Ogłoszenia duszpasterskie – 24 NIEDZIELA ZWYKŁA, 17.09

24 NIEDZIELA ZWYKŁA, 17.09

• Dzisiaj w Sanktuarium pasyjnym w Kalwarii Zebrzydowskiej odbywa się XXXI Pielgrzymka Rodzin Archidiecezji Krakowskiej. W naszej parafii o g. 15.00 będzie poświęcenie odnowionej kapliczki przy ul. Długiej i Łanowej oraz Msza Święta dziękczynna za uwieńczenie starań o ochronę tego miejsca kultu. O godz.16.30 adoracja w ciszy. Msza wieczorna o godz. 17,00.
• W poniedziałek przypada święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski. Wszystkim solenizantkom i solenizantom, obchodzącym imieniny, a wśród nich naszemu Ks. Stanisławowi składam najlepsze życzenia opieki Boga, Maryi i patrona oraz zdrowia i potrzebnych łask. W środę wspomnienie świętych męczenników koreańskich, a w czwartek święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.
• W czwartek o godz. 16,15 spotkanie dla kandydatów na ministrantów, a o godz. 17.00 spotkanie dla ministrantów i lektorów. Zapraszam także wszystkich chłopców od klasy trzeciej i starszych, chcących w naszej parafii pełnić posługę ministranta. W sobotę o godz. 9.30 spotkanie scholi parafialnej. Zapraszamy także nowe osoby do scholi od klasy drugiej i starsze.
• Dziękuję rodzinom Karaś, Sajkowskich, Kunickich i Brożek z ul. Nad Potokiem za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu troska o naszą świątynię przypada rodzinom z ul. Nad Potokiem 34, 38, 42 i 44.
• W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna i remontowa na potrzeby naszej parafii.
• Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18.00.