Ogłoszenia duszpasterskie – 5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 26.03.2023

5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 26.03.2023

• Dzisiaj o godz. 16.15 Gorzkie Żale. Msza Święta wieczorna o g. 17,00.
• Spotkanie ministrantów i lektorów w czwartek o godz. 17.00, w piątek o godz. 20.00 spotkanie chóru parafialnego, a w sobotę o g. 9,30 scholi parafialnej.
• Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17,15.
• W tym tygodniu przypada 1 sobota miesiąca. Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 7.00, a po niej nabożeństwo wynagradzające i zmianka tajemnic różańcowych.
• Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm będzie na początku Mszy Świętej. Natomiast przed sumą uroczyste poświecenie o godz. 10.25 i procesja z palmami wokół kościoła. Po sumie przed kościołem będzie konkurs na najdłuższą palmę. Do konkursu mogą przystąpić rodziny, dzieci i wszyscy którzy sami wykonają palmy. Natomiast wieczorem o godz. 18.00, jeśli nie będzie deszczu, planowana jest Droga Krzyżowa po części naszej parafii.
• Dziękuję rodzinie Antonkiewicz, Boroń, Kudela i Kalinowskich z ul. Długiej za przygotowanie naszego kościoła na odpust i złożoną ofiarę. Dziękuję wszystkim parafianom, którzy w dniu wczorajszym uczcili Tajemnicę Zwiastowania Pańskiego: dzieciom sypiącym kwiaty, osobom niosącym feretrony, baldachim, ministrantom i lektorom, strażakom, chórowi parafialnemu, który wczoraj po raz pierwszy wystąpił w naszym kościele. Dziękuję tym, którzy okazali pomoc w przygotowaniu otoczenia kościoła i wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie uroczystości odpustowej W tym tygodniu dyżur w kościele przypada rodzinom z ul. Łanowej 71, 110, 126, 130 i 140.
• Baranki wielkanocne można nabyć w zakrystii. Ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu składamy do skrzynki przy chrzcielnicy.
• Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek i środę o godz. 7.00, we wtorek, czwartek i piątek o g. 18.00, a w sobotę o godz. 7.00 i 18.00.

zaproszenie-na-czuwanie-pod-Oknem-Papiekim