OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Ogłoszenia duszpasterskie

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 10.03

  • Dzisiaj dodatkowa Msza Święta o godz. 15.00 dla rodzin przygotowujących się do I Komunii św. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16,15. Msza wieczorna o godz. 17,00. Spotkanie Rady Duszpasterskiej o godz. 18,00.
  • We wtorek o godz. 16.15 spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do Sakramentu bierzmowania.
  • W czwartek spotkanie dla kandydatów na ministrantów o godz. 16.15, a spotkanie ministrantów i lektorów o godz. 17,00. W czwartek o godz. 20.00 spotkanie Chóru parafialnego, a w sobotę o 9.30 próba scholi.
  • W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17,15.
  • Wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Myślenic będzie w Niedzielę Palmową 24 marca o g.14,00. Koszt przejazdu wynosi 25 zł. Wpłaty można dokonać do 20 marca włącznie. W przedstawieniu biorą udział kandydaci przygotowujący się w naszej parafii do przyjęcia Sakramentu bierzmowania. Są jeszcze wolne miejsca.
  • Dziękuję rodzinom Wieczorek, Malinowskich i Zając z ul. Leśnej za troskę o nasz kościół i złożoną ofiarę. W tym tygodniu tę posługę podejmują rodziny z ul. Leśnej 3 i 1 oraz Dworskiej 5 i 7.
  • W zakrystii można nabyć marcowy numer miesięcznika „Staś” oraz baranki na stół wielkanocny. Ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu można składać do skrzynki przy ambonie.
  • Od przyszłej niedzieli 17 marca rozpoczynają się rekolekcje wielkopostne, które potrwają do środy 20 marca włącznie. Poprowadzi je Ks. Michał Mroszczak. Składka na potrzeby rekolekcji będzie na Mszach we wtorek i środę. Program rekolekcji można zabrać od ministrantów przy wyjściu z kościoła. Do programu dołączona jest broszura pomagająca w przeżywaniu Mszy Świętej i Kongresu Eucharystycznego, który rozpocznie się 28 marca.
  • Konkurs palm odbędzie się w Niedzielę Palmową 24 marca po Mszy o g. 10,30.
  • Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek i środę o godz. 7.00, we wtorek, czwartek, piątek i sobotę o godz.18,00.