Ogłoszenia duszpasterskie – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 03.03

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 03.03

• Dzisiaj na zakończenie Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16,15. Msza wieczorna o godz. 17,00.
• W poniedziałek przypada święto św. Kazimierza, patrona archidiecezji krakowskiej. Wszystkim solenizantom i solenizantkom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia i opieki świętego patrona.
• Jutro pogrzeb długoletniego kościelnego naszej parafii p. Mariana Pala. O godz. 13.30 wprowadzenie do kościoła. Msza pogrzebowa o godz. 14,00.
• W czwartek spotkanie dla kandydatów na ministrantów o godz. 16.15, a spotkanie ministrantów i lektorów o godz. 17,00. W piątek o godz. 20.00 spotkanie Chóru parafialnego, a w sobotę o 9.30 próba scholi. W przyszłą niedzielę 10.03 po Mszy wieczornej o g. 18.00 spotkanie Rady Duszpasterskiej
• W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17,15.
• Wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Myślenic będzie w Niedzielę Palmową 24 marca o g. 14,00. Koszt przejazdu wynosi 25 zł. W przedstawieniu biorą udział kandydaci przygotowujący się w naszej parafii do przyjęcia Sakramentu bierzmowania. Są jeszcze wolne miejsca.
• Dziękuję rodzinom Sumera, Mrowiec, Młotkowskich i Janik z ul. Leśnej za troskę o nasz kościół i złożoną ofiarę oraz rodzinie Zawada za złożoną ofiarę. W tym tygodniu tę posługę podejmują rodziny z ul. Leśnej 35, 31, 11, 7 i 5.
• Bóg zapłać za złożoną w ubiegłą niedzielę i w miesiącu lutym ofiarę na potrzeby naszej parafii. Została ona przeznaczona na spłatę kolejnej raty za ogrzewanie ławek
• W zakrystii można nabyć nowy numer miesięcznika „Staś” na miesiąc marzec. Od środy będą do nabycia baranki wielkanocne. Ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu można składać do skrzynki przy ambonie.
• Parafialne rekolekcje wielkopostne będą od 17 do 20 marca. Poprowadzi je Ks. Michał Mroszczak.
• Konkurs palm odbędzie się w Niedzielę Palmową 24 marca po Mszy o g. 10,30.
• Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek i środę o godz. 7.00, we wtorek, czwartek, piątek i sobotę o godz.18,00. W niedziele dodatkowa Msza Święta o godz. 15.00 dla rodzin, przygotowujących się do I Komunii Świętej.