Ogłoszenia duszpasterskie – 11 NIEDZIELA ZWYKŁA, 16.06

11 NIEDZIELA ZWYKŁA, 16.06

➔ Dzisiaj o godz. 12.00 Jubileuszowa Msza dziękczynna za 50 lat kapłańskiej posługi Ks. Stanisława Bajera. Przy wyjściu z kościoła będą rozdawane obrazki, upamiętniające to wydarzenie Nabożeństwo czerwcowe o godz. 16.30. Msza wieczorna o godz. 17,00.
➔ W poniedziałek przypada wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika, a w piątek św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
➔ Spotkanie kandydatów na ministrantów w czwartek o godz. 16.15, a ministrantów i lektorów o godz. 17,00.
➔ W piątek o godz. 8.00 Msza Święta na zakończenie roku szkolnego. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w czwartek od godz. 17.15
➔ W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 10.30 zakończenie I etapu przygotowania do bierzmowania dla uczniów kl VI i VII oraz ich rodziców.
➔ Dziękuję rodzinie Rokickich, Sekuła i Grzesiak z ul. Szlacheckiej za posprzątanie naszego kościoła i złożoną ofiarę. W najbliższym tygodniu posługę tę podejmują rodziny z ul. Szlacheckiej 20, 22 i 24 oraz z ul. Topolowej 1, 2 i 4.
➔ W przyszłą niedzielę składka na potrzeby inwestycyjne i remontowe naszej parafii.
➔ W zakrystii można jeszcze nabyć czerwcowy numer „Stasia”
➔ Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00. Litania do Serca Pana Jezusa po Mszy Świętej. Natomiast we wtorek, czwartek i sobotę litania śpiewana o godz. 17.40 i Msza Święta o godz. 18.00.