Ogłoszenia duszpasterskie – 13 NIEDZIELA ZWYKŁA, 30.06

13 NIEDZIELA ZWYKŁA, 30.06
➔ Dzisiaj nabożeństwo czerwcowe o godz. 16.30. Msza wieczorna o godz. 17,00.
➔ W środę przypada święto św. Tomasza, apostoła, a w czwartek rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie
➔ W tym tygodniu przypada 1 czwartek, piątek i pierwsza sobota lipca. W piątek Msze Święte ku czci NSPJ z nabożeństwem wynagradzającym o godz. 7.00 i 18.00. Spowiedź rano od g. 6.30, a wieczorem od godz. 17,30. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9,00.
➔ W sobotę Msza Święta z nabożeństwem wynagradzającym ku czci Niepokalanego Serca NMP o g. 7.00 i zmianka tajemnic różańcowych.
➔ Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego będzie przeprowadzana od poniedziałku 8 lipca do piątku 12 lipca. Sprzęt można składać na miejscu postojowym przy kościele za kontenerem na odzież.
➔ Dziękuję rodzinom Pawłowskich, Zięcik i Cierzak z ul. Zakątek za posprzątanie naszego kościoła i złożoną ofiarę. W najbliższym tygodniu o tę posługę proszę rodziny z ul. Zakątek 8, 12, 14, 16 i 18.
➔ Dziękuję za ofiarę na cele inwestycyjne i remontowe naszej parafii złożoną w ubiegłą niedzielę w kościele oraz poprzez konto parafialne.
➔ W zakrystii można nabyć nowy wakacyjny numer „Stasia” na miesiąc lipiec.
➔ Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek i środę o godz. 7.00, we wtorek i czwartek o godz. 18.00, a w piątek i w sobotę o godz. 7.00 i 18.00.