Ogłoszenia duszpasterskie – I NIEDZIELA ADWENTU, 27.11

I NIEDZIELA ADWENTU, 27.11

• Dzisiaj o godz. 16,30 adoracja w ciszy. Msza wieczorna o godz. 17,00.
• Roraty w naszym kościele będą w dni powszednie w poniedziałek, środę, piątek i sobotę o godz. 6.45, a we wtorek i czwartek o godz. 18,00. Zapraszam do licznego udziału w Mszach roratnich dzieci, młodzież i dorosłych. Uczyńmy wszystko, co w naszej mocy, aby się otworzyć na przychodzącego Boga i owocnie przeżyć Adwent, który ma nas przygotować na drugie przyjście Chrystusa przy końcu czasów i świętowanie Bożego Narodzenia.
• We środę przypada święto św. Andrzeja, Apostoła. Wszystkim solenizantom składam najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej i swojego patrona, zdrowia i wszelkich potrzebnych łask.
• Spotkanie dla ministrantów i lektorów w czwartek o godz. 17,00. Spotkanie scholi parafialnej w sobotę o godz. 9.40.
• W tym tygodniu przypada 1 piątek i 1 sobota miesiąca. Msza Święta ku czci NSPJ i nabożeństwo wynagradzające będzie o godz. 18.00. Okazja do spowiedzi rano od godz. 6.30 i wieczorem od godz. 17.30. Odwiedziny chorych od godz. 9,00. W sobotę po Mszy roratniej o g. 6.45 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP i zmianka tajemnic różańcowych.
• W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Przed kościołem do puszek będzie zbierana ofiara na ten cel.
• W zakrystii można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny i kalendarze na rok 2023, a od przyszłej niedzieli będą też do nabycia świece wigilijne.
• Dziękuję rodzinom Rokicki, Sekuła i Grzesiak z ul. Szlacheckiej za posprzątanie naszego kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu o tę posługę proszę rodziny z ul. Szlacheckiej 20, 22 i 24 oraz z ul. Topolowej 1, 2 i 4.

Dobrosław