Ogłoszenia duszpasterskie – 14 NIEDZIELA ZWYKŁA, 09.07

14 NIEDZIELA ZWYKŁA, 09.07
• Dzisiaj o godz.16.30 adoracja w ciszy. Msza wieczorna o godz. 17,00.
• We wtorek przypada święto św. Benedykta, opata, patrona Europy, w środę wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika, w czwartek wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
• Dziękuję rodzinie Cisek, Nowakowskich i Zamysłowskich z ul. Zawiłej za posprzątanie kościoła. W najbliższym tygodniu troska o nasz kościół przypada rodzinom z ul. Zawiłej 77, 75, 73, 69 i 65.
• Podobnie, jak w ubiegłych latach, nasza parafia będzie uczestniczyć w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego(sprzęt RTV i AGD czyli pralki, telewizory, komputery i inne urządzenia na prąd). Zużyty sprzęt można składać wzdłuż ogrodzenia za kontenerem z odzieżą w dniach od 17 do 26 lipca włącznie. Przychody z akcji wspomogą polskich misjonarzy w najbiedniejszych krajach świata(Zambii, Kamerunie, Kenii) oraz naszych rodaków, którzy pozostali na wschodzie. Dokładniejsze informacje znajdują się na plakacie i ulotkach.
• W zakrystii można nabyć nowy numer miesięcznika „Staś” na miesiąc lipiec.
• Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek, środę i w piątek o godz. 7.00, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18.00.