Ogłoszenia duszpasterskie – 12 NIEDZIELA ZWYKŁA, 25.06

12 NIEDZIELA ZWYKŁA, 25.06
• Dzisiaj w Krakowie Marsz dla życia i rodziny. W naszym kościele o godz. 15.30 koncert parafialnej scholi z okazji Święta Mamy i Taty. Natomiast o godz.16.40 nabożeństwo czerwcowe ze śpiewem Litanii do Serca Pana Jezusa. Msza wieczorna o godz. 17,00.
• Kończy się miesiąc czerwiec. Pamiętajmy o czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W poniedziałek, środę i piątek modlimy się Litanią do NSPJ po Mszy Świętej, a we wtorek i czwartek o godz. 17.40 przed Najświętszym Sakramentem, wystawionym w puszce.
• W środę przypada wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika, doktora Kościoła, a w czwartek Uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła. Msza Święta ku ich czci będzie o godz. 18,00. Składka z tego dnia przeznaczona jest na „świętopietrze” W tym tygodniu przypada także 1 sobota miesiąca. Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca NMP będzie o godz. 7.00. Po niej nabożeństwo i zmianka tajemnic różańcowych.
• Ogłaszam skład Rady parafialnej: Ks. Kanonik Stanisław Bajer, Mariusz Gibek, Marcin Janik, Mariola Kalinowska, Leszek Kasperkiewicz, Kazimierz Kochana, Sylwester Kubas, Alina Łojek, Ilona Okarmus, Marta Rzepisko, Jolanta Zagórska. Spotkanie Rady Parafialnej w przyszłą niedzielę o godz. 18,00.
• Dziękuję rodzinie Kochana z ul. Zawiłej za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W najbliższym tygodniu troskę o nasz kościół podejmują rodziny z ul. Zawiłej 36(2 rodziny), 38, 40, 44.
• Dziękuję za uczestnictwo w pielgrzymce parafialnej do Kalwarii Pacławskiej w ubiegłą sobotę i niedzielę. Msza Święta w intencji pielgrzymów będzie odprawiona w niedzielę 13 sierpnia o godz. 10,30.
• W zakrystii można nabyć nowy numer miesięcznika „Staś” na miesiąc lipiec.
• Dzieciom, młodzieży, nauczycielom i wszystkim, którzy zakończyli rok szkolny życzę dobrych, udanych i bezpiecznych wakacji. Natomiast Janom, Piotrom, Pawłom i tym co w tym czasie obchodzą imieniny życzę Bożej opieki i zdrowia.
• Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00, we wtorek i czwartek o godz. 18.00, a w sobotę o godz. 7.00 i 18.00.