Ogłoszenia duszpasterskie – 26 NIEDZIELA ZWYKŁA, 01.10

26 NIEDZIELA ZWYKŁA, 01.10
• Dzisiaj adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji ludzi młodych, a przed kościołem zbierane są ofiary do puszek, które przeznaczone zostaną na inicjatywy podejmowane dla młodzieży w naszej parafii i dekanacie. O godz. 16.00 poświecenie i rozdanie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii. O godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe. Msza wieczorna o g. 17,00. Po Mszy wieczornej spotkanie Rady Duszpasterskiej.
• Różaniec w naszej parafii będzie przed Mszą Świętą w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 16.30. Msze Święte będą w październiku wieczorem po różańcu po godz. 18,00. Zapraszamy do tej modlitwy dzieci, młodzież i rodziny. W poniedziałek klasy 1 i 2, we wtorek kl 3, w środę kl 4 i 5, w czwartek kl 6, w piątek kl 7, a w sobotę młodzież i te osoby, które nie mogą przyjść w wyznaczone dni.
• W poniedziałek przypada wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów, w środę św. Franciszka z Asyżu, a w czwartek św. Faustyny Kowalskiej. W 1 piątek miesiąca Msza Święta ku czci NSPJ i nabożeństwo wynagradzające o godz. 7.00 i 18.00. Okazja do spowiedzi rano od godz. 6.30 i wieczorem od godz. 17.00. Odwiedziny chorych od godz. 9.00. W 1 sobotę wspomnienie NMP Różańcowej. Msza Święta i nabożeństwo wynagradzające o godz. 7,00. Procesja różańcowa w intencji Ojczyzny w przyszłą niedzielę o godz. 16,15.
• W czwartek o godz. 16,15 spotkanie dla kandydatów na ministrantów, a o godz. 17.00 ministrantów i lektorów. W piątek o godz. 20.00 spotkanie Chóru parafialnego. W sobotę o godz. 9.30 spotkanie scholi parafialnej. Zapraszamy w dalszym ciągu nowe osoby do Chóru parafialnego, scholi i na kandydatów na ministrantów. Chętni niech przyjdą na wyznaczone spotkania.
• W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10.30 spotkanie dla uczniów klas 6 i 7 oraz ich rodziców na rozpoczęcie przygotowania do bierzmowania.
• Dziękuję rodzinom Pałka, Ćwik i Lelek z ul. Nad Potokiem za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu troska o naszą świątynię przypada rodzinom z ul. Nad Potokiem 55, 51, 49, 47 i 45.
• Dziękuję za złożoną ofiarę w ubiegłą niedzielę i w miesiącu wrześniu na cele inwestycyjne i remontowe naszej parafii. . Dziękuje także osobom, które ufundowały nowe nagłośnienie przenośne oraz obrusy „maryjne” na ołtarze naszego kościoła. Bóg zapłać.
• W zakrystii można nabyć nowy, październikowy numer „Stasia”.
• Msze Święte w tym tygodniu będą o g.18.00 i w 1 piątek i sobotę o g. 7,00.