Ogłoszenia duszpasterskie – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA, 08.05.2022

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA, 08.05.2022

• Dzisiaj Światowy Dzień Modlitw o Powołania i rozpoczęcie kwartalnych dni modlitw o powołania do służby w Kościele. O godz. 16.30 nabożeństwo majowe. Msza wieczorna o godz. 17,00.
• Majówki w tygodniu będą przed Mszą Świętą o godz. 17,30. Natomiast w niedzielę o godz. 16,30. Zapraszam do licznego udziału, aby modlić się w nich za papieża, Kościół w Polsce, Ojczyznę, o pokój na świecie, za rodziny, o powołania kapłańskie, dobre urodzaje, ustanie wojny i sprawiedliwy pokój na Ukrainie. Niech nie braknie młodzieży, dzieci ze SP, kandydatów do Sakramentu bierzmowania i dzieci, mających przystąpić do I spowiedzi i Komunii św.
• W poniedziałek będziemy obchodzić uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
• W czwartek o godz. 16.45 spotkanie dla ministrantów i lektorów.
• W przyszłą niedzielę 15 maja o godz. 12.00 w naszej parafii 17 dziewczynek i 8 chłopców przystąpi do I Komunii św. Spowiedź dla dzieci, ich rodziców i chrzestnych będzie w sobotę od godz. 9,00. Próby dla dzieci będą w kościele w poniedziałek , wtorek i czwartek po Mszy ok. godz. 18,30.
• Dziękuję rodzinom z ul. Szkolnej Przybyła A, Morek P, Mirocha K, Klęk B i Stokłosa A za posprzątanie naszego kościoła i złożoną ofiarę. W najbliższym tygodniu troskę o kościół podejmą rodziny dzieci, idących do I Komunii św.
• Msze Święte w tygodniu będą odprawione po nabożeństwie majowym o g. 18,00