Ogłoszenia duszpasterskie – 32 NIEDZIELA ZWYKŁA, 12.11

32 NIEDZIELA ZWYKŁA, 12.11

• Dzisiaj przed kościołem przed kościołem Stowarzyszenie „Dobrosław” przeprowadza zbiórkę dla Filipka na leczenie i rehabilitację nóżek i nerki. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy o godz. 16.30. Msza wieczorna o godz. 17,00.
• W poniedziałek przypada wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski, a w piątek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
• We wtorek o godz. 16.15 spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania.
• Spotkanie dla kandydatów na ministrantów w czwartek o godz. 16.15, dla ministrantów i lektorów o 17,00. Spotkanie scholi parafialnej w sobotę o g. 9.30.
• W sobotę parafialna pielgrzymka z przewodnikiem do Kalwarii Z. na Dróżki za zmarłych z naszych rodzin. Wyjazd spod kościoła o godz. 7.15. Natomiast modlitewne czuwanie nocne na Jasnej Górze odbędzie się z 24/25 listopada. Zapisy w zakrystii.
• Dziękuję rodzinie Sajkowskich, Katarzynie Klęk i Marii Sęk z ul. Szkolnej oraz Jackowi Sęk z ul. Cichej za posprzątanie naszego kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu posługę w naszej świątyni podejmą rodziny z ul. Cichej 3, 5, 6, 10 i 15.
• Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszej parafii złożone na składkę w kościele w ostatnią niedzielę października oraz poprzez konto parafialne w minionym miesiącu.
• W przyszłą niedzielę 19 listopada nasza Archidiecezja po raz siódmy będzie obchodzić Światowy Dzień Ubogich. Koncentruje się on wokół przykazania z Księgi Tobiasza: „Nie odwracaj twarzy od żadnego biedaka”. Przed kościołem po Mszy Świętej do puszek będzie można złożyć ofiarę na ubogich.
• Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz.18,00.