Ogłoszenia duszpasterskie – 1 NIEDZIELA ADWENTU, 03.12

1 NIEDZIELA ADWENTU, 03.12

• Dzisiaj początek nowego roku kościelnego. O godz. 16,30 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. Msza wieczorna o godz. 17,00.
• W dni powszednie Adwentu Msze roratnie odprawiamy w poniedziałek, środę , piątek i sobotę o godz. 6.45, a we wtorek i czwartek o godz. 18,00.
• W czwartek spotkanie dla kandydatów na ministrantów o godz. 16.15, dla ministrantów i lektorów o 17,00. Spotkanie scholi parafialnej w sobotę o g. 9.30.
• W piątek przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze Święte będą o godz. 6.45 i o 18,00. Po Mszy wieczornej będzie poświecenie i rozdanie medalików dla dzieci klas trzecich, przygotowujących się do I Komunii Świętej.
• W przyszłą , 2 Niedzielę Adwentu, będziemy przeżywać XXIV Dzień Modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Na ten cel będzie można złożyć przed kościołem ofiarę do puszek.
• Dziękuję rodzinom Przybyła, Chojny i Dywan z ul. Szkolnej za posprzątanie naszego kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu posługę w naszej świątyni podejmą rodziny z ul. Szkolnej 39, 37 i 35.
• Dziękuję za złożoną w ubiegłą niedzielę i w miesiącu listopadzie ofiarę na cele naszej parafii. Zebrana ofiara jest przeznaczona na ogrzewanie naszego kościoła. Bóg zapłać.
• W zakrystii są do nabycia duże kolorowe kalendarze ścienne na 2024 rok z obrazami Matki Bożej i św. Jana Pawła II. Można też tam nabyć grudniowy numer „Stasia”, pobłogosławione opłatki na stół wigilijny oraz wigilijne świece.
• 7 XII we czwartek o godz. 16.00 w sali gimnastycznej naszej szkoły odbędzie się koncert charytatywny „dla Julki”. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zakup nowego obuwia ortopedycznego i rehabilitacje dziewczynki. Na to wydarzenie zapraszają dyrektor , nauczyciele i pracownicy ZPO.
• Msze Święte w tygodniu będą o godz. 6.45 w poniedziałek, środę, piątek i sobotę oraz o godz.18,00 we wtorek, czwartek, piątek i sobotę.