Ogłoszenia duszpasterskie – 22 NIEDZIELA ZWYKŁA, 03.09

22 NIEDZIELA ZWYKŁA, 03.09

• Dzisiaj na zakończenie Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 10.30 podziękujemy Panu Bogu za dzieło stworzenia i tegoroczne zbiory. O godz.16.30 adoracja w ciszy. Msza wieczorna o godz. 17,00.
• Jutro o godz. 8.00 Msza Święta za uczniów, nauczycieli i pracowników Zespołu Placówek Oświatowych w Borku na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024. Po Mszy ok. godz. 9,00 rozpoczęcie w szkole.
• W czwartek o godz. 17.00 spotkanie dla ministrantów i lektorów. Zapraszam także wszystkich chłopców od klasy trzeciej i starszych, chcących w nszej parafii pełnić posługę ministranta. W sobotę o godz. 9.30 spotkanie scholi parafialnej. Zapraszamy także nowe osoby do scholi od klasy drugiej i starsze.
• W piątek święto Narodzenia NMP. Poświęcenie ziarna do siewu na Mszy o godz. 7.00. Odpust w Krzęcinie w przyszłą niedzielę. Suma o godz. 11.30
• W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 10.30 spotkanie dla dzieci, które w naszej parafii w przyszłym roku przystąpią do 1 Komunii Świętej i ich rodziców
• W zakrystii można już nabyć nowy, wrześniowy numer miesięcznika „Staś”.
• Dziękuję rodzinom Rachwał, Baran i Sikora z ul. Wesołej za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. W najbliższym tygodniu troska o nasz kościół przypada rodzinom z ul. Nad Potokiem 2, 4, 8, 10 i 12.
• Dziękuję za złożoną w ubiegłą niedzielę i w miesiącu sierpniu ofiarę na inwestycyjne i remontowe potrzeby naszej parafii.
• Trwa nabór do Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej w Krakowie przy ul. Podzamcze 8. Kandydaci rozeznający w sobie powołanie do kapłaństwa winni się zgłosić do 8 września br. i przedstawić wymagane dokumenty. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej seminarium-krakow.pl w zakładce Rekrutacja oraz gablocie parafialnej.
• Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18.00.