Ogłoszenia duszpasterskie – 10 NIEDZIELA ZWYKŁA, 09.06

10 NIEDZIELA ZWYKŁA, 09.06
➔ Dzisiaj na zakończenie Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 16.30. Msza wieczorna o godz. 17,00.
➔ We wtorek przypada wspomnienie św. Barnaby, apostoła, w środę św. Antoniego z Padwy, a w piątek bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
➔ Spotkanie kandydatów do bierzmowania we wtorek po Mszy ok. godz. 18,40.
➔ Spotkanie kandydatów na ministrantów w czwartek o godz. 16.15, a ministrantów i lektorów o godz. 17,00. Spotkanie Chóru parafialnego w piątek o godz.20,00.
➔ W sobotę 15 czerwca o godz. 11.00 w Bazylice Miłosierdzia Bożego w Krakowie-Łagiewnikach beatyfikacja Sługi Bożego Ks. Michała Rapacza i zakończenie Kongresu Eucharystycznego.
➔ W niedzielę 16 czerwca w Krakowie o godz. 11.30 rozpocznie się X Marsz dla Życia i Rodziny. Wyruszy on z Placu Matejki i przejdzie ulicami Starego Miasta i Kazimierza na Plac Wolnica. W naszej parafii o godz. 12.00 Jubileuszowa Msza dziękczynna z okazji Złotego Jubileuszu Kapłańskiego naszego Ks. Stanisława.
➔ Dziękuję rodzinie Rokickich, Marchewka, Zawada, Kozak i Rączka z ul. Szlacheckiej za posprzątanie naszego kościoła i złożoną ofiarę. W najbliższym tygodniu sprzątanie kościoła podejmują rodziny z ul. Szlacheckiej 4, 6, 10 i 16.
➔ W zakrystii można nabyć nowy czerwcowy numer „Stasia”
➔ Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00. Litania do Serca Pana Jezusa po Mszy Świętej. Natomiast we wtorek, czwartek i sobotę litania śpiewana o godz. 17.40 i Msza Święta o godz. 18.00.