Ogłoszenia duszpasterskie – 29 NIEDZIELA ZWYKŁA, 22.10

29 NIEDZIELA ZWYKŁA, 22.10
• Dzisiaj o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe. Msza wieczorna o g. 17,00.
• Różaniec w naszej parafii przed Mszą Świętą: w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 16.30. Zapraszamy do tej modlitwy dzieci, młodzież i rodziny. W poniedziałek klasy 1 i 2, we wtorek kl 3, w środę kl 4 i 5, w czwartek kl 6, w piątek kl 7, a w sobotę młodzież i te osoby, które nie mogą być w te dni.
• W sobotę przypada święto świętych apostołów Szymona i Judy. Odpust w parafii Szymona i Judy Tadeusza w Skawinie.
• We wtorek o godz. 16.15 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy 6 i 7 oraz starszych, którzy tego sakramentu jeszcze nie przyjęli.
• W czwartek o godz. 16,15 spotkanie dla kandydatów na ministrantów, a o godz. 16.45 ministrantów i lektorów. W sobotę o godz. 9.30 spotkanie scholi parafialnej. Zapraszamy nowe osoby do Chóru parafialnego, scholi i na kandydatów na ministrantów. Chętni niech przyjdą na wyznaczone spotkania.
• Dziękuję rodzinom Cisek, Lelek , Matwij i Silezin z ul. Nad Potokiem za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty oraz rodzinie Książek za złożoną ofiarę. W tym tygodniu troska o naszą świątynię przypada rodzinom z ul. Szkolnej 1, 4, 10 i 26.
• Wypominki roczne i jednorazowe przyjmowane są w kancelarii pół godziny przed różańcem i po Mszy Świętej. Za zmarłych z wypominków rocznych modlimy się w niedziele po Mszy o godz. 8.00 i przed Mszą o godz. 10,30 na przemian, za zmarłych z wypominków jednorazowych na cmentarzu w Rzozowie 1 i 2 listopada oraz w naszym kościele w Dzień zaduszny.
• W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na cele inwestycyjne i remontowe naszej parafii.
• Msze Święte w tygodniu będą o g.18.00.