Ogłoszenia duszpasterskie – 30 NIEDZIELA ZWYKŁA, 29.10

30 NIEDZIELA ZWYKŁA, 29.10
• Dzisiaj nabożeństwo różańcowe o godz. 16.30 Msza wieczorna o godz. 17,00. Wypominki roczne i jednorazowe przyjmowane są w kancelarii pół godziny przed różańcem i po Mszy Świętej.
• Jutro i we wtorek nabożeństwo różańcowe o godz. 17,30. Zachęcam do skorzystania z Sakramentu Pokuty, aby w stanie łaski uświęcającej przeżywać Uroczystość Wszystkich Świętych i ofiarować odpusty za zmarłych.
• W środę 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w naszym kościele będą o godz. 8,00 i 10,30. Nie będzie Mszy wieczornej o godz. 17,00. Msza Święta na cmentarzu w Rzozowie będzie o godz. 13,00. Po Mszy procesja z czytaniem wypominków jednorazowych i modlitwami za zmarłych.
• W środę 2 listopada w Dzień Zaduszny w naszym kościele będzie Msza z procesją do 5 stacji z czytaniem wypominków jednorazowych i modlitwami za zmarłych o godz. 8,00 i 18.00. Msza Święta na cmentarzu w Rzozowie będzie o godz. 15,00. Po Mszy procesja z czytaniem wypominków jednorazowych.
• Spotkanie dla kandydatów na ministrantów w czwartek o godz. 16.30, dla ministrantów i lektorów o 17,00. Spotkanie scholi parafialnej w sobotę o g. 9.40.
• W 1 piątek Msze Święte ku czci NSPJ z nabożeństwem wynagradzającym będą o godz. 7.00 i 18,00. Okazja do spowiedzi rano od godz. 6.30 i wieczorem od godz. 17,30. Odwiedziny chorych od godz. 9,00. W pierwszą sobotę Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca NMP z nabożeństwem wynagradzającym o g. 7,00 i zmianka tajemnic różańcowych.
• Dziękuję rodzinom Grabińskich, Ojczyk i Czara z ul. Szkolnej za posprzątanie naszego kościoła i ofiarę na kwiaty oraz rodzinie Książek i p. Annie Janik za złożoną ofiarę. W tym tygodniu posługę w naszej świątyni podejmą rodziny z ul. Szkolnej 14, 23 28, 30 i 32.
• W zakrystii można nabyć nowy numer „Stasia” na miesiąc listopad.
• W sobotę 18 listopada odbędzie się parafialna pielgrzymka z przewodnikiem do Kalwarii Z. na dróżki za zmarłych z naszych rodzin. Natomiast modlitewne czuwanie nocne na Jasnej Górze będzie z 24/25 listopada. Zapisy w zakrystii.