Ogłoszenia duszpasterskie – 14 NIEDZIELA ZWYKŁA, 07.07

14 NIEDZIELA ZWYKŁA, 07.07

➔ Dzisiaj na zakończenie Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. Od godz. 16.30 adoracja w ciszy. Msza wieczorna o godz. 17,00.
➔ Dzisiaj o godz. 20.00 na rynku w Wadowicach odbędzie się Droga Krzyżowa z błogosławiona rodziną Ulmów. Nabożeństwo zostanie odprawione w intencji dzieci, w tym także dzieci jeszcze nienarodzonych.
➔ W poniedziałek przypada wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana, w czwartek święto św. Benedykta, opata, patrona Europy, a w piątek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.
➔ Rektor WSD w Krakowie informuje o rozpoczynającej się rekrutacji, obejmującej złożenie dokumentów i rozmowę z Ks. przełożonym w Krakowie, ul. Podzamcze 8: do 13 lipca(1 termin) i do 12 września(2 termin)
➔ Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny można składać na miejscu postojowym przy kościele za kontenerem na odzież. Zbiórka będzie trwała od jutra 8 lipca do piątku 12 lipca, do godz. 16,00.
➔ Dziękuję rodzinom Antos i Prochownik z ul. Zakątek za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższym tygodniu o tę posługę proszę rodziny z ul. Szlacheckiej 46, 48, 52, 54 i 58.
➔ W zakrystii można nabyć nowy wakacyjny numer „Stasia” na miesiąc lipiec.
➔ Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18.00.