Ogłoszenia duszpasterskie – II NIEDZIELA ADWENTU, 04.12

II NIEDZIELA ADWENTU, 04.12

          

• Dzisiaj przed kościołem do puszek można wesprzeć Kościół na Wschodzie. Na zakończenie Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 16,30 adoracja w ciszy. Msza wieczorna o godz. 17,00.

• Roraty w naszym kościele w dni powszednie w poniedziałek, środę, piątek i sobotę o godz. 6.45, a we wtorek i czwartek o godz. 18,00. Zapraszam do  uczestnictwa w Mszach roratnich dzieci, młodzież i dorosłych. Przygotujmy drogi i ścieżki naszego życia przychodzącemu do nas Bogu.

• W środę przypada wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła, a w czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze Święte 8 grudnia będą rano o godz. 8.00 i wieczorem o godz. 18,00. Po Mszy wieczornej poświęcenie i rozdanie medalików dzieciom, przygotowującym się do I Komunii św. Wszystkim solenizantom tego tygodnia: Barbarom, Mikołajom i Mariom  życzę Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej i swoich patronów, zdrowia i wszelkich potrzebnych darów.

• Spotkanie dla ministrantów i lektorów w czwartek o godz. 17,00, a dla scholi w sobotę o godz. 9,40.

• W zakrystii można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny, kalendarze na rok 2023 oraz świece wigilijne.

• Bóg zapłać za złożoną ofiarę na okna w listopadzie i w ubiegłą niedzielę.

• Dziękuję rodzinom Zemła, Tacik i Tylec z ul. Topolowej oraz Lempart i Kuźma z ul. Szlacheckiej za troskę o nasz kościół i złożoną ofiarę