Ogłoszenia duszpasterskie – III NIEDZIELA WIELKANOCNA, 01.05.2022

III NIEDZIELA WIELKANOCNA, 01.05.2022

• Dzisiaj Niedziela biblijna, rozpoczynająca 14 Tydzień Biblijna i narodowe czytanie Pisma Świętego. Na zakończenie Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 16.30 nabożeństwo majowe.
• Majówki w tygodniu będą przed Mszą Świętą Świętą o godz. 17,30. Natomiast w niedzielę i święta o godz. 16,30. Zapraszam do licznego udziału, aby modlić się w nich za papieża, za Kościół w Polsce, za Ojczyznę, o pokój na świecie, za rodziny, o powołania kapłańskie, o dobre urodzaje i o ustanie wojny i sprawiedliwy pokój na Ukrainie. W nabożeństwach majowych uczestniczą kandydaci do Sakramentu bierzmowania i dzieci, mające przystąpić do I spowiedzi i Komunii św.
• We wtorek przypada Uroczystość NMP, Królowej Polski i odpust w parafii Rzozów. Msze w naszym kościele z odnowieniem Ślubów Jasnogórskich będą o godz. 8.00 i 18,00. W środę wspomnienie św. Floriana, patrona strażaków i hutników, w czwartek wspomnienie św. Stanisława Kazimierczyka, kapłana a w piątek święto św. Apostołów Filipa i Jakuba.
• W czwartek o godz. 16.45 spotkanie dla ministrantów i lektorów.
• W tym tygodniu przypada 1 czwartek, piątek i sobota miesiąca maja. W piątek Msze ku uczczeniu Serca Bożego z nabożeństwem wynagradzającym będą o godz. 7.00 i 18.00. Spowiedź rano od godz. 6.30 i wieczorem od godz. 17,00. Odwiedziny chorych w domach od godz. 9,00. W sobotę Msza ku czci Niepokalanego Serca NMP z nabożeństwem wynagradzającym o godz. 7,00.
• W sobotę 7 maja spotkania dla kandydatów do bierzmowania o godz. 8.30 i 11,00. Próba scholi parafialnej o godz. 9,40 w salce parafialnej.
• Dziękuję rodzinom z ul. Szkolnej Chojny, Dywan, Najder i Wrona za posprzątanie naszego kościoła i złożoną ofiarę. W najbliższym tygodniu dyżur przypada rodzinom z ul. Szkolnej 40, 42, 44, 46 i 50.
• Składam podziękowanie rodzinom, które w ubiegłą niedzielę złożyły ofiarę na cele remontowe i inwestycyjne naszej parafii. Zebrana kwota została przeznaczona na częściową zapłatę nagłośnienia w naszym kościele.