Ogłoszenia duszpasterskie – 20 NIEDZIELA ZWYKŁA, 20.08

20 NIEDZIELA ZWYKŁA, 20.08

• Dzisiaj w godzinach popołudniowych zakończenie naszej parafialnej pielgrzymki do Kalwarii. Na „Dróżkach w piątek i w sobotę było po 30 osób.
• O godz.16.30 adoracja w ciszy. Msza wieczorna o godz. 17,00.
• W poniedziałek przypada wspomnienie św. Piusa X, papieża, we wtorek NMP Królowej, w czwartek święto św. Bartłomieja, apostoła, a w sobotę uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze Święta z odnowieniem Aktu zawierzenia Narodu Polskiego Matce Bożej o godz. 8.00 i 18,00. W tym dniu parafia Świętych Apostołów Szymona i Judy w Skawinie będzie przeżywała odpust.Suma odpustowa o godz. 18,00.
• Dziękuję rodzinom Kaczmarczyk, Kuziemka, Szymula i Zaprzałka z ul. Zawiłej za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. W najbliższym tygodniu troska o nasz kościół przypada rodzinom z ul. Zawiłej 25, 23, 13, 9 i 3.
• W przyszłą niedzielę składka na potrzeby inwestycyjne i remontowe naszej parafii. Na przełomie sierpnia i września planowany jest montaż witraży św. Wojciecha i św. Stanisława, które wcześniej znajdowały się w prezbiterium.
• W zakrystii można jeszcze nabyć sierpniowy numer miesięcznika dla dzieci „Staś”.
• Msza dziękczynna za stworzony świat oraz tegoroczne zbiory i plony ziemi będzie w niedzielę 3 września o godz. 10.30.
• Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00, we wtorek i czwartek o godz. 18.00, a w sobotę o godz. 8.00 i 18,00