Ogłoszenia duszpasterskie – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 18.02

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 18.02
• Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16,15. Msza wieczorna o godz. 17,00.
• Za udział w Gorzkich Żalach, pobożne odprawienie Drogi Krzyżowej można zyskać odpust zupełny przy spełnieniu zwykłych warunków. Drogi Krzyżowe są odprawiane w piątki Wielkiego Postu o godz. 17.15. Msza święta w piątki Wielkiego Postu wieczorem o g. 18.00. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 16.15.
• W czwartek przypada święto Katedry św. Piotra, apostoła.
• Zapisy na Misterium Męki Pańskiej do przyszłej niedzieli 25 lutego włącznie. Misterium będzie przedstawiane w Myślenicach 24 marca o godz. 15,00. Jeśli będzie mało chętnych to wyjazd na misterium będzie 10 marca. W ramach przygotowania do Sakramentu bierzmowania w przedstawieniu biorą udział kandydaci przygotowujący się w naszej parafii do przyjęcia tego sakramentu.
• Dziękuję rodzinom z ul. Dworskiej nr 25, 29, 31. 33 i 35 za troskę o nasz kościół i złożoną ofiarę. W tym tygodniu tę posługę podejmują rodziny z ul. Dworskiej 21, 19, 15, 11 i 9.
• Bóg zapłać za złożoną w Środę Popielcową ofiarę na poszkodowanych w wyniku działań wojennych. Zebrana kwota wyniosła 1260 zł.
• W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne i remontowe naszej parafii.
• Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek i środę o godz. 7.00, a we wtorek, czwartek, piątek i sobotę o godz. 18,00.