Ogłoszenia duszpasterskie – 21 NIEDZIELA ZWYKŁA, 27.08

21 NIEDZIELA ZWYKŁA, 27.08

• Dzisiaj o godz.16.30 adoracja w ciszy. Msza wieczorna o godz. 17,00.
• W poniedziałek przypada wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła, a we wtorek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela
• W tym tygodniu 1 piątek i 1 sobota miesiąca września. Msze Święte ku czci NSPJ z nabożeństwem wynagradzającym w piątek o godz. 7.00 i 18,00. Okazja do spowiedzi rano od g. 6.30, a wieczorem od g. 17,00. Z racji kończących się wakacji zapraszam dzieci i młodzież do skorzystania z Sakramentu Pokuty, aby z łaską uświęcającą i w przyjaźni z Bogiem rozpocząć w poniedziałek 4 września nowy rok szkolny. Odwiedziny chorych w domach w piątek od godz. 9,00.
• W sobotę o godz. 7.00 Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca NMP. Po niej nabożeństwo wynagradzające i zmianka tajemnic różańca świętego. O godz. 13.00 Mszą Świętą w Rzozowie rozpoczną się powiatowo – gminne dożynki. W przyszłą niedzielę 3 września w naszym kościele o godz. 10.30 podziękujemy Panu Bogu za dzieło stworzenia oraz tegoroczne plony ziemi.
• Dziękuję rodzinom Cyganik, Jankowicz, Zięcik i Pacułt z ul. Zawiłej za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. W najbliższym tygodniu troska o nasz kościół przypada rodzinom z ul. Wesołej 3, 6, 15 i 11.
• W zakrystii można już nabyć nowy, wrześniowy numer miesięcznika „Staś”.
• Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek i środę o godz. 7.00, we wtorek i czwartek o godz. 18.00, a w piątek i sobotę o godz. 7.00 i 18,00.