Ogłoszenia duszpasterskie – 4 NIEDZIELA ZWYKŁA, 29.01.2023

4 NIEDZIELA ZWYKŁA, 29.01.2023
• Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek dla chorej dziewczynki Sofii Polij, pochodzącej z Ukrainy. Dziewczynka potrzebuje kosztownego i specjalistycznego leczenia zagranicznego. Msza Święta wieczorna o g. 17,00.
• We wtorek przypada św. Jana Bosko, kapłana a w czwartek święto Ofiarowania Pańskiego(Matki Bożej Gromnicznej). Msze Święte z poświęceniem gromnic będą o godz. 8.00 i 18.00. Na Mszy wieczornej będzie także poświęcenie świec dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
• W tym tygodniu przypada 1 czwartek, piątek i 1 sobota miesiąca. W piątek Msze Święte z nabożeństwem wynagradzającym o godz. 7.00 i 18,00. Okazja do spowiedzi rano od g. 6.30 i wieczorem od godz. 17,30. Odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną od godz. 9,00. W sobotę o godz. 7.00 Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca NMP i nabożeństwo wynagradzające.
• Dziękuję rodzinom Kowal, Bik, Pyzik i Mazur z ul. Szlacheckiej za troskę o nasz kościół i złożoną ofiarę. W tym tygodniu proszę o tę posługę rodziny z ul. Szlacheckiej 110, 112, 118 oraz z ul. Długiej 1 i 3..
• Dziękuję za złożoną w ubiegłą niedzielę ofiarę na cele remontowe i inwestycyjne naszej parafii. Plan spłaty długu za okna trochę się przesunie w czasie z powodu wysokiego rachunku za energię elektryczną w kościele.
• Dziękuję wszystkim rodzinom, które przyjęły mnie i ministrantów w swoich domach z wizytą kolędową za życzliwość, poczęstunek i złożone ofiary.
• W zakrystii można nabyć nowy numer „Stasia” na miesiąc luty.
• Osoby chcące pomóc ofiarom wojny na Ukrainie poprzez włączenie się do akcji „Paczka dla Ukrainy” proszone są o zgłoszenie tego w zakrystii. Szczegóły akcji dostępne na plakacie i instrukcji, dostępne w gablotach i na stronie internetowej.

PLAKAT PACZKA DLA UKRAINY

PACZKA DLA UKRAINY inf.

PACZKA dla UKRAINY