Ogłoszenia duszpasterskie – 10 NIEDZIELA ZWYKŁA, 11.06

10 NIEDZIELA ZWYKŁA, 11.06

• Dzisiaj o godz.16.30 procesja eucharystyczna z litanią do Serca Pana Jezusa. Msza wieczorna o godz. 17,00.
• Dziękuję rodzinom i tym osobom, które zaangażowały się w przygotowanie 4 ołtarzy ku czci Bożego Ciała oraz tym, którzy udekorowali domy, trasę procesji, wykosili trawę i zadbali o przebieg procesji eucharystycznej. Dziękuję osobom niosącym baldachim, sztandar i feretrony, dzieciom z dzwonkami, sypiącym kwiaty i w strojach komunijnych, panom organistom, kościelnemu, Chórowi parafialnemu, służbie liturgicznej i scholi parafialnej, strażakom i wszystkim, którzy pobożnie uczcili i oddali publiczną cześć Chrystusowi w Najświętszym Sakramencie.
• We wtorek przypada wspomnienie św. Antoniego z Padwy, w środę bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie przed Mszą o godz. 17,45. W piątek Uroczystość NSPJ. Akt wynagrodzenia Sercu Jezusowemu i litania o godz. 17,40. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
• Spotkanie ministrantów i lektorów w czwartek o godz. 17.00, a próba scholi w sobotę o godz. 9,30.
• Dziękuję rodzinom Wojtaszek, Pala i Czekaj z ul. Akacjowej za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W najbliższym tygodniu troskę o nasz kościół podejmują rodziny z ul. Akacjowej 3(2rodziny), 5 i 7.
• W sobotę 17 czerwca parafialna pielgrzymka do Kalwarii Pacławskiej. Wyjazd o godz. 7.00.
• W zakrystii można nabyć nowy numer „Stasia” na miesiąc czerwiec
• Skład Duszpasterskiej Rady Parafialnej podam w ostatnią niedzielę czerwca.
• Msze Święte w tygodniu będą o godz. 18.00. Do czwartku włącznie po Mszy będą procesje eucharystyczne wokół kościoła w ramach oktawy Bożego Ciała. Na procesji śpiewamy Litanię do Serca Pana Jezusa.