Ogłoszenia duszpasterskie – III NIEDZIELA ZWYKŁA, 21.01

III NIEDZIELA ZWYKŁA, 21.01

• Dzisiaj dodatkowa Msza Święta o godz. 15.00 dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodzin. Msza Święta wieczorna o godz. 17,00. Po Mszy wieczornej ok. godz. 18.00 wspólne kolędowanie z Chórem parafialnym i scholą.
• Dzisiaj Dzień Babci, a jutro Dzień Dziadka. Bądźmy wdzięczni za ich obecność w naszych rodzinach. Niech cieszą się dobrym zdrowiem, a wnuki okazują im pamięć i szacunek oraz będą źródłem ich radości. W środę przypada wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, w czwartek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, a w piątek wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.
• Spotkanie kandydatów na ministrantów w czwartek o godz. 16.15, ministrantów i lektorów o godz. 17,00. Spotkanie scholi w sobotę o godz. 9,30. Spotkanie kandydatów do bierzmowania będzie w przyszłym tygodniu we wtorek 30 stycznia oraz we wtorek 6 lutego.
• Dziękuję rodzinie Żmuda z ul. Spacerowej oraz rodzinom Lasek i Twardosz z ul. Rekreacyjnej za posprzątanie naszego kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu tę posługę podejmą rodziny z ul. Spacerowej 36, 40, 35, 33 i 31.
• Dobiegła końca kolędowa wizyta duszpasterska. Wszystkim rodzinom i osobom, które przyjęły kapłana z Bożym błogosławieństwem w swoich domach dziękuję za otwarte drzwi. Niech Bóg wynagrodzi swymi łaskami okazaną życzliwość, gościnność i ofiarność.
• W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na potrzeby inwestycyjne i remontowe naszej parafii.
• Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00 rano, a we wtorek, czwartek i sobotę wieczorem o godz. 18,00.