Ogłoszenia duszpasterskie – II NIEDZIELA ZWYKŁA, 16.01

II NIEDZIELA ZWYKŁA, 16.01

• Dzisiaj o godz. 16.30 cicha adoracja. Msza Święta wieczorna o 17,00.
• W dniach od 18 do 25 stycznia trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Antoniego, opata, w środę św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa, a w piątek św. Agnieszki, dziewicy. Za tydzień, zgodnie z wolą papieża Franciszka będziemy przeżywać Niedzielę Słowa Bożego.
• W minionym tygodniu 12 stycznia nasz parafianin dk Piotr Oprych w Stanach Zjednoczonych na Alasce został wyświęcony na kapłana. Prymicyjną Mszę Świętą odprawi w naszym kościele 30 stycznia o godz. 12,00. Na to wydarzenie Ks. Piotr zaprasza cała Wspólnotę parafialną. Zaproszenie można zobaczyć przy wyjściu z kościoła i na stronie internetowej naszej parafii.

Prymicje

• Wczoraj zakończyła się planowana wizyta duszpasterska. Dziękuję wszystkim rodzinom, które przyjęły kapłana w swoim domu, za obecność, modlitwę, życzliwe i gościnne przyjęcie ministrantów i księdza oraz za złożone ofiary. Bóg zapłać.
• Dziękuję rodzinom z ul. Zawiłej 29, 31, 33 i 41 za troskę o nasz kościół i złożoną ofiarę. W tym tygodniu o tę posługę proszę rodziny z ul. Zawiłej 25, 23, 13, 9, i 3.
• Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby inwestycyjne i remontowe naszej parafii.
• Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18,00.