Ogłoszenia duszpasterskie – 5 NIEDZIELA ZWYKŁA, 05.02.2023

5 NIEDZIELA ZWYKŁA, 05.02.2023

• Dzisiaj na zakończenie Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 16.30 adoracja w ciszy. Msza Święta wieczorna o g. 17,00.
• W poniedziałek przypada wspomnienie św. męczenników Pawła Miki i towarzyszy, a w piątek św. Scholastyki, dziewicy.
• Dziękuję rodziną Gruca, Kotula i Sypniewskich z ul. Szlacheckiej oraz Oprych i Sekuła ul. Długiej za troskę o nasz kościół i złożoną ofiarę. W tym tygodniu proszę o tę posługę rodziny z ul. Długiej 19, 25, 29, 31 i 33.
• Osoby chcące pomóc ofiarom wojny na Ukrainie poprzez włączenie się do akcji „Paczka dla Ukrainy” proszone są o zgłoszenie tego w zakrystii. Szczegóły akcji na plakacie i instrukcji, dostępne w gablotach i na stronie internetowej.
• W zakrystii można nabyć nowy numer „Stasia” na miesiąc luty.
• Burmistrz Miasta i Gminy Skawina informuje, że w dniu 19 lutego 2023 r. w godz. 08:00 do 20:00 odbędą się wybory na Sołtysa i członków Rady Sołeckiej. Wybory będą przeprowadzone w głosowaniu tajnym i bezpośrednim w budynku Szkoły w Borku Szlacheckim, ul. Szkolna 20. Na wybory należy obowiązkowo zabrać dokument potwierdzający tożsamość. Lista zarejestrowanych kandydatów dostępna jest w gablotach przed kościołem.
• W dni powszednie Msze Święte będą w poniedziałek, środę i piątek rano o godz. 7.00, a we wtorek, czwartek i sobotę wieczorem o g. 18,00.