Ogłoszenia duszpasterskie – III NIEDZIELA ADWENTU,11.12

III NIEDZIELA ADWENTU,11.12

• Dzisiaj Niedziela Gaudete – Radości. O godz. 16,30 adoracja w ciszy. Msza wieczorna o godz. 17,00.
• Roraty w naszym kościele w dni powszednie w poniedziałek, środę, piątek i sobotę o godz. 6.45, a we wtorek i czwartek o godz. 18,00. Zapraszam do uczestnictwa w Mszach roratnich dzieci, młodzież i dorosłych. W trzecim tygodniu adwentu modlimy się o życie chrześcijańskie rodzin.
• We wtorek przypada św. Łucji, dziewicy i męczennicy, a w środę św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła. W tym dniu zgodnie z zaleceniem Metropolity modlimy się za ojczyznę. W sobotę początek Nowenny do Dzieciątka Jezus. Od 17 grudnia bowiem rozpoczyna się 2 część Adwentu, która bezpośrednio przygotowuje nas do uroczystości Narodzenia Pańskiego.
• Spowiedź przedświąteczna będzie w przyszłą niedzielę od godz. 14.00 do 16,00.
• Spotkanie dla ministrantów i lektorów w czwartek o godz. 17,00, a dla scholi w sobotę o godz. 9,40.
• W zakrystii można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny, kalendarze na rok 2023, nowy numer „ Stasia” na styczeń oraz świece wigilijne.
• W przyszłą niedzielę po Mszach o godz. 8.00 i 10.30 przed kościołem będzie można zakupić stroiki i ozdoby świąteczne. Kiermasz bożonarodzeniowy organizowany jest przez radę rodziców i grono pedagogiczne naszej szkoły. Dochód zasili konto szkolnej rady rodziców.
• Bóg zapłać za złożoną w ubiegłą niedzielę ofiarę na Kościół na Wschodzie. Do puszek przed kościołem zostało zebrane 1646 zł.
• Dziękuję rodzinom Pawłowski, Zajda, Cierzak i Zięcik z ul. Zakątek za troskę o nasz kościół i złożoną ofiarę. W tym tygodniu proszę o tę posługę rodziny z ul. Zakątek 8, 14, 16 i 18.