Ogłoszenia duszpasterskie – 2 NIEDZIELA ADWENTU, 10.12

2 NIEDZIELA ADWENTU, 10.12
• Dzisiaj przeżywamy XXIV Dzień Modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Na ten cel będzie można złożyć przed kościołem ofiarę do puszek.. O g. 16,30 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. Msza wieczorna o 17,00.
• W dni powszednie Adwentu Msze roratnie odprawiamy w poniedziałek, środę , piątek i sobotę o godz. 6.45, a we wtorek i czwartek o godz. 18,00. Zapraszamy rodziny, młodzież i dzieci do podjęcia adwentowego wysiłku, aby dobrze przygotować drogę przychodzącemu do nas Zbawicielowi.
• We wtorek o godz. 16.15 ostatnie w tym roku spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
• W czwartek spotkanie dla kandydatów na ministrantów o godz. 16.15, dla ministrantów i lektorów o 17,00. Spotkanie scholi parafialnej w sobotę o g. 9.30.
• W sobotę 16 grudnia o godz. 17.00 w Krakowie na ul. Franciszkańskiej 3, zostanie rozświetlona po raz 17 choinka pod Oknem Papieskim. O 16.30 będzie koncert góralskiego zespołu Akademia Mała Ciupaga, a wydarzenie zakończy się wizytą św. Mikołaja.
• Dziękuję rodzinom Najder Leszek, Piotr i Andrzej oraz rodzinie Wrona z ul. Szkolnej za posprzątanie naszego kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu tę posługę podejmą rodziny z ul. Słonecznej 3, 9 i 2×18.
• W zakrystii są do nabycia duże kolorowe kalendarze ścienne na 2024 rok z obrazami Matki Bożej i św. Jana Pawła II. Można też tam nabyć grudniowy numer „Stasia”, pobłogosławione opłatki na stół wigilijny oraz wigilijne świece.
• Msze Święte w tygodniu będą o godz. 6.45 w poniedziałek, środę, piątek i sobotę oraz o godz.18,00 we wtorek, czwartek i sobotę. W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza Święta o godz. 15.00 dla dzieci przygotowujących się do I spowiedzi i Komunii Świętej oraz ich rodzin.