Ogłoszenia duszpasterskie – 13 NIEDZIELA ZWYKŁA, 02.07

13 NIEDZIELA ZWYKŁA, 02.07

• Dzisiaj na zakończenie Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz.16.40 adoracja w ciszy. Msza wieczorna o godz. 17,00. Po Mszy o godz. 18.00 spotkanie Rady Parafialnej.
• W poniedziałek przypada święto św. Tomasza, apostoła, we wtorek rocznica poświęcenia bazyliki metropolitalnej w Krakowie, w czwartek wspomnienie bł. Marii, Teresy Ledóchowskiej, dziewicy. W tym tygodniu 1 piątek miesiąca lipca. Msze Święte z nabożeństwem wynagradzającym o godz. 7.00 i 18,00. Okazja do spowiedzi rano od godz. 6.30 i wieczorem od godz. 17,30. Odwiedziny chorych od godz. 9,00.
• Dziękuję rodzinom Bukowska Bogusława, Bukowska Agnieszka i Trela Milena z ul. Zawiłej za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W najbliższym tygodniu troska o nasz kościół przypada rodzinom z ul. Zawiłej 48, 50, 58 i 64.
• Dziękuję za złożoną w ubiegłą niedzielę i w miesiącu czerwcu ofiarę na inwestycyjne i remontowe cele naszej parafii. Z zebranej kwoty częściowo została zapłacona szafa na szaty liturgiczne w kościele nad zakrystią.
• W zakrystii można nabyć nowy numer miesięcznika „Staś” na miesiąc lipiec.
• Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek i środę o godz. 7.00, we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18.00, a w piątek o godz. 7.00 i 18.00.