Ogłoszenia duszpasterskie – III NIEDZIELA ZWYKŁA, 23.01III NIEDZIELA ZWYKŁA, 23.01

• Dzisiaj Niedziela Słowa Bożego. Dziękujmy Ojcu Niebieskiemu za ten niezwykły dar Słowa Bożego, który otrzymujemy podczas liturgii w kościele! Uwielbiajmy Go za to samo Słowo Boże, które z ręki Kościoła otrzymaliśmy w postaci Pisma świętego. O godz. 16.30 cicha adoracja. Msza Święta wieczorna o 17,00.
• W poniedziałek przypada wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, we wtorek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, w środę wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa, a w piątek św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.
• W następną niedzielę 30 stycznia o godz. 12,00 Prymicyjną Mszę Świętą odprawi Ks. Piotr Oprych, nasz rodak, który 12 stycznia w diecezji Fairbanks na Alasce przyjął świecenia kapłańskie. Na to wydarzenie Ks. Piotr zaprasza całą Wspólnotę parafialną. Zaproszenie można zobaczyć przy wyjściu z kościoła i na stronie internetowej naszej parafii.
• Dziękuję rodzinom z ul. Zawiłej 3, 9, 13, 23 i 25 za troskę o nasz kościół i złożoną ofiarę. W tym tygodniu sprzątanie kościoła przypada rodzinom z ul. Wesołej 3, 6, 11 i 15.
• Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18,00. W przyszła niedzielę o godz. 15.00 Msza Święta dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców. Kandydaci przynoszą indeksy.