Ogłoszenia duszpasterskie – 2 NIEDZIELA ZWYKŁA, 14.01

2 NIEDZIELA ZWYKŁA, 14.01
• Dzisiaj o godz. 15.00 spotkanie kolędowo-opłatkowe dla 1 i 2 Róży z Zelczyny oraz Róży Męskiej. Adoracja w ciszy o godz. 16,30. Msza Święta wieczorna o godz. 17,00.
• W środę przypada wspomnienie św. Antoniego, opata i XXVII Dzień Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce, a w piątek św. Józefa Sebastiana Pelczara. W dniach od 18 do 25 stycznia trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
• Spotkanie kandydatów na ministrantów w czwartek o godz. 16.15, ministrantów i lektorów o godz. 17,00. Spotkanie scholi w sobotę o godz. 9,30.
• W czwartek 18 stycznia o godz. 16,30 w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym w Skawinie odbędzie się spotkanie z ks. Witoldem Burdą – postulatorem procesu beatyfikacyjnego rodziny Ulmów.
• Dziękuję rodzinie Peruckich z ul. Spacerowej oraz rodzinom Bednarz, Mazurkiewicz i Gibek z ul. Rekreacyjnej za posprzątanie naszego kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu tę posługę podejmą rodziny z ul. Rekreacyjnej 11 i 30 oraz z ul. Spacerowej 30 i 34.
• Dobiega końca kolędowa wizyta duszpasterska. Jeśli ktoś nie mógł przyjąć kapłana w swojej rodzinie w wyznaczonym czasie, a chce to jeszcze uczynić, to zapraszam do kontaktu, aby ustalić dogodny termin. Ostatnia część planu kolędy przedstawia się następująco:

Nad Potokiem – numery parzyste od ul. Zawiłej

15 I 2024

poniedziałek

od godz. 15.30

Nad Potokiem – numery nieparzyste od ul. Zawiłej

16 I 2024

wtorek

od godz. 15.00

od godz. 19.00

Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00 rano, a we wtorek, czwartek i sobotę wieczorem o godz. 18,00. W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza Święta o godz. 15.00 dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodzin. Natomiast po Mszy wieczornej ok. godz. 18.00 zapraszam na kolędowanie razem ze Scholą i Chórem parafialnym.