Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 05.01.2020

   II Niedziela po Narodzeniu Pańskim05.01.2020

 

  • Dzisiaj na zakończenie Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 16.30 cicha adoracja. Msza Święta wieczorna o 17,00.
  • W poniedziałek 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Poświecenie wody, kadzidła i mirry będzie po Mszy o godz. 10,30. W tym dniu przypada dzień modlitw dzieci i młodzieży w intencji misji. Składka z tego dnia przeznaczona jest na misje.
  • W sobotę 11 stycznia o godz. 16.30 na sali gimnastycznej w Zespole Placówek Oświatowych w Borku Szlacheckim odbędą się Jasełka. Wszystkich mieszkańców serdecznie zapraszają na nie dyrekcja, grono pedagogiczne i uczniowie.
  • W najbliższym tygodniu troska o kościół przypada rodzinom z ul. Długiej nr 49, 53, 55, 59 i 61
  • Trwa wizyta duszpasterska – kolęda. Wodę poświęconą można zabrać z kościoła spod ambony. Dzieci przygotowują na kolędę zeszyty do religii, młodzież zeszyty, indeksy nauki religii i indeksy do bierzmowania, jeśli przygotowują się do przyjęcia tego Sakramentu. Jeśli ktoś nie mógł, albo nie może przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie kolędy, a chce to uczynić, to proszę o kontakt, aby ustalić dogodny termin na wizytę duszpasterską. Dalszy harmonogram kolędy od 13 stycznia do końca będzie podany jutro, w Uroczystość Objawienia Pańskiego.
  • W przyszłą niedzielę 12 stycznia o godz. 15,00 w salce na plebanii spotkanie opłatkowe dla Róż różańcowych z Borku. Natomiast Róże z Zelczyny na takie spotkanie zapraszam 19 stycznia o godz. 15,00.
  • W przyszłą niedzielę podam informacje związane z dotychczasowymi remontami i inwestycjami w naszej parafii oraz ewentualne plany na 2020 rok.
  • Msze Święte w tym tygodniu będą w poniedziałek wg porządku niedzielnego, we wtorek o g. 7,00 i 18,00, środę i piątek o g. 7,00, a w czwartek i sobotę o g. 18,00.

 

Szczęść Boże na nowy rozpoczęty rok naszego życia.