Ogłoszenia duszpasterskie – 12 NIEDZIELA ZWYKŁA, 23.06

12 NIEDZIELA ZWYKŁA, 23.06
➔ Dzisiaj w naszym dekanacie suma odpustowa ku czci MB Nieustającej Pomocy o godz. 11.30 w Kopance. W naszym kościele nabożeństwo czerwcowe o godz. 16.30. Msza wieczorna o godz. 17,00.
➔ W poniedziałek przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w piątek wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika, a w sobotę uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza Święta ku czci Apostołów będzie o godz. 8.00. Msza o godz. 18.00 będzie odprawiana z niedzieli. Wszystkim solenizantom tego tygodnia, którym patronują św. Jan Chrzciciel oraz św. Piotr i św Paweł składamy najlepsze życzenia.
➔ Dziękuję rodzinom Zemła, Tacik i Tylec z ul. Topolowej oraz Lempart i Kuźma z ul. Szlacheckiej za posprzątanie naszego kościoła i złożoną ofiarę. W najbliższym tygodniu posługę tę podejmują rodziny z ul. Zakątek 1, 3, 7 i 9.
➔ Ks. Stanisław serdecznie dziękuje wszystkim parafianom i osobom, które modlitwą, pamięcią, życzeniami oraz swoją obecnością uczcili jego Złoty Jubileusz Sakramentu Kapłaństwa.
➔W zakrystii można nabyć nowy wakacyjny numer „Stasia” na miesiąc lipiec.
➔ Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00. We wtorek i czwartek o godz. 18.00, a w sobotę o godz. 8.00 i 18.00. Litania do NSPJ będzie śpiewana przed Mszami wieczornymi o godz. 17,40.
➔ Dzieciom, młodzieży, nauczycielom i wszystkim rozpoczynającym wakacje życzę błogosławionego, zdrowego i dobrego wypoczynku