Ogłoszenia duszpasterskie – 5 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 07.05.2023

5 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 07.05.2023

• Dzisiaj o godz.16.30 nabożeństwo majowe. Msza wieczorna o godz. 17,00. Majówki w naszym kościele będą w niedziele o godz. 16,30, a w dni powszednie o godz. 17,30. Zapraszamy na nie dzieci ze SP, zwłaszcza przygotowujące się do I Komunii, dzieci rocznicowe, młodzież, maturzystów i rodziny, aby powierzać Matce Bożej swoje intencje, ważne sprawy Kościoła, naszej Ojczyzny i świata. Msze Święte w tygodniu przez cały miesiąc maj będą o godz. 18,00.
• W poniedziałek przypada Uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej. W przyszłą niedzielę 14 maja o godz. 9.00 procesja św. Stanisława z Wawelu na Skałkę. Na to wydarzenie zaprasza Metropolita Krakowski, Abp Marek Jędraszewski.
• Próby dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. będą we wtorek, czwartek i piątek po Mszy wieczornej ok. godz. 18,40.
• Spotkanie ministrantów i lektorów w czwartek o godz. 16,30, chóru parafialnego w piątek o godz. 20,00, a próba scholi parafialnej w sobotę o godz. 9,30.
• W sobotę od godz. 17.00 spowiedź dla dzieci kl. IV i ich rodzin przed rocznicą I Komunii Świętej, która przypada w poniedziałek 15 maja. Próba dla dzieci będzie w sobotę o godz. 16,15.
• Dziękuję dwóm rodzinom Lelek oraz rodzinie Koziara, Włoch i Berek z ul. Długiej za troskę o nasz kościół i złożoną ofiarę. W najbliższym tygodniu dyżur w kościele przypada rodzinom z ul. Długiej 30, 20,18, 16 i 14.
• W zakrystii jest jeszcze do nabycia majowy numer „Stasia”.