Ogłoszenia duszpasterskie – 2 NIEDZIELA ZWYKŁA, 15.01.2023

2 NIEDZIELA ZWYKŁA, 15.01.2023

• Dzisiaj po Mszy o godz. 10.30 spotkanie dzieci kl. III i ich rodziców z poświęceniem książeczek. O godz. 14.00 zapraszam na kolędowanie 3 Różę Kobiet z Borku i Różę Mężczyzn. Msza Święta wieczorna o godz. 17,00, a po niej kolędowanie z uczniami Szkoły Muzycznej ze Skawiny.
• W dniach 18 do 25 stycznia przypada Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. We wtorek wspomnienie św. Antoniego, opata i XXVI Dzień Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce. W czwartek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa, a w sobotę św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy oraz Dzień Babci.
• W czwartek spotkanie ministrantów i lektorów o godz. 17,00, a w sobotę o 9.30 spotkanie scholi parafialnej.
• W przyszłą niedzielę zapraszam na kolędowanie I i II Różę Kobiet z Zelczyny o godz. 14.30.
• Dziękuję rodzinom Rzepisko, Czubaj i Huczała z ul. Dworcowej za troskę o nasz kościół i złożoną ofiarę. W tym tygodniu proszę o tę posługę rodziny z ul. Dworcowej 1, 9 i 11 oraz z ul. Szlacheckiej 90, 94 i 96
• Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby inwestycyjne i remontowe naszej parafii.
• Zakończyła się wizyta duszpasterska. Jeśli jakieś rodziny nie mogły przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie, a chcą to jeszcze uczynić, zapraszam do kontaktu w celu ustalenia dogodnego terminu.
• Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18,00.