Intencje mszalne

14 – 21  VII 2019  

 XV NIEDZIELA ZWYKŁA, 14.07

8.00: śp. Helena Lelek

10.30: śp. Janina Nowak

 17.00:  za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 15.07

7.00: 1)śp. Zdzisława Fidzińska – int. od rodziny Tracz

2)śp. Karolina Janik –  od rodziny Tracz

Wtorek, 16.07

18.00: 1)śp. Wanda Zabagło – od sąsiadów

2)śp. Tadeusz Opyrchał

Środa, 17.07

 7.00: 1)śp. Stanisława Paluchowska – od sąsiadów z ul. Zawiła i Nad Potokiem

2)śp. Stanisława Sypniewska – od sąsiadów z  Zelczyny

Czwartek, 18.07

18.00: 1)śp. Józef Opyrchał, rodzice Józef i Zofia

2)śp. Bronisława Opyrchał – od Barbary Przybyła z rodziną

Piątek, 19.07

7.00: 1)śp. Jan Bobula – od rodziny Stokłosa z Borku

2)śp. Grzegorz Płonka – od sąsiadki Anity

Sobota, 20.07

18.00: 1) o Boże błogosławieństwo dla Jasia i rodziców w roczek urodzin

2)śp. Marian Jasionowski i jego rodzice

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 21.07

8.00: śp. Czesław Szarański, żona Maria

10.30: śp. Stanisława Pilch, rodzice Waleria i Stanisław

17.00:  za Wspólnotę parafialną     

07 – 14  VII 2019  

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 07.07

8.00: śp. Antoni Burzyński, żona Władysława

10.30: o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu dla Justyny z okazji 18 -tych urodzin

17.00:  za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 08.07

7.00: 1)śp. Wanda Zabagło – od II Róży Kobiet

2)śp. Bronisława Opyrchał – int. od sąsiadów

Wtorek, 09.07

18.00: 1)śp. Jan Bobula – od dyrekcji, nauczycieli i pracowników SP nr 6 w Skawinie

 2)śp. Zdzisława Fidzińska – od wnuczki Edyty z rodziną

Środa, 10.07

7.00: 1)śp. Kazimierz Matwij

2) śp. Karolina Janik – od Kowalowej z dziećmi 

Czwartek, 11.07

18.00: śp. Józefa Sajdak(w rocznicę urodzin)

 Piątek, 12.07

7.00: 1)śp. Bronisława Lelek(7 r.śm), mąż Piotr

2)śp. Barbara Kozela – od Pawła Boronia z rodziną

 Sobota, 13.07

18.00: 1) o Boże błogosławieństwo dla Szymona w 18 -tą rocznicę urodzin

2)śp. Włodzimierz Bruzda(20 r.śm)

 XV NIEDZIELA ZWYKŁA, 14.07

8.00: śp. Helena Lelek

10.30: śp. Janina Nowak

17.00:  za Wspólnotę parafialną

             

30 VI – 07 VII 2019  

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 30.06

8.00:  śp. Jan Jankowicz, żona Zofia, córka Janina

10.30: śp. Helena i Stanisław Koza, syn Andrzej, wnuk Robert

17.00:  za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 01.07

7.00: 1)śp. Zdzisława Fidzińska – od rodziny Gasków

2)śp. Stanisława Paluchowska – int. od wnuka Roberta z rodziną

Wtorek, 02.07

18.00: w 25 -tą rocznicę ślubu Marty i Marka

Środa, 03.07

7.00: 1)śp. Karolina Janik – od kuzynki Bronisławy

2)śp. Stanisława Sypniewska – od szwagra Grzegorza z rodziną

Czwartek, 04.07

18.00: 1)śp. Jan Zawada, żona Aniela

2)śp. Anna i Władysław Jagocha

Piątek, 05.07

7.00: śp. Grzegorz Płonka – od Romana Pacułt z rodziną

18.00: śp. Rozalia i Jan Chmielarczyk

Sobota, 06.07

7.00: śp. Bronisława Janik – od Róży Matki Bożej Fatimskiej(I Róży z Borku)

18.00: śp. Waleria i Wojciech Młodzianowscy, wnuk Krzysztof

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 07.07

8.00: śp. Antoni Burzyński, żona Władysława

10.30: o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu dla Justyny z okazji 18 -tych urodzin

17.00:  za Wspólnotę parafialną

  23 – 30 VI 2019  

 XII NIEDZIELA ZWYKŁA, 23.06

8.00:  śp. Jan Gruca i jego rodzice

10.30: śp. Franciszek Zawada(13 r.śm)

17.00:  za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 24.06

18.00: 1)śp. Anna Rusek i ojciec Władysław

2)śp. Jan Bobula – int. od wnuków Zuzi i Mateusza

Wtorek, 25.06

18.00: 1) za dusze w czyśćcu cierpiące, które potrzebują szczególnej modlitwy

2)śp. Jan Szczypczyk – o miłosierdzie i łaskę nieba

Środa, 26.06

18.00: 1)śp. Ferdynand Dębski, żona Maria

2)śp. Piotr i Franciszka Przybyła   

Czwartek, 27.06

18.00: 1)śp. Władysław Szymański i jego rodzice

 2)śp. Karolina Janik – od wnuka Pawła z rodziną

 Piątek, 28.06

18.00:  1)śp. Henryk Jankowicz, syn Mieczysław

2)śp. Stanisława Sypniewska – od kuzynki Kazi z synem

 Sobota, 29.06

8.00: śp. Piotr Lelek, żona Bronisława(7 r.śm)

18.00: śp. Jan i Izabela Markoccy

 XIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 30.06

8.00:  śp. Jan Jankowicz, żona Zofia, córka Janina

10.30: śp. Helena i Stanisław Koza, syn Andrzej, wnuk Robert

17.00:  za Wspólnotę parafialną

16 – 23 VI 2019  

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – Trójcy Przenajświętszej, 16.06

8.00:  śp. Jan Gruca

10.30: śp. Józef Janik, żona Bronisława

17.00:  za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 17.06

7.00: 1)śp. Zdzisława Fidzińska – int. od sąsiadów

2)śp. Barbara Kozela  – od Ryszarda Nowaka

Wtorek, 18.06

18.00: 1)śp. Maria i Piotr Jankowic

2)śp. Janina Sekuła, mąż Władysław

Środa, 19.06

7.00: 1)śp. Katarzyna i Piotr Zięci

2)śp. Stanisława Paluchowska  – od wnuczki Basi z rodziną

8.00: MSZA ŚWIĘTA NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO DLA SP

Czwartek, 20.06

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI PAŃSKIEJ

8.00: śp. Cecylia Malinowska(r.śm), mąż Antoni, córka Antonina, syn Stanisław oraz rodzice

10.30: za uczestników pielgrzymki do Piekar Śląskich i Góry św. Anny

17.00:  za Wspólnotę parafialną

Piątek, 21.06

18.00:  1)śp. Zygmunt Rubaj, siostra Wanda, rodzice Genowefa i Władysław

2)śp. Bronisława Janik – od Urszuli i Adama Zawada

 Sobota, 22.06

18.00: 1)śp. Kazimierz Matwij

2)śp. Franciszek Grabński

XII NIEDZIELA ZWYKŁA, 23.06

 8.00:  śp. Jan Gruca i jego rodzice

10.30: śp. Franciszek Zawada(13 r.śm)

17.00:  za Wspólnotę parafialną

 

 09 – 16 VI 2019  

 NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, 09.06     

8.00:  śp. Anna Kantorek(r.śm), mąż Jan oraz Iwona Pospuła

10.30: śp. Edward Ptak

17.00: w roczek Szymonka z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Bożą opiekę i błogosławieństwo

Poniedziałek, 10.06

8.00: śp. Barbara Kozela  – od Ewy Boroń z mężem

18.00: za Wspólnotę parafialną

Wtorek, 11.06

18.00: 1)śp. Tomasz Sęk(2 r.śm)

2)śp. Grzegorz Kunicki – od syna Kamila z domownikami

Środa, 12.06

 7.00: 1)dziękczynna za otrzymane łaski dla Janiny z prośbą o zdrowi i opiekę Bożą dla niej i Henryka

2)śp. Karolina Janik  – od chrześnicy Barbay Lelek

Czwartek, 13.06

18.00: 1)śp. Antoni Rządzik, żona Anna, córka Aniela, syn Edward

               2)śp. Danuta Turkawska  – int. od sąsiadów

Piątek, 14.06

 7.00:  1)śp. Stanisława Sypniewska – od teściowej Haliny

2)śp. Zdzisława Fidzińska – od Pawła Grabńskiego

 Sobota, 15.06

 18.00: śp. Rudolf Stechura(1 r.śm) – int. od żony

 XI NIEDZIELA ZWYKŁA, 16.06

8.00:  śp. Jan Gruca

10.30: śp. Józef Janik, żona Bronisława

17.00:  za Wspólnotę parafialną

 

  02 – 09 VI 2019  

 VII NIEDZIELA WIELKANOCNA, 02.06

 8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Jan Gruca, rodzice Filip i Maria

17.00: śp. Józef i Genowefa Kotula

Poniedziałek, 03.06

7.00: 1)śp. Zdzisława Fidzińska – od Marii Grabińskiej

2)śp.  Grzegorz Płonka– od rodziny Kunickich z Borku

Wtorek, 04.06

18.00: 1)śp. Stanisława Sypniewska – od kuzyna Tadeusza z rodziną

2)śp. Jan Bobula – od kuzynki Janiny z synem

Środa, 05.06

7.00: 1)śp. Stanisław Partyka, jego rodzice i rodzeństwo

2)śp. Karolina Janik  – od Bogdana Marszałka z rodziną

Czwartek, 06.06

18.00: 1)śp. Maria Szarańska(8 r. śm), mąż Czesław

               2)śp. Józef Burzawa, żona Zofia

 Piątek, 07.06

 7.00:  śp. Bronisława Janik – od córki Małgorzaty i syna Janusza

 16.30: o Boże błogosławieństwo dla pracowników i ich rodzin oraz Zarządu Firmy „Matpol” – z okazji jubileuszu 25 -lecia

18.00:  śp. Kazimiera Giermek(2 r.śm)

 Sobota, 08.06

 18.00: int. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Zofii w 18 -tą rocznicę urodzin oraz dla Piotra i Agnieszki z okazji 20 -tej rocznicy ślubu

  NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, 09.06

8.00:  śp. Anna Kantorek(r.śm), mąż Jan oraz Iwona Pospuła

10.30: śp. Edward Ptak

17.00: w roczek Szymonka z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbo Bożą opiekę i błogosławieństwo

 26 V – 02 VI 2019  

 VI NIEDZIELA WIELKANOCNA, 26.05 

 8.00: śp. Marianna Mrożek 

10.30: śp. Jadwiga, Stefania Knapik

17.00:  za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 27.05

18.00: 1)śp. Agata Lach(r. śm)

2)śp. Stanisław Malinowski – od kolegów Andrzeja i Artka

Wtorek, 28.05

18.00: o dobre urodzaje i o ratunek przed klęskami żywiołowych oraz wszelkimi nieszczęściami

Środa, 29.05

18.00: 1)śp. Julian Mlost(r. śm)

2) śp. Wandy Zabagło – od Marii Lelek z rodziną 

Czwartek, 30.05

18.00: 1)śp. Barbara Kozela – od wnuczki Wiktorii

               2)śp. Bronisława Opyrchał – od Zuzanny Szymańskiej

 Piątek, 31.05

 18.00: 1)śp. Bogdan Mrożek

             2)śp. Karolina Janik – od siostry Walerii Garlacz

 Sobota, 01.06

7.00: w int. Róży MB Częstochowskiej(III Róża z Borku)

18.00: śp. Zofia Tylec(r.śm), mąż Zdzisław

 VII NIEDZIELA WIELKANOCNA, 02.06

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Jan Gruca, rodzice Filip i Maria

17.00: śp. Józef i Genowefa Kotula

               

19 – 26 V 2019  

 V NIEDZIELA WIELKANOCNA, 19.05 

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: za dzieci przystępujące do I Komunii Świętej i ich rodziców

17.00: śp. Stanisław Zięcik, żona Helena, córka Stanisława i zmarłych z rodziny

Poniedziałek, 20.05

18.00: za dzieci z klasy czwartej w rocznicę I Komunii Świętej

Wtorek, 21.05

18.00: 1)śp. Stanisław Malinowski(1 r.sm) i zmarli z rodziny

2)śp. Wanda Zabagło –  od brata Kazimierza Żmudy z żoną

Środa, 22.05

18.00: 1)śp. Olga Rachwał

2)śp. Rudolf Stechura – od sąsiadów Frejc i Gołas

Czwartek, 23.05

18.00: 1)śp. Piotr Żmuda, żona Rozalia – od Ewy z rodziną

               2)śp. Bronisława Opyrchał – od rodziny Boroniów

 Piątek, 24.05

 18.00: 1)śp. Kazimierz, Józef i Stanisław Żmuda – od Ewy z rodziną

             2)śp. Karolina Janik – od rodziny Urant

 Sobota, 25.05

18.00: 1) o Boże błogosławieństwo dla Kamila w 18 -te urodziny

2)śp. Stanisława Sypniewska – od kuzyna Andrzeja Żmudy z rodziną

 VI NIEDZIELA WIELKANOCNA, 26.05 

 8.00: śp. Marianna Mrożek 

 10.30: śp. Jadwiga, Stefania Knapik

17.00:  za Wspólnotę parafialną                   

12 – 19 V 2019  

 IV NIEDZIELA WIELKANOCNA, 12.05 

 8.00: śp. Barbara Świech

10.30: śp. Stanisława Pilch, ojciec Stanisław z żoną Walerią

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 13.05

18.00: 1) o łaskę uzdrowienia dla Janiny i Roberta

               2)śp. Bronisława Pala, mąż Tadeusz

Wtorek, 14.05

18.00: 1)śp. Mieczysław i Stanisław

2)śp. Rudolf Stechura – od sąsiadów Badurów

Środa, 15.05

18.00: 1)śp. Ryszard Przebinda

2)śp. Karolina Janik – od wnuka Tomka z rodziną

Czwartek 16.05

18.00: 1)śp. Bronisława Pala – od Genowefy Pala z rodziną

               2)śp. Wanda Zabagło – od wnuków Pawła, Katarzyny i Wojciecha

 Piątek, 17.05

    18.00: 1)śp. Bronisława Opyrchał – od Jolanty Prochownik

             2)śp. Zdzisława Fidzińska – od wnuczki Moniki z rodziną

 Sobota, 18.05

    18.00: 1)śp. Barbara Kozela – od syna Jakuba

2)śp. Stanisława Sypniewska – od kuzynki Anny Brożek z rodziną

 V NIEDZIELA WIELKANOCNA, 19.05 

      8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: za dzieci przystępujące do I Komunii Świętej i ich rodziców

17.00: śp. Stanisław Zięcik, żona Helena, córka Stanisława i zmarłych z rodziny              

05 – 12 V 2019  

III NIEDZIELA WIELKANOCNA, 05.05 

8.00: śp. Stanisława i Henryk Wantuch, syn Marian

10.30: 1) za strażaków z naszej parafii

2)śp. Józef Ojczyk(3 r.śm)

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 06.05

18.00: 1) o pomyślny przebieg operacji i łaskę zdrowia dla pewnej osoby

               2)śp. Władysława i Józef Turaj

Wtorek, 07.05

18.00: 1)śp. Jan Bobula – od rodz. Prochowników i Sajkowskich

2)śp. Kazimierz Przebinda(6 r.śm), żona Janina, zięć Stanisław

Środa, 08.05

18.00: 1)śp. Stanisław Żak, żona Władysława

2)śp. Stanisława Sypniewska – od siostry Małgorzaty wraz z rodziną

Czwartek, 09.05

18.00: 1)śp. Maria Prochownik, mąż Jan, rodzice Ludwik i Ludwika

               2)śp. Karolina Janik – od wnuka Michała z rodziną

 Piątek, 10.05

18.00: 1)śp. Stanisław Musiał, żona Zofia, córka Halina

             2)śp. Agnieszka Jankowicz

Sobota, 11.05

 18.00: śp. Kazimierz Janik(2 r.śm)

 IV NIEDZIELA WIELKANOCNA, 12.05 

 8.00: śp. Barbara Świech

 10.30: śp. Stanisława Pilch, ojciec Stanisław z żoną Walerią

17.00: za Wspólnotę parafialną

28 IV – 05 V 2019  

II NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, 28.04 

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Franciszek Tylec, żona Zofia, wnuczka Jadwiga

17.00: śp. Grzegorz Kunicki – od Agnieszki Knapik

Poniedziałek, 29.04

7.00: 1)śp. Kazimierz Matwij

2)śp. Zdzisława Fidzińska – int. od sąsiadów

Wtorek, 30.04

18.00: 1)śp. Zofia Tomasik(r.śm)

2)śp. Rudolf Stechura – od chrześnicy Grażyny z rodziną

Środa, 01.05

18.00: śp. Helena i Stefan Badura

Czwartek, 02.05  

18.00: 1)śp. Zygmunt i Maria Tomasik

               2)śp. Barbara Kozela – od córki Joanny

 Piątek, 03.05:  UROCZYSTOŚĆ KRÓLOWEJ POLSKI

8.00: śp. Maria i Leon Mrugacz, wnuczka Iwona

18.00: śp. Piotr Kochana, ż. Maria, c. Małgorzata, syn Stanisław i zm. z rodziny

Sobota, 04.05

     7.00: w int. Róży Matki Bożej Kalwaryjskiej(II Róża z Borku)

   18.00: śp. Stanisława Sypniewska – od kuzynki Katarzyny Miśkiewicz z rodziną

 III NIEDZIELA WIELKANOCNA, 05.05 

8.00: śp. Stanisława i Henryk Wantuch, syn Marian

10.30: 1) za strażaków z naszej parafii

2)śp. Józef Ojczyk(3 r.śm)

17.00: za Wspólnotę parafialną

 

22 – 28 IV 2019  

 

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY, 22.04

8.00: śp. Helena i Józef Kowalczyk

10.30: śp. Barbara Kozela – od braci Ryszarda, Zbigniewa, Andrzeja i  Mieczysława  z rodzinami

13.00: MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM CHRZTU ŚWIĘTEGO

Wtorek, 23.04

18.00: 1)śp. Jerzy Puchała i jego rodzice

2)śp. Wojciech Pabian, żona, siostra Bronisława i ich rodzice

Środa, 24.04

7.00: 1)śp. Rozalia i Stanisław Morawa

            2)śp. Halina Kowalówka(1 r.śm) – int. od córki Urszuli

Czwartek, 25.04

18.00: 1)o potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej dla Marioli i Krzysztofa

 w 10 -tą rocznicę ślubu

               2)o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Pauliny i Grzegorza

z okazji 10 -tej rocznicy ślubu

 Piątek, 26.04

     7.00: 1)śp. Wojciech Rachwał, żona Maria, wnuk Paweł

2)śp. Wanda Zabagło – od Adama i Teresy Zięcik z rodziną

 Sobota, 27.04

 18.00: śp. Halina Kowalówka(1 r.śm) – int. od męża

 II NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, 28.04 

 8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Franciszek Tylec, żona Zofia, wnuczka Jadwiga

17.00: śp. Grzegorz Kunicki – od Agnieszki Knapik

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   14 – 22 IV 2019  

 NIEDZIELA PALMOWA, 14.04  

8.00: o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Karoliny Nowakowskiej w 18 -tą rocznicę urodzin

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Zofia i Maciej Kubas, córka Stefania

Poniedziałek, 15.04   

7.00: śp. Bronisława Opyrchał – od Heleny Opyrchał

Wtorek, 16.04

18.00: 1)śp. Anna Rusek(17 r.śm) – od córki z rodziną

2)śp. Jan Bobula – od przyjaciół Doroty i Zbigniewa

Środa, 17.04

7.00: 1)śp. Grzegorz Płonka – od Marii Bik z rodziną

              2)śp. Barbara Kozela – int. od sąsiadów Zawada                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        TRIDUUM PASCHALNE

Wielki Czwartek, 18,04

18.00: 1)śp. Paweł Klęk, żona Zofia

             2)śp. Marian Fidziński(r.śm), żona Zdzisława

Wielki Piątek, 19.04

18.00: Liturgia Męki Pańskiej

Wielka Sobota, 20.04

19.30: 1)śp. Karolina Janik – od rodziny Palów

 2)śp. Stanisława Sypniewska – od sąsiadów z Zelczyny

 NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, 21.04  

8.00: śp. Józef Janik, żona Teofila, synowie Józef i Kazimierz

10.30: w 30 -tą rocznicę ślubu Renaty i Andrzeja

17.00: za Wspólnotę parafialną

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY, 22.04

8.00: śp. Helena i Józef Kowalczyk

10.30: śp. Barbara Kozela – od braci Ryszarda, Zbigniewa, Andrzeja i Mieczysława   z rodzinami

13.00: MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM CHRZTU ŚWIĘTEGO

 

 07 – 14 IV 2019

 

  V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 07.04

8.00: śp. Agata Miśkiewicz(3 r.śm), rodzice Michał i Zofia Badura

10.30: 1)w 40 -tą rocznicę ślubu Stanisława i Bogumiły Gruców

             2)śp. Stefan Rzepisko

17.00: za Wspólnotę parafialną

 Poniedziałek, 08.04  

7.00: 1)śp. Katarzyna Szymańska(r.śm), mąż Franciszek, synowie i córka Helena, wnuczka Ewa

2)śp. Grzegorz Płonka  – od córki Natalii z mężem  

Wtorek, 09.04

18.00: 1)śp. Zdzisława Fidzińska – od córki Marty z mężem

2)śp. Bronisława Opyrchał  – od sąsiadów

Środa, 10.04

7.00: 1)śp. Małgorzata Sęk(4 r.śm)

         2)śp. Wanda Zabagło  – int. od sąsiadów

Czwartek, 11.04                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               18.00: 1)śp. Leon i Maria Mrugacz, wnuczka Iwona

             2)śp. Rudolf Stechura – od wnuka Mateusza

Piątek, 12.04

18.00: 1)śp. Filip Cierzak

                 2)śp. Barbara Kozela – od córki Katarzyny z rodziną

Sobota, 13.04

18.00: 1)śp. Paweł Malinowski

 2)śp. Kazimierz Janik

 NIEDZIELA PALMOWA, 14.04

8.00: o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Karoliny Nowakowskiej w 18 -tą rocznicę urodzin

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Zofia i Maciej Kubas, córka Stefania

      

31 III – 07 IV 2019

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 31.03

 8.00: śp. Jadwiga Pospuła(r.śm), mąż Jan, syn Józef, synowa Iwona

10.30: śp. Anna Ludwikowska i jej rodzice

17.00: za Wspólnotę parafialną

 Poniedziałek, 01.04  

 7.00: 1)śp. Rudolf Stechura – od siostry Stanisławy oraz siostrzenic Kazi i Stanisławy

           2)śp. Jan Bobula – od rodziny Pawlińskich i Gorzałczanych 

Wtorek, 02.04

18.00: 1)śp. Barbara Kozela – od córki Marty z Franką

2)śp. Stanisława Sypniewska – od cioci Stanisławy Zawada z mężem

Środa, 03.04

    7.00: 1)śp. Ryszard Czopek

            2)śp. Karolina Janik – int. od córki Stanisławy z mężem

Czwartek,04.04 

18.00: 1)śp. Jan Bobula – od Bartosza Pawlińskiego

                 2)śp. Stanisław Żmuda – od sąsiadów Tracz i Żak

Piątek, 05.04

     7.00: śp. Marian Jasionowski(6 r.śm)

    18.00: śp. Grzegorz Płonka – int. od żony

  Sobota, 06.04

      7.00: w intencji Róży Matki Bożej Fatimskiej(I Róża z Borku)

18.00: śp. Wanda Zabagło – od chrześnika Wiesława z rodziną

 V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 07.04

 8.00: śp. Agata Miśkiewicz(3 r.śm), rodzice Michał i Zofia Badura

10.30: 1)w 40 -tą rocznicę ślubu Stanisława i Bogumiły Gruców

             2)śp. Stefan Rzepisko

17.00: za Wspólnotę parafialną

24 – 31 III 2019

 

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 24.03

8.00: śp. Zofia Klęk

10.30: śp. Piotr Kochana, syn Stanisław oraz Małgorzata i Gerard Trybuś

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 25.03

ODPUST PARAFIALNY KU CZCI ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO  

8.00: śp. Marianna Mrożek

18.00: śp. Bronisława Janas(r.śm), mąż Bronisław, syn Tadeusz  

Wtorek, 26.03

18.00: 1) o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Józi w 4 -tą rocznicę urodzin

2)śp. Rudolf Stechura – od bratanicy Moniki Kurdziel z mężem

Środa, 27.03

7.00: 1)śp. Piotr Kochana, żona Maria, córka Małgorzata, syn Stanisław i zmarli z rodziny

        2)śp. Stanisław Malinowski – int. od Marii z rodziną

Czwartek, 28.03 

18.00: śp. Kazimierz Michalik – od koleżanek z pracy

Piątek, 29.03

18.00:  1)śp. Halina Kowalówka – int. od sąsiadów

                2)śp. Józefa Sajdak – od chrześnika Krzysztofa z rodziną

Sobota, 30.03

    18.00: 1)śp. Czesław Antos(15 r.śm), rodzice Stanisław i Waleria

2)śp. Antonina Sęk(r.śm), mąż Marian, córka Agnieszka

 IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 24.03

8.00: śp. Jadwiga Pospuła(r.śm), mąż Jan, syn Józef, synowa Iwona

10.30: śp. Anna Ludwikowska i jej rodzice

17.00: za Wspólnotę parafialną

    

17 – 24 III 2019

 

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 17.03

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Franciszek Zawada i jego rodzice

17.00: o Boże błogosławieństwo dla Szymona z okazji 12 -tych urodzin

Poniedziałek, 18.03  

7.00: 1)śp. Józef Opyrchał z Borku

2)śp. Józef Kowalczyk, żona Maria  

Wtorek, 19.03

18.00: 1)śp. Rodzice Józef i Katarzyna, Jakub i Anna oraz zmarli z rodziny Łapszańskich

2)śp. Józef Janik, rodzice Józef i Teofila

Środa, 20.03

7.00: 1)śp. Jan Przebinda, syn Ryszard

           2)śp. Karolina Janik                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Czwartek, 21.03

18.00: 1)śp. Józef Ojczyk

                2)śp. Karolina Janik

Piątek, 22.03

18.00:  1)śp. Irena Szymańska(3 r.śm), mąż Stanisław

               2)śp. Józef Żyła, żona Franciszka i zm. z rodziny

 Sobota, 23.03

18.00: 1)śp. Józefa Sajdak – int. od męża i dzieci

2)śp. Stanisław Klęk(3 r.śm)

 II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 17.03

8.00: śp. Zofia Klęk

10.30: śp. Piotr Kochana, syn Stanisław oraz Małgorzata i Gerard Trybuś

17.00: za Wspólnotę parafialną

                

 10 – 17 III 2019

 

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 10.03

 8.00: śp. Włodzimierz Przybyło(2 r.śm)

10.30: śp. Zdzisław Nowakowski, żona Józefa

17.00: za Wspólnotę parafialną

 Poniedziałek, 11.03  

7.00: 1)śp. Bartłomiej Wałęga(1 r.śm) – int. od żony

2)śp. Rudolf Stechura – od chrześniaka Pawła z rodziną   

 Wtorek, 12.03

18.00: 1)śp. Jan Zawada, żona Aniela, Stanisław Solecki, żona Rozalia

2)śp. Grzegorz Jankowicz

Środa, 13.03

7.00: 1)śp. Grzegorz Kunicki – od Moniki i Łukasza Sajkowskich

           2)śp. Jan Bobula – od Weroniki i Krzysztofa                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Czwartek, 14.03

18.00: 1)śp. Paweł Rachwał

                2)śp. Janina Przebinda(16 r.śm), mąż Kazimierz, córka Małgorzata

Piątek, 15.03

18.00:  1)śp. Józef, Anna Prochownik, synowie Edward, Eugeniusz i Zdzisław

               2)śp. Kazimierz Michalik – od koleżanek z pracy

Sobota, 16.03

18.00: 1)śp. Bogdan Mrożek

2)śp. Zbigniew Gryndzieluk, mama Eugenia

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 17.03

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Franciszek Zawada i jego rodzice

17.00: o Boże błogosławieństwo dla Szymona z okazji 12 -tych urodzin

 

03 – 10 III 2019 

VIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 03.03

8.00: śp. Krystyna Błaszczyk, mąż Wojciech

10.30: śp. Czesław Szarański(20 r.śm), żona Maria

17.00: o zdrowie dla Grzegorza

Poniedziałek, 04.03  

7.00: 1)śp. Kazimierz Tomasik,rodzice Rozalia i Adam

2)śp. Kazimierz Matwij   

Wtorek, 05.03

18.00: 1)śp. Wojciech i Józefa Kapera, syn Józef

2)śp. Helena Badura

Środa Popielcowa, 06.03

8.00: śp. Rudolf Stechura – od brata Albina z żoną

11.00: śp. Bartłomiej Wałęga – od brata Dawida z rodziną

18.30: śp. Zofia Klęk(1 r.śm) – od wnuka  Roberta

Czwartek po Popielcu, 07.03

9.00: śp. Józefa Sajdak – od Zofii Zamysłowskiej z rodziną

18.30: śp. Halina Kowalówka  –  int. od córki Dominiki

Piątek po Popielcu, 08.03

9.00: śp. Stanisława Sypniewska – od siostry z mężem Robertem i synami

12.00: śp. Bronisława Opyrchał  – od pracowników firmy Ola

19.00: śp. Barbara Kozela – od Klaudyny Smęder

20.15: śp. Rudolf Stechura – od Damiana i Klaudii

Sobota po Popielcu, 09.03

18.00: 1)śp. Wincenty Malinowski, żona Katarzyna

2)śp. Kazimierz Pałka, Helena Kraczka, syn Józef

 I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 10.03

 8.00: śp. Włodzimierz Przybyło(2 r.śm)

10.30: śp. Zdzisław Nowakowski, żona Józefa

17.00: za Wspólnotę parafialną

             

 24 II – 03 III 2019 

 

VII NIEDZIELA ZWYKŁA, 24.02

8.00: śp. Jan Bobula – od córki Agnieszki z rodziną

10.30: śp. Roman i Stefan

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 25.02  

7.00: 1)śp. Ryszard Czopek

2)śp. Rudolf Stechura – – int. od syna Roberta   

Wtorek, 26,02

18.00: 1)śp. Józef Bugaj

2)śp. Zdzisława Fidzińska – od wnuczki Elżbiety z mężem i prawnukami

Środa, 27.02

7.00: 1)śp. Władysław Knapik(r.śm), żona Rozalia

2)śp. Zdzisław Bik(r.śm), rodzice Franciszek i Stefania                                                                                                                                                                                                                                                                                   Czwartek, 28.02

18.00: 1)śp. Józef Marszałek, żona Romana

             2)śp. Bartłomiej Wałęga –  int. od żony

Piątek, 01.03

7.00: śp. Zofia Klęk  – od chrześnicy Danuty Malaga z mężem

18.00: śp. Andrzej Apostolik(25 r.śm),rodzice Mikołaj i Zofia

Sobota, 02.03

7.00: w intencji Róż Różańcowych z Borku i Zelczyny oraz ich rodzin

18.00: 1)śp. Helena i Stefan Badura

2)śp. Maria i Roman Kozak(r.śm)

 VIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 03.03

8.00: śp. Krystyna Błaszczyk, mąż Wojciech

10.30: śp. Czesław Szarański(20 r.śm), żona Maria

17.00: za Wspólnotę parafialną

17 – 24 II 2019

VI NIEDZIELA ZWYKŁA, 17.02

8.00: śp. Bronisław Sysło(3 r.śm)

10.30:  za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Ryszard Lędzki(13 r.śm) – int. od żony z dziećmi

Poniedziałek, 18.02  

7.00: 1)śp. Stanisława Sypniewska – od syna Wojciecha z rodziną

2)śp. Józefa Sajdak – int. od Agaty i Henryka Sajdak   

Wtorek, 19,02

18.00: 1)śp. Zofia Klęk – int. od sąsiadów

2)śp. Barbara Kozela – od córki Renaty z rodziną

Środa, 20.02

7.00: 1)śp. Halina Kowalówka – od bratowej ze Skawiny

2)śp. Karolina Janik – od Eugeniusza Lelka z rodziną

 Czwartek, 21.02

18.00: 1)śp. Rudolf Stechura – od chrześnika Jerzego z Wadowic

             2)śp. Karolina Janik – od chrześnicy Marii z rodziną

Piątek, 22.02

7.00: 1)śp. Stanisław Malinowski – od Antoniny z rodziną

            2)śp. Wanda Zabagło – od rodziny Gwóźdź

Sobota, 23.02

18.00: 1)śp. Bartłomiej Wałęga – od Mariana Knapika z rodziną

2)śp. Czesław Koszycarz(10 r.śm)

VII NIEDZIELA ZWYKŁA, 24.02

8.00: śp. Jan Bobula – od córki Agnieszki z rodziną

10.30: śp. Roman i Stefan

17.00: za Wspólnotę parafialną

             

10 – 17 II 2019

V NIEDZIELA ZWYKŁA, 10.02

8.00: śp. Józef Opyrchał z Zelczyny(8 r.śm)

10.30:  śp.Waleria i Józef Krawiec i ich rodzice

17.00:  za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 11.02  

7.00: 1)śp. Halina Kowalówka – od bratowej Stefanii z rodziną

2)śp. Rudolf Stechura – int. od brata Czesława z rodziną

Wtorek, 12,02

18.00: 1)śp. Stefania Knapik

2)śp. Józef Janik

Środa, 13.02

7.00: 1)śp. Wanda Zabagło – od Anety i i Tadeusza Cięciwa

2)śp. Bronisława Opyrchał – od III Róży Kobiet z Zelczyny

Czwartek, 14.02

18.00: 1)śp. Zdzisław Kozioł

             2)śp. Anna i Kazimierz Nowak

Piątek, 15.02

7.00: 1)śp. Zdzisława Fidzińska – od rodziny Janików z dziećmi

          2)śp. Karolina Janik – od wnuczki Kasi z rodziną

Sobota, 16.02

18.00: 1)śp. Barbara Prochownik(r.śm)

2)śp. Rozalia Marzec – od wnuczki Agnieszki z rodziną

 VI NIEDZIELA ZWYKŁA, 17.02

8.00: śp. Bronisław Sysło(3 r.śm)

10.30:  za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Ryszard Lędzki(13 r.śm) – int. od żony z dziećmi

 

03 – 10 II 2019

IV NIEDZIELA ZWYKŁA, 03.02

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30:  śp. Jerzy Malinowski, rodzice Anna i Stanisław

17.00:  śp. Eugenia Gryndzieluk, syn Zbigniew

Poniedziałek, 04.02  

7.00: 1)śp. Antoni Malinowski, żona Cecylia, syn Stanisław i ich rodzice

2)śp. Józefa Sajdak – int. od rodziny Kura

Wtorek, 05,02

18.00: 1)śp. Krzysztof Tabor –  int. od siostry

2)śp. Bartłomiej Wałęga – od wujka Marka i cioci

Środa, 06.02

   7.00: 1)śp. Barbara Kozela – od syna Rafała z rodziną

2)śp. Zofia Klęk – od rodziny  Badura                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Czwartek, 07.02

18.00: 1)śp. Maria Kowalczyk(r.śm), mąż Józef

             2)śp. Teresa Kotula

Piątek, 08.02

7.00: 1)śp. Wiktoria, Maria i Anna Prochownik

            2)śp. Bartłomiej Wałęga – od państwa Gruców z rodziną

Sobota, 09.02

18.00: 1)śp. Jan Malinowski, żona Ludwika

2)śp. Grzegorz Jankowicz(r.śm)

V NIEDZIELA ZWYKŁA, 10.02

8.00: śp. Józef Opyrchał z Zelczyny(8 r.śm)

10.30:  śp.Waleria i Józef Krawiec i ich rodzice

17.00:  za Wspólnotę parafialną

27 I – 03 II 2019

III NIEDZIELA ZWYKŁA, 27.01

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30:  w 18 -tą rocznicę urodzin Wiktorii z podziękowaniem za otrzymane łaski z   prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę MB

13.00: MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM CHRZTU ŚWIĘTEGO

17.00:  o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej w rodzinach, które przyjęły kapłana z duszpasterską wizytą kolędową

Poniedziałek, 28.01  

7.00: 1)śp. Helena Badura – od rodziny Lisowskich

2)śp. Wanda Zabagło – int. od Zofii Cięciwa

Wtorek, 29,01

18.00: 1)śp. Jan Bobula –  od Bożeny i Andrzeja Kulińskich

2)śp. Rudolf Stechura – od córki z zięciem i wnukami

Środa, 30.01

7.00: 1)śp. Janusz Bukowski(r.śm), rodzice i teść

2)śp. Franciszek Szymański, ż. Katarzyna, synowie, c. Helena, wnuczka Ewa

Czwartek, 31.01

18.00: 1)śp. Helena Badura od rodziny Jankowicz

             2)śp. Bronisława Opyrchał – od wnuczki Ani z rodziną

Piątek, 01.02

7.00: śp. Zdzisława Fidzińska – int od kuzynki Bronisławy

18.00: śp. Wincenty Przebinda, ż. Maria, Jan Przebinda, syn Ryszard

Sobota, 02.02

8.00: śp. Krystyna Błaszczyk(1 r.śm) – int. od syna Grzegorza z żoną

18.00: śp. Bronisław Szymański(1 r.śm) i rodzice

 

 IV NIEDZIELA ZWYKŁA, 03.02

 8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30:  śp. Jerzy Malinowski, rodzice Anna i Stanisław

17.00:  śp. Eugenia Gryndzieluk, syn Zbigniew

           

20 – 21 I 2019

II NIEDZIELA ZWYKŁA, 20.01

8.00: śp. Józef Malinowski, rodzice Michał i Zofia

10.30:  za Wspólnotę parafialną

17.00:  śp. Wiktoria Florek i Eugenia Gryndzieluk – int. od wnuczek Iwony i Renaty

Poniedziałek, 21.01  

7.00: 1)śp. Wojciech Kucharczyk, żona Agnieszka, córka Janina

2)śp. Stanisława Sypniewska – int. od męża Janusza

Wtorek, 22,01

18.00: 1)śp. Karolina Janik – int od męża Stanisława

2)śp. Bartłomiej Wałęga – od rodziny Łabów

Środa, 23.01

7.00: 1)śp. Karolina Janik – int od syna Marcina z rodziną

2)śp. Stanisława Sypniewska – int. od  mamy                                                                                                                                                                                                                                                                          Czwartek, 24.01

18.00: 1)śp. Bartłomiej Wałęga – od rodziny Burzyńskich

             2)śp. Józefa Sajdak – od Marii i Stanisława Żmudów

Piątek, 25.01

7.00: 1)śp. Karolina Janik – int od córki Barbary z mężem

            2)śp. Zofia Klęk – int. od sąsiadów

Sobota, 26.01

  18.00: 1)śp. Stanisława Sypniewska – int. od syna Michała z Olą

2)śp. Halina Kowalówka – int. od mamy

 III NIEDZIELA ZWYKŁA, 27.01

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30:  w 18 -tą rocznicę urodzin Wiktorii z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę MB

13.00: MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM CHRZTU ŚWIĘTEGO

17.00:  o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej w rodzinach, które przyjęły kapłana z duszpasterską wizytą kolędową

 

13 – 20 I 2019

 NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO, 13.01

 8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30:  śp. Zdzisław Tylec(r.śm), żona Zofia

17.00:  śp. Genowefa i Józef Kotula

Poniedziałek, 14.01  

7.00: 1)śp. Bartłomiej Wałęga – od rodziny Płonków i Zaprzałków

2)śp. Helena Malinowska

Wtorek, 15,01

18.00: 1)śp. Wanda Zabagło  – int od Marzeny i Krzysztofa Tracz

2)śp. Władysław Zabagło

Środa, 16.01

7.00: 1)śp. Józefa Sajdak – od Teresy i Stanisława Sajdak z rodziną

2)śp. Helena Malinowska

 Czwartek, 17.01

18.00: 1)śp. Krystyna Białek

             2)śp. Władysław Zabagło

Piątek, 18.01

7.00: 1)śp. Rudolf Stechura – od koleżanek i kolegów z pracy córki Renaty

            2)śp. Helena Malinowska

Sobota, 19.01

18.00: śp. Renata Kuśnierz – od brata Jerzego z rodziną

II NIEDZIELA ZWYKŁA, 20.01

8.00: śp. Józef Malinowski, rodzice Michał i Zofia

10.30:  za Wspólnotę parafialną

17.00:  śp. Wiktoria Florek i Eugenia Gryndzieluk – int. od wnuczek Iwony i Renaty

 

 INTENCJE MSZALNE W OKRESIE NARODZENIA PAŃSKIEGO

         06 – 13 I 2019

UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO, 06.01

8.00: o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

10.30:  śp. Aniela Więsek

17.00:  za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 07.01  

7.00: w intencji Zarządu i pracowników firmy Gomibud o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego w nowym roku

Wtorek, 08,01

18.00: 1)śp. Czesław Tylec – int od żony

2)śp. Bogdan Bodzoń – od p. Dyrektor, grona pedagogicznego i pracowników Szkoły w Borku

Środa, 09.01

7.00: 1)śp. Rudolf Stechura – od wnuczki Angeliki

2)śp. Bartłomiej Wałęga  – od rodziny Kotulów                                                                                                                                                                                                                                                                               Czwartek, 10.01

18.00: 1)śp. Franciszek i Józefa Książek

             2)w roczek Nikolki z podziękowaniem za otrzymane łaski i o dalsze Boże błogosławieństwo  

Piątek, 11.01

7.00: 1)śp. Jan Bobula – od siostry Teresy

            2)śp. Barbara Kozela – od Mateusza Kubonia

Sobota, 12.01

18.00: śp. Czesław Tylec(1 r.śm)

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO, 13.01

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30:  śp. Zdzisław Tylec(r.śm), żona Zofia

17.00:  śp. Genowefa i Józef Kotula

 

INTENCJE MSZALNE w OKRESIE NARODZENIA PAŃSKIEGO

        30 XII  2018 – 06 I 2019

 

  NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY, 30.12

 8.00: w int. rodzin sprzątających nasz kościół

10.30:  za Wspólnotę parafialną

 17.00: śp. Maria i Leon Mrugacz, wnuczka Iwona

Poniedziałek, 31.12. 2018  

 18.00: 1) int. dziękczynna za miniony rok 

2) int. przebłagalna za miniony rok

Wtorek, 01.01.2019 UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI

 8.00: śp. Jan Jankowicz, żona Zofia i Bronisław Sysło

10.30: śp. Kazimierz Janik

17.00:  za Wspólnotę parafialną

Środa, 02.01

   7.00: 1)śp. Zofia Klęk – od wnuczki Doroty z mężem i prawnuków

2)śp. Józefa Sajdak – od Janiny Sajdak z rodziną Żywca                                                                                                                                                                                                                                                                                    Czwartek, 03.01

  18.00: 1)śp. Rudolf Stechura od sąsiadów Opyrchałów

             2)śp. Wanda Zabagło – od III Róży Kobiet

Piątek, 04.01

 7.00: śp. Bartłomiej Wałęga – od kuzynki Marioli z mężem

 18.00: śp. Zofia Musiał(r. śm), mąż Stanisław, córka Halina

Sobota, 05.01

  18.00: 1)śp. Maria Kozik(1 r.śm), rodzice: Karolina i Tomasz

               2)śp. Halina Kowalówka – od brata z rodziną

UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO, 06.01

   8.00: o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

10.30:  śp. Aniela Więsek

17.00:  za Wspólnotę parafialną

 

INTENCJE MSZALNE NA CZAS NARODZENIA PAŃSKIEGO

       23 – 30 XII  2018

  IV NIEDZIELA ADWENTU, 23.12

8.00: śp. Piotr Ruśniak, żona Waleria

10.30: śp. Stanisław Szymański(5 r.śm), żona Irena

17.00:  za Wspólnotę parafialną

 Poniedziałek, 24.12

6.30: 1)śp. Adam i Rozalia Tomasik, ss. Kazimierz i Zygmunt oraz Maria Tomasik

2)śp. Adam Jaroń

Wtorek, 25.12 UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO

00.00: MSZA PASTERSKA

 8.00: śp. Tomasz Sęk

10.30: śp. Józef Janik

17.00: śp. Franciszek Prochownik(1 r.śm), żona Olga(4 r.śm)

Środa, 26.12 – ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA

8.00: śp. Maria Trzyszczyk(10 r.śm), mąż Mieczysław

10.30: śp. Franciszek Zawada

13.00: w int. wszystkich wspierających prace remontowe i inwestycyjne w parafii

 Czwartek, 27.12

  18.00: 1)śp. Krystyna Błaszczyk – od wnuczek Katarzyny i Anety

             2)śp. Zofia Klęk – od wnuka Rafała z rodziną

Piątek, 28.12

7.00: 1)śp. Barbara Kozela – od Doroty i Andrzeja Batko

           2)śp. Rudolf Stechura – od wnuka Michała

Sobota, 29.12

18.00: 1)śp. Bartłomiej Wałęga – od Małgorzaty Kaczmarczyk z rodziną

               2)śp. Eugeniusz Knapik, rodzice Jan i Anna

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY, 30.12

8.00: w int. rodzin sprzątających nasz kościół

10.30:  za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Maria i Leon Mrugacz, wnuczka Iwona

 

 16 – 23 XII 2018

  III NIEDZIELA ADWENTU, 16.12

8.00: śp. Piotr Miśkiewicz(3 r. śm), rodzice Piotr i Stefania

10.30:  za Wspólnotę parafialną

17.00:za zmarłych z rodziny Profic

 Poniedziałek, 17.12

6.30: 1)śp. Czesław Tylec – od sąsiadów Grzesiaków

2)śp. Krystyna Błaszczyk – od wnuczki Doroty z mężem

Wtorek, 18.12

18.00: 1)śp. Anna Rusek, ojciec Władysław

2)śp. Danuta i Kazimierz Badura – od chrześnicy Bożeny

Środa, 19.12

6.30: 1)śp. Jan Bobula – od córki Anety z   mężem                                                                                                                                                                                                                                                                                               2)śp. Zdzisława Fidzińska – od córki Ani z mężem

 Czwartek, 20.12

18.00: 1)śp. Rudolf Stechura – od córki Renaty

            2)śp. Zofia Klęk – od wnuczki Katarzyny z rodziną

Piątek, 21.12

6.30: 1)śp. Stanisław Knapik

         2)śp. Maria Janik(14 r.śm)

Sobota, 22.12

6.30: śp. Bartłomiej Wałęga – od Marii Czopek

18.00: śp. Józefa Sajdak – od szwagierki Zofii z rodziną

 IV NIEDZIELA ADWENTU, 23.12

8.00: śp. Piotr Ruśniak, żona Waleria

10.30: śp. Stanisław Szymański(5 r.śm), żona Irena

17.00:  za Wspólnotę parafialną

 

09 – 16 XII 2018

 II NIEDZIELA ADWENTU, 09.12

8.00: śp. Franciszek Tylec, żona Zofia, wnuczka Jadwiga

10.30: śp. Bronisław Janas(r.śm), żona Bronisława, syn Tadeusz(r.śm)

17.00:  za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 10.12

6.30: 1)śp. Franciszek i Magdalena Dziob

2)śp. Helena, mąż Józef

Wtorek, 11.12

18.00: 1)śp. Krystyna Rapacz(5 r.śm)

2)śp. Dorota Paciorek(2 r.śm)

Środa, 12.12

6.30: 1)śp. Elżbieta Czopek

 2)śp. Rudolf Stechura  – od wnuczki Dominiki

Czwartek, 13.12

18.00: 1)o Boże błogosławieństwo w dalszym życiu dla Kamila z okazji 18 r. urodzin

             2)śp. Wanda Zabagło – od syna Piotra z rodziną

Piątek, 14.12

6.30: 1)śp. Zygmunt Rubaj(mąż), siostra Wanda, rodzice Genowefa i Władysław Rubaj

           2)śp. Bronisława Opyrchał – int. od sąsiadów

Sobota, 15.12

6.30: śp. Andrzej Mierzyński

18.00: śp. Krzysztof Knapik

III NIEDZIELA ADWENTU, 16.12

8.00: śp. Piotr Miśkiewicz(3 r. śm), rodzice Piotr i Stefania

10.30:  za Wspólnotę parafialną

17.00:  za zmarłych z rodziny Profic

02 – 09 XII 2018

 I NIEDZIELA ADWENTU, 02.12

8.00: śp. Barbara i Gustaw Gospodarczyk, syn Grzegorz oraz Stefania i Wiktoria Kaptur

10.30: za Wspólnotę parafia

17.00:  śp. Roman Sęk(3 r.śm) i rodzice

Poniedziałek, 03.12

6.30: 1)śp. Czesław Tylec – int. od sąsiadów

2)śp. Krystyna Błaszczyk  – int. od siostrzenic Mirosławy, Katarzyny i Iwony

Wtorek, 04.12

18.00: 1)śp. Barbara Prochownik

2)śp. Barbara Kozela – int. od męża

Środa, 05.12

6.30: 1)śp. Zofia Klęk – int. od rodziny  Kozela

           2)śp. Bartłomiej Wałęga – od rodziny Kubasów

Czwartek, 06.12

18.00: 1)śp. Eugeniusz Michałek(28 r. śm), żona Aniela

            2)śp. Halina Kowalówka – od córki Jolanty z mężem

Piątek, 07.12

6.30: śp. Wanda Gąsior(r.śm), mąż Tadeusz

18.00: śp. Bolesław Doliński

Sobota, 08.12

8.00: śp. Maria Szarańska, mąż Czesław

18.00: śp. Maria Starzak  – int. od męża

II NIEDZIELA ADWENTU, 09.12

8.00: śp. Franciszek Tylec, żona Zofia, wnuczka Jadwiga

10.30: śp. Bronisław Janas(r.śm), żona Bronisława, syn Tadeusz(r.śm)

17.00:  za Wspólnotę parafialną

            

25 XI – 02 XII 2018

 

 XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 25.11

 8.00: śp. Józef Kozioł

10.30: za zmarłe członkinie z II Róży Kobiet z Borku

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 26.11

7.00: 1)śp. Czesław Tylec – od Anny Opyrchał

2)śp. Bartłomiej Wałęga  – int. od babci Marysi

Wtorek, 27.11

18.00: 1)śp. Eleonora i Antoni Czopek

2)śp. Krystyna Błaszczyk – od chrześnicy Teresy z rodziną

Środa, 28.11

7.00: 1)śp. Zdzisław Kozioł

            2)śp. Zofia Klęk – od wnuczki Eweliny

Czwartek, 29.11

18.00: 1)śp. Rudolf Stechura – od córki Małgorzaty z rodziną

           2)śp. Franciszek Prochownik(r.śm) – od siostry Marii Kuc

Piątek, 30.11

7.00: 1)śp. Andrzej Apostolik, rodzice Mikołaj i Zofia

2)śp. Halina Kowalówka – int. od sąsiadów

Sobota, 01.12

18.00: 1)śp. Olga i Franciszek Prochownik

            2)śp. Bartłomiej Wałęga  – int. od siostry Iwony z rodziną

I NIEDZIELA ADWENTU, 02.12

8.00: śp. Barbara i Gustaw Gospodarczyk, syn Grzegorz oraz Stefania i Wiktoria Kaptur

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00:  śp. Roman Sęk(3 r.śm) i rodzice

18 – 25 XI 2018

 

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 18.11

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Adela Bodnar, ojciec Józef

17.00: śp. Jan i Julia Oźga, wnuk Zbigniew

Poniedziałek, 19.11

7.00: 1)śp. Helena Fuja, mąż Władysław

2)śp. Czesław Tylec – od siostry Ireny i rodziny Jelonków

Wtorek, 20.11

18.00: 1)śp. Wojciech Piekarz, Mikołaj Kozik, żona Stefania, ss. Józef i Paweł

2)śp. Bartłomiej Wałęga – od brata Dawida z rodziną

Środa, 21.11

7.00: 1)śp. Wiktoria i Szymon Kowalczyk                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               2)śp. Krystyna Błaszczyk – od wnuczki Katarzyny z rodziną

Czwartek, 22.11

18.00: 1)śp. Cecylia Malinowska, mąż Antoni i ich rodzice

             2)śp. Józefa Sajdak – od Bożeny i Jana Orzeł z rodziną

Piątek, 23.11

7.00: 1)śp. Józef Rataj

2)śp. Zofia Klęk – od synowej Katarzyny i wnuka Krzysztofa

Sobota, 24.11

18.00: 1)śp. Henryk Kozik, żona Maria

             2)śp. Antoni(r.śm) i Władysława Burzyńscy

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 25.11

8.00: śp. Józef Kozioł

10.30: za zmarłe członkinie z II Róży Kobiet z Borku

17.00: za Wspólnotę parafialną

 

11 – 18 XI 2018

 

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 11.11

8.00: za zmarłe członkinie z III Róży

10.30: za Ojczyznę

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 12.11

7.00: 1)śp. Janusz Bukowski, rodzice Albina i Julian, teść Tadeusz

2)śp. Franciszek Prochownik – od wnuka Adama z rodziną

Wtorek, 13.11

18.00: 1)śp. Mieczysław Doliński

2)śp. Czesław Tylec – od wnuków Karoliny i Maćka

3)śp. Krystyna Błaszczyk – od wnuczki Izabeli z rodziną

Środa, 14.11

7.00: 1)śp. Józef Opyrchał, rodzice Józef i Zofia

2)śp. Bartłomiej Wałęga – int. od żony

3)śp. Józefa Sajdak – od kolegów córki Małgorzaty z firmy Talbud

Czwartek, 15.11

18.00: 1)śp. Józef Kowalczyk, żona Maria

            2)śp. Zofia Klęk – od syna Mieczysława z rodziną

Piątek, 16.11

7.00: 1)śp. Kazimierz Matwij – od córki Anny z mężem

2)śp. Franciszek Prochownik – od wnuka Łukasza z rodziną

Sobota, 17.11

7.00: w int. Koła Łowieckiego „Ponowa” w Krakowie i za zm. z tego Koła

18.00: śp. Józef Marszałek, żona Romana

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 18.11

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Adela Bodnar, ojciec Józef

17.00: śp. Jan i Julia Oźga, wnuk Zbigniew             

04 – 11 XI 2018

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA, 04.11

8.00: śp. Stanisława Solecka – od chrześnika Marka

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Kazimierz Fus(r. śm)

Poniedziałek, 05.11

7.00: 1)śp. Kazimierz Matwij – od rodz. Gruców, Justyny i prawnuczki Jagody

2)śp. Zofia i Stanisław Kołodziej, syn Jacek

Wtorek, 06.11

18.00: 1)śp. Zdzisław Kozioł

2)śp. Marianna Mrożek(r.śm) – od córki i synów

Środa, 07.11

  7.00: 1)za zmarłe członkinie z I Róży Kobiet z Borku                                                                                                                                                                                                                                                                                                           2)śp. Franciszek Prochownik – od rodziny Kubasów

Czwartek, 08.11

18.00: 1)za zmarłych z rodzin w Borku i Zelczyny pielgrzymujących na Kalwarię

             2)śp. Halina Kowalówka – od wnuków Diany i Adriana z rodziną

Piątek, 09.11

7.00: 1)śp. Bartłomiej Wałęga – od szwagra Dawida

2)śp. Danuta i Kazimierz Badura – od siostry Heleny

Sobota, 10.11

18.00: 1)śp. Kazimierz Matwij(1 r.śm)

2)śp. Zofia Klęk – int. od wnuczek Marzeny i Magdy z mężem

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 11.11

8.00: za zmarłe członkinie z III Róży

10.30: za Ojczyznę

17.00: za Wspólnotę parafialną

28 X – 04 XI 2018

 XXX NIEDZIELA ZWYKŁA, 28.10

8.00: śp. Tadeusz Pala i jego rodzice

10.30: śp. Józef Janik

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 29.10

18.00: int. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie z Borku

Wtorek, 30.10

18.00: śp. Janina Fus(r. śm)

Środa, 31.10

18.00: 1) o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla I i II Róży z Zelczyny i ich rodzin

            2)śp. Piotr Lelek, żona Bronisława

Czwartek, 01.11

Uroczystość Wszystkich Świętych

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Edward Prochownik – int. od żony i dzieci

Piątek, 02.11

8.00: za zmarłych parafian

Sobota, 03.10

18.00: 1)śp. Leon i Maria Mrugacz, wnuczka Iwona

2)śp. Marianna Mrożek – int. od wnuków z rodzinami

 XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA, 04.11

8.00: śp. Stanisława Solecka – od chrześnika Marka

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Kazimierz Fus(r. śm)

21 – 28  X 2018

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 21.10

8.00: o Boże błogosławieństwo z okazji 35 -ej rocznicy ślubu

10.30: śp. Krystyna i Kazimierz Szymańscy

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 22.10

18.00: śp. Marianna Mrożek – int. od córek i syna

Wtorek, 23.10

18.00: śp. Stanisława Solecka – od II Róży z Borku

Środa, 24.10

18.00: śp. Zofia Fus(3 r.śm), mąż Jan

Czwartek, 25.10

18.00: śp. Kazimierz Matwij – od wnuczki Karoliny i Asi

Piątek, 26.10

18.00: za Ojczyznę

Sobota, 27.10

18.00:  o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla III Róży Kobiet z Zelczyny

 XXX NIEDZIELA ZWYKŁA, 28.10

8.00: śp. Tadeusz Pala i jego rodzice

10.30: śp. Józef Janik

17.00: za Wspólnotę parafialną

14 – 21 X 2018

 

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 14.10

8.00: śp. Józefa Sajdak od siostry Barbary z rodziną

10.30: o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej w rodzinach II Róży Kobiet z Borku

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 15.10

18.00: śp. Stanisław Szymula(6 r.śm), rodzice Rozalia i Józef oraz teściowie

Wtorek, 16.10

18.00: śp. Czesław Tylec – od córki Małgorzaty z rodziną

Środa, 17.10

18.00: o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinach III Róży Kobiet

Czwartek, 18.10

18.00: śp. Krystyna Błaszczyk – od siostry Franciszki Przebindy

Piątek, 19.10

18.00: śp. Stefania Knapik

Sobota, 20.10

18.00:  śp. Franciszek Ptak(r.śm), żona Helena, syn Edward

 XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 21.10

8.00: o Boże błogosławieństwo z okazji 35 -ej rocznicy ślubu

10.30: śp. Krystyna i Kazimierz Szymańscy

17.00: za Wspólnotę parafialną

     07 – 14 X 2018

 XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 07.10

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: int. dziękczynno – błagalna za Zuzię w roczek urodzin                            

17.00: o Boże błogosławieństwo dla I Róży Kobiet z Borku i ich rodzin

Poniedziałek, 08.10

18.00: śp. Janina i Andrzej Lelek, Danuta i Jan Gonkiewicz

Wtorek, 09.10

18.00: śp. Tomasz Sęk – od rodziców i rodzeństwa

Środa, 10.10

18.00: śp. Jan Bobula – od Jadwigi i Józefa Wyroba

Czwartek, 11.10

18.00: int. dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski dla ordynatora i personelu medycznego szpitala w Brzesku

Piątek, 12.10

18.00: śp. Stanisław Doliński

Sobota, 13.10

18.00:  śp. Edward Prochownik, rodzice Anna i Józef

 XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 14.10

8.00: śp. Józefa Sajdak od siostry Barbary z rodziną

10.30: o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej w rodzinach II Róży Kobiet z Borku

17.00: za Wspólnotę parafialną

        

30 IX – 07 X 2018

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 30.09

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Stanisława Żmuda, rodzice Aniela i Franciszek, teściowie Jan i Józefa, szwagier Stanisław

15.00: Msza Święta na rozpoczęcie przygotowania do Sakramentu bierzmowania

17.00: śp. Józef Kosek(25 r.śm) i rodzice

Poniedziałek, 01.10

18.00: śp. Aniela Michałek(13 r.śm), mąż Eugeniusz

Wtorek, 02.10

18.00: śp. Józefa Sajdak – od Barbary Przybyła z rodziną

Środa, 03.10

18.00: śp. Władysława Płonka(r. śm), rodzice Marianna i Piotr

Czwartek, 04.10

18.00: śp. Franciszek Zawada i jego rodzice

Piątek, 05.10

7.00: śp. Jan Bobula – int. od żony

18.00: śp. Jan Boroń, żona Zofia, cc. Władysława i Irena, syn Stanisław

Sobota, 06.10

18.00:  śp. Czesław Tomasik

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 07.10

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: int. dziękczynno – błagalna za Zuzię w roczek urodzin

17.00: o Boże błogosławieństwo dla I Róży Kobiet z Borku i ich rodzin

 

23 – 30 IX 2018

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA,  23.09  

8.00: w intencji pielgrzymujących do Kalwarii  Z. z Borku i Zelczyny

10.30: śp. Katarzyna Malinowska(r. śm), mąż Wincenty

13.00: MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM CHRZTU

17.00: śp. Andrzej Kałwa(40 r.śm) – int. od żony z rodziną

Poniedziałek, 24.09

7.00: śp. Stanisław Żmuda – int. od chrześniaka Pawła z rodziną

Wtorek, 25.09

18.00: śp. Piotr i Maria Kochana, syn Stanisław, Gerard i Małgorzata Trybuś

Środa, 26.09

7.00: śp. Józef Opyrchał

Czwartek, 27.09

18.00: śp. Krzysztof Tabor(11 r.śm)

Piątek, 28.09

18.00: w intencji Ojczyzny

Sobota, 29.09

18.00:  śp. Edward Wawrzeniec

 XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 30.09

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Stanisława Żmuda, rodzice Aniela i Franciszek, teściowie Jan i Józefa, szwagier Stanisław

15.00: Msza Święta na rozpoczęcie przygotowania do Sakramentu bierzmowania

17.00: śp. Józef Kosek(25 r.śm) i rodzice

  

16 – 23 IX 2018

 

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 16.09

8.00: śp Bronisław Sysło, rodzice Marcin i Agnieszka

10.30: śp. Józefa Sajdak – od siostry Haliny z rodziną

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 17.09

7.00: śp. Bronisława Sęk – int. od bratowej Marii  z rodziną

Wtorek, 18.09

18.00: śp. Marianna Mrożek – od wnuków z rodzinami

Środa, 19.09

7.00: śp. Kazimierz Matwij – od brata Andrzeja z żoną

Czwartek, 20.09

18.00: śp. Tomasz Sęk – od rodziny Uchaczów i Wcisłów z Borku

Piątek, 21.09

7.00: śp. Czesław Tylec – od siostry Józefy z rodziną

Sobota, 22.09

18.00:  śp. Bronisława Sęk(1 r.śm)

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA,  23.09

8.00: w intencji pielgrzymujących do Kalwarii  Z. z Borku i Zelczyny

10.30: śp. Katarzyna Malinowska(r. śm), mąż Wincenty

13.00: MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM CHRZTU ŚWIĘTEGO

17.00: śp. Andrzej Kałwa(40 r.śm) – int. od żony z rodziną

 

09 – 16 IX 2018

 

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 09.09

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Tomasz Sęk – od kuzynki Ilony z rodziną

17.00: int. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Beaty i Marcina w 20 -tą rocznicę ślubu

Poniedziałek, 10.09

7.00: śp. Józefa Sajdak – int. od  sąsiadki Baran z rodziną

Wtorek, 11.09

18.00: śp. Mieczysław Bednarz(r.śm), rodzice Franciszek i Józefa

Środa, 12.09

7.00: śp. Jan Paluchowski, córka Krystyna, ss. Bogdan i Marian, wnuk Paweł

Czwartek, 13.09

18.00: za syna w pewnej intencji

Piątek, 14.09

7.00: śp. Bronisława Sęk – od wnuka Damiana z rodziną

Sobota, 15.09

18.00: o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w rodzinie Dębskich

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 16.09

8.00: śp Bronisław Sysło, rodzice Marcin i Agnieszka

10.30: śp. Józefa Sajdak – od siostry Haliny z rodziną

17.00: za Wspólnotę parafialną

 

02 – 09 IX 2018

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 02.09

8.00: śp. Stanisława(r.śm), Henryk Wantuch, syn Marian

10.30: 1)int. dziękczynna za plony i owoce ziemi

            2)śp. Bronisław Szymański i rodzice

17.00:  za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 03.09

8.00: 1)Msza Święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego

2)śp. Stanisława Solecka – int. od  starych sąsiadów

Wtorek, 04.09

18.00: 1)śp. Stanisław i Rozalia Morawa

2)śp. Marianna Mrożek – od Barbary i Andrzeja Żmuda z rodziną

Środa, 05.09

7.00: śp. Zofia Klęk – od syna Andrzeja z rodziną

Czwartek, 06.09

18.00: 1)śp. Franciszek Prochownik – od siostry Felicji z rodziną

2)śp. Kazimierz Matwij – od siostry z rodziną

Piątek, 07.09

7.00: 1)śp. Agnieszka i Cyprian Janas

18.00: 2)śp. Józefa Sajdak – od sąsiadów

Sobota, 08.09

18.00: 1)śp. Roman Stokłosa(r.śm) – od prac. Warsztatu elektr. z Elektrowni

2)śp. Bartłomiej Wałęga – int. od teściów

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 09.09

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Tomasz Sęk – od kuzynki Ilony z rodziną

17.00: int. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Beaty i Marcina w 20 -tą rocznicę ślubu

 

26 VIII  –  02 IX 2018

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA, 26.08

8.00: śp. Rozalia Knapik(r.śm), mąż Władysław

10.30: za Wspólnotę parafialną

15.00: Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego

17.00: śp. Edward Ptak – od koleżanek Kasi i Marcina

Poniedziałek, 27.08

7.00: 1)śp. Józef Lach(r.śm)

2)śp. Stanisława Solecka – int. od sąsiadów

Wtorek, 28.08

18.00: 1)śp. Zofia Janik(r. śm) – od bratowej Janiny z Krzęcina

2)śp. Bronisława Sęk – od wnuczki Magdy z rodziną

Środa, 29.08

7.00: śp. Zofia Klęk – od wnuka Roberta z rodziną

 Czwartek, 30.08

18.00: 1)śp. Tomasz Sęk – od kuzynki Agnieszki z rodziną

2)śp. Kazimierz Matwij – od wnuków Gabrieli i Arkadiusza

Piątek, 31.08

7.00: 1)śp. Józefa Sajdak – od dyrekcji i pracowników Firmy Talbud

2)śp. Marianna Mrożek – int. od sąsiadów

Sobota, 01.09

18.00: 1)śp. Władysława Żak(20 r.śm), mąż Stanisław

2)śp. Bartłomiej Wałęga – int. od żony

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 02.09

8.00: śp. Stanisława(r.śm), Henryk Wantuch, syn Marian

10.30: 1)int. dziękczynna za plony i owoce ziemi

            2)śp. Bronisław Szymański i rodzice

17.00:  za Wspólnotę parafialną

19 – 26 VIII 2018

 XX NIEDZIELA ZWYKŁA, 19.08

8.00: śp. Zofia Wrona (1 r.śm) – int. od domowników

10.30: śp. Stefan Najder (r.śm)

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 20.08

7.00: 1)śp. Zofia Janik – int. od siostrzenicy

2)śp. Bronisława Sęk – od wnuczki Estery z rodziną

3)śp. Stanisława Solecka – od rodziny Kucharczyków z Borku

Wtorek, 21.08

18.00: 1)śp. Tomasz Sęk – od kuzyna Arkadiusza

2)śp. Marianna Mrożek – od chrześniaka Ryszarda

3)śp. Franciszek Prochownik – od córki Ewy i wnuczki Madzi

Środa, 22.08

7.00: 1)śp. Kazimierz Matwij – od wnuka Jakuba

2)śp. Czesław Tylec – od Włodzimierza z rodziną

3)śp. Bartłomiej Wałęga – od babci Krysi

Czwartek, 23.08

18.00: 1)śp. Zdzisława Fidzińska – od córki Magdaleny z dziećmi

2)śp. Bronisława Sęk – od wnuczki Edyty z rodziną

3)śp. Stanisława Solecka – od rodziny Opyrchał z Zelczyny

Piątek, 24.08

7.00: 1)śp. Stanisław Malinowski – od chrzestnej z rodziną

2)śp. Kazimierz Matwij – od od córki Róży z rodziną

3)śp. Marianna Mrożek – od bratanic Marii i Stanisławy

Sobota, 25.08

18.00: śp. Kazimierz Tomasik(r.śm)

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA, 26.08

8.00: śp. Rozalia Knapik (r.śm), mąż Władysław

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Edward Ptak – od koleżanek Kasi i Marcina

 

12 – 19 VIII 2018

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 12.08

8.00: śp. Jan, Amalia Kolbiarz

10.30: śp. Józef Janik(4 r.śm)

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 13.08

7.00: śp. Czesław Antos, Andrzej i Maria Balcer

Wtorek, 14.08

18.00: śp. Józef, Anna Prochownik synowie Edward, Eugeniusz i Zdzisław, córka Zofia, wnuk Marek

Środa, 15.08

8.00: śp. Eleonora Grzesiak(3 r.śm), mąż Stanisław

10.30: podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo w 18 -te urodziny Huberta

17.00: za Wspólnotę parafialną

Czwartek, 16.08

18.00:  śp. Maria Kowalczyk, mąż Józef

Piątek, 17.08

6.00: w int. pielgrzymujących do Kalwarii

Sobota, 18.08

18.00: śp. Krzysztof Gwóźdź

XX NIEDZIELA ZWYKŁA, 19.08

8.00: śp. Zofia Wrona(1 r.śm) – int. od domowników

10.30: śp. Stefan Najder(r.śm)

17.00: za Wspólnotę parafialną

05 – 12 VIII 2018

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 05.08

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Edward Ptak

17.00: śp. Jan i Weronika Płonka

Poniedziałek, 06.08

7.00: śp. Iwona Pospuła

Wtorek, 07.08

18.00: śp. Maria, mąż Tomasz, syn Stanisław

Środa, 08.08

7.00: śp. Wanda Zabagło – od córki z synem

Czwartek, 09.08

18.00:  śp. Zofia Janik – od sąsiadów Książków

Piątek, 10.08

7.00: śp. Bronisława Opyrchał – int. od syna Michała i wnuczki Olgi

Sobota, 11.08

18.00: śp. Edward Ptak(1 r.śm) – int. od koleżanek i kolegów z Technikum w  Skawinie z klasy TE

 XIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 12.08

8.00: śp. Jan, Amalia Kolbiarz

10.30: śp. Józef Janik(4 r.śm)

17.00: za Wspólnotę parafialną

29 VII – 05 VIII 2018

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 29.07 

8.00: śp. Zofia Klęk – int. od syna Zbigniewa z żoną

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Edmund Kuźma(23 r.śm)

Poniedziałek, 30.07

7.00: śp. Edward Ptak – od rodziny Kuźma

Wtorek, 31.07

18.00: 1)o szczęśliwe rozwiązanie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

2)śp. Władysław Szymański(r. śm)

Środa, 01.08

7.00: śp. Zofia Janik – od Stefana Janika z rodziną

Czwartek, 02.08

18.00:  śp. Wacław Janik(3 r.śm)

Piątek, 03.08

7.00: śp. Marianna Mrożek – int. od wnuków z rodzinami

18.00: śp. Władysław Jankowicz – od bratanka Czesława z rodziną

Sobota, 04.07

18.00: śp. Stefania Jarząbek – int. od córki

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 05.08

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Edward Ptak

17.00: śp. Jan i Weronika Płonka

 

22 -29 VII 2018

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 22.07 

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Anna i Władysław Jagocha

13.00: MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU CHRZTU ŚWIĘTEGO

17.00: śp. Bartłomiej Wałęga – int. od mamy

Poniedziałek, 23.07

7.00: śp. Janina Jezioro, mąż Tomasz

Wtorek, 24.07

18.00: o zdrowie i potrzebne łaski dla pewnej osoby

Środa, 25.07

7.00: śp. Józef i Maria Szymula, syn Jan, żona Barbara

Czwartek, 26.07

18.00:  śp. Anna Leniartek, mąż Jan

Piątek, 27.07

18.00:  w intencji Ojczyzny

Sobota, 28.07

18.00: śp. Krystyna Błaszczyk – int. od brata z rodziną

 XVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 29.07

8.00: śp. Zofia Klęk – int. od syna Zbigniewa z żoną

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Edmund Kuźma(23 r.śm)

 

15 – 22 VII 2018

XV NIEDZIELA ZWYKŁA, 15.07 

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: w roczek Aleksandra o Boże błogosławieństwo dla dziecka i rodziny

17.00: śp. Helena Lelek(8 r. śm) – int. od męża Eugeniusza i dzieci

Poniedziałek, 16.07

7.00: 1) o zdrowie dla Urszuli

2) śp. Czesław Tylec – od syna Grzegorza z rodziną

Wtorek, 17.07

18.00: śp. Rozalia i Jan Chmielarczyk

Środa, 18.07

7.00: śp. Julia i Jan Ożga(r. śm), wnuk Zbigniew

Czwartek, 19.07

18.00:  śp. Czesław i Maria Szarańscy

Piątek, 20.07

7.00:  śp. Marian Jasionowski, rodzice Genowefa i Franciszek

Sobota, 21.07

18.00: śp. Czesław Koszycarz – int. od żony z rodziną

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 22.07

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Anna i Władysław Jagocha

13.00: MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU CHRZTU ŚWIĘTEGO

17.00: śp. Bartłomiej Wałęga – int. od mamy

 

 08 – 15 VII 2018

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 08.07 

8.00: śp. Stanisława Pilch, rodzice: Stanisław i Waleria

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Tadeusz Opyrchał(10 r. śm)

Poniedziałek, 09.07

7.00:  śp. Krystyna Błaszczyk – od siostry Marii z rodziną

Wtorek, 10.07

18.00: śp. Grzegorz Kunicki – od rodziny Kucharczyków i Motoli

Środa, 11.07

7.00: śp. Józefa Sajdak – int. od dzieci

Czwartek, 12.07

18.00:  śp. Włodzimierz Bruzda, rodzice Jan i Ludwika

Piątek, 13.07

7.00:  śp. Józef Turaj, żona Władysława, synowie Edward, Jan i Stanisław

Sobota, 14.07

18.00: śp. Jakub, Anna, Józef i Katarzyna Łapszańscy

 XV NIEDZIELA ZWYKŁA, 15.07

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: w roczek Aleksandra o Boże błogosławieństwo dla dziecka i rodziny

17.00: śp. Helena Lelek (8 r. śm) – od męża Eugeniusza i dzieci

01 – 08 VII 2018

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 01.07 

8.00:  śp. Helena Koza(20 r.śm), mąż Stanisław, syn Andrzej

10.30: śp. Edward Ptak – od Zarządu i członków LKS Borkowianka

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 02.07

7.00:  śp. Zofia Janik – int. od chrześnicy Józefy

Wtorek, 03.07

18.00: śp. Józef Sypniewski i Zofia Łąka

Środa, 04.07

7.00: śp. Bronisława Sęk –  od II Róży z Borku

Czwartek, 05.07

18.00:  śp. Jan Zawada (r. śm), żona Aniela

Piątek, 06.07

7.00:  śp. Rudolf Stechura – int. od żony

18.00: śp. Grzegorz Kunicki – od siostry Beaty z rodziną

Sobota, 07.07

18.00: śp. Waleria i Wojciech Młodzianowscy

 XIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 08.07

8.00:  śp. Stanisława Pilch, rodzice: Stanisław i Waleria

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Tadeusz Opyrchał (10 r. śm)

     

 24 VI – 01 VII 2018

  XII NIEDZIELA ZWYKŁA, 24.06

  Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela

8.00:  w 50 -tą rocznicę ślubu Urszuli i Władysława

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Jan Gruca z rodzicami

Poniedziałek, 25.06

7.00:  śp. Jan Jankowicz, żona Zofia

Wtorek, 26.06

18.00:  1)śp. Janina Nowak, rodzice Jan i Helena

2)śp. Władysława i Antoni Burzyńscy

Środa, 27.06

7.00: śp. Władysław Szymański i rodzice

Czwartek, 28.06

18.00:  śp. Piotr i Franciszek Przybyła

Piątek, 29.06 (Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła)

8.00: śp. Piotr Kochana, żona Maria, córka Małgorzata, syn Stanisław i zm. z rodz.

18.00: śp. Piotr Ruśniak, żona Waleria

Sobota, 30.06

18.00: śp. Piotr Lelek, żona Bronisława(1 r.śm)

 XIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 01.07

8.00:  śp. Helena Koza(20 r.śm), mąż Stanisław, syn Andrzej

10.30:  śp. Edward Ptak – od Zarządu i członków LKS Borkowianka

17.00: za Wspólnotę parafialną

 

17 –  24 VI 2018

  XI NIEDZIELA ZWYKŁA, 17.06

8.00:  za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Jan Gruca, rodzice Filip i Maria

17.00: śp. Józef i Genowefa Kotula

Poniedziałek, 18.06

7.00:  śp. Jan Gruca

Wtorek, 19.06

18.00:  śp. Grzegorz Kunicki – od rodziny Jachymczyków z Borku

Środa, 20.06

 7.00: śp. Cecylia Malinowska(r.śm), mąż Antoni, ich rodzice i zmarli z rodziny

Czwartek, 21.06

18.00:  śp. Zbigniew Gryndzieluk (z ok. dnia ojca) – od córek z mężami

Piątek, 22.06

8.00:  int. dziękczynno-błagalna za dzieci, młodzież, nauczycieli i pracowników szkoły na  zakończenie roku szkolnego

18.00: za Ojczyznę

Sobota, 23.06

18.00: 1)śp. Franciszek Zawada(12 r. śm)

2)śp. Kazimierz Matwij – od wnuków Filipa i Toli

 XII NIEDZIELA ZWYKŁA, 24.06

8.00:  w 50 -tą rocznicę ślubu Urszuli i Władysława

10.30:  za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Jan Gruca z rodzicami

10 – 17 VI 2018

 X NIEDZIELA ZWYKŁA, 10.06

8.00:  śp. Zdzisław Kozioł

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Tomasz Sęk – od rodziców i rodzeństwa

Poniedziałek, 11.06

7.00:  śp. Grzegorz Kunicki(1 r.śm) – od siostry Beaty z mężem i dziećmi

Wtorek, 12.06

18.00:  śp. Kazimierz Rachwał, żona Michalina

Środa, 13.06

7.00: śp. Antoni Rządzik, żona Anna i zmarli z rodziny

18.00:  MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU BIERZMOWANIA

Czwartek, 14.06

18.00:  śp. Grzegorz Kunicki – od rodziny Rąba i Karaś

Piątek, 15.06

7.00:  śp. Jan i Izabela Markoccy

Sobota, 16.06

18.00: śp. Grzegorz Kunicki – od koleżanek i kolegów syna Kamila ze Szkoły w Borku

 XI NIEDZIELA ZWYKŁA, 17.06

8.00:  za Wspólnotę parafialną

10.30:  śp. Jan Gruca, rodzice Filip i Maria

17.00: śp. Józef i Genowefa Kotula

 

        

 03 – 10 VI 2018

 IX NIEDZIELA ZWYKŁA, 03.06

 8.00:  za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Anna Kantorek(r. śm), mąż Jan, syn Jerzy i Iwona Pospuła

17.00: w roczek Tymoteusza o Boże błogosławieństwo dla niego i rodziców

Poniedziałek, 04.06

18.00:  śp. Maria i Piotr Jankowicz

Wtorek, 05.06

18.00:  śp. Julian Mlost( r.śm)

Środa, 06.06

18.00: śp. Władysław, Genowefa Komola i Zygmunt Rubaj

Czwartek, 07.06

18.00:  śp. Kazimiera Giermek(r. śm) – od kuzynki Urszuli z rodziną

Piątek, 08.06

18.00:  śp. Czesław Szarański, żona Maria(7 r.śm)

Sobota, 09.06

18.00: śp. Zofia Tylec(37 r.śm), mąż Zdzisław

 X NIEDZIELA ZWYKŁA, 10.06

8.00:  śp. Zdzisław Kozioł

10.30:  za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Tomasz Sęk – od rodziców i rodzeństwa

        

27 V – 03 VI 2018

 VIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 27.05

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

8.00:  za Wspólnotę parafialną

10.30: za dzieci, które rok temu przystąpiły do I Komunii Świętej

17.00: o szczęśliwe rozwiązanie

Poniedziałek, 28.05

18.00:  śp. Maria Prochownik – int. od sąsiadki Anny Ojczyk

Wtorek, 29.05

18.00:  śp. Agata Lach(1 r.śm)

Środa, 30.05

18.00: śp. Grzegorz Kunicki – od chrześnika Tomasza

Czwartek, 31.05

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI PAŃSKIEJ

8.00:  śp. Czesław Tylec – od siostry Marii z rodziną

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00:  śp. Tomasz Sęk – od kuzynki Bożeny z rodziną

Piątek, 01.06 (1 piątek)

18.00:  int. dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i dalsze łaski dla Ks. Pawła w 10 -tą rocznicę przyjęcia święceń kapłańskich

Sobota, 02.06

18.00: śp. Stanisław Partyka, jego rodzice i rodzeństwo

 IX NIEDZIELA ZWYKŁA, 03.06

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30:  śp. Anna Kantorek(r. śm), mąż Jan, syn Jerzy i Iwona Pospuła

17.00: w roczek Tymoteusza o Boże błogosławieństwo dla niego i rodziców

 

20 – 27 V 2018

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, 20.05

8.00: śp. Olga Rachwał

10.30: za dzieci przystępujące do I Komunii Świętej

17.00: śp. Józef Janik

Poniedziałek, 21.05

8.00: śp. Krystyna Błaszczyk – int. od siostry Heleny z rodziną

18.00:  za Wspólnotę parafialną

Wtorek, 22.05

18.00:  śp. Józefa Sajdak – int. od mamy

Środa, 23.05

18.00: śp. Halina Kowalówka – od rodziny Bukowskich

Czwartek, 24.05

18.00: śp. Zofia Klęk – od córki Urszuli z dziećmi

Piątek, 25.05

18.00:  za Ojczyznę

Sobota, 26.05

18.00: śp. Stefania Knapik

 VII NIEDZIELA ZWYKŁA, 27.05

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30:  za dzieci, które rok temu przystąpiły do I Komunii Świętej

17.00: o szczęśliwe rozwiązanie       

13 -20 V 2018

 

7 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 13.05

 WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

8.00: śp. Zofia Klęk, syn Stanisław

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Sylwester Pacut – od kuzyna Janusza z rodziną

Poniedziałek, 14.05

18.00:   1)śp. Stanisława, mąż Tadeusz

2)śp. Zofia, mąż Jan i Józef

Wtorek, 15.05

18.00: śp. Ryszard Przebinda(r. śm)

Środa, 16.05

18.00: śp. Zofia Janik – od chrześniaka Przemka i Eweliny Pietrusa z rodziną

Czwartek, 17.05

18.00: śp. Maria Czopek z Zelczyny – int. od sąsiadów

Piątek, 18.05

18.00: śp. Tomasz Sęk –  int. od babci Zofii

Sobota, 19.05

18.00: śp. Stanisław Zięcik, żona Helena, córka Stanisława i zmarli z rodziny

 NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, 20.05

 8.00: śp. Olga Rachwał

10.30: za dzieci przystępujące do I Komunii Świętej

17.00: śp. Józef Janik

 

06 – 13 V 2018

 

6 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 06.05

  8.00: śp. Stanisława i Henryk Wantuch, syn Marian

 10.30: za Wspólnotę parafialną

 17.00: dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze i umocnienie wiary dla Pauliny z okazji 18 -tych urodzin

Poniedziałek, 07.05

18.00:  o urodzaje

Wtorek, 08.05

 7.00: o urodzaje

 18.00: 1)śp. Stanisława Pilch, Stanisław Rachwał, żona Waleria

2)śp. Maria Prochownik(1 r.śm), mąż Jan

Środa, 09.05

7.00:  o urodzaje

18.00: śp. Stanisław Żak, żona Władysława

Czwartek, 10.05

 18.00: śp. Agnieszka Jankowicz(16 r.śm)

Piątek, 11.05

 18.00: podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w 80 -tą rocznicę urodzin

Sobota, 12.05

 18.00: śp. Kazimierz Janik(1 r.śm)

7 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 13.05

 WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

  8.00: śp. Zofia Klęk, syn Stanisław

 10.30: za Wspólnotę parafialną

 17.00: śp. Sylwester Pacut – od kuzyna Janusza z rodziną

     

 

29 IV – 06 V 2018

 5 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 29.04

   8.00: śp. Stanisław Gawor

 10.30: śp. Franciszek Tylec, żona Zofia

 17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 30.04

7.00: śp. Agata Lach – od rodziny Tomasik z Gołuchowic

Wtorek, 01.05

 18.00: śp. Stefan Badura

Środa, 02.05

 18.00: śp. Piotr Kochana, ż. Maria, c. Małgorzata, s. Stanisław i zm. z rodziny

Czwartek, 03.05 NMP Królowej Polski

   8.00: śp. Maria i Leon Mrugacz, wnuczka Iwona

 10.30: w intencji Ojczyzny

 17.00: śp. Grzegorz Kunicki – od kuzynów Mirosława i Sławomira

Piątek, 04.05 (1 piatek)

   7.00:

18.00: śp. Halina Kowalówka – int. od męża

Sobota, 05.05

 18.00:   1) w int. strażaków z naszej parafii o Boże błogosławieństwo, zdrowie potrzebne łaski dla nich i ich rodzi

2) śp. Józef Ojczyk(2 r.śm)

 6 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 06.05

   8.00: śp. Stanisława i Henryk Wantuch, syn Marian

 10.30: za Wspólnotę parafialną

 17.00: dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze i umocnienie wiar dla Pauliny z okazji 18 -tych urodzin

   

 22 – 29 IV 2018

 4 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 22.04

  8.00: śp. Paweł Klęk(r.śm)

 10.30: śp. Maciej Kubas, żona Zofia, córka Stefania

13.00: Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego

 17.00: za Wspólnotę parafialną

 Poniedziałek, 23.04

7.00: śp. Jerzy Puchała i jego rodzice

Wtorek, 24.04

 18.00: śp. Rozalia i Stanisław Morawa

Środa, 25.04

  7.00: śp. Agata Lach – od przyjaciółki Jadwigi z Borku

Czwartek, 26.04

 18.00: śp. Iwona Pospuła(12 r.śm) – od męża z dziećmi

Piątek, 27.04

18.00: za Ojczyznę

Sobota, 28.04

 18.00: śp. Zofia Tomasik(2 r.śm)

 5 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 29.04

  8.00: śp. Stanisław Gawor

 10.30: śp. Franciszek Tylec, żona Zofia

 17.00: za Wspólnotę parafialną

 

15 – 22 IV 2018

 3 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 15.04

  8.00: śp. Paweł Malinowski(18 r.śm)

 10.30: śp. Józef Gąsior

 17.00: za Wspólnotę parafialną

 Poniedziałek, 16.04

7.00: śp. Kazimiera Giermek – od byłych prac. i emerytów ze Szkoły w Borku

Wtorek, 17.04

 18.00: śp. Stanisław Gawor

Środa, 18.04

 7.00: śp. Marian Fidziński(r.śm)

Czwartek, 19.04

 18.00: 1)o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla pewnej osoby

2)śp. Helena Świerkosz

Piątek, 20.04

7.00: śp. Grzegorz Kunicki – od kuzynki Lucyny z rodziną

Sobota, 21.04

 18.00: w roczek Emilki o Boże błogosławieństwo dla niej i rodziny

 4 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 22.04

  8.00: śp. Paweł Klęk(r.śm)

 10.30: śp. Maciej Kubas, żona Zofia, córka Stefania

13.00: Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego

 17.00: za Wspólnotę parafialną

    

08 – 15 IV 2018

2 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 08.04 (NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA)

  8.00: śp. Katarzyna Szymańska(31 r.śm), mąż Franciszek, synowie i córka Helena

 10.30: za Wspólnotę parafialną

 17.00: śp. Józef Bugaj(10 r.śm)

 Poniedziałek, 09.04dzień odpustu parafialnego

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

8.00: o szczęśliwe rozwiązanie dla Ani

18.00: o uproszenie potrzebnych łask dla całej parafii

Wtorek, 10.04

 18.00: śp. Małgorzata Sęk

Środa, 11.04

 7.00: śp. Leon i Maria Mrugacz, wnuczka Iwona

Czwartek, 12.04

18.00: śp. Kazimierz Janik – od kuzynki Lidii z rodziną

Piątek, 13.04

7.00: śp. Otto Badura(1 r.śm), żona Czesława

Sobota, 14.04

 18.00: śp. Tomasz Sęk – od kolegów z Technikum Łączności

 3 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 15.04

  8.00: śp. Paweł Malinowski(18 r.śm)

 10.30: śp. Józef Gąsior

 17.00: za Wspólnotę parafialną

   

 02 – 08 IV 2018

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY, 02.04

   8.00: śp. Agata Miśkiewicz(2 r.śm), rodzice Michał i Zofia Badura

 10.30: śp. Jadwiga Pospuła(r.śm), mąż Jan, syn Józef, synowa Iwona

13.00: śp. Grzegorz Kunicki – od syna Pawła

Wtorek, 03.04

 18.00: w roczek Bartłomieja o Boże błogosławieństwo – int. od babci i dziadka

Środa, 04.04

 7.00: śp. Pelagia Gąsior

Czwartek, 05.04

 18.00: 1)śp. Czesław Tylec – od wnuków Marceliny, Wojciecha i Justyny

2)śp. Marian Jasionowski(5 r.śm)

Piątek, 06.04 (1 piątek)

7.00: śp. Agata Lach – od Kazimierza Kukli z rodziną

18.00: int. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Aleksandry z okazji 18 -tych urodzin

Sobota, 07.04

 18.00: śp. Stanisław Gawor

 2 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 08.04 (NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA)

  8.00: śp. Katarzyna Szymańska(31 r.śm), mąż Franciszek, synowie i córka Helena

 10.30: za Wspólnotę parafialną

 17.00: śp. Józef Bugaj(10 r.śm)

25 III  – 02 IV 2018

 

NIEDZIELA PALMOWA, 25.03

   8.00: śp. Anna, Józef Prochownik i ich synowie

   9.30: za Wspólnotę parafialną

 11.00: śp. Bronisława Sęk – int. od wnuka Adriana

 17.00: śp. Piotr Kochana, żona Maria, syn Stanisław, Gerard i Małgorzata Trybuś

Poniedziałek, 26.03

   7.00: śp. Bronisława Janas(r.śm), Bronisław Janas, syn Tadeusz

Wtorek, 27.03

   7.00: śp. Józefa Sajdak – int. od męża

Środa, 28.03

   7.00: śp. Antonina i Marian Sęk

TRIDUUM PASCHALNE

Wielki Czwartek, 29.03

  18.00: śp. Stanisław Gawor

Wielki Piątek, 30.03

  18.00 Liturgia Męki Pańskiej

Wielka Sobota, 31.03

  19.00 Wigilia Paschalna

 NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, 01.04

    8.00: śp. Józef Janik, żona Teofila(r.śm)

  10.30: za Wspólnotę parafialną

  17.00: śp. Czesław Antos(14 r.śm), Andrzej i Maria Balcer

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY, 02.04

8.00: śp. Agata Miśkiewicz(2 r.śm), rodzice Michał i Zofia Badura

 10.30: śp. Jadwiga Pospuła(r.śm), mąż Jan, syn Józef

13.00: śp. Grzegorz Kunicki – od chrześniaka Pawła

 

18 – 25 III 2018

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 18.03

   8.00: śp. Zdzisław Nowakowski, żona Józefa

 10.30:  śp. Józef Janik

 17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 19.03

  7.00: śp. Józef Ojczyk

Wtorek, 20.03

  7.00: śp. Jan Przebinda(r.śm), syn Ryszard

Środa, 21.03

  7.00: śp. Katarzyna, Józef, Anna i Jakub Łapszańscy i zmarli z  tej rodziny

Czwartek, 22.03

   7.00: śp. Bartłomiej Wałęga – int. od żony

Piątek, 23.03

   8.00: śp. Marianna Mrożek – od córek i syna z rodzinami

 18.00: 1)śp. Józef i Adam

2) w int. Ojczyzny

Sobota, 24.03

   9.00: śp. Józef Żyła, żona Franciszka, syn Ryszard

 11.00: śp. Kazimierz Matwij – int. od żony

 18.00: śp. Marianna Mrożek – od wnuków z rodzinami

 NIEDZIELA PALMOWA, 25.03

   8.00: śp. Anna, Józef Prochownik i ich synowie

   9.30: za Wspólnotę parafialną

 11.00: śp. Bronisława Sęk

 17.00: śp. Piotr Kochana, żona Maria, syn Stanisław, Gerard i Małgorzata Trybuś

11 – 18 III 2018

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 11.03

   8.00: śp. Wincenty Malinowski(r.śm), żona Katarzyna

10.30: śp. Franciszek Zawada

17.00: za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 12.03

   7.00: śp. Agata Lach – od Pauliny i Romana Kukla

Wtorek, 13.03

   7.00: śp. Kazimierz Pałka, jego rodzice, Helena Kraczka, syn Józef

Środa, 14.03

   7.00: śp. Zofia Klęk – int. od syna Ryszarda z rodziną

Czwartek, 15.03

   7.00: śp. Zbigniew Gryndzieluk(5 r.śm), mama Eugenia

Piątek, 16.03

 18.00: śp. Józef Opyrchał z Borku

Sobota, 17.03

   7.00: śp. Stanisław Gawor

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 18.03

  8.00: śp. Zdzisław Nowakowski, żona Józefa

10.30: śp. Józef Janik

17.00: za Wspólnotę parafialną

04  – 11 III 2018

 

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 04.03

   8.00: śp. Kazimierz Janik – od cioci Zofii

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Józef i Waleria Krawiec oraz jego rodzice

Poniedziałek, 05.03

   7.00: śp. Bogdan Mrożek

Wtorek, 06.03

   7.00: śp. Aniela i Jan Zawada

Środa, 07.03

   7.00: śp. Paweł Rachwał

Czwartek, 08.03

   7.00: śp. Grzegorz Kunicki – od kuzynki Doroty Lelek z rodziną

Piątek, 09.03

 18.00: śp. Maria i Roman Kozak

Sobota, 10.03

   7.00: śp. Janina Przebinda(15 r.śm), mąż Kazimierz, córka Małgorzata

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 11.03

  8.00: śp. Wincenty Malinowski(r.śm), żona Katarzyna

10.30: śp. Franciszek Zawada

17.00: za Wspólnotę parafialną

 25 II  – 04 III 2018

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 25.02

 8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Ryszard Czopek(1 r.śm)

17.00: o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Adasia

Poniedziałek, 26.02

  7.00: śp. Czesław Koszycarz(9 r.śm) – int. od żony z rodziną

Wtorek, 27.02

  7.00: śp. Bronisława Sęk – od chrześnicy Julii z rodziną

Środa, 28.02

  7.00: śp. Grzegorz Kunicki – od brata Mariusza z rodziną

Czwartek, 01.03

  7.00: 1)śp. Andrzej Apostolik, rodzice Mikołaj i Zofia

2)śp. Czesław i Maria Szarańscy(r.śm)

Piątek, 02.03

   7.00: śp. Krystyna Błaszczyk – od córki Elżbiety z mężem

 18.00: śp. Wojciech i Józefa Kapera, syn Józef

Sobota, 03.03

  7.00: śp. Zbigniew Tracz(r.śm)

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 04.03

  8.00: śp. Kazimierz Janik – od cioci Zofii

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Józef i Waleria Krawiec oraz jego rodzice

 18 – 25 II 2018

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 18.02

   8.00: śp. Maria Kozik

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Ludwika Malinowska, mąż Jan

Poniedziałek, 19.02

   7.00: śp. Ryszard Lędzki(12 r.śm) – int. od żony z rodziną

Wtorek, 20.02

  7.00: śp. Kazimiera Giermek – od koleżanek i kolegów strażaków z Borku

Środa, 21.02

  7.00: śp. Grzegorz Kunicki – od brata Sławomira z rodziną

Czwartek, 22.02

  7.00: śp. Zofia Janik – od chrześnicy Władzi Pietrusa

Piątek, 23.02

 18.00:  w intencji Ojczyzny

Sobota, 24.02

  7.00: śp. Tomasz Sęk – od Przybyłów z rodziną

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 25.02

  8.00: za Wspólnotę parafialną

10.30: śp. Ryszard Czopek(1 r.śm)

17.00: o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Adasia

 11  – 18 II 2018

VI NIEDZIELA ZWYKŁA, 11.02

   8.00: śp. Józef Opyrchał z Zelczyny(7 r.śm)

10.30: o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Pawła Nowakowskiego      w 18 -te urodziny

17.00: za Wspólnotę parafia

Poniedziałek, 12.02

  7.00: śp. Antoni Malinowski(r. śm), żona Cecylia, ich rodzice i zm. z rodz.

Wtorek, 13.02

  7.00: śp. Józef Janik

ŚRODA POPIELCOWA, 14.02

  8.00: śp. Ryszard Czopek(1 r.śm)

18.00: śp. Kozioł Zdzisław(r. śm)

Czwartek, 15.02

  7.00: śp. Józef Malinowski, rodzice Michał i Zofia

Piątek, 16.02

 18.00: śp. Bronisław Sysło(1 r.śm)

Sobota, 17.02

  7.00: śp. Stefania, Jadwiga Knapik(2 r.śm)

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 18.02

  8.00: śp. Maria Kozik

10.30:  za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Ludwika Malinowska, mąż Jan

04 – 11 II 2018

V NIEDZIELA ZWYKŁA, 04.01

   8.00: śp. Anna Ludwikowska, rodzice Anna i Józef

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Eugenia Gryndzieluk(r. śm) i Zbigniew

Poniedziałek, 05.02

   7.00: śp. Agata Lach – od sąsiadów Kozelów

Wtorek, 06.02

 7.00: śp. Maria Prochownik – od sąsiadów Klęków, Sęków i Słupinów

Środa, 07.02

  7.00: śp. Maria Kowalczyk(r. śm), mąż Józef

Czwartek, 08.02

  7.00: śp. Tomasz Sęk – od kolegów i koleżanek z klasy SP w Borku

Piątek, 09.02

  7.00: śp. Grzegorz Jankowicz(r. śm)

Sobota, 10.02

  7.00: śp. Barbara Prochownik(r. śm)

VI NIEDZIELA ZWYKŁA, 11.02

  8.00: śp. Józef Opyrchał z Zelczyny(7 r.śm)

10.30: o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Pawła Nowakowskiego  w 18 -te urodziny

17.00: za Wspólnotę parafialną

28 I – 04 II 2018

 

IV NIEDZIELA ZWYKŁA, 28.01

  8.00: śp. Kazimierz Janik – od chrześnika Dariusza z rodziną

10.30: śp. Maria Prochownik – od p. Dyrektor, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi ZPO w Borku Szlacheckim

17.00:  za Wspólnotę parafialną

Poniedziałek, 29.01

7.00: śp. Agata Lach – od sąsiadów Fus

Wtorek, 30.01

 7.00:1)śp. Janusz Bukowski(10 r.śm), rodzice Albina i Julian, teść Tadeusz

2)śp. Franciszek Szymański(48 r.śm), ż. Katarzyna, synowie i c. Helena

Środa, 31.01

7.00: śp. Czesław Tylec – od żony Marii

Czwartek, 01.02

 7.00: śp. Bronisław Szymański(18 r.śm)

Piątek, 02.02 ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

 8.00: śp. Jerzy Malinowski, rodzice Stanisław i Anna

17.00: śp. Wincenty Przebinda, ż. Maria, Jan Przebinda, s. Ryszard

Sobota, 03.02

 7.00: śp. Renata Kuśnierz – od córki z rodziną

V NIEDZIELA ZWYKŁA, 04.02

 8.00: śp. Anna Ludwikowska, rodzice Anna i Józef

10.30: za Wspólnotę parafialną

17.00: śp. Eugenia Gryndzieluk(r. śm) i Zbigniew