Ogłoszenia duszpasterskie – 34 NIEDZIELA ZWYKŁA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA,26.11

34 NIEDZIELA ZWYKŁA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA,26.11

• Dzisiaj ostatnia niedziela roku kościelnego: Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy o godz. 10.30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do NSPJ i poświecenie rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi. Za publiczne odmówienie tego aktu w uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata można uzyskać odpust zupełny. O godz. 16,30 adoracja w ciszy. Msza wieczorna o godz. 17,00.
• We wtorek spotkanie dla kandydatów, przygotowujących się do bierzmowania. Spotkanie dla kandydatów na ministrantów w czwartek o godz. 16.15, dla ministrantów i lektorów o 17,00. Spotkanie scholi parafialnej w sobotę o g. 9.30.
• W czwartek przypada święto św. Andrzeja, apostoła. Wszystkim solenizantom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia i potrzebnych darów.
• W 1 piątek Msza Święta i nabożeństwo wynagradzające ku czci NSPJ o godz. 7.00 i 18,00. Spowiedź rano od godz. 6.30 i wieczorem o od g. 17.30. Odwiedziny chorych od godz. 9,00. W 1 sobotę miesiąca Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 7.00. Po Mszy nabożeństwo wynagradzające i zmianka tajemnic różańcowych.
• Dziękuję rodzinom Stokłosa, Klęk, Mirocha i Morek z ul Szkolnej za posprzątanie naszego kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu posługę w naszej świątyni podejmą rodziny z ul. Szkolnej 50, 52, 43 i 55.
• Stowarzyszenie Charytatywne „Dobrosław” dziękuje za pomoc dla Filipka okazaną 12 listopada przed naszym kościołem. Dziękuję także wszystkim, którzy tydzień temu o ofiarą do puszek wsparli ubogich. Bóg zapłać.
• W zakrystii są do nabycia duże kolorowe kalendarze ścienne na 2024 rok z obrazami Matki Bożej i św. Jana Pawła II.
• Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek i środę o godz. 7.00, we wtorek i czwartek o godz.18,00, a w piątek i sobotę o godz. 7.00 i 18.00. Roraty w naszym kościele będą od 4 grudnia w poniedziałek, środę, piątek i sobotę o godz. 06.45, a we wtorek i czwartek o godz. 18,00.