Ogłoszenia duszpasterskie – 19 NIEDZIELA ZWYKŁA, 13.08

19 NIEDZIELA ZWYKŁA, 13.08

• Dzisiaj o godz.16.30 adoracja w ciszy. Msza wieczorna o godz. 17,00.
• W poniedziałek przypada wspomnienie św. Maksymiliana, Marii Kolbego, kapłana i męczennika, we wtorek uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Święte, jak w niedzielę. Na zakończenie Mszy Świętej będzie błogosławieństwo ziół i kwiatów. W tym dniu parafia w Woli Radziszowskiej będzie przeżywała odpust. Suma odpustowa o godz. 11,30. W czwartek święto św. Jacka, kapłana, patrona archidiecezji krakowskiej.
• Dziękuję rodzinom Knapik, Szymula i p. Kawecka-Anello z ul. Zawiłej za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W najbliższym tygodniu troska o nasz kościół przypada rodzinom z ul. Zawiłej 41, 33, 31 i 29 .
• Dzisiaj rozpoczyna się Odpust Wniebowzięcia NMP w Kalwarii Zebrzydowskiej. Program wywieszony jest przy wyjściu z kościoła. W piątek, sobotę i niedzielę z naszej parafii organizowany jest wyjazd rano po Mszy o godz. 6.00. Chętni na modlitwę na dróżkach z naszą parafią proszeni są o zapisanie się w zakrystii.
• W zakrystii można nabyć sierpniowy numer miesięcznika dla dzieci „Staś”.
• Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00, we wtorek wg porządku niedzielnego a w czwartek i sobotę o godz. 18,00.