Ogłoszenia duszpasterskie – 16 NIEDZIELA ZWYKŁA, 23.07

16 NIEDZIELA ZWYKŁA, 23.07
• Dzisiaj po wszystkich Mszach Świętych błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów na miejscu postojowym przy kościele. Przy tej okazji można wesprzeć zakup środków transportu na cele misyjne. O godz.16.30 adoracja w ciszy. Msza wieczorna o godz. 17,00.
• W poniedziałek przypada wspomnienie św. Kingi, dziewicy, we wtorek święto św. Jakuba, apostoła. W tym dniu kierowcy i podróżujący czczą też św. Krzysztofa. W środę wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP. Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożej opieki, zdrowia i potrzebnych łask za wstawiennictwem ich patronów.
• Dziękuję rodzinie Kapera z ul. Zawiłej oraz rodzinom Janociak, Rąba i Zabagło z ul. Wspólnej za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W najbliższym tygodniu troska o nasz kościół przypada rodzinom z ul. Wspólnej 24(2 rodziny), 25, 29 i 31.
• Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny można jeszcze składać tylko do najbliższej środy 26 lipca włącznie.
• W przyszłą niedzielę przed kościołem ofiarą do puszek będzie można wspomóc 6 -letniego Olka, który choruje na jałowy zanik kości udowej. Jego rodzice będą po Mszach Świętych zbierać na długotrwałe leczenie, rehabilitacje i sprzęt ortopedyczny.
• W zakrystii można nabyć nowy sierpniowy numer miesięcznika „Staś”.
• Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek, środę i w piątek o godz. 7.00, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18.00.