Ogłoszenia duszpasterskie – 3 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 16.04.2023

3 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 16.04.2023

• Dzisiaj o godz.16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. Msza wieczorna o godz. 17,00.
• Jutro przypada uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, a we wtorek święto św. Marka, ewangelisty. W tym dniu imieniny obchodzi abp Marek Jędraszewski, Metropolita Krakowski.
• Spotkanie ministrantów i lektorów w czwartek o godz. 17,00.
• Fundacja Aktywnej Edukacji zaprasza mieszkańców 60+ na bezpłatne spotkania przy kawie i herbacie pt. Mądry i aktywny senior – warsztaty profilaktyki zdrowotnej, które odbędą się w CAK w pomieszczeniu nad nową remizą. Będą to bardzo ciekawe pogadanki i porady na temat zdrowia. Pierwsze spotkanie odbędzie się we czwartek 27 kwietnia.
• W piątek o godz. 19.00 rozpoczną się próby dla dzieci klasy III, które 21 maja przystąpią do I Komunii Świętej. Spotkanie chóru parafialnego w piątek o godz. 20,00. Próba scholi parafialnej w sobotę o godz. 9,30.
• W przyszłą niedzielę 30 kwietnia pierwsze nabożeństwo majowe ku czci NMP z procesją wokół kościoła.
• Dziękuję rodzinom Młodzianowskich oraz Mogiła z ul Długiej za troskę o nasz kościół i złożoną ofiarę. W najbliższym tygodniu dyżur przypada rodzinom z ul. Długiej 54, 52, 48 i 46.
• W zakrystii można nabyć nowy numer „Stasia” na miesiąc maj.
• Msze Święte w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00, a we wtorek, czwartek i sobotę o g. 18,00.