Ogłoszenia duszpasterskie – 2 NIEDZIELA WIELKANOCNA(MIŁOSIERDZIA BOŻEGO), 07.04

2 NIEDZIELA WIELKANOCNA(MIŁOSIERDZIA BOŻEGO), 07.04

➔ Dzisiaj na zakończenie mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. O g.16.30 koronka i uczczenie obrazu Jezusa Miłosiernego oraz zawierzenie świata Bożemu miłosierdziu. Msza wieczorna o godz. 17,00.
➔ Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego i dzień odpustu parafialnego. Msze Święte będą o godz. 8.00 i suma o g. 18.00. Będą ją koncelebrować kapłani z naszego dekanatu, którzy w tym roku przeżywają złoty jubileusz kapłański. Jutrzejszy dzień obchodzony jest także jako Dzień Świętości Życia. Deklaracje do duchowej Adopcji Dziecka Poczętego można zabrać ze stolika przy wyjściu z kościoła. Wypełnioną stronę deklaracji można zostawić na stoliku lub w zakrystii.
➔ Spotkanie kandydatów na ministrantów w czwartek o godz. 16,15, a lektorów i ministrantów o godz. 17,00.
➔ Próba scholi w sobotę o godz. 9,30.
➔ Dziękuję rodzinom Rachwał Krystyna i Kazimiera, Sypniewskim i Tylec z Zelczyny za troskę o nasz kościół i złożoną ofiarę oraz oraz rodzinom Opyrchał, Knapik i Olszowiec za złożoną ofiarę W najbliższym tygodniu proszę jeszcze pozostałe rodziny z Zelczyny.
➔ W zakrystii można jeszcze nabyć kwietniowy numer „Stasia”.
➔ Msze Święte w poniedziałek o 8.00 i 18.00, w środę i piątek o godz. 7.00, a we wtorek, czwartek i sobotę o g. 18,00.