Ogłoszenia duszpasterskie – 9 NIEDZIELA ZWYKŁA, 02.06

9 NIEDZIELA ZWYKŁA, 02.06

➔ Dzisiaj na zakończenie Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. Procesja eucharystyczna wokół kościoła ze śpiewem litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 16.30. Msza wieczorna o godz. 17,00.
➔ Procesje eucharystyczne wokół kościoła w ramach oktawy Bożego Ciała od poniedziałku do czwartku włącznie będą po Mszy o godz. 18.00.
➔ W poniedziałek przypada wspomnienie świętych męczenników z Ugandy Karola Lwangi i Towarzyszy, a w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i pierwszy piątek miesiąca. Msza Święta będzie rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 18,00. Nabożeństwo ku czci NSPJ będzie rano po Mszy Świętej, a wieczorem przed Mszą. Okazja do spowiedzi od godz. 6.30 i wieczorem od godz. 17.15. Odwiedziny chorych od godz. 9,00. Suma odpustowa w parafii Brzeźnica o godz. 18,00. Z racji uroczystości w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
➔ Spotkanie kandydatów na ministrantów w czwartek o godz. 16.15, a ministrantów i lektorów o godz. 17,00. Próba scholi w sobotę o 9,30.
➔ W sobotę o godz. 18.00 w parafii Św. Apostołów Szymona i Judy w Skawinie Msza Święta i adoracja do godz. 21,00 w ramach trwającego Kongresu Eucharystycznego. Zachęcam do udziału w tym wydarzeniu we wspólnocie dekanatu Skawińskiego.
➔ Dziękuję rodzinom i osobom, które udekorowały trasę procesji Bożego Ciała i włączyły się w przygotowanie ołtarzy przy rodzinie Lalików, Firmie „Trojka”, przy rodzinie Piszczek i rodzinie Zaprzałka.
➔ Dziękuję za złożoną w ostatnią niedziele maja i w miesiącu maju ofiarę na cele remontowe i inwestycyjne naszej parafii. Ofiary te przeznaczone są na dokończenie witraży w naszej kościele.
➔ Dziękuję rodzinom Pospuła Stanisława i Barbara, Przebinda, Gryndzieluk i Gryndzieluk-Dudek z ul. Szlacheckiej za posprzątanie naszego kościoła i złożoną ofiarę. W najbliższym tygodniu sprzątanie kościoła podejmują rodziny z ul. Szlacheckiej 119, 123, 127, 129 i 131.
➔ W zakrystii można nabyć nowy czerwcowy numer „Stasia”