(25 r.śm) i rodzice

Poniedziałek, 01.10

18.00: śp. Aniela Michałek(13 r.śm), mąż Eugeniusz

Wtorek, 02.10

18.00: śp. Józefa Sajdak – od Barbary Przybyła z rodziną

Środa, 03.10

18.00: śp. Władysława Płonka(r. śm), rodzice Marianna i Piotr

Czwartek, 04.10

18.00: śp. Franciszek Zawada i jego rodzice

Piątek, 05.10

7.00: śp. Jan Bobula – int. od żony

18.00: śp. Jan Boroń, żona Zofia, cc. Władysława i Irena, syn Stanisław

Sobota, 06.10

18.00:  śp. Czesław Tomasik

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 07.10

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: int. dziękczynno – błagalna za Zuzię w roczek urodzin

17.00: o Boże błogosławieństwo dla I Róży Kobiet z Borku i ich rodzin

23 – 30 IX 2018

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA,  23.09  

8.00: w intencji pielgrzymujących do Kalwarii  Z. z Borku i Zelczyny

10.30: śp. Katarzyna Malinowska(r. śm), mąż Wincenty

13.00: MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM CHRZTU

17.00: śp. Andrzej Kałwa(40 r.śm) – int. od żony z rodziną

Poniedziałek, 24.09

7.00: śp. Stanisław Żmuda – int. od chrześniaka Pawła z rodziną

Wtorek, 25.09

18.00: śp. Piotr i Maria Kochana, syn Stanisław, Gerard i Małgorzata Trybuś

Środa, 26.09

7.00: śp. Józef Opyrchał

Czwartek, 27.09

18.00: śp. Krzysztof Tabor(11 r.śm)

Piątek, 28.09

18.00: w intencji Ojczyzny

Sobota, 29.09

18.00:  śp. Edward Wawrzeniec

 XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 30.09

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Stanisława Żmuda, rodzice Aniela i Franciszek, teściowie Jan i Józefa, szwagier Stanisław

15.00: Msza Święta na rozpoczęcie przygotowania do Sakramentu bierzmowania

17.00: śp. Józef Kosek(25 r.śm) i rodzice

  

16 – 23 IX 2018

 

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 16.09

8.00: śp Bronisław Sysło, rodzice Marcin i Agnieszka

10.30: śp. Józefa Sajdak – od siostry Haliny z rodziną

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 17.09

7.00: śp. Bronisława Sęk – int. od bratowej Marii  z rodziną

Wtorek, 18.09

18.00: śp. Marianna Mrożek – od wnuków z rodzinami

Środa, 19.09

7.00: śp. Kazimierz Matwij – od brata Andrzeja z żoną

Czwartek, 20.09

18.00: śp. Tomasz Sęk – od rodziny Uchaczów i Wcisłów z Borku

Piątek, 21.09

7.00: śp. Czesław Tylec – od siostry Józefy z rodziną

Sobota, 22.09

18.00:  śp. Bronisława Sęk(1 r.śm)

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA,  23.09

8.00: w intencji pielgrzymujących do Kalwarii  Z. z Borku i Zelczyny

10.30: śp. Katarzyna Malinowska(r. śm), mąż Wincenty

13.00: MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM CHRZTU ŚWIĘTEGO

17.00: śp. Andrzej Kałwa(40 r.śm) – int. od żony z rodziną

09 – 16 IX 2018

 

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 09.09

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Tomasz Sęk – od kuzynki Ilony z rodziną

17.00: int. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Beaty i Marcina w 20 -tą rocznicę ślubu

Poniedziałek, 10.09

7.00: śp. Józefa Sajdak – int. od  sąsiadki Baran z rodziną

Wtorek, 11.09

18.00: śp. Mieczysław Bednarz(r.śm), rodzice Franciszek i Józefa

Środa, 12.09

7.00: śp. Jan Paluchowski, córka Krystyna, ss. Bogdan i Marian, wnuk Paweł

Czwartek, 13.09

18.00: za syna w pewnej intencji

Piątek, 14.09

7.00: śp. Bronisława Sęk – od wnuka Damiana z rodziną

Sobota, 15.09

18.00: o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w rodzinie Dębskich

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 16.09

8.00: śp Bronisław Sysło, rodzice Marcin i Agnieszka

10.30: śp. Józefa Sajdak – od siostry Haliny z rodziną

17.00: za Wspólnotę parafialną

02 – 09 IX 2018

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 02.09

8.00: śp. Stanisława(r.śm), Henryk Wantuch, syn Marian

10.30: 1)int. dziękczynna za plony i owoce ziemi

            2)śp. Bronisław Szymański i rodzice

17.00:  za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 03.09

8.00: 1)Msza Święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego

2)śp. Stanisława Solecka – int. od  starych sąsiadów

Wtorek, 04.09

18.00: 1)śp. Stanisław i Rozalia Morawa

2)śp. Marianna Mrożek – od Barbary i Andrzeja Żmuda z rodziną

Środa, 05.09

7.00: śp. Zofia Klęk – od syna Andrzeja z rodziną

Czwartek, 06.09

18.00: 1)śp. Franciszek Prochownik – od siostry Felicji z rodziną

2)śp. Kazimierz Matwij – od siostry z rodziną

Piątek, 07.09

7.00: 1)śp. Agnieszka i Cyprian Janas

18.00: 2)śp. Józefa Sajdak – od sąsiadów

Sobota, 08.09

18.00: 1)śp. Roman Stokłosa(r.śm) – od prac. Warsztatu elektr. z Elektrowni

2)śp. Bartłomiej Wałęga – int. od teściów

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 09.09

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Tomasz Sęk – od kuzynki Ilony z rodziną

17.00: int. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Beaty i Marcina w 20 -tą rocznicę ślubu

26 VIII  –  02 IX 2018

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA, 26.08

8.00: śp. Rozalia Knapik(r.śm), mąż Władysław

10.30: za Wspólnotę parafialną

15.00: Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego

17.00: śp. Edward Ptak – od koleżanek Kasi i Marcina

Poniedziałek, 27.08

7.00: 1)śp. Józef Lach(r.śm)

2)śp. Stanisława Solecka – int. od sąsiadów

Wtorek, 28.08

18.00: 1)śp. Zofia Janik(r. śm) – od bratowej Janiny z Krzęcina

2)śp. Bronisława Sęk – od wnuczki Magdy z rodziną

Środa, 29.08

7.00: śp. Zofia Klęk – od wnuka Roberta z rodziną

 Czwartek, 30.08

18.00: 1)śp. Tomasz Sęk – od kuzynki Agnieszki z rodziną

2)śp. Kazimierz Matwij – od wnuków Gabrieli i Arkadiusza

Piątek, 31.08

7.00: 1)śp. Józefa Sajdak – od dyrekcji i pracowników Firmy Talbud

2)śp. Marianna Mrożek – int. od sąsiadów

Sobota, 01.09

18.00: 1)śp. Władysława Żak(20 r.śm), mąż Stanisław

2)śp. Bartłomiej Wałęga – int. od żony

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 02.09

8.00: śp. Stanisława(r.śm), Henryk Wantuch, syn Marian

10.30: 1)int. dziękczynna za plony i owoce ziemi

            2)śp. Bronisław Szymański i rodzice

17.00:  za Wspólnotę parafialną

19 – 26 VIII 2018

 XX NIEDZIELA ZWYKŁA, 19.08

8.00: śp. Zofia Wrona (1 r.śm) – int. od domowników

10.30: śp. Stefan Najder (r.śm)

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 20.08

7.00: 1)śp. Zofia Janik – int. od siostrzenicy

2)śp. Bronisława Sęk – od wnuczki Estery z rodziną

3)śp. Stanisława Solecka – od rodziny Kucharczyków z Borku

Wtorek, 21.08

18.00: 1)śp. Tomasz Sęk – od kuzyna Arkadiusza

2)śp. Marianna Mrożek – od chrześniaka Ryszarda

3)śp. Franciszek Prochownik – od córki Ewy i wnuczki Madzi

Środa, 22.08

7.00: 1)śp. Kazimierz Matwij – od wnuka Jakuba

2)śp. Czesław Tylec – od Włodzimierza z rodziną

3)śp. Bartłomiej Wałęga – od babci Krysi

Czwartek, 23.08

18.00: 1)śp. Zdzisława Fidzińska – od córki Magdaleny z dziećmi

2)śp. Bronisława Sęk – od wnuczki Edyty z rodziną

3)śp. Stanisława Solecka – od rodziny Opyrchał z Zelczyny

Piątek, 24.08

7.00: 1)śp. Stanisław Malinowski – od chrzestnej z rodziną

2)śp. Kazimierz Matwij – od od córki Róży z rodziną

3)śp. Marianna Mrożek – od bratanic Marii i Stanisławy

Sobota, 25.08

18.00: śp. Kazimierz Tomasik(r.śm)

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA, 26.08

8.00: śp. Rozalia Knapik (r.śm), mąż Władysław

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Edward Ptak – od koleżanek Kasi i Marcina

12 – 19 VIII 2018

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 12.08

8.00: śp. Jan, Amalia Kolbiarz

10.30: śp. Józef Janik(4 r.śm)

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 13.08

7.00: śp. Czesław Antos, Andrzej i Maria Balcer

Wtorek, 14.08

18.00: śp. Józef, Anna Prochownik synowie Edward, Eugeniusz i Zdzisław, córka Zofia, wnuk Marek

Środa, 15.08

8.00: śp. Eleonora Grzesiak(3 r.śm), mąż Stanisław

10.30: podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo w 18 -te urodziny Huberta

17.00: za Wspólnotę parafialną

Czwartek, 16.08

18.00:  śp. Maria Kowalczyk, mąż Józef

Piątek, 17.08

6.00: w int. pielgrzymujących do Kalwarii

Sobota, 18.08

18.00: śp. Krzysztof Gwóźdź

XX NIEDZIELA ZWYKŁA, 19.08

8.00: śp. Zofia Wrona(1 r.śm) – int. od domowników

10.30: śp. Stefan Najder(r.śm)

17.00: za Wspólnotę parafialną

05 – 12 VIII 2018

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 05.08

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Edward Ptak

17.00: śp. Jan i Weronika Płonka

Poniedziałek, 06.08

7.00: śp. Iwona Pospuła

Wtorek, 07.08

18.00: śp. Maria, mąż Tomasz, syn Stanisław

Środa, 08.08

7.00: śp. Wanda Zabagło – od córki z synem

Czwartek, 09.08

18.00:  śp. Zofia Janik – od sąsiadów Książków

Piątek, 10.08

7.00: śp. Bronisława Opyrchał – int. od syna Michała i wnuczki Olgi

Sobota, 11.08

18.00: śp. Edward Ptak(1 r.śm) – int. od koleżanek i kolegów z Technikum w  Skawinie z klasy TE

 XIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 12.08

8.00: śp. Jan, Amalia Kolbiarz

10.30: śp. Józef Janik(4 r.śm)

17.00: za Wspólnotę parafialną

29 VII – 05 VIII 2018

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 29.07 

8.00: śp. Zofia Klęk – int. od syna Zbigniewa z żoną

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Edmund Kuźma(23 r.śm)

Poniedziałek, 30.07

7.00: śp. Edward Ptak – od rodziny Kuźma

Wtorek, 31.07

18.00: 1)o szczęśliwe rozwiązanie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

2)śp. Władysław Szymański(r. śm)

Środa, 01.08

7.00: śp. Zofia Janik – od Stefana Janika z rodziną

Czwartek, 02.08

18.00:  śp. Wacław Janik(3 r.śm)

Piątek, 03.08

7.00: śp. Marianna Mrożek – int. od wnuków z rodzinami

18.00: śp. Władysław Jankowicz – od bratanka Czesława z rodziną

Sobota, 04.07

18.00: śp. Stefania Jarząbek – int. od córki

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 05.08

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Edward Ptak

17.00: śp. Jan i Weronika Płonka

22 -29 VII 2018

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 22.07 

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Anna i Władysław Jagocha

13.00: MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU CHRZTU ŚWIĘTEGO

17.00: śp. Bartłomiej Wałęga – int. od mamy

Poniedziałek, 23.07

7.00: śp. Janina Jezioro, mąż Tomasz

Wtorek, 24.07

18.00: o zdrowie i potrzebne łaski dla pewnej osoby

Środa, 25.07

7.00: śp. Józef i Maria Szymula, syn Jan, żona Barbara

Czwartek, 26.07

18.00:  śp. Anna Leniartek, mąż Jan

Piątek, 27.07

18.00:  w intencji Ojczyzny

Sobota, 28.07

18.00: śp. Krystyna Błaszczyk – int. od brata z rodziną

 XVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 29.07

8.00: śp. Zofia Klęk – int. od syna Zbigniewa z żoną

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Edmund Kuźma(23 r.śm)

15 – 22 VII 2018

XV NIEDZIELA ZWYKŁA, 15.07 

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: w roczek Aleksandra o Boże błogosławieństwo dla dziecka i rodziny

17.00: śp. Helena Lelek(8 r. śm) – int. od męża Eugeniusza i dzieci

Poniedziałek, 16.07

7.00: 1) o zdrowie dla Urszuli

2) śp. Czesław Tylec – od syna Grzegorza z rodziną

Wtorek, 17.07

18.00: śp. Rozalia i Jan Chmielarczyk

Środa, 18.07

7.00: śp. Julia i Jan Ożga(r. śm), wnuk Zbigniew

Czwartek, 19.07

18.00:  śp. Czesław i Maria Szarańscy

Piątek, 20.07

7.00:  śp. Marian Jasionowski, rodzice Genowefa i Franciszek

Sobota, 21.07

18.00: śp. Czesław Koszycarz – int. od żony z rodziną

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 22.07

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Anna i Władysław Jagocha

13.00: MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU CHRZTU ŚWIĘTEGO

17.00: śp. Bartłomiej Wałęga – int. od mamy

 08 – 15 VII 2018

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 08.07 

8.00: śp. Stanisława Pilch, rodzice: Stanisław i Waleria

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Tadeusz Opyrchał(10 r. śm)

Poniedziałek, 09.07

7.00:  śp. Krystyna Błaszczyk – od siostry Marii z rodziną

Wtorek, 10.07

18.00: śp. Grzegorz Kunicki – od rodziny Kucharczyków i Motoli

Środa, 11.07

7.00: śp. Józefa Sajdak – int. od dzieci

Czwartek, 12.07

18.00:  śp. Włodzimierz Bruzda, rodzice Jan i Ludwika

Piątek, 13.07

7.00:  śp. Józef Turaj, żona Władysława, synowie Edward, Jan i Stanisław

Sobota, 14.07

18.00: śp. Jakub, Anna, Józef i Katarzyna Łapszańscy

 XV NIEDZIELA ZWYKŁA, 15.07

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: w roczek Aleksandra o Boże błogosławieństwo dla dziecka i rodziny

17.00: śp. Helena Lelek (8 r. śm) – od męża Eugeniusza i dzieci

01 – 08 VII 2018

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 01.07 

8.00:  śp. Helena Koza(20 r.śm), mąż Stanisław, syn Andrzej

10.30: śp. Edward Ptak – od Zarządu i członków LKS Borkowianka

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 02.07

7.00:  śp. Zofia Janik – int. od chrześnicy Józefy

Wtorek, 03.07

18.00: śp. Józef Sypniewski i Zofia Łąka

Środa, 04.07

7.00: śp. Bronisława Sęk –  od II Róży z Borku

Czwartek, 05.07

18.00:  śp. Jan Zawada (r. śm), żona Aniela

Piątek, 06.07

7.00:  śp. Rudolf Stechura – int. od żony

18.00: śp. Grzegorz Kunicki – od siostry Beaty z rodziną

Sobota, 07.07

18.00: śp. Waleria i Wojciech Młodzianowscy

 XIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 08.07

8.00:  śp. Stanisława Pilch, rodzice: Stanisław i Waleria

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Tadeusz Opyrchał (10 r. śm)

     

 24 VI – 01 VII 2018

  XII NIEDZIELA ZWYKŁA, 24.06

  Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela

8.00:  w 50 -tą rocznicę ślubu Urszuli i Władysława

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Jan Gruca z rodzicami

Poniedziałek, 25.06

7.00:  śp. Jan Jankowicz, żona Zofia

Wtorek, 26.06

18.00:  1)śp. Janina Nowak, rodzice Jan i Helena

2)śp. Władysława i Antoni Burzyńscy

Środa, 27.06

7.00: śp. Władysław Szymański i rodzice

Czwartek, 28.06

18.00:  śp. Piotr i Franciszek Przybyła

Piątek, 29.06 (Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła)

8.00: śp. Piotr Kochana, żona Maria, córka Małgorzata, syn Stanisław i zm. z rodz.

18.00: śp. Piotr Ruśniak, żona Waleria

Sobota, 30.06

18.00: śp. Piotr Lelek, żona Bronisława(1 r.śm)

 XIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 01.07

8.00:  śp. Helena Koza(20 r.śm), mąż Stanisław, syn Andrzej

10.30:  śp. Edward Ptak – od Zarządu i członków LKS Borkowianka

17.00: za Wspólnotę parafialną

17 –  24 VI 2018

  XI NIEDZIELA ZWYKŁA, 17.06

8.00:  za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Jan Gruca, rodzice Filip i Maria

17.00: śp. Józef i Genowefa Kotula

Poniedziałek, 18.06

7.00:  śp. Jan Gruca

Wtorek, 19.06

18.00:  śp. Grzegorz Kunicki – od rodziny Jachymczyków z Borku

Środa, 20.06

 7.00: śp. Cecylia Malinowska(r.śm), mąż Antoni, ich rodzice i zmarli z rodziny

Czwartek, 21.06

18.00:  śp. Zbigniew Gryndzieluk (z ok. dnia ojca) – od córek z mężami

Piątek, 22.06

8.00:  int. dziękczynno-błagalna za dzieci, młodzież, nauczycieli i pracowników szkoły na  zakończenie roku szkolnego

18.00: za Ojczyznę

Sobota, 23.06

18.00: 1)śp. Franciszek Zawada(12 r. śm)

2)śp. Kazimierz Matwij – od wnuków Filipa i Toli

 XII NIEDZIELA ZWYKŁA, 24.06

8.00:  w 50 -tą rocznicę ślubu Urszuli i Władysława

10.30:  za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Jan Gruca z rodzicami

10 – 17 VI 2018

 X NIEDZIELA ZWYKŁA, 10.06

8.00:  śp. Zdzisław Kozioł

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Tomasz Sęk – od rodziców i rodzeństwa

Poniedziałek, 11.06

7.00:  śp. Grzegorz Kunicki(1 r.śm) – od siostry Beaty z mężem i dziećmi

Wtorek, 12.06

18.00:  śp. Kazimierz Rachwał, żona Michalina

Środa, 13.06

7.00: śp. Antoni Rządzik, żona Anna i zmarli z rodziny

18.00:  MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU BIERZMOWANIA

Czwartek, 14.06

18.00:  śp. Grzegorz Kunicki – od rodziny Rąba i Karaś

Piątek, 15.06

7.00:  śp. Jan i Izabela Markoccy

Sobota, 16.06

18.00: śp. Grzegorz Kunicki – od koleżanek i kolegów syna Kamila ze Szkoły w Borku

 XI NIEDZIELA ZWYKŁA, 17.06

8.00:  za Wspólnotę parafialną

10.30:  śp. Jan Gruca, rodzice Filip i Maria

17.00: śp. Józef i Genowefa Kotula

        

 03 – 10 VI 2018

 IX NIEDZIELA ZWYKŁA, 03.06

 8.00:  za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Anna Kantorek(r. śm), mąż Jan, syn Jerzy i Iwona Pospuła

17.00: w roczek Tymoteusza o Boże błogosławieństwo dla niego i rodziców

Poniedziałek, 04.06

18.00:  śp. Maria i Piotr Jankowicz

Wtorek, 05.06

18.00:  śp. Julian Mlost( r.śm)

Środa, 06.06

18.00: śp. Władysław, Genowefa Komola i Zygmunt Rubaj

Czwartek, 07.06

18.00:  śp. Kazimiera Giermek(r. śm) – od kuzynki Urszuli z rodziną

Piątek, 08.06

18.00:  śp. Czesław Szarański, żona Maria(7 r.śm)

Sobota, 09.06

18.00: śp. Zofia Tylec(37 r.śm), mąż Zdzisław

 X NIEDZIELA ZWYKŁA, 10.06

8.00:  śp. Zdzisław Kozioł

10.30:  za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Tomasz Sęk – od rodziców i rodzeństwa

        

27 V – 03 VI 2018

 VIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 27.05

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

8.00:  za Wspólnotę parafialną

10.30: za dzieci, które rok temu przystąpiły do I Komunii Świętej

17.00: o szczęśliwe rozwiązanie

Poniedziałek, 28.05

18.00:  śp. Maria Prochownik – int. od sąsiadki Anny Ojczyk

Wtorek, 29.05

18.00:  śp. Agata Lach(1 r.śm)

Środa, 30.05

18.00: śp. Grzegorz Kunicki – od chrześnika Tomasza

Czwartek, 31.05

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI PAŃSKIEJ

8.00:  śp. Czesław Tylec – od siostry Marii z rodziną

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00:  śp. Tomasz Sęk – od kuzynki Bożeny z rodziną

Piątek, 01.06 (1 piątek)

18.00:  int. dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i dalsze łaski dla Ks. Pawła w 10 -tą rocznicę przyjęcia święceń kapłańskich

Sobota, 02.06

18.00: śp. Stanisław Partyka, jego rodzice i rodzeństwo

 IX NIEDZIELA ZWYKŁA, 03.06

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30:  śp. Anna Kantorek(r. śm), mąż Jan, syn Jerzy i Iwona Pospuła

17.00: w roczek Tymoteusza o Boże błogosławieństwo dla niego i rodziców

20 – 27 V 2018

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, 20.05

8.00: śp. Olga Rachwał

10.30: za dzieci przystępujące do I Komunii Świętej

17.00: śp. Józef Janik

Poniedziałek, 21.05

8.00: śp. Krystyna Błaszczyk – int. od siostry Heleny z rodziną

18.00:  za Wspólnotę parafialną

Wtorek, 22.05

18.00:  śp. Józefa Sajdak – int. od mamy

Środa, 23.05

18.00: śp. Halina Kowalówka – od rodziny Bukowskich

Czwartek, 24.05

18.00: śp. Zofia Klęk – od córki Urszuli z dziećmi

Piątek, 25.05

18.00:  za Ojczyznę

Sobota, 26.05

18.00: śp. Stefania Knapik

 VII NIEDZIELA ZWYKŁA, 27.05

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30:  za dzieci, które rok temu przystąpiły do I Komunii Świętej

17.00: o szczęśliwe rozwiązanie       

13 -20 V 2018

7 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 13.05

 WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

8.00: śp. Zofia Klęk, syn Stanisław

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Sylwester Pacut – od kuzyna Janusza z rodziną

Poniedziałek, 14.05

18.00:   1)śp. Stanisława, mąż Tadeusz

2)śp. Zofia, mąż Jan i Józef

Wtorek, 15.05

18.00: śp. Ryszard Przebinda(r. śm)

Środa, 16.05

18.00: śp. Zofia Janik – od chrześniaka Przemka i Eweliny Pietrusa z rodziną

Czwartek, 17.05

18.00: śp. Maria Czopek z Zelczyny – int. od sąsiadów

Piątek, 18.05

18.00: śp. Tomasz Sęk –  int. od babci Zofii

Sobota, 19.05

18.00: śp. Stanisław Zięcik, żona Helena, córka Stanisława i zmarli z rodziny

 NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, 20.05

 8.00: śp. Olga Rachwał

10.30: za dzieci przystępujące do I Komunii Świętej

17.00: śp. Józef Janik

06 – 13 V 2018

6 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 06.05

  8.00: śp. Stanisława i Henryk Wantuch, syn Marian

 10.30: za Wspólnotę parafialną

 17.00: dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze i umocnienie wiary dla Pauliny z okazji 18 -tych urodzin

Poniedziałek, 07.05

18.00:  o urodzaje

Wtorek, 08.05

 7.00: o urodzaje

 18.00: 1)śp. Stanisława Pilch, Stanisław Rachwał, żona Waleria

2)śp. Maria Prochownik(1 r.śm), mąż Jan

Środa, 09.05

7.00:  o urodzaje

18.00: śp. Stanisław Żak, żona Władysława

Czwartek, 10.05

 18.00: śp. Agnieszka Jankowicz(16 r.śm)

Piątek, 11.05

 18.00: podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w 80 -tą rocznicę urodzin

Sobota, 12.05

 18.00: śp. Kazimierz Janik(1 r.śm)

7 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 13.05

 WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

  8.00: śp. Zofia Klęk, syn Stanisław

 10.30: za Wspólnotę parafialną

 17.00: śp. Sylwester Pacut – od kuzyna Janusza z rodziną

     

29 IV – 06 V 2018

 5 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 29.04

   8.00: śp. Stanisław Gawor

 10.30: śp. Franciszek Tylec, żona Zofia

 17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 30.04

7.00: śp. Agata Lach – od rodziny Tomasik z Gołuchowic

Wtorek, 01.05

 18.00: śp. Stefan Badura

Środa, 02.05

 18.00: śp. Piotr Kochana, ż. Maria, c. Małgorzata, s. Stanisław i zm. z rodziny

Czwartek, 03.05 NMP Królowej Polski

   8.00: śp. Maria i Leon Mrugacz, wnuczka Iwona

 10.30: w intencji Ojczyzny

 17.00: śp. Grzegorz Kunicki – od kuzynów Mirosława i Sławomira

Piątek, 04.05 (1 piatek)

   7.00:

18.00: śp. Halina Kowalówka – int. od męża

Sobota, 05.05

 18.00:   1) w int. strażaków z naszej parafii o Boże błogosławieństwo, zdrowie potrzebne łaski dla nich i ich rodzi

2) śp. Józef Ojczyk(2 r.śm)

 6 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 06.05

   8.00: śp. Stanisława i Henryk Wantuch, syn Marian

 10.30: za Wspólnotę parafialną

 17.00: dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze i umocnienie wiar dla Pauliny z okazji 18 -tych urodzin

   

 22 – 29 IV 2018

 4 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 22.04

  8.00: śp. Paweł Klęk(r.śm)

 10.30: śp. Maciej Kubas, żona Zofia, córka Stefania

13.00: Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego

 17.00: za Wspólnotę parafialną

 Poniedziałek, 23.04

7.00: śp. Jerzy Puchała i jego rodzice

Wtorek, 24.04

 18.00: śp. Rozalia i Stanisław Morawa

Środa, 25.04

  7.00: śp. Agata Lach – od przyjaciółki Jadwigi z Borku

Czwartek, 26.04

 18.00: śp. Iwona Pospuła(12 r.śm) – od męża z dziećmi

Piątek, 27.04

18.00: za Ojczyznę

Sobota, 28.04

 18.00: śp. Zofia Tomasik(2 r.śm)

 5 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 29.04

  8.00: śp. Stanisław Gawor

 10.30: śp. Franciszek Tylec, żona Zofia

 17.00: za Wspólnotę parafialną

 

15 – 22 IV 2018

 3 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 15.04

  8.00: śp. Paweł Malinowski(18 r.śm)

 10.30: śp. Józef Gąsior

 17.00: za Wspólnotę parafialną

 Poniedziałek, 16.04

7.00: śp. Kazimiera Giermek – od byłych prac. i emerytów ze Szkoły w Borku

Wtorek, 17.04

 18.00: śp. Stanisław Gawor

Środa, 18.04

 7.00: śp. Marian Fidziński(r.śm)

Czwartek, 19.04

 18.00: 1)o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla pewnej osoby

2)śp. Helena Świerkosz

Piątek, 20.04

7.00: śp. Grzegorz Kunicki – od kuzynki Lucyny z rodziną

Sobota, 21.04

 18.00: w roczek Emilki o Boże błogosławieństwo dla niej i rodziny

 4 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 22.04

  8.00: śp. Paweł Klęk(r.śm)

 10.30: śp. Maciej Kubas, żona Zofia, córka Stefania

13.00: Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego

 17.00: za Wspólnotę parafialną

    

08 – 15 IV 2018

2 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 08.04 (NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA)

  8.00: śp. Katarzyna Szymańska(31 r.śm), mąż Franciszek, synowie i córka Helena

 10.30: za Wspólnotę parafialną

 17.00: śp. Józef Bugaj(10 r.śm)

 Poniedziałek, 09.04dzień odpustu parafialnego

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

8.00: o szczęśliwe rozwiązanie dla Ani

18.00: o uproszenie potrzebnych łask dla całej parafii

Wtorek, 10.04

 18.00: śp. Małgorzata Sęk

Środa, 11.04

 7.00: śp. Leon i Maria Mrugacz, wnuczka Iwona

Czwartek, 12.04

18.00: śp. Kazimierz Janik – od kuzynki Lidii z rodziną

Piątek, 13.04

7.00: śp. Otto Badura(1 r.śm), żona Czesława

Sobota, 14.04

 18.00: śp. Tomasz Sęk – od kolegów z Technikum Łączności

 3 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 15.04

  8.00: śp. Paweł Malinowski(18 r.śm)

 10.30: śp. Józef Gąsior

 17.00: za Wspólnotę parafialną

   

 02 – 08 IV 2018

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY, 02.04

   8.00: śp. Agata Miśkiewicz(2 r.śm), rodzice Michał i Zofia Badura

 10.30: śp. Jadwiga Pospuła(r.śm), mąż Jan, syn Józef, synowa Iwona

13.00: śp. Grzegorz Kunicki – od syna Pawła

Wtorek, 03.04

 18.00: w roczek Bartłomieja o Boże błogosławieństwo – int. od babci i dziadka

Środa, 04.04

 7.00: śp. Pelagia Gąsior

Czwartek, 05.04

 18.00: 1)śp. Czesław Tylec – od wnuków Marceliny, Wojciecha i Justyny

2)śp. Marian Jasionowski(5 r.śm)

Piątek, 06.04 (1 piątek)

7.00: śp. Agata Lach – od Kazimierza Kukli z rodziną

18.00: int. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Aleksandry z okazji 18 -tych urodzin

Sobota, 07.04

 18.00: śp. Stanisław Gawor

 2 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 08.04 (NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA)

  8.00: śp. Katarzyna Szymańska(31 r.śm), mąż Franciszek, synowie i córka Helena

 10.30: za Wspólnotę parafialną

 17.00: śp. Józef Bugaj(10 r.śm)

25 III  – 02 IV 2018

NIEDZIELA PALMOWA, 25.03

   8.00: śp. Anna, Józef Prochownik i ich synowie

   9.30: za Wspólnotę parafialną

 11.00: śp. Bronisława Sęk – int. od wnuka Adriana

 17.00: śp. Piotr Kochana, żona Maria, syn Stanisław, Gerard i Małgorzata Trybuś

Poniedziałek, 26.03

   7.00: śp. Bronisława Janas(r.śm), Bronisław Janas, syn Tadeusz

Wtorek, 27.03

   7.00: śp. Józefa Sajdak – int. od męża

Środa, 28.03

   7.00: śp. Antonina i Marian Sęk

TRIDUUM PASCHALNE

Wielki Czwartek, 29.03

  18.00: śp. Stanisław Gawor

Wielki Piątek, 30.03

  18.00 Liturgia Męki Pańskiej

Wielka Sobota, 31.03

  19.00 Wigilia Paschalna

 NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, 01.04

    8.00: śp. Józef Janik, żona Teofila(r.śm)

  10.30: za Wspólnotę parafialną

  17.00: śp. Czesław Antos(14 r.śm), Andrzej i Maria Balcer

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY, 02.04

8.00: śp. Agata Miśkiewicz(2 r.śm), rodzice Michał i Zofia Badura

 10.30: śp. Jadwiga Pospuła(r.śm), mąż Jan, syn Józef

13.00: śp. Grzegorz Kunicki – od chrześniaka Pawła

 

18 – 25 III 2018

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 18.03

   8.00: śp. Zdzisław Nowakowski, żona Józefa

 10.30:  śp. Józef Janik

 17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 19.03

  7.00: śp. Józef Ojczyk

Wtorek, 20.03

  7.00: śp. Jan Przebinda(r.śm), syn Ryszard

Środa, 21.03

  7.00: śp. Katarzyna, Józef, Anna i Jakub Łapszańscy i zmarli z  tej rodziny

Czwartek, 22.03

   7.00: śp. Bartłomiej Wałęga – int. od żony

Piątek, 23.03

   8.00: śp. Marianna Mrożek – od córek i syna z rodzinami

 18.00: 1)śp. Józef i Adam

2) w int. Ojczyzny

Sobota, 24.03

   9.00: śp. Józef Żyła, żona Franciszka, syn Ryszard

 11.00: śp. Kazimierz Matwij – int. od żony

 18.00: śp. Marianna Mrożek – od wnuków z rodzinami

 NIEDZIELA PALMOWA, 25.03

   8.00: śp. Anna, Józef Prochownik i ich synowie

   9.30: za Wspólnotę parafialną

 11.00: śp. Bronisława Sęk

 17.00: śp. Piotr Kochana, żona Maria, syn Stanisław, Gerard i Małgorzata Trybuś

11 – 18 III 2018

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 11.03

   8.00: śp. Wincenty Malinowski(r.śm), żona Katarzyna

10.30: śp. Franciszek Zawada

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 12.03

   7.00: śp. Agata Lach – od Pauliny i Romana Kukla

Wtorek, 13.03

   7.00: śp. Kazimierz Pałka, jego rodzice, Helena Kraczka, syn Józef

Środa, 14.03

   7.00: śp. Zofia Klęk – int. od syna Ryszarda z rodziną

Czwartek, 15.03

   7.00: śp. Zbigniew Gryndzieluk(5 r.śm), mama Eugenia

Piątek, 16.03

 18.00: śp. Józef Opyrchał z Borku

Sobota, 17.03

   7.00: śp. Stanisław Gawor

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 18.03

  8.00: śp. Zdzisław Nowakowski, żona Józefa

10.30: śp. Józef Janik

17.00: za Wspólnotę parafialną

04  – 11 III 2018

 

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 04.03

   8.00: śp. Kazimierz Janik – od cioci Zofii

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Józef i Waleria Krawiec oraz jego rodzice

Poniedziałek, 05.03

   7.00: śp. Bogdan Mrożek

Wtorek, 06.03

   7.00: śp. Aniela i Jan Zawada

Środa, 07.03

   7.00: śp. Paweł Rachwał

Czwartek, 08.03

   7.00: śp. Grzegorz Kunicki – od kuzynki Doroty Lelek z rodziną

Piątek, 09.03

 18.00: śp. Maria i Roman Kozak

Sobota, 10.03

   7.00: śp. Janina Przebinda(15 r.śm), mąż Kazimierz, córka Małgorzata

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 11.03

  8.00: śp. Wincenty Malinowski(r.śm), żona Katarzyna

10.30: śp. Franciszek Zawada

17.00: za Wspólnotę parafialną

 25 II  – 04 III 2018

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 25.02

 8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Ryszard Czopek(1 r.śm)

17.00: o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Adasia

Poniedziałek, 26.02

  7.00: śp. Czesław Koszycarz(9 r.śm) – int. od żony z rodziną

Wtorek, 27.02

  7.00: śp. Bronisława Sęk – od chrześnicy Julii z rodziną

Środa, 28.02

  7.00: śp. Grzegorz Kunicki – od brata Mariusza z rodziną

Czwartek, 01.03

  7.00: 1)śp. Andrzej Apostolik, rodzice Mikołaj i Zofia

2)śp. Czesław i Maria Szarańscy(r.śm)

Piątek, 02.03

   7.00: śp. Krystyna Błaszczyk – od córki Elżbiety z mężem

 18.00: śp. Wojciech i Józefa Kapera, syn Józef

Sobota, 03.03

  7.00: śp. Zbigniew Tracz(r.śm)

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 04.03

  8.00: śp. Kazimierz Janik – od cioci Zofii

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Józef i Waleria Krawiec oraz jego rodzice

 18 – 25 II 2018

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 18.02

   8.00: śp. Maria Kozik

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Ludwika Malinowska, mąż Jan

Poniedziałek, 19.02

   7.00: śp. Ryszard Lędzki(12 r.śm) – int. od żony z rodziną

Wtorek, 20.02

  7.00: śp. Kazimiera Giermek – od koleżanek i kolegów strażaków z Borku

Środa, 21.02

  7.00: śp. Grzegorz Kunicki – od brata Sławomira z rodziną

Czwartek, 22.02

  7.00: śp. Zofia Janik – od chrześnicy Władzi Pietrusa

Piątek, 23.02

 18.00:  w intencji Ojczyzny

Sobota, 24.02

  7.00: śp. Tomasz Sęk – od Przybyłów z rodziną

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 25.02

  8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Ryszard Czopek(1 r.śm)

17.00: o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Adasia

 11  – 18 II 2018

VI NIEDZIELA ZWYKŁA, 11.02

   8.00: śp. Józef Opyrchał z Zelczyny(7 r.śm)

10.30: o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Pawła Nowakowskiego      w 18 -te urodziny

17.00: za Wspólnotę parafia

Poniedziałek, 12.02

  7.00: śp. Antoni Malinowski(r. śm), żona Cecylia, ich rodzice i zm. z rodz.

Wtorek, 13.02

  7.00: śp. Józef Janik

ŚRODA POPIELCOWA, 14.02

  8.00: śp. Ryszard Czopek(1 r.śm)

18.00: śp. Kozioł Zdzisław(r. śm)

Czwartek, 15.02

  7.00: śp. Józef Malinowski, rodzice Michał i Zofia

Piątek, 16.02

 18.00: śp. Bronisław Sysło(1 r.śm)

Sobota, 17.02

  7.00: śp. Stefania, Jadwiga Knapik(2 r.śm)

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 18.02

  8.00: śp. Maria Kozik

10.30:  za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Ludwika Malinowska, mąż Jan

04 – 11 II 2018

V NIEDZIELA ZWYKŁA, 04.01

   8.00: śp. Anna Ludwikowska, rodzice Anna i Józef

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Eugenia Gryndzieluk(r. śm) i Zbigniew

Poniedziałek, 05.02

   7.00: śp. Agata Lach – od sąsiadów Kozelów

Wtorek, 06.02

 7.00: śp. Maria Prochownik – od sąsiadów Klęków, Sęków i Słupinów

Środa, 07.02

  7.00: śp. Maria Kowalczyk(r. śm), mąż Józef

Czwartek, 08.02

  7.00: śp. Tomasz Sęk – od kolegów i koleżanek z klasy SP w Borku

Piątek, 09.02

  7.00: śp. Grzegorz Jankowicz(r. śm)

Sobota, 10.02

  7.00: śp. Barbara Prochownik(r. śm)

VI NIEDZIELA ZWYKŁA, 11.02

  8.00: śp. Józef Opyrchał z Zelczyny(7 r.śm)

10.30: o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Pawła Nowakowskiego  w 18 -te urodziny

17.00: za Wspólnotę parafialną

28 I – 04 II 2018

IV NIEDZIELA ZWYKŁA, 28.01

  8.00: śp. Kazimierz Janik – od chrześnika Dariusza z rodziną

10.30: śp. Maria Prochownik – od p. Dyrektor, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi ZPO w Borku Szlacheckim

17.00:  za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 29.01

7.00: śp. Agata Lach – od sąsiadów Fus

Wtorek, 30.01

 7.00:1)śp. Janusz Bukowski(10 r.śm), rodzice Albina i Julian, teść Tadeusz

2)śp. Franciszek Szymański(48 r.śm), ż. Katarzyna, synowie i c. Helena

Środa, 31.01

7.00: śp. Czesław Tylec – od żony Marii

Czwartek, 01.02

 7.00: śp. Bronisław Szymański(18 r.śm)

Piątek, 02.02 ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

 8.00: śp. Jerzy Malinowski, rodzice Stanisław i Anna

17.00: śp. Wincenty Przebinda, ż. Maria, Jan Przebinda, s. Ryszard

Sobota, 03.02

 7.00: śp. Renata Kuśnierz – od córki z rodziną

V NIEDZIELA ZWYKŁA, 04.02

 8.00: śp. Anna Ludwikowska, rodzice Anna i Józef

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Eugenia Gryndzieluk(r. śm) i Zbigniew