Ogłoszenia duszpasterskie – 31 NIEDZIELA ZWYKŁA, 05.11

31 NIEDZIELA ZWYKŁA, 05.11

•Dzisiaj Adoracja Najświętszego Sakramentu na zakończenie Mszy Świętej. Różaniec za zmarłych z rocznych wypominków o godz. 16.15. Msza wieczorna o godz. 17,00. Wypominki roczne podzielone są na 2 części. Można je sprawdzić w gablocie przy krzyżu misyjnym i zgłosić, jeśli są jakieś pomyłki. Za zmarłych z rocznych wypominków modlimy się w niedzielę po Mszy o godz. 8.00 i przed Mszą o godz. 10,30 na przemian. Dziękuję za złożone ofiary na wypominki roczne i jednorazowe.
• W czwartek przypada Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w piątek wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła, a w sobotę św. Marcina z Tours, biskupa i Narodowe Święto Niepodległości. Msza Święta w int. Ojczyzny będzie o godz. 8,00. Niech udział w Eucharystii i modlitwa w tym dniu będzie wyrazem patriotyzmu i troski o przyszłość Polski.
• W przyszłą niedzielę przed kościołem Stowarzyszenie „Dobrosław” przeprowadzi zbiórkę dla Filipka na leczenie i rehabilitację nóżek i nerki.
• Spotkanie dla kandydatów na ministrantów w czwartek o godz. 16.15, dla ministrantów i lektorów o 17,00. Spotkanie scholi parafialnej w sobotę o g. 9.30.
• Dziękuję rodzinom Bobula Kozik i Prochownik z ul. Szkolnej za posprzątanie naszego kościoła i ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu posługę w naszej świątyni podejmą rodziny z ul. Szkolnej 32, 36, 38 i z ul. Cichej 2(2 rodziny).
• W zakrystii można nabyć listopadowy numer „Stasia”.
• W sobotę 18 listopada odbędzie się parafialna pielgrzymka z przewodnikiem do Kalwarii Z. na dróżki za zmarłych z naszych rodzin. Natomiast modlitewne czuwanie nocne na Jasnej Górze będzie z 24/25 listopada. Zapisy w zakrystii.
• Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00, we wtorek i czwartek o godz. 18.00, a w sobotę o godz. 8.00, 16.00 i 18,00.