Ogłoszenia duszpasterskie – 18 NIEDZIELA ZWYKŁA, 06.08

18 NIEDZIELA ZWYKŁA, 06.08

• Dzisiaj na zakończenie Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz.16.30 adoracja w ciszy. Msza wieczorna o godz. 17,00.
• We wtorek przypada wspomnienie św. Dominika, kapłana, w środę święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy. W czwartek święto św Wawrzyńca, diakona i męczennika i odpust w Radziszowie. Suma Odpustowa o godz. 18,00.
• Dziękuję rodzinom Błaszczyk, Gruca, Chmura i Kochana z ul. Wspólnej za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W najbliższym tygodniu troska o nasz kościół przypada rodzinie z ul. Wspólnej 3 oraz z rodzinom z ul. Zawiłej 47, 55, 53 i 49.
• W dniach 18, 19 i 20 sierpnia organizujemy wyjazd na dróżki w ramach Odpustu Kalwaryjskiego. Każdego dnia będzie zapewniony przejazd do Kalwarii rano i z powrotem do Borku wieczorem. Osoby chętne na taką pielgrzymkę proszę o zapisywanie się w zakrystii do 15 sierpnia włącznie.
• W zakrystii można nabyć sierpniowy numer miesięcznika dla dzieci „Staś”.
• Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18,00.