Ogłoszenia duszpasterskie – 27 NIEDZIELA ZWYKŁA, 08.10

27 NIEDZIELA ZWYKŁA, 08.10
• Dzisiaj po Mszy o godz. 10.30 spotkanie dla uczniów klas 6 i 7 oraz ich rodziców na rozpoczęcie przygotowania do bierzmowania. O godz. 16.15 procesja różańcowa w intencji Ojczyzny. Msza wieczorna o g. 17,00.
• Różaniec w naszej parafii odmawiamy przed Mszą Świętą: w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 16.30. Zapraszamy do tej modlitwy dzieci, młodzież i rodziny. W poniedziałek klasy 1 i 2, we wtorek kl 3, w środę kl 4 i 5, w czwartek kl 6, w piątek kl 7, a w sobotę młodzież i te osoby, które nie mogą przyjść w wyznaczone dni. W tym tygodniu modlimy się za Ojczyznę.
• W poniedziałek przypada wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa, a w piątek bł. Honorata Koźmińskiego.
• W czwartek o godz. 16,15 spotkanie dla kandydatów na ministrantów, a o godz. 17.00 ministrantów i lektorów. W piątek o godz. 20.00 spotkanie Chóru parafialnego. W sobotę o godz. 9.30 spotkanie scholi parafialnej. Zapraszamy w dalszym ciągu nowe osoby do Chóru parafialnego, scholi i na kandydatów na ministrantów. Chętni niech przyjdą na wyznaczone spotkania.
• W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili XXIII Dzień Papieski pod hasłem: ”Jan Paweł II cywilizacja życia”. Przed kościołem do specjalnych puszek będzie można wesprzeć edukację niezamożnej młodzieży, pochodzącej z małych miejscowości całej Polski. O godz. 15.00 Msza Święta dla dzieci klas trzecich, przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i Komunii Świętej oraz ich rodzin.
• Archidiecezja Krakowska zaprasza na 14, 15 i 16 października na uroczyste obchody 45 -tej rocznicy wyboru papieża Jana Pawła II. Szczegóły na plakacie.
• Dziękuję rodzinom Mazuga i Pająk z ul. Nad Potokiem za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu troska o naszą świątynię przypada rodzinom z ul. Nad Potokiem 43, 39, 35 i 33.
• W zakrystii można nabyć październikowy numer „Stasia”.
• Msze Święte w tym tygodniu będą o g.18.00.

PLAKAT