Ogłoszenia duszpasterskie – 25 NIEDZIELA ZWYKŁA, 24.09

25 NIEDZIELA ZWYKŁA, 24.09
• Dzisiaj obchodzimy Diecezjalny Dzień Modlitwy za Młodzież. Zachęcamy do objęcia swoją modlitwą młodych naszej parafii i diecezji oraz pracujących z nimi duszpasterzy. W przyszłą niedziele 1 października przed kościołem będzie możliwość złożenia ofiar do puszek, które przeznaczone zostaną na inicjatywy podejmowane dla młodzieży w naszej parafii i dekanacie. Dziś o godz.16.30 adoracja w ciszy. Msza wieczorna o godz. 17,00.
• W środę przypada wspomnienie św. Wincentego a` Paulo, prezbitera, w czwartek św. Wacława, męczennika, a w piątek święto świętych archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.
• W czwartek o godz. 16,15 spotkanie dla kandydatów na ministrantów, a o godz. 17.00 ministrantów i lektorów. W sobotę o godz. 9.30 spotkanie scholi parafialnej. Zapraszamy w dalszym ciągu nowe osoby do scholi i na kandydatów na ministrantów. Chętni niech przyjdą na wyznaczone spotkania.
• W sobotę 30 września o godz. 10.00 rozpocznie się XIV Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.
• W przyszłą niedzielę rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe. Różaniec w tygodniu będzie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 16.30. Poświęcenie i rozdanie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii będzie za tydzień 1 października o godz. 16,00.
• Spotkanie Rady Parafialnej będzie w przyszłą niedzielę 1 października po Mszy wieczornej ok. godz. 18,00.
• Dziękuję rodzinom Talaga, Horosin i Kuciara z ul. Nad Potokiem za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu troska o naszą świątynię przypada rodzinom z ul. Nad Potokiem 48, 65, 63, 59 i 57.
• W zakrystii można nabyć nowy, październikowy numer „Stasia”.
• Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18.00.