Ogłoszenia duszpasterskie – 15 NIEDZIELA ZWYKŁA, 16.07

15 NIEDZIELA ZWYKŁA, 16.07
• Dzisiaj o godz.16.30 adoracja w ciszy. Msza wieczorna o godz. 17,00.
• We wtorek przypada wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, kapłana.
• Dziękuję rodzinie Liszka, Bodnar, Lelek i Pospuła z ul. Zawiłej za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W najbliższym tygodniu troska o nasz kościół przypada rodzinom z ul. Zawiłej 61 i ul. Wspólnej 8(2 rodziny), 10 i 16.
• Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny można składać wzdłuż ogrodzenia za kontenerem z odzieżą od poniedziałku 17 lipca do środy 26 lipca włącznie.
• Od przyszłej niedzieli 23 lipca do 30 lipca będziemy obchodzić w Polsce XXIV Tydzień św. Krzysztofa. Można włączyć się w Akcję św. Krzysztof 1 grosz za 1 kilometr. W ten sposób możemy podziękować Panu Bogu za szczęśliwe podróże i pomóc misjonarzom w zakupie środków transportu. Po wszystkich Mszach Świętych będzie błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów na miejscu postojowym przy kościele.
• Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na cele inwestycyjne i remontowe naszej parafii.
• W zakrystii można nabyć lipcowy numer miesięcznika „Staś”.
• Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek, środę i w piątek o godz. 7.00, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18.00.